Janko333
5525.4K

Každý, kto nenávidí, je vrah. Rusko nikdy nemalo takých nenávistníkov ako teraz

🇷🇺 Video NENÁVISŤ JE CESTA DO PEKLA Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania! Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz R. Balek kňaz …More
🇷🇺 Video NENÁVISŤ JE CESTA DO PEKLA
Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!
Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz
R. Balek kňaz žijúci v Rusku: Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.
Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku.
Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské …More
mariamilucka
Zelenský nič neukonči vojnu, pere peniaze USA na ktorých zarába aj on. Anglo -Sasi musia pochopiť že ich diktát končí! Nieto čo riešiť, Rusko musí v najkratšom čase dobiť fašistami okupovanú Ukrajinu! Americko-ruská vojna skončí až bude zelený komediant stáť pred súdom v Moskve.
paldis
V Rusku je viac fasistov ako na Ukrajine. Dokonca aj na Slovensku su v parlamente. Aj na glorii su tu ich obdivovatelia. Tak opatrne s tymi fasistami. A na Ukrajine nie je vojna, ale specialna operacia. Rusi tam denacifikuju aj klastory.
Trepifajksl
V Rusku není víc fašistů, než na Ukrajině. Jistě tam jsou, ale na okraji společnosti. Nestaví fašistům pomníky, jako na Ukrajině.
paldis
@Trepifajksl Fasizmus v Slovenskom parlamente si vynechal zamerne?
paldis
@Trepifajksl Mučenie reholnikov rusmi je podla teba v poriadku?
Janko333
Zelenský je vrah, napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom. Kňaz Robert Balek žijúci v Rusku tvrdí pravý opak, nie Rusko ale zelenský z USA chce vojnu. Hovorí že média o Rusku klamú! To isté tvrdí aj o. Marcin ktorý Rusku žil, aj arcibiskup Viagano. Z Brutalitou banderovských Ukrajincov boli ohromení i samotní nacisti. Čo bolo vôbec najhoršie, ich utrpením sa zabávali …More
Zelenský je vrah, napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom. Kňaz Robert Balek žijúci v Rusku tvrdí pravý opak, nie Rusko ale zelenský z USA chce vojnu. Hovorí že média o Rusku klamú! To isté tvrdí aj o. Marcin ktorý Rusku žil, aj arcibiskup Viagano. Z Brutalitou banderovských Ukrajincov boli ohromení i samotní nacisti. Čo bolo vôbec najhoršie, ich utrpením sa zabávali. Svoje obete ženy a dievčatá pred smrťou verejne znásilňovali. Úplne bežné bolo odrezávanie končatín, uší, nosa, jazyka či pohlavných orgánov. Vrahovia sa často zabávali tým, že do rán následne sypali soľ. Obete tiež vypichovali oči alebo ich zaživa sťahovali z kože
VIDEO: Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”
Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz

Vo viacerých ukrajinských mestách existovali laboratóriá, ktoré experimentovali s rôznymi druhmi chorôb, prenášanými živočíchmi. Laboratóriá financovali Američania a im posúvali výsledky svojej práce. Výsledky boli použiteľné ako biologické zbrane a porušovali medzinárodnú dohodu o zákaze biologických zbraní. Po začiatku ruskej vojenskej operácie, laboratóriá dostali príkaz okamžite zlikvidovať výsledky svojej práce a čo sa dalo – dopraviť do iných podobných laboratórií v zahraničí. Všetko však nedokázali spratať a Rusom sa dostali do rúk dokumenty aj výpovede spolupracovníkov, ktorí zostali. O laboratóriách rokovala Bezpečnostná rada OSN 11. marca a ruský zástupca Vasilij Nebenzija podrobnejšie hovoril o tom, čo Američania financovali a spoluriadili. Existenciu biolaboratórií na Ukrajine aj americkú účasť potvrdila pred Kongresom diplomatka Victoria Nulandová, tento zlý duch americkej a ukrajinskej politiky. Od slovenských politikov aj zo slovenských médií sa občania dozvedia len protiruskú verziu, preto má význam uviesť aj druhú stranu.
Čo predchádzalo konfliktu na Ukrajine? Ako to bolo s ukrajinským neona…
Pravda o utečencoch z Mariupoľa, ktorých Rusi vraj násilne (!) unášajú na územie Ruskej federácie.

