TerezaK
TerezaK
O tom, zda budeme vzati nebo ponecháni, a co tím Pán myslel, máme uchovat v tajnosti srdce, protože to asi většina z nás jisto jistě neví. (A Církev se pro věřící k tomu závazně nevyjádřila.) Co víme je, že v Bibli sv. je: Mt 40 Tehdy budou dva na poli, jeden bude přijat a druhý zanechán.41 Dvě budou mlít obilí, jedna bude přijata a druhá zanechána.42 Bděte tedy, protože nevíte, v který den …More
O tom, zda budeme vzati nebo ponecháni, a co tím Pán myslel, máme uchovat v tajnosti srdce, protože to asi většina z nás jisto jistě neví. (A Církev se pro věřící k tomu závazně nevyjádřila.) Co víme je, že v Bibli sv. je: Mt 40 Tehdy budou dva na poli, jeden bude přijat a druhý zanechán.41 Dvě budou mlít obilí, jedna bude přijata a druhá zanechána.42 Bděte tedy, protože nevíte, v který den váš Pán přijde.
(Protestanté říkají, a to se nedá vytknout, že pokud by se jednalo-u Mt 40- o vzetí při Druhém Příchodu, nebylo by tam vzat a ponechán, ale vzat a uvržen. To je přeci rozdíl.
Také je psáno: modlete se, abyste byli hodni uniknout všemu tomu, co má na svět přijít. Osobně se na všechny varianty těším, protože nejdůležitější je to, že nás miluje Pán, a že má být námi oslaven.)
1 Tes, 5 17 potom my živí, kteří se toho dočkáme, budeme spolu s nimi uchváceni v oblacích vzhůru vstříc Pánu. A pak už navždy budeme s Pánem.
18 Těmito slovy se vzájemně potěšujte. - Těmi slovy se máme navzájem potěšovat.
Pokud se věřící těmito slovy potěšují, není jim co vytknout.Spíše pokud se nepotěšují.
I kdyby se jednalo až o Druhý Příchod Páně, jehož den ani hodinu neví ani Syn, pak není vůbec proti naší víře být připraven vždy. (a těšit se těmito slovy) Problém je spíše v tom, že málo kdo z nás jsem opravdu každou chvíli připraveni a žijeme naplno tuto skutečnost. Pak by tu na Glori nebylo tolik nactiutrhání, pomluv a kletí Kéž bychom všichni žili, jako by ten čas měl být kdykoli. Panna Maria ani v té nejhlubší noci víry očekávání svého syna NEBYLA ZOUFALÁ.podle dílaMarie Valtorty. Zoufání k víře nepatří a PannaMaria kéž nám je příkladem, jak důvěřovat za HRANICI VŠEHO.
TerezaK
potěšovat se těmito slovy není proti víře, ale otázka je, zda není někdy proti víře: datumové hypotézy.. a proti důvěře
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Žiadne vytrhnutie nebude a už sa zobuďte ste jak pomýlené malé decko. Žijeme posledné časy a blízko koniec časov a žiadny koniec sveta ešte nebude dlhú dobu 10tky rokov lebo ešte plno veci sa majú udiať a stať. Príde obnová Svätej Cirkví, hierarchii,monarchii s novým mladým anjelskym pápežom a svätcom carom - kráľom Herným ( príde Svätá generácia ) samozrejme po tvrdých Božích trestoch. …More
Žiadne vytrhnutie nebude a už sa zobuďte ste jak pomýlené malé decko. Žijeme posledné časy a blízko koniec časov a žiadny koniec sveta ešte nebude dlhú dobu 10tky rokov lebo ešte plno veci sa majú udiať a stať. Príde obnová Svätej Cirkví, hierarchii,monarchii s novým mladým anjelskym pápežom a svätcom carom - kráľom Herným ( príde Svätá generácia ) samozrejme po tvrdých Božích trestoch. Vytrhnutie bude až úplne na konci sveta pri 2 príchode Ježiša Krista na túto zem,ale najprv prví povstanú zosnulý, ktorí zomreli.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Pomýlení sektári si také hovorili aj pred 2 svetovou vojnou,že príde vytrhnutie aj už 10tky rokov lebo si vykladate sväté písmo,bibliu a knihu zjavenie Jána Apokalypsa úplne po svojom ako vám vyhovuje.
jožinko božinko
Paní je šiblá charismatiky.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Samozrejme ešte som zabudol ako si niekto teraz myslí,že antikrist tiež príde je úplne na omyle a bude sklamaní lebo ako som vyššie spomenul sa udejú najprv tie udalosti a tesne pred 2 príchodom Ježiša Krista príde ten spomínaný biblický antikrist na 3,5 roka,ale pomaly nikto z nás sa ho nemusí ani vôbec dožiť lebo 3/4 planéty ľudstva zahynie počas prichádzajúcich Božích trestov aj dopustených …More
