12:30
Biskup Williamson «O "Еlitě" a Novém světovém řádu»More
Biskup Williamson «O "Еlitě" a Novém světovém řádu»
Hiwea
Podla môjho názoru príliš svetská reč. Nehovori o konverzii a zmene života a priblížení sa k Bohu ale o niektorých problémoch vo svete. Príliš priehľadné a prvoplánové.
apredsasatoci
To bude asi tým, že toto video je o "Elite", či?
Pravda je sviňa, ktorá omína!
Hiwea
apredsasatoci rada by som to tak videla. Priam by som si priala. Ale vnútro mi hovorí, že nejde priamo. Ako Panna Mária hovorí, že nepozerajte sa v pravo ani v ľavo ale rovno na Boha. Myslím, že to chápete. Nás ma zaujímať večná spása ale toto je hodnotenie súčasnosti bez presahu do metafyzického, resp, večného pohľadu. Proste chýba tam Kristus, chýba tam Boh. Toť môj duchovný postreh bez …More
apredsasatoci rada by som to tak videla. Priam by som si priala. Ale vnútro mi hovorí, že nejde priamo. Ako Panna Mária hovorí, že nepozerajte sa v pravo ani v ľavo ale rovno na Boha. Myslím, že to chápete. Nás ma zaujímať večná spása ale toto je hodnotenie súčasnosti bez presahu do metafyzického, resp, večného pohľadu. Proste chýba tam Kristus, chýba tam Boh. Toť môj duchovný postreh bez nároku na súhlas.
apredsasatoci
Alebo inak: Ján Krstiteľ nejedol a nepil.
Povedali: Má démona!
Ježiš Kristus jedol a pil.
Povedali: Žrač a pijan!
Hiwea
Nie nie apredsasatoci, tak to to nie je. Dnes, v dobe zmätenia môžme poznať pravdu len prostredníctvom svätého Ducha. Vy musíte predsa vedieť vo vnútri, že čo je správne a čo nie. Veď takéto problémy mali aj apoštoli (Jakub, Peter, Ján napr. ) Teda ja neodsudzujem ako naznačujete. Pozorne skúmam a preverujem slová biskupa. A musím povedať, že nehovorí zle, ale nehovorí celú pravdu. (hovorové …More
Nie nie apredsasatoci, tak to to nie je. Dnes, v dobe zmätenia môžme poznať pravdu len prostredníctvom svätého Ducha. Vy musíte predsa vedieť vo vnútri, že čo je správne a čo nie. Veď takéto problémy mali aj apoštoli (Jakub, Peter, Ján napr. ) Teda ja neodsudzujem ako naznačujete. Pozorne skúmam a preverujem slová biskupa. A musím povedať, že nehovorí zle, ale nehovorí celú pravdu. (hovorové dobre)
apredsasatoci
O akom tunely to hovoril?
Самуил Пророк
Podzemní tunely pro přepravu dětí
apredsasatoci
Nerozumiem!
Prečo v podzemí?
Самуил Пророк
V utajení před lidmi
apredsasatoci
Biskup spomína mŕtve telá.
Самуил Пророк
Zabité děti „elitou“
apredsasatoci
Prečo ich nepochovavaju, nezahrabu do zeme?
Самуил Пророк
To je hrozné činy zednářů
Stanislav Duris shares this
16
rico11 shares this
30