Clicks2.8K
Lola123456 shares from PetraB
18

Boží trpělivost satanskou Amazonskou synodou je u konce. Čekejme velké tresty!

Indiánský náčelník Bergoglio

Hořící Notre Dame máme už za sebou, hořící Baziliku svatého Petra ještě před sebou! Tak, jak je vymalováno podle zjevení Marie Julie Jahenny a blahoslavená Kateřina Emmerichová viděla. Zde:

Nelze se tomu vůbec divit! Nyní, po tom, co se dělo na satanské Amazonské synodě v Římě! (4.-27. října 2019)

Výběr fotek znesvěcování z Baziliky svatého Petra a z vatikánských zahrad, během satanské Amazonské synody!

Obrovské znesvěcování křesťanských kostelů a svatých míst, Baziliky svatého Petra včetně!

MÁM PRO VÁS VŠAK TRAGICKOU A SMUTNOU ZPRÁVU! KARDINÁLOVÉ SE NECHYSTAJÍ UDĚLAT, JAKO ODPOVĚĎ NA TOTO OPAKOVANÉ ZNESVĚCOVÁNÍ, VŮBEC NIC!

Před několika dny jsem zveřejnila v blogu naději, že nyní budou kardinálové tlačeni k odpovídající akci, jako reakce na všechna tato znesvěcení, urážky našeho Pána!

petrabostlova.wordpress.com/…/a-kdy-uz-se-pro…

petrabostlova.wordpress.com/…/aspon-budou-kar…

petrabostlova.wordpress.com/…/kdyz-katolickou…

Jim to však zřejmě bylo málo a až na několik spíše narážek několika málo kardinálů na tato znesvěcení, ostatní mlčeli a zaryli hlavu do písku jak pštrosi!
To, že kardinálové se nechystají nic dělat, vím tak, že jsem se včera, 28. října 2019, osobně bavila s jedním jinak tradičním kardinálem a ptala jsem se ho, zda se, jako reakce na Amazonskou synodu, připravuje schizma. Rezolutně odmítl! Prý není potřeba, prý média přehánějí, co se děje ve Vatikánu (sic!) Když jsem mu odvětila ale, že jsme ty fotky z vatikánských zahrad viděli, i videa a znesvěcení z baziliky svatého Petra, řekl, že Vatikán není tou překážkou, spíš co se teď děje v Německu, snažil se stočit téma hovoru. Zkrátka: bagatelizace, mlčení, snaha přejít to celé!

TEN KÁMEN ÚRAZU JE V TOM, JESTLI KARDINÁLOVÉ NEBUDOU ADEKVÁTNĚ JEDNAT, NEJEN ŽE TAK BLOKUJÍ JAKOUKOLI EVANGELIZACI A NOVÁ OBRÁCENÍ, SPÁSU, VEDOU TAK TOTIŽ ÚPLNĚ CELOU KATOLICKOU CÍRKEV: DO PEKLA!

Nelze se totiž, i jen mlčením a ignorací, vracet zpět před Amazonskou synodu. Jí se totiž Bergoglio, tzv. „papež František“, už i veřejně přiznal k vyznavačství pohanství!

Nebeská Rodina však mlčet nebude! To víme nejen z proroctví blahoslavené Kateřiny Emmerichové, ale osobně také ze zjevení svaté Anežky České, tuto neděli v podvečer, 27. října 2019 (tedy den před rozhovorem s panem kardinálem), při poutní cestě ke svatému Cyrilu a Metodějovi. Svatá Anežka nám řekla: „Je to těžké pro Svatou Církev, avšak lidé, kteří tomu mohli zabránit, neučinili nic, neviděli, neslyšeli, ani vidět nechtěli. Dopadne nyní trest na celou církev, která už Cirkví dávno není. Běda tomu, kdo se postaví na stranu satanovu, po jeho bok ve svatém chrámě. Trpělivost Boži je u konce, žně začínají… Bůh bude milostiv Svým věrným, modlete se vroucně za ty, kdo nečinili, co měli. Den Páně se blíží, nebojte se, miláčkové Boží, žehná vám celé Nebe +++ „

Příjď, Pane Ježíši…

Mariánské společenství

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…/bozi-trpelivost…
Coburg
František má na "feruli" scientologický kríž.
apredsasatoci
Mates5485 a ty za koho kopes? Pochvala sa!
Segal
Theodora-Mariá je multinick Mireček blbeček. 👿👹👺💀☠👻👽👾💩 🤮
Lola123456
Lola123456 shares this
2.8K
Stylita
ten obraz s hořícími chrámy byl namalován podle vizí Marie Julie Jahenny koncem 19 století
marie-juliejahenny.blogspot.com/p/the-prophetic-p…
Caesar
No bl. Emerichová ale dnesnu situaciu v cirkvi videla vo svojich videniach.
PetraB
Díky! opraveno