Samozrejme ešte som zabudol ako si niekto teraz myslí,že antikrist tiež príde je úplne na omyle a bude sklamaní lebo ako som vyššie spomenul sa udejú najprv tie udalosti a tesne pred 2 príchodom Ježiša Krista príde ten spomínaný biblický antikrist na 3,5 roka,ale pomaly nikto z nás sa ho nemusí ani vôbec dožiť lebo 3/4 planéty ľudstva zahynie počas prichádzajúcich Božích trestov aj dopustených veci ako veľké občianske vojny, revolúcie a nepokoje,3 svetová vojna,3 dní temnoty a rôzne pohromy a katastrofy veľkého celosvetového rozmeru.
TerezaK
Nebudete-li jako děti, nevejdete do Božího Království! Vaše komentáře nečtu, jsou od Zlého ne od Boha.Takto Bůh nemluví,mám kvalitnější duchovní vedení,omlouvám se. Jen o sv.otci Piovi-on se svou impulzivností bojoval, rozhodně ji nebral jako ctnost. Je jedna malá knížka o sv.otci Piovi, nevím, zda nebyla z knihovny od kapucínů,ve které bylo, že světec se po smrti zjevil jednomu z bratrů a řekl …More
Nebudete-li jako děti, nevejdete do Božího Království! Vaše komentáře nečtu, jsou od Zlého ne od Boha.Takto Bůh nemluví,mám kvalitnější duchovní vedení,omlouvám se. Jen o sv.otci Piovi-on se svou impulzivností bojoval, rozhodně ji nebral jako ctnost. Je jedna malá knížka o sv.otci Piovi, nevím, zda nebyla z knihovny od kapucínů,ve které bylo, že světec se po smrti zjevil jednomu z bratrů a řekl mu,že byl krátkou dobu v očistci, nevím,(jž,zda 3dny či 3 hodiny) zda neodčiňoval právě tuto impulzivnost.
TerezaK
Malachiášku, a pokud chcete reagovat na poslestvíVarování,tak si je neprve musíte přečíst.Tam je několikrát uvedeno,že nepřijde ještě konec světa,ale že je konec časů. Kritizujete něco,co nikdo netvrdil.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Vaše články a komentáre sú od satana a mňa ste už definitívne už prestali zaujímať a blbnite naďalej váš život,svedomie.
TerezaK
Vy tady proklínáte úplně všechny, to už jsem si všimla. Asi nemáte vnoučata něbo někoho, kdo byVás rozveselil?
TerezaK
Malachiášek: jinak,že mi nadáváte do sekty, bez logické argumentace, je úplně správně, protože kdyby mě všichni chválili,tak je něco určitě špatně a nejdu po Boží cestě za Pánem, takže, jen tak dál! :-)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Neviete asi čo znamená proklinať lebo toto určíte v žiadnom prípade nerobím. Aspoň ste sa ukázali ako viete klamať. :)
Pozrite sa na mirku z LA ten tu najviac preklína každého už 10 rokov pod nickom krásny pokojný deň. 😇
TerezaK
jeden světější jak druhý :-) :-) :-) kamarádi
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Takého kamaráta by som nechcel a ani sa stretnúť s takým človekom a ani s ním osobne to by sa musel otočiť 180° síce pre zaočkovaného je už pozde. 😇
To radšej "zjem svoju ponožku" alebo pobozkam zachodovu misu. 😊
TerezaK
s tou ponožkou, bych si to rozmyslela. Přejte mu nebe, s někým se tam nai za celou věčnost nemusíme sejít, prý je tak velké! Dokud dýcháme žijeme, ještě máme každý šanci.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Začipovaní v tele už určite nie a obávam sa aj s tými novými vakcínami s novou technológiou asi ťažko taký vojdú do večnosti to je jasne v zjavení Jána apokalypsa.
TerezaK
Kor13.1Kdybych mluvil v jazycích lidí i andělů, bez lásky je to jen dunění zvonu, řinčení činelů. 2Kdybych uměl prorokovat, rozuměl všem tajemstvím, měl všechno poznání a víru, že bych i hory přenášel, bez lásky nejsem nic. 3Kdybych rozdal vše, co mám, kdybych dal i vlastní tělo, abych se proslavil, bez lásky je mi to k ničemu.

