Edward7
4430.8K

Dr Domenico Biscardi znaleziony martwy; ujawnił grafen, nanocząstki, kropki kwantowe w szczepionce COVID

Ta wiadomość miała zostać ujawniona światu przez dr Domenico Biscardi, który miał stawić się przed Parlamentem Europejskim ze swoimi odkryciami pod koniec stycznia, ale obecnie nie żyje z nieznanych …More
Ta wiadomość miała zostać ujawniona światu przez dr Domenico Biscardi, który miał stawić się przed Parlamentem Europejskim ze swoimi odkryciami pod koniec stycznia, ale obecnie nie żyje z nieznanych przyczyn; chociaż media przypisują to jako prawdopodobny atak serca. (W tym samym czasie zmarł również przewodniczący Parlamentu Europejskiego David Sassoli, przed którym miał stanąć Domenico Biscardi…) Dr Biscardi twierdził, że widział kropki kwantowe, nanocząsteczki, grafen itp., pozwalając cieczy wyparować. Jego technika polegała na ustawieniu "szczepionki" do wyschnięcia na 3 dni, jak wyjaśniono w krótkim filmie poniżej: Dr Domenico Biscardi na stałe wyciszony
Dr Domenico Biscardi: „Witaj Giulia. Postaram się ci to powiedzieć bardzo szybko. Ricardo Delgado, biostatysta z Madrytu (La V Columna), z którym pracujemy półtora roku, wymieniamy się naszymi pracami śledczymi, któregoś dnia wysłałem nasze ostatnie badania i zrobili tą szaloną technikę. Odparowali substancję w fiolce i wszystko …More
Tomasz Orlicki
Kochani, kiedy się zjednoczymy i wyjdziemy na ulice? Oni się tego boją, bo wiedzą że ich jest za mało a nas za dużo!
etbilard shares this
1.4K
henryk33 shares this
217
Dr Domenico Biscardi znaleziony martwy; ujawnił grafen, nanocząstki, kropki kwantowe w szczepionce COVID
darek104
Wielu producentów chwali się obecnie nowymi telewizorami LCD LED z technologią kwantowej kropki.
olek19801 shares this
166
Dr Domenico Biscardi znaleziony martwy; ujawnił grafen, nanocząstki, kropki kwantowe w szczepionce COVID
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
„Szczepionki” wyciszają geny odpowiedzialne za naprawę DNA i usuwają je na zawsze z ludzi
Szczepionki usuwają ludzkie geny i transfekują komórki wirusem Ebola/Marburg... Następna "pandemia" będzie wynikiem tych szczepionek... Bill i Melinda Gates mówią na swojej stronie internetowej Gavi, że spodziewają się, że następna pandemia będzie wybuchem w Marburgu . Ci dwaj psychopaci lub psycholodzy …More
„Szczepionki” wyciszają geny odpowiedzialne za naprawę DNA i usuwają je na zawsze z ludzi
Szczepionki usuwają ludzkie geny i transfekują komórki wirusem Ebola/Marburg... Następna "pandemia" będzie wynikiem tych szczepionek... Bill i Melinda Gates mówią na swojej stronie internetowej Gavi, że spodziewają się, że następna pandemia będzie wybuchem w Marburgu . Ci dwaj psychopaci lub psycholodzy twierdzą również, że Ebola i Marburg są noszone przez afrykańskie zielone małpy . CDC twierdzi, że ludzie mogą dostać „Gorączka krwotoczna Ebola” poprzez bezpośredni kontakt z zakażonym zwierzęciem . Robią u nas absolutne wkurzenie! Nigdy w historii medycyny nie zarażono ludzi chorobą zwierzęcą! Jedynym możliwym sposobem spowodowania choroby zwierzęcej u człowieka jest genomika międzygatunkowa przy użyciu adenwirusa lub mRNA i nanotechnologii. (czyli zaszczepionych ).... Kartel farmaceutyczny nie tylko wstrzyknął ludziom wirusy Ebola i Marburg, ale także transfekował ludzkie komórki tymi katastrofalnymi chimerowymi patogenami. Zaszczepiony będzie walczył z przewlekłymi infekcjami i niepełnosprawnością przez całe życie, podczas gdy jego komórki nieustannie replikują się z syntetycznymi sekwencjami genetycznymi Eboli i Marburga...''
Edward7
Do 65% wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat w USA w roku 2021, roku eksperymentalnej "szczepionki" COVID.
Na początku tego miesiąca (styczeń, 2022), Scott Davison, dyrektor generalny "OneAmerica", firmy ubezpieczeniowej o wartości 100 miliardów dolarów z siedzibą w Indianie, trafił na pierwsze strony gazet w mediach alternatywnych, kiedy ogłosił, że wskaźnik zgonów w przypadku …More
Do 65% wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat w USA w roku 2021, roku eksperymentalnej "szczepionki" COVID.

