darek104
312.3K

JAG skazuje prokuratora okręgowego DC za ZDRADĘ. / Michael Baxter-24 marca 2024 r

W zeszłym tygodniu Korpus Rzeczników Generalnych Sędziego Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych skazał prokuratora generalnego Dystryktu Kolumbii Matthew Gravesa za zdradę stanu. Graves obiecał milczeć, ale w końcu sam dopuścił się wyroku śmierci.

Jak informowaliśmy w styczniu, operatorzy Delta Force schwytali Gravesa, gdy ten spędzał wakacje w ośrodku narciarskim w Kolorado. Delta Force aresztuje prokuratora okręgowego DC za…

Pionek Deep State został zabrany do ośrodka przetrzymywania, a później do Guantanamo Bay na przyjęcie i przesłuchanie. Jak można się było spodziewać, odrzucił wielkoduszną ugodę JAG: dożywocie w zamian za przyznanie się do winy i podanie miejsca pobytu emerytowanego i czynnego personelu wojskowego rzekomo przetrzymywanego w tajnych zakładach federalnych. Graves podobno powiedział śledczym, że jedynie wymierzył karę i że jeśli istnieją tajne więzienia, Merrick Garland ma ich współrzędne. Potem blefował i przechwalał się, mówiąc, że JAG w końcu ściągnie na siebie gniew Bidena.

Dwa miesiące zamknięcia w boksie o wymiarach sześć na dziewięć stóp umocniły determinację Gravesa i jego pogardę dla wszystkiego, co związane z Trumpem. Porównał Trumpa do Apollyona, niszczyciela z Objawienia 9:11, a MAGA do niszczycielskiego roju szarańczy.

„Gdzie Trump idzie, następuje zniszczenie. Jest uosobieniem zła, niszczycielem” – powiedział Graves.

Wchodząc do południowej sali sądowej Guantanamo Bay, otoczony przez parę żandarmów, krzyknął, że jedyne, czego żałuje w życiu, to to, że nie postawił przed sądem wszystkich „robaków” patriotów MAGA w kraju i nie skazał ich na dożywocie za kratkami lub wieczny czyściec .

„Oszczędź nam swoich fantazji, więźniu Graves, i usiądź” – powiedział wiceadmirał Darse E. Crandall. „Sprawimy, że ta procedura będzie dla Ciebie tak szybka i bolesna, jak to tylko możliwe.”

Admirał przedstawił panel, składający się z trzech oficerów piechoty morskiej, których JAG upoważnił do bezstronnej oceny dowodów przeciwko Gravesowi. Niemniej jednak ich oczy zmrużyły się z pogardą i spojrzały na Gravesa, gdy ten usiadł i oznajmił, że nie będzie brał udziału w Trybunale.

„Powiem teraz wszystko, co powiem dzisiaj” – powiedział Graves. „Odrzucam ten trybunał. "To fałsz. Jestem przetrzymywany nielegalnie i spotka mnie kara”.

„Cieszymy się, że wyrzuciłeś to z siebie” – powiedział admirał Crandall.

Następnie podszedł do panelu. „Więzień Graves w całej swej okazałości przechwalał się, jak jego kluczowa rola w koordynowaniu ogólnokrajowych postępowań karnych przeciwko ponad 1000 członków J6 pomogła uczynić Amerykę bezpieczniejszym krajem. Nigdy nie powiedział i co zostało udowodnione w publicznie dostępnych materiałach wideo, że przeważająca większość z 1000 nie popełniła żadnego przestępstwa. Praktykowali swoje prawo do zgromadzeń i wyrażania poglądów, wynikające z Pierwszej Poprawki, poprzez pokojowy protest, protest przeciwko sfałszowanym wyborom. Nie zaprzecza tym faktom; jest z tego dumny.”

„Mam cholerną rację” – wypalił Graves. „Dostali mniej, niż na to zasłużyli. Chciałem, żeby wszystkie były podłączone do krzesła, drżące i skwierczące podczas smażenia. Każdemu, kto kwestionuje zwycięstwo Bidena, należało wpuścić truciznę do żył lub zostać porażonym prądem. A to oznacza was wszystkich! A kiedy stąd wyjdę, dopilnuję, aby tak się stało, zwłaszcza po tym.