4Láska je trpělivá, je laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá…
More
Kor13.1Kdybych mluvil v jazycích lidí i andělů, bez lásky je to jen dunění zvonu, řinčení činelů. 2Kdybych uměl prorokovat, rozuměl všem tajemstvím, měl všechno poznání a víru, že bych i hory přenášel, bez lásky nejsem nic. 3Kdybych rozdal vše, co mám, kdybych dal i vlastní tělo, abych se proslavil, bez lásky je mi to k ničemu.

4Láska je trpělivá, je laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje; 5není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, 6není škodolibá, ale raduje se z pravdy; 7všechno snáší, všemu věří, vždycky doufá, všechno vydrží.

8Láska nikdy neskončí. Avšak proroctví – ta zaniknou, jazyky – ty umlknou, poznání – to pomine. 9Jen z části totiž poznáváme a jen z části prorokujeme; 10jakmile však přijde dokonalé, tehdy to částečné zanikne.
TerezaK
Ježíš: Moji lidé, tento znak komety blížící se k Zemi nastane v den varování. Varování bude zkouškou života mimo tělo pro všechny na zemi současně. Tato kometa se bude zdát velmi blízká a jasná, protože se dostane na cestu Měsíce a Země. Mnoho lidí se bude bát, protože si myslí, že to zasáhne Zemi. Trajektorie komety se změní tak, že zasáhne Zemi jako Moje kometa trestu při příštím návratu *. …More
Ježíš: Moji lidé, tento znak komety blížící se k Zemi nastane v den varování. Varování bude zkouškou života mimo tělo pro všechny na zemi současně. Tato kometa se bude zdát velmi blízká a jasná, protože se dostane na cestu Měsíce a Země. Mnoho lidí se bude bát, protože si myslí, že to zasáhne Zemi. Trajektorie komety se změní tak, že zasáhne Zemi jako Moje kometa trestu při příštím návratu *. Komety nemusí být příliš velké, aby byly viditelné, protože plyny se z jejich povrchu vypařují kvůli slunečnímu teplu. Kometa se bude zdát mnohem větší, než opravdu je.

Po tomto varování se události rychle přiblíží k výrokům vlády Antikrista. Budete tvrdě pracovat [během šesti týdnů zpětného období], abyste obrátili své duše k víře, než dojde k moci. Modlete se za mou pomoc, abyste se postavili v tomto testu vaší víry - proti zlu, které jste ještě neviděli. Moji uprchlíci budou vaší bezpečnou ochranou před zlem.
ze zprávy na johnleary.com
* Kometa trestu zasáhne Zemi během druhé světové války a způsobí třídenní zatmění. Po těchto třech dnech - při druhém příchodu Ježíše - bude ze země odstraněno všechno zlo. Nebeský Jeruzalém sestoupí na nově vytvořenou zemi: Nové nebe, nová země. - / Komentář překladatele /
One more comment from TerezaK
TerezaK
2. května v 0:29 ·

Divné slunce dnes večer - Velká Británie
TerezaK
Malachiášek: sekta je od slova oddělit-nevím, jak mohu být sekta, když zůstávám v původní církvi s BenediktemXVI., co máte s Petrou, když jsme od sebe asi300km a viděli jsme se asi dvakrát v životě a vůbec se jinak neznáme, a identitu forthetruth333 mi není známa. Tož fantazii se meze nekladou. Co nás spojuje je to, že přijímáme poselstvíVarování a posleství Zbytku, jenže nás takových je po s …More
Malachiášek: sekta je od slova oddělit-nevím, jak mohu být sekta, když zůstávám v původní církvi s BenediktemXVI., co máte s Petrou, když jsme od sebe asi300km a viděli jsme se asi dvakrát v životě a vůbec se jinak neznáme, a identitu forthetruth333 mi není známa. Tož fantazii se meze nekladou. Co nás spojuje je to, že přijímáme poselstvíVarování a posleství Zbytku, jenže nás takových je po s světě miliony...tak to máte co dělat, to abyste nedopadl jako Šavel!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však o to ide ! Ste sekta lebo šírite falošné posolstvá a zjavenia démonického pôvodu !
TerezaK
Malachiáš: Pokud máte takové znalosti o sektách,můžete mi, prosím sdělit, co ej to za divný oddíl lidí, kteří chodí po světě a náhodně vyfotí dvě slunce?Již asi od roku 2015. A co je to za spolek odborníků, kteří objevili planetu Nibiru? Proč jsou i na průmyslových kamerách asi od roku 2015 na mnoha místech vidět dvě slunce?(Ono problém je spíše v tom, že jste si nikdy poselství pořádně …More
Malachiáš: Pokud máte takové znalosti o sektách,můžete mi, prosím sdělit, co ej to za divný oddíl lidí, kteří chodí po světě a náhodně vyfotí dvě slunce?Již asi od roku 2015. A co je to za spolek odborníků, kteří objevili planetu Nibiru? Proč jsou i na průmyslových kamerách asi od roku 2015 na mnoha místech vidět dvě slunce?(Ono problém je spíše v tom, že jste si nikdy poselství pořádně nepřečetl a kritizujete něco, co jste nikdy neviděl.)
TerezaK
To jsem ráda, se Šavlem to také nakonec dobře dopadlo,vzhledem k jeho duši.
14 more comments from TerezaK
TerezaK
A co toto?, zde můžeme pozorovat, jak část čínské rakety padá. (neznámo kam) Kusy čínské rakety mohou spadnout na zemský povrch. Nikdo neví kam - Novinky.cz
TerezaK
2. května v 0:31 ·

Je s námi nejméně od roku 2015.. tato fotka je stále na allskycam.com... vaše oči nelžou... stává se ničitelem... minulý měsíc 52 sopky... tajfuny... záplavy... vládní decifer... klimatická změna... ta věc je oproti zemi masivní.. rudé nebeMore
2. května v 0:31 ·

