45:01
Clicks2.8K
Grauss
313
Kdo je papež František? TV NOE. Dokument televize NOE.More
Kdo je papež František? TV NOE.

Dokument televize NOE.
hasak shares this
24
film sv.

sv. Anton
mjablko shares this
21
Duch-film.

Duchovní videa a filmy
bratr
Ptám se Vás toresi, tyto stránky mi byly postoupeny spolehlivým člověkem. Pokud se hlásíte k Tradici jistě je dokážete ohodnotit lépe než já. 🤗
tores
Zeptej se svého Rendlíka, Kuťo. Ten zná odpověď na všecko.
☕
bratr
A vlastně teď trochu věcně - myslím, že Tradice má i své hodnotnější web stránky toresi, co říkáte na tradice.net Jak se Vám líbí?
😲
bratr
Toresi tak ještě jednou, co je to KHS?
tores
Já mám co dělat, abych se učil, co je KHS zamlčováno. Je toho docela slušně na práci, někdo to za tebe prostě dělat musí, když ty máš pro katolické záležitosti akorát slova pohrdání, heretiku. Nenazval bych tě heretikem, kdyby ses nehlásil ke katolické víře.
Samson1
Tores, zapoměl jsi dát odkaz, kde vážený rabín se dožil 108 let a měl vidění Ježíše a vyznává, že Ježíš je Kristus. Ty se nedíváš, jen jiné napadáš.
Tu máte něco od rabína z Izraele.
www.orol.tv/videos/legendarny-rabi…
tores
To stačí zrušit jeden lanškrounský multinick a na GTV by zavanul mír a pokoj.
😊

Grauss 5.1.2014 17:56:18
PODOTÝKÁM, ŽE MAŽU VŠECHNY NESMYSLNÉ SLOVNÍ POTYČKY.
Pokud se vyžíváte v těchto slovních přestřelkách, tak si vytvořte svoje vlastní blogy nebo fórum, kde se můžete mezi sebou hádat do nekonečna.
tores
A pak že Samson není apostata a heretik.
😊

Samson1 5.1.2014 18:58:25
Tu máte něco od rabína z Izraele.
Samson1
Tu máte něco od rabína z Izraele.
www.orol.tv/videos/legendarny-rabi…
bratr
Graussi Vy jste tedy drsný :))) To ponechání jednoho komentáře dole mám za odměnu že jsem Vám video lajknul? 😉

Mimochodem co napsal tores by mne zajímalo. Je škoda že jste smáznul bez výběru, ale respektuji zcela Vaši volbu. Jen bych přece jen vložil rád odkaz na pana Vlčka z Matice co bylo smazáno, ten by si tu reklamu zasloužil www.katopedia.cz/index.php Je to skvělý člověk s mimořádným …More
Graussi Vy jste tedy drsný :))) To ponechání jednoho komentáře dole mám za odměnu že jsem Vám video lajknul? 😉

Mimochodem co napsal tores by mne zajímalo. Je škoda že jste smáznul bez výběru, ale respektuji zcela Vaši volbu. Jen bych přece jen vložil rád odkaz na pana Vlčka z Matice co bylo smazáno, ten by si tu reklamu zasloužil www.katopedia.cz/index.php Je to skvělý člověk s mimořádným osudem.

Má zřejmě odlišné postoje než vydavatel webu Lumen de lumine - bývalý redaktor Světla pan Štula. Katopedie uvádí: www.katopedia.cz/index.php dle katopedie : .............. Roku 1998 došlo k zásadní změně - redakce byla převedena z Brna do Olomouce a v pozici šéfredaktora stanul namísto dr. Malého pan Josef Vlček a Lubomír Štula se stal výkonným redaktorem a hlavním přispěvatelem. Ve Světle zůstal až do října 2012, kdy musel na přání vyšších představených redakci opustit, protože začal nekompromisně uplatňovat tradičněkatolický princip založený na kritice současného dění v Církvi. Z toho důvodu založil nový vlastní web nazvaný Lumen de lumine, kde i nadále publikuje bez jakékoliv korektnosti a pokračuje v rubrikách a překladech, na kterých pracoval ještě jako redakotr Světla.

PS:
Věřím, že na tomto není NIC k mazání. Děkuji .
Grauss
PODOTÝKÁM, ŽE MAŽU VŠECHNY NESMYSLNÉ SLOVNÍ POTYČKY.
Pokud se vyžíváte v těchto slovních přestřelkách, tak si vytvořte svoje vlastní blogy nebo fórum, kde se můžete mezi sebou hádat do nekonečna.
bratr
La Paz děkuji Vám...
Obdivuhodně řečeno. Chvála Kristu. 👍
LaPaz
Skvělý Papež,který skrze Ducha Svatého přivádí k sobě hodně atesistů ,nevěřících a upevňuje víru všech křesťanů,čím?Ne slovy,ale činy a gesty,ne proto aby se nutně všichni stali katolíky,ale by hledali Boha a opět všichni hledali lidskost a hodnoty,tak jak nejlépe všichni můžeme ,neboť ten kdo upřímně hledá,najde..Církev,to není kolekce svatých,ale hříšníků milujících a hledajících Boha,Kostel …More
Skvělý Papež,který skrze Ducha Svatého přivádí k sobě hodně atesistů ,nevěřících a upevňuje víru všech křesťanů,čím?Ne slovy,ale činy a gesty,ne proto aby se nutně všichni stali katolíky,ale by hledali Boha a opět všichni hledali lidskost a hodnoty,tak jak nejlépe všichni můžeme ,neboť ten kdo upřímně hledá,najde..Církev,to není kolekce svatých,ale hříšníků milujících a hledajících Boha,Kostel to není místo,kde chodíme obdivovat svaté,je jako nemocnice,kde příjmajmají pacienty s poraněnou duší..Církev to jsi ty a já.Chceš změnit církev k lepšímu.Začněme tedy od sebe..

🤗
Stylita shares this
33
svatý otec - papež František.

papež František
homilie, texty
polemiky, zdroje