Na początku tego miesiąca (styczeń, 2022), Scott Davison, dyrektor generalny "OneAmerica", firmy ubezpieczeniowej o wartości 100 miliardów dolarów z siedzibą w Indianie, trafił na pierwsze strony gazet w mediach alternatywnych, kiedy ogłosił, że wskaźnik zgonów w przypadku roszczeń z tytułu ubezpieczeń na życie gwałtownie wzrósł o bezprecedensowe 40% wśród osób w wieku od 18 do 64 lat w 2021 roku. Zobacz: Kryzys w Ameryce:Wzrost liczby zgonów o 40% wśród osób w wieku 18-64 lat na podstawie wniosków o ubezpieczenie na życie w 2021 roku po wprowadzeniu szczepionki COVID-19.

Zwykłe korporacyjne media "sprawdzające fakty" szybko opublikowały artykuły próbujące obalić to twierdzenie... Przeprowadziłem własne śledztwo, aby potwierdzić jego doniesienia, i zbadałem liczbę zgonów, które CDC zgłaszało do grudnia 2020 roku, zanim zmienili swoją stronę internetową i zmienili całkowitą liczbę osób, które zmarły w 2020 roku, roku rozpoczęcia pandemicznego oszustwa, co wyraźnie pokazało, że całkowita liczba zgonów w 2020 roku była mniej więcej taka sama jak w poprzednich dwóch latach, i że wszystko, co w zasadzie zrobili, to wyeliminowanie większości zgonów z powodu grypy i zrzucenie winy na COVID-19.

Rezultatem tego dochodzenia było to, że zobaczyliśmy około 400 000 dodatkowych zgonów w 2021 roku, roku wprowadzenia szczepionki COVID-19. :
2021: COVID Deaths Increase, Flu Deaths Disappear, 400,000+ More Total Deaths than 2020

Od czasu opublikowania tego raportu, , Petr Svab z Epoch Times również przeprowadził dochodzenie w tej sprawie, przyglądając się świadectwom zgonu ze strony CDC osób w wieku od 18 do 49 lat w 2021 roku. Zbadał dane według stanów i odkrył, że w niektórych stanach zgony w tej grupie wiekowej wzrosły aż o 65% w porównaniu z tym samym okresem w 2018 i 2019 roku.

Oto dwa opublikowane przez niego artykuły, które o tym informują:
EXCLUSIVE: Nationwide Surge In Deaths Among People Aged 18-49: A State by State Overview
EXCLUSIVE: States Investigating Surge in Mortality Rate Among 18–49-Year-Olds, Majority Unrelated to COVID-19

Jeśli trafisz na płatną platformę, ZeroHedge News również to opublikowali:
Nationwide Surge In Deaths Among People Aged 18-49: A State By State Overview
States Investigating Surge In Mortality Rate Among 18–49-Year-Olds, Majority Unrelated To COVID-19

Ogólnokrajowy wzrost liczby zgonów wśród osób w wieku 18-49 lat: przegląd stanów Państwa badające gwałtowny wzrost śmiertelności wśród osób w wieku 18-49 lat, większość bez związku z COVID-19
Kilka fragmentów:

Zgony wśród osób w wieku od 18 do 49 lat wzrosły o ponad 40 procent w ciągu 12 miesięcy kończących się w październiku 2021 r. w porównaniu z tym samym okresem w latach 2018-2019, przed "pandemią" COVID-19, wynika z analizy danych z aktów zgonu z Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) przez The Epoch Times. Wzrost był zauważalny w całym kraju i w żadnym stanie COVID nie został zgłoszony w więcej niż 60 procentach nadwyżki zgonów. Niektóre stany doświadczyły znacznie gwałtowniejszego wzrostu niż inne.

Najgorsza okazała się Nevada, w której odnotowano 65-procentowy wzrost śmiertelności w wieku "prime-age", z czego tylko 36 procent przypisano COVID. Na drugim miejscu znalazł się Teksas z 61-procentowym skokiem, z czego 58 procent przypisano COVID. Arizona i Tennessee odnotowały 57-procentowy wzrost, z czego 37% i 33% przypisano COVID. Nie daleko w tyle była Kalifornia na 55 procent i 42 procent przypisywane do COVID, jak również Nowy Meksyk (52 procent, 33 procent), Floryda (51 procent, 48 procent), i Luizjana (51 procent, 32 procent).

Departamenty zdrowia w kilku stanach potwierdził The Epoch Times, że są one patrząc na gwałtowny wzrost śmiertelności wśród osób w wieku od 18 do 49 w 2021- większość z nich nie są związane z COVID-19. Texas doświadczył od 18 do 49 % wzrostu śmiertelności w tym wieku, skok o 61 procent, drugi najwyższy wzrost w kraju. Z tego, mniej niż 58 procent zostało przypisane do COVID-19. "Nasze Centrum Statystyki Zdrowia patrzy na dane," powiedział Chris Van Deusen, szef Media Relations w Texas Department of State Health Services, za pośrednictwem poczty elektronicznej. "Wrócimy z tobą". Floryda, która widziała wzrost o 51 procent, 48 procent z tego przypisane do COVID-19.