Je s námi nejméně od roku 2015.. tato fotka je stále na allskycam.com... vaše oči nelžou... stává se ničitelem... minulý měsíc 52 sopky... tajfuny... záplavy... vládní decifer... klimatická změna... ta věc je oproti zemi masivní.. rudé nebe
TerezaK
TerezaK
před 16h.
TerezaK
TerezaK
N.A.S.A. CONFIRMS THE PRESENCE OF NIBIRU, AKA PLANET X.
TerezaK
další z komentář": 2020 film. Něco nám řekl. Řada planet byla lež. Opravdu to bylo vyprávění o příchozí sluneční soustavě, která je nyní v naší vlastní. události v tom filmu se budou konat, For Real. Sdílejte dál své fotky a videa. Tohle vidím každý východ a západ slunce. Nebude to trvat dlouho, než vypukne totální chaos. Věřte tomu
TerezaK
TerezaK
Díval jsem se na Allskycam roky.. tyto předměty jsou na naší obloze.. a ony
je vidět všichni.. naše vlády nadále lžou.. evidentně tyto objekty ruší a ohřívají naši planetu.. ale viní na lidi... pozor, vládci, probouzíme se.. top foto slunce zapadá daleko na jih východ několik dalších orb nahoře
TerezaK
toto slunce se objevuje na mnoha videích na druhé straně
TerezaK
je to na: (1) Peter Brown | Facebook zajímavé je toto: pan Brown z Bolton Univerzity píše např,: Kometa SW3 a Roag Asteroidy - Největší nebezpečí Jakmile uvidíme tohoto červeného draka-Červeného draka s křídly a ocasem, máme 7/14 dní Varování, než projde Marsem / Zemí - Máme Asteroidové údery / Meteority schované v jeho ocasu (( Průvodce Sequncem - Máme Multi Colors Sky 5/7 dní - poté zářivé 2/…More
je to na: (1) Peter Brown | Facebook zajímavé je toto: pan Brown z Bolton Univerzity píše např,: Kometa SW3 a Roag Asteroidy - Největší nebezpečí Jakmile uvidíme tohoto červeného draka-Červeného draka s křídly a ocasem, máme 7/14 dní Varování, než projde Marsem / Zemí - Máme Asteroidové údery / Meteority schované v jeho ocasu (( Průvodce Sequncem - Máme Multi Colors Sky 5/7 dní - poté zářivé 2/3 Red Skies - a 3/5 dní Temnoty a poté Asteroid Impact (s) 7/10 Vesmírné skály - Červený hvězdný okřídlený drak z veiwingu ze Země Takes 7-14 denní pasáž oběžné dráhy 28/30 dní v časovém měřítku -atd.
TerezaK
Poslední (připomenutí) asi není bez zajímavosti. aktualne.cz/…-nebi-stane-se/r~ca45966e362211eb80e60cc47ab5f122/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
12K
Súhrn ako postupne budú dejiny ľudstva smerovať až do konca sveta.
PS: Doplňujem skutočný pokoj a mier malo by byť aspoň 30 - 40 rokov a potom zase náhly odpad od viery a pravdy,ale ten už bude totálne veľky preto nastúpi falošní prorok a prichádzajúci antikrist na 3,5 roka pred koncom sveta a neskôr 2 príchod Ježiša Krista.
Satan sa tiež tvári ako anjel svetlá a preto je skrytý pod rôznymi faloš…More
Súhrn ako postupne budú dejiny ľudstva smerovať až do konca sveta.
PS: Doplňujem skutočný pokoj a mier malo by byť aspoň 30 - 40 rokov a potom zase náhly odpad od viery a pravdy,ale ten už bude totálne veľky preto nastúpi falošní prorok a prichádzajúci antikrist na 3,5 roka pred koncom sveta a neskôr 2 príchod Ježiša Krista.
Satan sa tiež tvári ako anjel svetlá a preto je skrytý pod rôznymi falošnými posolstvami a zjaveniami čo šíri spolok bostlovej,TerezaK aj forthetruth333 čo sú v skutočnosti sekta. Šíria falošné posolstvá od repture aj iné a zároveň falošné posolstvá od írskej falošnej vizionarky a aj niektorý tu šíria falošnú vassulu ryden !
Libor Halik
Tých rokov pokoja bude iba 15 od r.2024 kedy nastúpi na tron sv. ruský cár. Od r.2001 tj. 30-40 rokov, kedy starec Josif Vatopedský hovoril to proroctvo.
apredsasatoci
História sa opakuje!
Vyvolený národ - farizeji!
Kresťania - rkc!
Martina Bohumila Lutherová
Jen si to nemaluj na růžovo .Křesťane?:???
apredsasatoci
Niečo ti nesedí?
Nie ateisti, ale kresťania neznesú Božie Slovo.
V momente zaútočia.
Takí ľudia nemôžu byť kresťania.
Martina Bohumila Lutherová
SPÍŠE NEROZUMÍM : Kresťania - rck! CO TÍM MYSLÍŠ?
apredsasatoci
Vieš ktorý bol vyvolený národ?
Teraz sú vyvoleným národom kresťania.
Vieš, kto boli farizeji?
Teraz je to prelat
rkc/pravoslávne/gréckokatolíci.
Chápeš?
Martina Bohumila Lutherová
Nechápu - vidím to jinak.
Uvidíš bude to co se naplní:
apredsasatoci
A čo sa naplní?
Martina Bohumila Lutherová
Dám ti nejdříve ještě otázku.
Ty si myslíš, či předpokládáš,
že bude ještě jeden papež a
že bude vše po starom bude mít
sídlo ve Vatikáně?
apredsasatoci
Ja osobne na Henryho neverím.
Nič tomu nenasvedčuje.
Nech je akokoľvek, proroctva (nie proroctvo) o Henrym existujú.
Fakty sú také, že už za čias francúzskej revolúcie chceli sionisti vytvoriť NWO.
S tým istým zámerom uskutocnili 2.sv. vojnu.
Boh im to nedovolil!
Bohu je všetko možné!
Dobre je orientovať sa v čase. Ale ani toto ma nespasi!
Viem, iba jedno.
Spasený môže byť IBA človek, ktorý má …More
Ja osobne na Henryho neverím.
Nič tomu nenasvedčuje.
Nech je akokoľvek, proroctva (nie proroctvo) o Henrym existujú.
Fakty sú také, že už za čias francúzskej revolúcie chceli sionisti vytvoriť NWO.
S tým istým zámerom uskutocnili 2.sv. vojnu.
Boh im to nedovolil!
Bohu je všetko možné!
Dobre je orientovať sa v čase. Ale ani toto ma nespasi!
Viem, iba jedno.
Spasený môže byť IBA človek, ktorý má Božieho Ducha.
Preto musím urobiť všetko, aby som Ho získala.
Preto musím mať poznanie, ako a čo robiť, aby som Ducha Svätého mala.

