Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
szary człek
szary człek

Kardynał Burke podkreśla, że "demoniczne siły" weszły do Bazyliki św. Piotra

czemu nie skieruje tych słów do księży, zeby wyszli ze swoich posiadłości odłożyli dume i Padli na twarz przed Eucharystią !

''Ocalenie'' - fragment - o. Augustyn Pelanowski.

ten zakonnik swoim słowem potrafi wyrwać człowieka z grzechu i przyciągnąć do Boga.. Sam tego doświadczyłem i doświadczam.. Prawdziwy sługa Boży ! Ilu duchownych ma taki wielki dar? Mówi zdrową doktrynę, przekazuje żywe słowo a nie pół prawdy, i tylko to co poprawne politycznie, zeby przypadkiem nikomu się nie narazić... Bóg jest wielki, bo nie wybrał biskupa z zamkniętych posiadłości, a …More
ten zakonnik swoim słowem potrafi wyrwać człowieka z grzechu i przyciągnąć do Boga.. Sam tego doświadczyłem i doświadczam.. Prawdziwy sługa Boży ! Ilu duchownych ma taki wielki dar? Mówi zdrową doktrynę, przekazuje żywe słowo a nie pół prawdy, i tylko to co poprawne politycznie, zeby przypadkiem nikomu się nie narazić... Bóg jest wielki, bo nie wybrał biskupa z zamkniętych posiadłości, a zwykłego zakonnika, aby uniżyć wywyższonych... Chwałą Panu za tego Bozego posłańca !

Skandaliczny, kłamliwy atak na abp. Lengę! Dlaczego chcą zniszczyć obrońcę wiary?

Dobrze, augustyna Pelanowskiego chcieli uciszyć, dzięki czemu jego głos rozchodzi się jak huk po błyskawicy... Dobrze Pan powiedział, że kamienie zaczną krzyczeć

PiS dopiął swego. Magdalena Biejat, aborcjonistka z Razem na czele komisji rodziny. PiS nie chciał …

Skutki głosowania na PoPis.. Konfederacja jest jedyną nadzieją szkoda że tak wiele osób dało się przekupić 500+

Korzyści wynikające ze szczepień. Zaszczep się wiedzą

kiolki kipol czy tam wacula jak zwał tak zwał. Jesień przyszła i zaczynasz szczekać swoją morderczą propagandę, tylko że propaganda strachu przymusu chwalenia nic nie pomogą.. Mleko się wylało i ludzie już wystarczająco zobaczyli rzeczywisty efekt twojego pana śmierci.. Wyszczep się wszystkim co się da chodź jedna bestia mniej.

Uwaga ! Pojawiły się stroje liturgiczne z bożkiem Pachamamą

Uwierz, że już kilka lat temu w temacie się zagłębiałem. A dogłębnie wyjaśniają to objawienia -Conchiglia w - Witaj Mój Panie-wielka księga żywota.

Uwaga ! Pojawiły się stroje liturgiczne z bożkiem Pachamamą

m.rekinek jak się postarasz i mocno poszukasz to znajdziesz informacje i zdjęcia... To nie był Jan Paweł 2 był w Asyżu, a sobowtór podstawiony przez masonerie kościelną, Benedykt 16 jak i Paweł 6 też miał sobowtóra.. Prawdziwy Paweł 6 to ten co powiedział że swąt szatana wdarł się do kościoła.

Uwaga ! Pojawiły się stroje liturgiczne z bożkiem Pachamamą

zbliża się czas gdzie Najświętrza Eucharystia nie będzie już dostępna.. Nowy mszał z ukrytym symbolem kozła na okładce też

Przesądy pogańskie w ogrodach Watykanu "naprawdę szatańskie" – Monsignore Bux

I co dalej nie wierzycie w orędzia ostrzeżenia MBM ??? Krok po kroku się spełnia. Teraz tylko czekać jak subtelnie zmienią się słowa dotyczące Przemienienia ciała i krwi Pana Jezusa. Niebawem też będzie się wydawało że bergoglio umrze powstanie z martwych..

Czy szczepienia są bezpieczne?

Tu nie trzeba wielkiej inteligencji żeby dostrzec, że czy ta jesień czy poprzednia to na okrągło te same trole farmaceutyczne próbują ludziom wmówić, że gów.o jest ok.. Czekamy teraz na co roczny schemat czyli na : wacule i resztę ekipy.. Postraszcie teraz tradycyjnie, że bez szczepień będzie epidemia odry (jak co roku zresztą) i grypy.. Danych nawet już tu nie warto wstawiać bo to bez sensu.. …More
Tu nie trzeba wielkiej inteligencji żeby dostrzec, że czy ta jesień czy poprzednia to na okrągło te same trole farmaceutyczne próbują ludziom wmówić, że gów.o jest ok.. Czekamy teraz na co roczny schemat czyli na : wacule i resztę ekipy.. Postraszcie teraz tradycyjnie, że bez szczepień będzie epidemia odry (jak co roku zresztą) i grypy.. Danych nawet już tu nie warto wstawiać bo to bez sensu.. Niestety Paliwo strachu i propagandy się wyczerpały.