Marionetka Niemiec przewiduje wojnę, a raczej projektuje, w celu wgniecenia Putina w ziemię

Kodeks karny - Donald i jego klakier do wiezienia - § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia …More
Kodeks karny - Donald i jego klakier do wiezienia - § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5... Hołownia Prowokuje Putina!!! [Chce, Żeby Polscy Żołnierze Pojechali Na Ukrainę?]
Europa jest w „epoce przedwojennej”
Europa wkroczyła w „erę przedwojenną” , w której każdy scenariusz jest możliwy, a zagrożenie wojną nie jest już przeszłością – powiedział w piątek w wywiadzie dla europejskich mediów premier Polski Donald Tusk.Tuska zapytano, czy wojna jest nieunikniona w świetle ostatnich uwag wielu zachodnich polityków na temat potencjalnego ataku Rosji na NATO. Odpowiedział, że „możliwy jest dosłownie każdy scenariusz”. „Nie chcę nikogo straszyć, ale wojna nie jest już przeszłością. To jest realne i tak naprawdę zaczęło się ponad dwa lata temu” – powiedział Tusk.„Rozumiem, że zabrzmi to druzgocąco, szczególnie dla młodszego pokolenia, ale musimy …More
woj_tek shares this
2954
🤮
Francio53
UPAdlińska onuca.
Magdalena Maria Kubiak
Ludzie mają krótką pamięć, nie dawno Morawiecki doradzał Tuskowi. Skoro dalej niektórzy krzyczą precz z komuną, to tym bardziej ta współpraca była nie dawno. No tak, „tylko świnia nie zmienia zdania…”.
baran katolicki
Dziki/barbarzyński/ zachód może sobie pokiwać palcem w bucie i tym samym rozśmieszyć turańska Rosję. To jest wojna cywilizacyjna. Współczesna Europa z pozycji politycznej władzy już dawno przestała być męska/rozumna/ a coraz bardziej staje się kobieca/romantyczna/.
Iwona Sękowska-Kielar shares this
61.1K
🤮
Krzysztof Moskal
Do tego gościa z Izraelskim paszportem się tyczy powiedzenie, że:
"Pycha kroczy przed upadkiem".
I jeśli wkroczy do Polski armia Rosyjska to oni z nim zrobią na samym początku "porządek" - "wyślą go w kosmos"!
czesio i muchy
Krzysztof - armia rosyjska nie wkroczy do Polski. Pan Putin parę dni temu powiedział że w razie ataku NATO na Rosję, zniszczone zostaną centra decyzyjne wrogie Rosji a nie kolonialne , czyli tymczasowe siedziby czy punkty dowodzenia. Więc spoko , czekamy i byle się nie dać zwerbować w kamasze.
Krzysztof Moskal
Jeśli na Ukrainie jest wojsko NWO, czyli NATO w tym i Polska armia - to ta sytuacja zmienia paradygmat, co spowoduje, że wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią.
Jeśli Trump będzie prezydentem w USA to do tego nie dojdzie - i wybory w USA tego roku będą decydujące, jeśli wybory sfałszują i będzie rządził Deep State - to do wojny dojdzie na 100% i wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią i pójdą na …More
Jeśli na Ukrainie jest wojsko NWO, czyli NATO w tym i Polska armia - to ta sytuacja zmienia paradygmat, co spowoduje, że wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią.
Jeśli Trump będzie prezydentem w USA to do tego nie dojdzie - i wybory w USA tego roku będą decydujące, jeśli wybory sfałszują i będzie rządził Deep State - to do wojny dojdzie na 100% i wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią i pójdą na Europę Zachodnią.

Zresztą Sikorski mówił, że wojaka NWO NATO się na Ukrainie znajdują, to o tym też wie Putin i czeka też na wybory w USA - po tych wyborach podejmie ostateczną decyzję, w grę wchodzi też inwazja na Polskę i inne kraje.
Polka z Podkarpacia
Na ukrainie centra decyzyjne były w przedszkolach szkołach i szpitalach, tak że niekoniecznie spoko. Zresztą starsi i mądrzejsi też rozwalali pod tym pretekstem szpitale. A poza tym centra decyzyjne to jedno a huby przeładunkowe uzbrojenia itp to drugie.
czesio i muchy
Krzysztof - masz swój punkt widzenia, ja mam swój. Jak będzie wojna to tutaj przylecą tylko np Iskandery w konkretne punkty i po temacie. A potem będziemy musieli robić nowe wybory i mam nadzieję wybierzemy nowe władze z rozumem w głowie a nie z kalafiorem.
Krzysztof Moskal
Te wszystkie traktaty, które Zachód podpisuje z Rosją nie mają żadnej wartości - w jednym dniu go z Rosją Podpisują, a na kolejny dzień Zachód/ Ukraina go łamie.
To Rosja też nie jest zobowiązana do przestrzegania paru paradygmatów.
JOKAMA shares this
31.2K
🤮
darek104
Jakby była polska policja, to by złapali jego dilera i jego samego
Franek Skoczylas Zielony
I taki kretyn jest marszałkiem !
jac05
Ten człowiek jest chory i niebezpieczny dla całej Polski !
Polka z Podkarpacia
W razie W schowa się za żoną.
. Leliwa
Może gdyby się rozpłakał
V.R.S.
Szymon Młot Pneumatyczny Hołownia wgniata w ziemię samym spojrzeniem nieskalanym inteligencją.