Toto je podľa mňa alfa a omega každého kresťana!!!

Príklad: Filip povedal, či môže byť niečo dobré z Galilei?
Filip dobre vedel, že Mesiáš sa narodi v Betleheme, nie v Galilei.
Filip dobre uvažoval na základe rozumu, že Ježiš nemôže byť Spasiteľ.
Všetci velmi dobre vieme, ako to dopadlo.
Filip uvidel Ježiša a hneď pochopil, že Ježiš tým Spasiteľov je!
Toto sú cesty Panové!
Na jednej strane Boh dáva človeku rozum, aby ho na základe rozumu poznal, že Boh Je!
Na druhej strane Boh dáva človeku (nie každému) Ducha Svätého, ktorý vidí ďalej ako rozum.
Duch Svätý je nad rozumom, logikou..., vždy a za každých okolností v Pravde!
A práve preto svetského človeka/svetského kresťana nedokážeš nikdy presvedčiť o Božích veciach.
Prečo? Lebo rozum a logika nepustí!
Martina Bohumila Lutherová
Promiň, ale teď nevím to je odpověď
na moji otázku? 🤔
apredsasatoci
Áno, to je odpoveď na tvoju otázku.
Prečítaj si to 2krat.
Alebo si daj dneska pauzu a prečítaj si to zajtra. 🤔
Martina Bohumila Lutherová
Nepřečtu, takové slátaniny, žes byla
na konsult. u multinicka? Stručně,
věcně, srozumitelně . 🤕
U.S.C.A.E.
len tá akože presná analógia má dva háčiky v prípade izraela sa nikdy nehovorilo o večnej zmluve a sám Pán Ježiš Kristus vyslovil že je s nami a vyslovil to pred Apoštolmi do konca sveta je nad rozumom ale nie proti nemu dve protichodné veci nemôže podporovať

fideizmus a racioanalizmus sú prejavy jednej a tej istej príčiny človek by rád podľa chuti svoje lego keď mu nesedia rozumové argumenty a …More
len tá akože presná analógia má dva háčiky v prípade izraela sa nikdy nehovorilo o večnej zmluve a sám Pán Ježiš Kristus vyslovil že je s nami a vyslovil to pred Apoštolmi do konca sveta je nad rozumom ale nie proti nemu dve protichodné veci nemôže podporovať

fideizmus a racioanalizmus sú prejavy jednej a tej istej príčiny človek by rád podľa chuti svoje lego keď mu nesedia rozumové argumenty a rozbíjajú mu to uchýli sa k fideizmu keď mu nie je po chuti očakávateľná tajomnosť Viery čo musí byť lebo pôvod "má hore" tak uteká k racionalizmu plne je to Viera a Rozum
apredsasatoci
Boh vedie človeka od pomsty cez spravodlivosť k milosrdenstvu.
To vie každé malé decko.
apredsasatoci
Hildegarda znova prekračuje tradície a obhajuje spôsob života rehoľných sestier v kláštore.
Tupci! 🥱
Libor Halik
Sv. Hildegarda žádnou církevní Tradici nepřekročila. Ona naopak všechna dogmata Bible a Tradice dodržovala do posledního písmenka s velkou láskou. Proto jí Bůh dal prorocký dar a učinil ji svatou.
Libor Halik
Je rozdíl mezi lidskou tradicí (tradicí pokryteckých farizeů a saduceů) a Tradicí skutečně zjevenou apoštolům a svatou.
apredsasatoci
Hildegarda porušila tradíciu v tom, že oddelila ženský kláštor od mužského
apredsasatoci
Mimochodom, Mike tvrdí, že vy nebudete spasený, lebo ste členom v pravoslávia.
Libor Halik
Ženské kláštory existovaly už od čias sv. Benedita a jeho sestry sv. Scholastiky, tj. 6. storočie století, sv. Hildegarda je 12. století.
Libor Halik
Dnešní postmoderní spisovatelé, když píší o sv. Hildegardě, rádi lžou a vymýšlejí si. Asi i Vás zčásti oklamali.
U.S.C.A.E.
uznávam ten chlapský postoj že na jasnú provokáciu ste nezareagovali ja to ešte tak neviem ale asi môj temperament mi dal Boh pre iné
U.S.C.A.E.
1. Korinťanom 15:3 SSV

