m.rekinek
346.7K

DZIECI PO ZASTRZYKU NA COVID O 4423% BARDZIEJ NARAŻONE NA ŚMIERĆ. OFICJALNE DANE RZĄDU U.K

Rząd Wielkiej Brytanii po cichu potwierdził, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabijają dzieci w niespotykanym dotąd tempie. Szokujące dane zawarte w oficjalnym raporcie, opublikowanym zaledwie kilka …More
Rząd Wielkiej Brytanii po cichu potwierdził, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabijają dzieci w niespotykanym dotąd tempie.
Szokujące dane zawarte w oficjalnym raporcie, opublikowanym zaledwie kilka godzin przed ogłoszeniem przez Borisa Johnsona rezygnacji ze stanowiska premiera Wielkiej Brytanii, ujawniają, że dzieci zaszczepione Covid-19 są o 4423%/ 45 razy bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione i 13 6333/ 137 razy częściej umiera z powodu Covid-19 niż dzieci nieszczepione.

Agencja rządowa Wielkiej Brytanii, znana jako Office for National Statistics (ONS), opublikowała niedawno nowe dane dotyczące zgonów według statusu szczepień w Anglii.
Najnowszy zbiór danych z ONS nosi tytuł „ Zgony według stanu szczepień, Anglia, od 1 stycznia 2021 r. do 31 maja 2022 r.” i można go uzyskać na stronie ONS tutaj i pobrać tutaj .
Źródło
Tabela 6 zbioru danych zawiera dane dotyczące zgonów z powodu Covid-19, zgonów bez Covid-19 i zgonów z jakiejkolwiek …More
NOE NOE shares this
11.4K
Adam A Adam
Przepraszam ale ktoś do tego nakłaniał i nakłania a media społeczeństwo milczy
Andre Ob
Starszych trzeba zaszprycować to szybciej umrą!!! Rządzą nami prawdziwi psychole i degeneraci. Pod sąd tych wszystkich z nie-rządu I do kopalni tam ich miejsce pracy do końca życia
m.rekinek
Trwa globalna ucieczka od szczepionek mRNA
Alex Berenson
Australia po cichu zrezygnowała z zalecania dalszych szczepień przeciwko Covid prawie wszystkim poniżej 50 roku życia i Norwegii poniżej 65 roku życia.
Zaledwie kilka miesięcy temu Australia miała jeden z najbardziej agresywnych programów na świecie, aby wymusić na ludności szczepienia przeciwko Covid.
Teraz Australia zasadniczo zakończyła …More
Trwa globalna ucieczka od szczepionek mRNA

Alex Berenson

Australia po cichu zrezygnowała z zalecania dalszych szczepień przeciwko Covid prawie wszystkim poniżej 50 roku życia i Norwegii poniżej 65 roku życia.

Zaledwie kilka miesięcy temu Australia miała jeden z najbardziej agresywnych programów na świecie, aby wymusić na ludności szczepienia przeciwko Covid.

Teraz Australia zasadniczo zakończyła program szczepień przeciwko Covid dla zdrowych osób dorosłych w wieku poniżej 50 lat i zakazała szczepień dla osób poniżej 30 roku życia, chyba że cierpią na poważne choroby przewlekłe.

Wraz z tą zmianą Australia dołącza do Danii, ograniczając swój program szczepień dla dorosłych poniżej 50 roku życia.

W zeszłym tygodniu Norwegia poszła jeszcze dalej, deklarując, że nikt w wieku poniżej 65 lat nie powinien otrzymywać dodatkowych szczepień, chyba że istnieje ryzyko rozwoju poważnego stanu (co dziwne, Norwegia zachowała swoje zalecenia dla kobiet w ciąży).