"Przyglądam się temu, aby zobaczyć, czy istnieje jakiś rodzaj korelacji/przyczyn," powiedział Jeremy Redfern, rzecznik Departamentu Zdrowia Florydy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Petr Svab był ostrożny, aby nie łączyć lub obwiniać nadmiar zgonów do strzałów COVID-19, prawdopodobnie, aby spróbować i uniknąć tych samych "fact checkers" próbuje zdyskredytować jego dochodzenia. Ale korelacja ze szczepionkami COVID-19 jest teraz niepodważalna, tylko na podstawie własnych danych rządu USA z CDC, a także z systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS).

Jest to katastrofa narodowa o skali, jakiej ten naród nigdy wcześniej nie doświadczył, a całkowity upadek Stanów Zjednoczonych wydaje się teraz nieunikniony.

Up to 65% Increase in Deaths Among 18-49 Year Olds in the U.S. During 2021, the Year of the Experimental COVID “Vaccines”

Zakrzepy poszczepienne...

Z całego świata napływają informacje od uczciwych lekarzy i niezależnych naukowców, o fakcie uszkodzenia krwi osób zaszczepionych przez „szpryce”. U prawie 100% osób zaszczepionych niebezpiecznie dla zdrowia rośnie krzepliwość krwi.

Informację tą udało mi się zweryfikować na przykładzie mojego kolegi i jego żony, którzy po zaszczepieniu nabawili się zakrzepicy i są aktualnie leczeni.
Niestety kolega zignorował moje ostrzeżenia i podwójnie „zaszprycował”siebie i swoją żonę. Po drugim szczepieniu miał groźny incydent za kierownicą auta, zasłabł i w ostatnim momencie zjechał na pobocze. Za moją namową zrobił sobie badanie krzepliwości krwi, które wykazało początki zakrzepicy.
Apeluję do osób „szczęśliwie zaszczepionych”: zróbcie sobie badanie krzepliwości krwi, być może uratuje to Wam życie.

Jak wygląda Wasza krew po szczepieniu możecie sobie obejrzeć na poniższym filmie. W niemieckim laboratorium zbadano pod mikroskopem krew 8 osób zaszczepionych i 8 osób nie zaszczepionych.
Krew osób nie zaszczepionych wygląda pod mikroskopem „pięknie”: równomiernie, symetrycznie rozmieszczone „punkciki” o kształcie foremnych kółeczek.
Krew osób zaszczepionych to posklejane w różne przypadkowe kształty „grudy” i bryły”, które mogą w każdej chwili wywołać jakiś zakrzep.


Filmik do obejrzenia tutaj: Badanie krwi - Szczypawica

Apeluję do lekarzy: jeśli zgłosi się do was pacjent z dolegliwością której wcześniej nie miał a jest „szczęśliwie” zaszczepiony, skierujcie go na badanie krzepliwości krwi, prawie na pewno ma początki zakrzepicy.
Z filmu do którego link podałem, wynika „światełko w tunelu” dla osób zaszczepionych.

W jednym przypadku krew osoby zaszczepionej wyglądała pod mikroskopem dużo lepiej niż krew innych „wyszczepieńców”, choć zdecydowanie gorzej niż krew osób nie szczepionych. Okazało się, że osobnik o „lepszej krwi” był „wyszczepiony” na początku akacji szprycowania i od tego momentu minęło sporo czasu.

Ten przypadek świadczyłby o tym, że organizm człowieka potrafi zregenerować uszkodzoną krew, nie wiemy jednak czy całkowicie i jakiego czasu potrzebuje do uporania się ze skutkami uszkodzenia krwi przez „szczepionki”.
Być może nie ma już powrotu do normalności.

O tym, że powyższe informacje nie są bredzeniem anty szczepionkowego foliarza czy płaskoziemcy, świadczą działania rządu Wielkiej Brytanii. W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęły się dostawy do tego państwa leków przeciw zakrzepowych, zamówionych w ilości 33 milionów opakowań. Kontrakt o wartości 3 mld. Funtów, rozpisany przez angielski rząd, zobowiązuje dostawcę do zaopatrywania wysp brytyjskich w leki przeciw zakrzepowe przez kilka lat! (więcej na ten temat pisałem tutaj: pospoliteruszenie.org/kowidianie.html)

Drodzy Kowidianie którzy daliście się oszukać kłamcą telewizyjnym, jak małe dzieci: walczcie o swoje zdrowie i życie, Wasza krew została uszkodzona przez trutki na szczury zwane szczepionkami: przebadajcie ją na krzepliwość. Jeśli będzie ona podwyższona, rozpocznijcie leczenie. Być może macie szansę na wyzdrowienie, niestety nikt tego nie wie na pewno!

Anthony Ivanowitz 10.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org