Odovzdal som vám predovšetkým to, čo som aj ja prijal: že Kristus zomrel za naše hriechy podľa Písem

SSV: Sväté Písmo - katolícky preklad

tradícia je ale aj taká s malým té ale tu sa bavíme o tej prvej čo je vlastne predávaná Viera
One more comment from U.S.C.A.E.
apredsasatoci
Terézia Neumannova:
Bude to moji opravdivý národ, ľud večného slova, a porozumejú môjmu učeniu a stanú sa mi poslušnými. Lebo nie sú vyvolení tí, ktorí sa sami vyberajú, ale tí, ktorí povstávajú na Božie volanie
Libor Halik
Stigmatizovaná Němka T. Neumannová to po 2. světové válce prorokovala o Slovanech v budoucnu. Proto dle Fatimy, až se Rusko obrátí, stane se to realitou a bude to platit o těch Slovanech, kteří přežijí občanské války kvůli nesmyslným Covid lockdownům, 3. světovou válku a 3 dny temnoty. Pro @U.S.C.A.E.
Libor Halik
L: K vizionárkam! Bohu Vďaka za Tradíciu a Magistérium. V Cirkvi je uložený Poklad viery Depositeum fidei. Kto hovorí opačne je mimo Cirkvi a mimo Krista. Skutočný Kristus neučí nič čo by bolo v rozpore s tým, čo učil pred 2 000 rokmi. Nad ľudskými zákonmi je Boh. Boh však nie je nad morálnymi večnými Božími zákonmi, ktoré On sám dal, lebo Boh je nemenný, večný, nemení čo je večné. Som ktorý som …More
L: K vizionárkam! Bohu Vďaka za Tradíciu a Magistérium. V Cirkvi je uložený Poklad viery Depositeum fidei. Kto hovorí opačne je mimo Cirkvi a mimo Krista. Skutočný Kristus neučí nič čo by bolo v rozpore s tým, čo učil pred 2 000 rokmi. Nad ľudskými zákonmi je Boh. Boh však nie je nad morálnymi večnými Božími zákonmi, ktoré On sám dal, lebo Boh je nemenný, večný, nemení čo je večné. Som ktorý som JHWH Jahveh. Pre @U.S.C.A.E. @apredsasatoci
apredsasatoci
Ak dohnalovci dodržiavajú Magisterium a Tradíciu nemôžu byť potom sekta.
Ak rkc nedodržiava Magisterium a Tradíciu je sekta, či?
Libor Halik
Sekta je od slova sekat, osekávat, zmenšovat cestu ke Kristu. Dělat ze spasitelné úzké cesty něco ještě více úzké než je zdrávo. Církev má být pro všechny národy, všechny temperamenty lidí, pro svobodné i ženaté, i pro děti. Nesmí se zužovat jen na nejhorlivější elitu nejzbožnějších. Je i pro ty průměrné a podprůměrné, kteří možná v budoucnu učiní pokání.
Libor Halik
Kdo si myslí, že jenom jeho horlivá skupina zbožných je Církví, tomu hrozí, že vytvoří dřív či později ze své skupiny sektu.
One more comment from Libor Halik
Libor Halik
Kdo veřejně učí, že i lidé nenávidící Pána Ježíše Krista, jsou právě teď členy Církve, to je blázen, osel, somár, nebo satanista, který vědomě lže.
U.S.C.A.E.
však v podobenstvách sú všetci a nie tak elitársky wiklefovsko-husovsky
U.S.C.A.E.
2) Medzitým ale, čo sebe dobre zachovajte, jestli chceme duchovných darov Cirkve sv. účastní byt, jestli chceme na dobrom, ktoré iní veriaci činia, úplný podiel a spoločnosť mať: není na tom dost, aby sme len údy Cirkve byli; ale musíme tiež živé údy Cirkve býti, to jest: musíme v stave milosti býti. Hriešnici síce, v ktorých Duch S. skrze svoju milost neprebýva, dokuď sa sami od Cirkve …More
2) Medzitým ale, čo sebe dobre zachovajte, jestli chceme duchovných darov Cirkve sv. účastní byt, jestli chceme na dobrom, ktoré iní veriaci činia, úplný podiel a spoločnosť mať: není na tom dost, aby sme len údy Cirkve byli; ale musíme tiež živé údy Cirkve býti, to jest: musíme v stave milosti býti. Hriešnici síce, v ktorých Duch S. skrze svoju milost neprebýva, dokuď sa sami od Cirkve neodtrhujú, vždy zostávajú údami Cirkve; lež sú oni údy mrtvé, ktoré sa len zovnútrné v Cirkvi nachádzajú. Zdáliž môžu mrtvé údy ten istý úžitok bráti z téla, na ktorom sa ony nachádzajú, ktorý z neho živé údy berú? Rameno šľakom porazené, suché a mrtvé, bár ono na téle ľudskom visí, predca nemôže z tohoto živnosti brat: a preto ani rásť ani sa hýbať ani pracovať nemôže. Podobné hriešnici v stave smrti duchovnej ani sami niečo spasiteľného činiť ani na tom, čo iní činia, čiastku mať nemôžu. Toto vysvetlím v inšom podobenstve. Keď si nékdo v izbe svétlo zapáli, aj druhí v izbe tej s nim bývajúci sú svetla toho účastní, jestli len nie sú zraku zbavení; jestli je ale kdo z nich slepý, ten nemôže toho svetla užiť. Tak tiež v dome Pána, v Cirkvi keď jeden dobrými skutkami svieti, vtedy aj druhí, ktorí nie sú skrze hriech smrteľný zaslepení, v tom berú podiel, ktorí ale — praví sv. Ján — „v temnostiach hriechu chodia, luhajú, keď pravia: že s touto sv. spoločnosťou obcovanie majú" (I. Ján 1, 6.).