Skutečné zprávy ze zničeného Mariupolu - výpovědi obyvatel - VIDEO
cz24.news/…nato-do-priamej-konfrontacie-s-ruskom-na-ukrajine/
webnode.sk
Česká zdravotní sestra o ukrajinských pacientech.
Asking Mariupol Residents About Russian Attacks On Civilian areas
Obrana katolíckej Cirkvi
To nie Rusi mučia, ale Ukrajinci v Rusku
Trepifajksl
Paldis, kdoví, jak to je. Vzpomeň si na Fučíka, jak ho mučilo a popravilo za války gestapo a po několika desetiletích nám ho posílali z Jižní Ameriky, kde zemřel v klidu stářím, jakožto přední agent gestapa.
paldis
@Janko333 Ty suhlais ze v tychto dnoch rusi mučia reholnikov?
paldis
@Trepifajksl akoze spochybnujes priamo prosbu redemptoristov o modlitbu za ich reholnikov? Zavolaj im, napis im, over si to. Obhajujes zlo.
Obrana katolíckej Cirkvi
Tak ako sa mnohí kňazi mýlili ohľadom očkovania. Tak aj teraz sa mnohí mýlia ohľadom Ruska.
Trepifajksl
Paldis, už jsi zapomněl jak Iráčani odpojovali novorozence od inkubátoru? Jak se zdvihla světová solidarita a všichni odsuzovali něco, co se vůbec nestalo???
paldis
@Trepifajksl Milujes viac ruble a Putina ako Krista. Nevadi ti mucenie obycajnych modliacich reholnikov. Si obhajca zla a zlo je satan. Uz na teba reagovat nebudem, lebo zo zlom sa nediskutuje.
Trepifajksl
Jericho, ty jsi zavraždil víc křesťanů, než Putin. Měl bys přestat vraždit křesťany.
Janko333
Nespochybňujem prosbu redemptoristov o modlitbu, ale to klamstvo že Rusko je agresor. Otvor si oči, jasnejšie to už ani nemôže byť
Trepifajksl
Paldis, Putina i Zelenského mám na háku. Peníze nemiluju, i když jsou vzácný a je jich málo :-)))
paldis
@Janko333 Ty si potom myslis ze ti knazi si v advente dali post mucenim a rusi im v tom len pomahaju? Vlastne rusi nie su agreasor ale oni tym reholnikom sluzia?
Trepifajksl
Co mi je do nějakého Putina? Mě zajímá, že nás všechny tady terorizuje česká vláda. Lidi se upalují a páchají sebevraždy. Tohle máme řešit, to se nás týká.
Obrana katolíckej Cirkvi
Paldis, vo vojne sa vždy nájde pár nevinných, ktorý sa nechajú vyprovokovať, oko za oko. Podstata je táto: Rusko nie je agresor ale USA a fašista zelenský je ich poskok.
Otakar Holzmann
Jediný státník, který se stále snaží o mír je Putin❣️🇷🇺👍 Tahle válka byla vyvolaná záměrně, radost má stoho USA, jako vždy
paldis
@Obrana katolíckej Cirkvi Ty si aka obrana katolickej Cirkvi? A akej Cirkvi? Ktora Cirkev zdiela tvoju "podstatu"? Pripomeniem ti, ty obhajca katolickej Cirkvi, obhajuj muciacich a trpiacich redemptoristov.
Obrana katolíckej Cirkvi
Putin: Západné vlády už neskrývajú svoje skutočné úmysly. Rusko sa nebude len dívať, a nedovolí, aby Európa bola týmto spôsobom porazená a vyľudnená. Za ich maskami sú vidieť hrôzy. Sledujte ich! Neskočte na ich triky ! „Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin! „A teraz ich oživujú.“
NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a …
More
Putin: Západné vlády už neskrývajú svoje skutočné úmysly. Rusko sa nebude len dívať, a nedovolí, aby Európa bola týmto spôsobom porazená a vyľudnená. Za ich maskami sú vidieť hrôzy. Sledujte ich! Neskočte na ich triky ! „Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin! „A teraz ich oživujú.“

NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie
Zuzka M S shares this
25
Bára Slováková shares this
21.2K
Metod
Nakoniec Rusko na čele s Gosudarom zvíťazí a rusofóbovia odídu s dlhým nosom!
Mira393
všude sú dobří a špatní lidé, i v Rusku i na Ukrajině i v celém světě
TerezaK
To je to, co právě Satan přesně chce, aby nejen mezi národy se lidé nesnášeli, ale nejlépe v jednom a tom samém národě (např. Slovanském) byla nenávist jednoho k druhému. Obyčejným Ukrajincům Rusové nikdy nevadili. vadila jim ale jejich vlastní Ukrajinská mafie, vedená z Ruska nebo Ameriky, to je jedno, ale je utlačovala.
Janko333
Rusko je pre západ nedobytná bašta. Prevrat a revolúcia v Rusku 1917 bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy, robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 v RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc …More
Rusko je pre západ nedobytná bašta. Prevrat a revolúcia v Rusku 1917 bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy, robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 v RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc západu k revolúcii v Rusku 1917 bola práve za týmto učelom. Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917. Nastolenie totalitneho globalneho systemu - ich najväšou prekazkou je Cirkev a Rusko, kde kresťanstvo sa začína prebúdzať . Druhá fáza Dostojevského proroctva

Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
apredsasatoci
Rusko nikdy nemalo takých nenávistníkov.
A čo boľševici (okrem iného)?
JK povedal: Nikto nie je spravodlivý. Všetci zhresili.
Logicky mi z toho vyplýva, že sa to týka aj Rusov, či?
apredsasatoci
veď všetci zhrešili a chýba im Božia sláva;
Rimanom 3:23
Ty môj malý somárik. ia ia ia
apredsasatoci
Ok! JK to nepovedal.
Pýtam sa: Pavol hovorí niečo iné, ako by povedal JK?
Obrana katolíckej Cirkvi
Prosím ťa netrep blbosti, boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň …More
Prosím ťa netrep blbosti, boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra. Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.
Už Otto von Bismarck v 1862 -1890 povedal „Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“
Otto von Bismarck zmanipuloval európske súperenie, aby sa Nemecko stalo svetovou veľmocou, ale tým položil základy pre obe svetové vojny. Neskôr v júni 1848 povedal, že iba vnútorná sila Ruska prekonala jeho revolucionárov a pomohla ochrániť Nemecko pred zahraničnými nepriateľmi. Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník…
apredsasatoci
Takže pár ľudí si robí čo chce s niekoľko desiatkami miliónov Rusov (ale aj iných). Čím to je? Čím to je?
Takže Putin nie je globalista?
Světlana ranní rosa
Obrana katolíckej Cirkvi ty v tom máš chaoz.
Bolševiků byla hrstka, to byli bojaři a obyčejní
lidé. Ostatní smetánka i když Rusové se za Rus
styděla, žvatlali, francouzky< německy atd.
mysleli si že jsou nadlidé. A jejic potomci
dělají dodnes jen zlo, tím že pomáhají západu.
mariamilucka shares this
92.7K
Metod
Sláva Rossiji! Slováci majú najbližších bratov Rusov! Aj vlajky mame skoro rovnaké - biela, modra, červená, viera,nádej,láska!
Obrana katolíckej Cirkvi
Len aby sme aj srdcia s Rusmi rovnaké
Josef Arimati
Rusi jsou dnes snad nejnormálnější národ na zemi. Jen ať se jim podaří ubránit to, co je jejich.
TerezaK
Před Bohem je stejně nahý Rus, Američan, Čech ... Nechápu, jak někdo může rozdělovat Boží děti na národnosti, rasy, atd. . nepochopím ...
milboy
@Jozef Dudák tak mi nájdi takéto nenávistné video z Ruska a ja ti dám daľšie dve z ukrajiny. Ukrajina sa spojila z USA a to je diabol a ak to nevidíš, niet ti pomoci! Rusko 8 rokov znášalo zabíjanie Rusov na UA s pomocou západu a ja sa pýtam, či by si aj ty čakal, keby ti vraždili TVOJU rodinu?
Obrana katolíckej Cirkvi
Načisto ste okrepli? Kto vás nútil očkovať? Je to tá istá banda, čo vám aj teraz tlčú do makovice, že Rusi sú agresori, sa prebuďte. boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, …More
Načisto ste okrepli? Kto vás nútil očkovať? Je to tá istá banda, čo vám aj teraz tlčú do makovice, že Rusi sú agresori, sa prebuďte. boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra. Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.
Už Otto von Bismarck v 1862 -1890 povedal „Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“
Otto von Bismarck zmanipuloval európske súperenie, aby sa Nemecko stalo svetovou veľmocou, ale tým položil základy pre obe svetové vojny. Neskôr v júni 1848 povedal, že iba vnútorná sila Ruska prekonala jeho revolucionárov a pomohla ochrániť Nemecko pred zahraničnými nepriateľmi. Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník…
milboy
@Jozef Dudák ty hlupáčik fašistický ani netušíš, že moja žena je zo Sverdlovska vo vorošilovgradskej oblasti (dnešný Lugansk!) a mne chceš hovoriť o ruskej TV? Pre ľudí ako si ty nie je iná možnosť ako ked si na vlastnej koži zažiješ to, čo si "užívali" Rusi na Dombase od 2014.
Metod
Najprofesionálnejšia telka je 1tv.ru, odporúčam!
milboy
@Andrea Top nie z Ukrajiny. Jeden Sverdlovsk je aj na Urale v CCCP. Ja som tam bol prvy krat na Dombase v 1980 ako študent a odvtedy milujem Rusko, ktoré je jedinečné v mnohých ohľadoch.. :-)
.. a preto nemám rád idiotov, ktorí v Rusku nikdy neboli ale vedia najlepšie ako tam ľudia žijú.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
399
Metod
Slováci majú najlepších priateľov Rusov! Máme podobné vlajky, biela,modra,červená, viera, nádej,láska! Slava Rossiji!
Znovuzrodený kresťan
🙏 🙏 🙏 🙏 Naplnaju sa posledné biblické časy a prichádzajú jazdci apokalypsy. Súčasne s nimi zasadá do Cirkvi Antikrist v podobe pápeža Františka, čo dokazujem tu :
2) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 1/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstve
3) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 2/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstveMore
🙏 🙏 🙏 🙏 Naplnaju sa posledné biblické časy a prichádzajú jazdci apokalypsy. Súčasne s nimi zasadá do Cirkvi Antikrist v podobe pápeža Františka, čo dokazujem tu :

2) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 1/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstve
3) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 2/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstve
Světlana ranní rosa
Je to tak.František je antikrist a jeho církev
církev antikrista i s chrámem.
I zde je to uplně zřejmé:
Stal se příbytkem démonů, papež proti fundamentalismu
Sv.Prokop
Kristus praví toto: Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Milovati budeš bližního svého a nenávidět nepřítele svého.‘ Já však vám pravím: Milujte své nepřátele a modlete se za ty, kdo vás pronásledují, abyste byli syny nebeského Otce; protože on dává svému slunci svítit na zlé i dobré a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé. Budete-li milovat ty, kdo milují vás, jaká vás čeká odměna …More
Kristus praví toto: Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Milovati budeš bližního svého a nenávidět nepřítele svého.‘ Já však vám pravím: Milujte své nepřátele a modlete se za ty, kdo vás pronásledují, abyste byli syny nebeského Otce; protože on dává svému slunci svítit na zlé i dobré a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé. Budete-li milovat ty, kdo milují vás, jaká vás čeká odměna? Což i celníci nečiní totéž? A jestliže zdravíte jenom své bratry, co činíte zvláštního? Což i pohané nečiní totéž? Buďte tedy dokonalí, jako je dokonalý váš nebeský Otec. (Evangelium Sv. Matouše 5:43-48)