(Nowe norweskie zalecenia dotyczące szczepień przeciwko Covid; oczywiście Norweski Instytut Zdrowia Publicznego nienawidzi nauki)

Nowa dawka odświeżająca przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym

Norweski Instytut Zdrowia Publicznego (NIPH) zaleca dawkę przypominającą szczepionki koronawirusowej przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym dla:

Dorośli w wieku 65 lat i więcej
Dorośli w wieku od 18 do 64 lat z ryzykiem wystąpienia ciężkiej choroby
Młodzież w wieku 12-17 lat z poważnymi chorobami podstawowymi
kobiety w ciąży w drugim i trzecim trymestrze

źródło

Ale zmiana w Australii jest prawdopodobnie najbardziej uderzająca, a stany australijskie wywierają niezwykłą presję na swoje populacje, aby zaszczepić się przeciwko Covidowi jesienią i zimą.

Zobowiązania w miejscu pracy to dopiero początek.

W listopadzie 2021 r. drugi co do wielkości stan Australii, Victoria, nakazał, aby tylko zaszczepione osoby mogły wejść na siłownie, bary, restauracje, biblioteki i „nieistotne” firmy, takie jak księgarnie i fryzjerzy. Dwa miesiące później Terytorium Północne na krótko nałożyło „natychmiastowe zamknięcie” na nieszczepionych ludzi, zamykając ich w swoich domach.

Druk się powiódł.

24 z 25 dorosłych Australijczyków otrzymało w zeszłym roku dwudawkową podstawową szczepionkę Covid, głównie szczepionki mRNA firmy Pfizer i Moderna. Zastrzyki przypominające zostały również bardzo dobrze przyjęte przez Australijczyków, a ponad 7 na 10 dorosłych otrzymało trzeci zastrzyk.

Niemniej jednak rok 2022 okazał się katastrofalny dla Australii, zarówno dla Covid, jak i ogólnie dla zdrowia publicznego.

Covid przetoczył się w tym roku przez Australię, powodując znacznie więcej zgonów niż w 2020 lub 2021 r. – a prawie wszystkie zgony dotyczyły osób zaszczepionych i wzmocnionych. W zeszłym tygodniu stan Nowa Południowa Walia poinformował, że tylko cztery z 75 zgonów miały miejsce u osób nieszczepionych, podczas gdy 62 zgony miały miejsce u osób, które otrzymały co najmniej jeden zastrzyk przypominający.

Co gorsza, całkowita liczba zgonów wzrosła o prawie 20 procent, a szpitale są pod presją.

Teraz Australia – po cichu – prawie zrezygnowała ze szczepień przeciwko Covid dla większości dorosłych. W raporcie z końca sierpnia kierowana przez rząd australijski grupa doradzająca rządowi w sprawie szczepień stwierdziła, że zdrowi dorośli w wieku poniżej 50 lat nie potrzebują drugiej dawki przypominającej Covid.

Według grupy dorośli w wieku od 30 do 49 lat [podkreślenie dodane] mogą otrzymać drugą dawkę przypominającą (czwartą dawkę health.gov.au/…-the-use-of-a-booster-dose-of-covid-19-vaccine.pdf szczepionki COVID-19; jednak korzyści dla osób w tej grupie wiekowej są mniej pewne”.

Zasady dla osób poniżej 30 roku życia są jeszcze bardziej rygorystyczne. Dla nich druga dawka przypominająca jest zarezerwowana dla osób w wieku od 16 do 30 lat, które mają „złożone, przewlekłe lub poważne problemy zdrowotne”. Druga dawka przypominająca nie jest zalecana dla osób poniżej 16 roku życia.

Posunięcie Australii jest kolejnym dowodem na to, jak szybko zmieniła się debata na temat szczepionek przeciw Covid w ogóle, a szczepionek mRNA w szczególności – nawet gdy dr. Anthony Fauci nie otrzymał jeszcze notatki.

The worldwide flight from mRNA shots continues
V.R.S.
Na interii dziś pisali CL że zakrzepy to po prostu późne powikłania po "kowidzie".
m.rekinek
Tak, wg mainstreamu to wszystkie te zakrzepy i zgony to wina tzw. long covida