sú ale bez úžitku čiže zbytočne kým sa nenapravia aby to bolo presne
apredsasatoci
Libor Halik
Kto potom v zjavení Jána je tou smilnicou?

Bergoglio & spol. nie su členmi rkc?
Libor Halik
1 zlý papež je 1 kámen. Ale 250 dobrých papežů je jako skála ze spečených kamenů. I když se 15 kamenů ze skály vydrolí, skála je pevná. Smilnicou ve Zjevení 17,5 je Babylon New York (bankovní centrum světa), protože je to přístavní město u moře, jak plyne ze Zjevení 18. kapitoly. Řím u moře není, je na 7 kopcích, ale Vatikán, kde sídlí papeži od r.1378, je na 8. kopci u Říma. Šelma = Antikrist…More
1 zlý papež je 1 kámen. Ale 250 dobrých papežů je jako skála ze spečených kamenů. I když se 15 kamenů ze skály vydrolí, skála je pevná. Smilnicou ve Zjevení 17,5 je Babylon New York (bankovní centrum světa), protože je to přístavní město u moře, jak plyne ze Zjevení 18. kapitoly. Řím u moře není, je na 7 kopcích, ale Vatikán, kde sídlí papeži od r.1378, je na 8. kopci u Říma. Šelma = Antikrist je 1 z 7 šelem (tj. z posledních 7 USA prezidentů) a současně 8. šelmou. Antikrist s 10 králi (tj. 10 komunistickými generály z Ruska) spálí Babylon dle Zjevení 17,16-17. Pro @U.S.C.A.E. @apredsasatoci
U.S.C.A.E.
oni tam sídlia stále s tou nešťastnou dlhou prestávkou v Avignone Rím je konsekrovaný smrťou svätého Petra samozrejme nedávam to na roveň Kristovej smrti [a Vzkriesenia]

výklad do minulosti je jeruzalem tá smilnica

ja to stále spomínam že aj zlí Pápeži sú dôkaz dokonca v istom zmysle jasnejší ako tí priemerní a svätí dokonca sme už mali aj situáciu že osem rokov sa uznával neprávoplatný …More
oni tam sídlia stále s tou nešťastnou dlhou prestávkou v Avignone Rím je konsekrovaný smrťou svätého Petra samozrejme nedávam to na roveň Kristovej smrti [a Vzkriesenia]

výklad do minulosti je jeruzalem tá smilnica

ja to stále spomínam že aj zlí Pápeži sú dôkaz dokonca v istom zmysle jasnejší ako tí priemerní a svätí dokonca sme už mali aj situáciu že osem rokov sa uznával neprávoplatný okupant Pápežského úradu bol to tzv. Anacletus II v rokoch 1130 až 38 a ten Právoplatný ani nežil v Ríme

celé mesto Rím Boh nezničí ale Boží Hnev sa na ňom prejaví na úpadku Katolíckej Viery medzi obyvateľmi srdca RKC je jasne vidno stav Cirkvi ona je nezničiteľná ale je heretikmi vo vnútri hodená do blata a vláčená ním ale do času do času

keď vám obyvatelia Ríma takmer vôbec nechodia na Omšu v nedeľu ale naozaj že iba absolútne minimum chodí to už je veľmi zle už len toto jedno znamenie ohlušujúco kričí
U.S.C.A.E.
Bohu Vďaka za Tradíciu a Magistérium

a navyše novšie rozhodnutie učiteľského úradu v devätnástom storočí bludnosť tej teórie jasne odsúdilo. Katolík nemá čo teoretizovať má to jasne zakázané a teória je v kategórii bludov BODKA

tam je to naplnené ... kto vás počúva MŇA počúva
apredsasatoci
Skumajte!
Dávajte si pozor kto na vás stavia!

Bodka!
U.S.C.A.E.
úkon Magisteria sa neskúma ak je to úkon Magisteria a nie súkromná mienka tým samým platí
apredsasatoci
Oprava: Pán Ježiš povedal: Skumajte!
Dávajte si pozor kto na vás stavia!


Apost. Pavol povedal: Koho máme počúvať? Ježiša Krista, alebo magisterium?

