m.rekinek
244.8K

Wzrost poronień o 4070% ! Coś dziwnego kryje się w śmierci noworodków i poronieniach..

Peter Imanuelsen. Musimy porozmawiać o czymś bardzo niepokojącym, co się teraz dzieje. Ten rok był bardzo dziwny. W tym roku mamy wyższy wskaźnik nadwyżek śmiertelności niż w latach pandemii. Jednocześnie …More
Peter Imanuelsen.
Musimy porozmawiać o czymś bardzo niepokojącym, co się teraz dzieje.
Ten rok był bardzo dziwny. W tym roku mamy wyższy wskaźnik nadwyżek śmiertelności niż w latach pandemii. Jednocześnie drastycznie spadł wskaźnik urodzeń.

Jak wiecie z moich poprzednich artykułów, dzieje się to nie tylko w jednym kraju, ale jednocześnie na całym świecie. Więc musi być jakiś wspólny czynnik, bo to nie jest normalne.
I rzeczywiście, w moim ostatnim artykule śledczym odkryłem, że istnieje konkretny problem zdrowotny, który wydaje się być odpowiedzialny za wzrost nadmiernej liczby zgonów, i to NIE jest Covid!
Ale jest coraz gorzej.
Teraz obserwujemy coś bardzo niepokojącego, a mianowicie to, że dzieci umierają nagle w znacznie szybszym tempie niż normalnie. Co tu się dzieje?
Rząd Szkocji wszczął dochodzenie, ponieważ liczba zgonów noworodków, tj. dzieci poniżej 4 tygodnia życia, dramatycznie wzrosła. 123% wzrost zgonów!!! To jest absolutnie szalone. We wrześniu ubiegłego roku w Szkocji …More
woj_tek shares this
1869
sługa Boży
Wkrótce ziemia zatańczy.
Przeklęci, przez których na świat przychodzi zło.
Jadwiga Bob shares this
31.4K
C Z W
MÓW WPROST ZAKŁAMANY ŻYDZIE TO WASZ ELIKSIR SZCZESCIA POWODUJE TAKIE REAKCJE, SZPRYCA=ŚMIERĆ
C Z W
WUJEK BILL DAŁ WAM ELIKSIR=DEPOPULACJA
One more comment from C Z W
C Z W
ZAŚLEPIONE TĘPE DZIDY W MASMEDIA