– Spokojnie, więźniu Graves. Nie chciałbyś ryzykować swojej niewinności – zadrwił admirał Crandall. Oczywiście zrobiłeś, co uważałeś za słuszne.

„Uważałeś, że kary nie odpowiadają ich zbrodniom, prawda?” Admirał Crandall prowokował.

"Zgadza się. Wszyscy oni, tak jak wy wszyscy, są krajowymi terrorystami i zasługują na dożywocie lub śmierć. Ale nie, nie mogłem tego zrobić. Powiedziano mi, że maksymalnie 22 lata za powstanie, a w niektórych przypadkach – okres próbny. DC jest nasze, nie ich, i mieliśmy władzę, by upolować te wymiociny MAGA. MAGA, MAGA, MAGA – miałam już dość słuchania o MAGA. Dotyczy to także waszych zdrajców wojskowych; wy dupki, którzy nadal wspieracie Donalda Trumpa. Co się z wami dzieje, ludzie?” – powiedział Graves.

„Popieramy Konstytucję Stanów Zjednoczonych, więźniu Graves” – odpowiedział admirał.

„Powiedziałem wystarczająco dużo” – powiedział Graves, ale mimo to kontynuował swoją naganę. „Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, tylko o tym kiedykolwiek słyszałem, o waszym nieśmiertelnym oddaniu dokumentowi, który powinien był zostać spalony dawno temu. Nie interesuje nas już wasza konstytucja. To prehistoryczna skamielina napisana przez ludzi, którzy obrócili się w pył. Jeśli mnie nie będzie, ktoś inny przejmie pochodnię. Ilu zabiłeś, admirale Crandall? Jesteś doświadczonym hipokrytą.

Admirał nakazał żandarmom powstrzymać i zakneblować Gravesa. Pokazał panelowi kopię e-maila, który Graves wysłał do dyrektora FBI Christophera Wraya w kwietniu 2021 r., w którym podkreślił jego nienawiść do „powstańców 6 stycznia” i chęć wykorzenienia ich. Jego dyskursywna jeremiada oscylowała między oszczerstwami i zniesławieniem prezydenta Trumpa a etykietą MAGA jako zagrożenia dla demokracji. „Każdy mężczyzna lub kobieta w wieku powyżej 13 lat identyfikujący się jako MAGA powinien zostać skazany na śmierć; każdy mężczyzna lub kobieta nazywający siebie patriotami również powinni spotkać się z komorą gazową” – napisał Graves.

W jednym akapicie przypisał charyzmę prezydenta Trumpa czarom, mówiąc, że Trump „rzucił zaklęcia” na swoich przyjaciół, rodzinę i zwolenników.

„To bardziej racjonalne, niż się wydaje, dyrektorze Wray. Z jakiego innego powodu kobieta taka jak Melania miałaby zostać z błaznem? Z jakiego innego powodu połowa kraju miałaby się przed nim kłaniać? Tak, wszyscy są szaleni, ale chodzi o coś więcej. Demonologia” – napisał Graves.

"Ta komisja nie uznaje szaleństwa ani okultyzmu jako mechanizmów obrony" - powiedział admirał Crandall. "Fakty są jasne i niepodważalne. Zatrzymany świadomie wykorzystał fałszywe zarzuty, aby oskarżyć i uwięzić niewinnych ludzi. Wielu z nich było federalnymi zakładnikami, którzy zostali oskarżeni i zwolnieni. Głębokie Państwo wykonało bardzo dobrą pracę zaciemniającą, wobec takich, którzy z nich byli podstawieni jako prowokatorzy , ale wiemy też, że wielu przestrzegających prawa obywateli pozostaje w więzieniach. Zatrzymany Graves dopuścił się aktów zdrady stanu i proszę członków panelu, aby uznali go za winnego tego przestępstwa”.

Graves zadrżał na swoim krześle, mamrocząc coś do knebla.

Panel jednomyślnie wydał wyrok skazujący i zalecił karę śmierci.

Admirał Crandall wyraził zgodę i zaplanował egzekucję Gravesa na wtorek, 26 marca.

Spodziewam się, że jutro otrzymam informacje na temat trybunału Merricka Garlanda.
Aga ta shares this
4
woj_tek shares this
5
darek104 shares this
819
Jaga S
o , bajka na dobranoc.....