Kto je členom magisteria?
Spravodlivý sa nemá čoho báť, či?
U.S.C.A.E.
sám svätý Pavol bol Cirkev učiaca 😊 učiteľský úrad a magisterium je jedno a to isté len magisterium je latinsky samozrejme je jasné že Magisterium si samo sebe nemôže protirečiť že platí jedno a potom sa to nejak neguje lebo "prispôsobenie" napríklad medzi tridentom a druhým vatikánom je samozrejme poklad viery na vlas rovnaký takže viero a mravoučné novoty fakticky pre katolíka nie sú aj keby …More
sám svätý Pavol bol Cirkev učiaca 😊 učiteľský úrad a magisterium je jedno a to isté len magisterium je latinsky samozrejme je jasné že Magisterium si samo sebe nemôže protirečiť že platí jedno a potom sa to nejak neguje lebo "prispôsobenie" napríklad medzi tridentom a druhým vatikánom je samozrejme poklad viery na vlas rovnaký takže viero a mravoučné novoty fakticky pre katolíka nie sú aj keby na papieri boli
U.S.C.A.E.
kto vás počúva MŇA (čiže Krista Boha) počúva
apredsasatoci
Teraz žijeme dobu, keď katolíci poslúchajú. Neskumaju!
Ovocie vidíme v priamom prenose.

Ak skúmam úkon magisteria v Pravde nie je dôvod, nezhodnut sa s ním. Samozrejme, ak samé magisterium nezmení samotné učenie.
U.S.C.A.E.
alebo niečo platí do jedného cisára ktorý si povie že vyobrazenia sú modlárstvo a platí to čo chce on odrazu v skutočnosti to tí ikonoklasti chceli neapoštolskú novotu aby som to priblížil takže aj keby mu v tom drukovalo aj 10 000 Biskupov a im tak to neplatí
apredsasatoci
Chápem!
Učenie magisteria je nemenitelne, aj keby sám prelat unizone vyvádzal preti viere.
U.S.C.A.E.
na tej "poslušnosti" sa dá ukázať že ešte aj v tom sú nekatolícky Katolícka Viera takú poslušnosť nepozná ono je to v skutočnosti neposlušnosť Viere to je irónia
U.S.C.A.E.
max. do desať Biskupov a Patriarchov bolo pevne proti Arianizmu čiže jasne a pevne Pravoverných a to sa nevedia zhodnúť a rozmedzie sa udáva od päť do desať ostatní bola zmes heretikov a kompromisníkov čo chceli mať kľud dokonca tí čo si dovolili pomáhať svätému Atanázovi boli za rozkolníkov to nie sú žiadne novinky
Martina Bohumila Lutherová
Mikenko? Ten ariarismus to je učení, že "Pán Ježíš
má jen Božskou přirozenost.?
U.S.C.A.E.
práveže že ju nemá ono medzi nimi bolo aj x medzistupňov ale všetky nejak popierali že Kristus je Boh
Martina Bohumila Lutherová
Vidíš jak to zase ti teologové zmamlasili.
Kdy Nepskvrněné Židovce dali jméno :
Matka Bohočlověka
- bylo by to bez
dohadování- ale ne! Ach ti pohni v hábitě
křesťanů. Naděljí zmatků.
apredsasatoci
U.S.C.A.E.
Takže, ak dohnalovci dodržiavajú magisterium nemôžu byť sekta.
U.S.C.A.E.
keďže sú dve prirodzenosti spojené hypostatickou úniou tak je príhodné označenie Teotokos Boh Duch Svätý ktorý konal za celú Najsvätejšiu Trojicu sa nemôže mýliť dve slová o Nej sú konsekrované Dogmatizovaním a to Teotokos a Immaculata

svätá Alžbeta Jej príbuzná ju sama pod vplyvom Ducha Svätého nazvala Matka Pána ten Pán značí BOH
U.S.C.A.E.
ak a na to nech si odpovie každý sám ja už som si a nie unáhlene
One more comment from U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
a ináč arianizmus bol pred nestorianizmom spája ich ale to že ide o kristologické herézy
apredsasatoci
A ak rkc nezachovavá magisterium sú sekta.
To je logika.
U.S.C.A.E.
lenže RKC má svoje platné Magisterium a sú členovia čo sa držia celého a sú takí čo nie a to včítane Biskupov Magistérium osvetľuje poklad Viery ale Boh nikoho nenúti s tým že následky si ponesie každý napríklad svätý Taras nepovolil a neustúpil cisárovi čo chcel rozvod "a nové manželstvo" s mladšou tak si cisár našiel ochotného čo to spravil jeden sa držal Učenia a druhý nie ale RKC ho stále …More
lenže RKC má svoje platné Magisterium a sú členovia čo sa držia celého a sú takí čo nie a to včítane Biskupov Magistérium osvetľuje poklad Viery ale Boh nikoho nenúti s tým že následky si ponesie každý napríklad svätý Taras nepovolil a neustúpil cisárovi čo chcel rozvod "a nové manželstvo" s mladšou tak si cisár našiel ochotného čo to spravil jeden sa držal Učenia a druhý nie ale RKC ho stále mala aj keď ho ten druhý porušil

pšenica a kúkoľ na jednom poli
apredsasatoci
Taras (dohnalovci) neustúpil a nepodvolili sa 2VK.
Rkc sa podvolila 2VK.

2VK zmenil magisterium!