Language
Write a comment …
menhir
Byli bychom hodně naivní, kdybychom si mysleli, že diskuzní prostor Glorie nevyužívají církvi nepřátelští lidé. Placení trollové. Dlouhých šest let jsou od rána do noci připojení a vytrvale brojí proti Římu, proti Vatikánu, proti papežům, proti stvoření světa za šest dnů. Hrají stále stejné hry na odhalování "Viléma", že má další registraci Lang a to dokáží každoročně zopakovat. Jedna věc je u těchto infiltrátů nepřehlédnutelná. Na argumenty, které je usvědčují, ostentativně nereagují. V … [More]
Vilém
POUZE STRUČNĚ ...

VĚZTE, ŽE UPŘÍMNÁ MODLITBA I HORY PŘENÁŠÍ !

JEN SE NESMÍ POCHYBOVAT !!!
POKUD ČLOVĚK OTEVŘE ONU CESTU K POCHYBNOSTEM JE PROKAZATELNĚ ZLE ...
MYSLÍTE, ŽE TO STOJÍ ZA TO NEVSTOUPIT DO BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ ???
TO BY PŘECE NEBYLO TO PRAVÉ OŘECHOVÉ ...
ROZUMNÝ ČLOVĚK POCHOPÍ, HLUPÁK NE ...
Hoki
Menhire asi víš kdy jsou Velikonoce, že? A víš co je to velikonoční pondělí, že? Ale pusť si raději ten můj vklad, je tak příznačný - Sluha dvou pánů. Velmi dobré představení...
menhir
Proč bych měl pozdravovat tvoje registrace? Pokračuj v makání, neviditelný Ječmínku. Hlavně, když nemusíš být na velikonoce doma s manželkou a dětmi.
Hoki
Menhire, marně se snažíš ohlupovat jiné. Církev ctím a respektuji a vždy tomu tak bylo. Ty si ujasni nejenom kdo je kdo, ale co jsi vlastně sám zač. Tvé zmatečné hry jsou marné. Pozdravuj Viléma, pozdravuj i hentu a s nimi se dohaduj dle libosti. Tematicky pro Tebe: www.youtube.com/watch
menhir
Nenechte se odlákat z církve, jak tady radí nepřítel Krista Henta.
Církev je naše Matka. V dějinách bylo mnoho snah o zničení církve, všechny skončily neúspěchem. Naše církev Bohu díky vyjde z tohoto světa vítězně. Je to naše společné shromáždění. Neopouštějte toto naše společné shromáždění, byl by to dobrovolný smrtelný hřích.
23Držme se pevně naděje, kterou vyznáváme, protože věrný je ten, kdo nám ten slib dal!24Starejme se jeden o druhého a pobízejme se k lásce a k dobrým … [More]
Hoki
Věrnost také vyžaduje jít vytrvale za svým cílem.

Vytrvalost

Muž začal hloubit studnu. Už byl v hloubce deseti metrů a stále ještě nenarazil na vodu. Nakonec výkop vzdal a začal jinde od začátku. Přestože tentokrát kopal patnáct metrů hluboko, v půdě se stále ještě neobjevovaly známky vlhkosti.

Vyhledal si nové místo a kopal ještě hlouběji než v obou předchozích jámách. Ale ani tady na vodu nenarazil. Zklamaný a vyčerpaný se svého úmyslu vzdal.

Hloubka těch tří výkopů činila dohromady skoro… [More]
menhir
Hoki před 2 hodinami
Modlitba
Pokoj jako vnitřní stav záleží právě proto na našem vnitřním přístupu.

Hoki před 2 hodinami
Ikonka
Nejtěžší je říci vlídně nepříjemné věci.

Kuťomíre, co kdybys místo hloupých řečí vysvětlil, co je „církevní sběh“? Nebo sám nevíš? A umíš vůbec být pokojný a vlídný? Nezdá se…
Note menhir mentioned this post in Modlitba.
Luboš
Hoki, přestaň alespoň v tomto čase útočit na lidi! Moc tě o to prosím!
menhir likes this.
Hoki
Nafackuj si menhire a pak se pomodli za odpuštění za lži, kterých se dopouštíš.
menhir
Byl bych docela rád, kdyby ses nad sebou vážně zamyslel, Kuťo. Uchyluješ se k tomu, že jiným nadáváš do slabochů. Předvedl jsi ale, že sám nejsi schopen dostát svému slovu. Místo toho vytváříš záhadné virtuální pravdy o tom, že jecminka v diskuzích nevidíme. Dále píšeš o převlecích. Co jiného, než převleky jsou tvé, dnes již nespočitatelné registrace od gattolina po XY? Veškeré obviňování druhých stáhni na sebe, včetně nechutné nemravnosti, v níž jsi na Glorii vždy vynikal. Tyto tvé komentář… [More]
Note henta mentioned this post in Te Deum ,za zbytek věrných.....
Hoki
Pokoj jako vnitřní stav záleží právě proto na našem vnitřním přístupu.

Touha

Před dávnými časy žil malý chlapec v domě na zeleném pahorku. Nebyl však úplně šťastný, protože existovalo něco, co si přál víc než všechno ostatní na světě. Každý večer seděl na schodech před domovními dveřmi. Lokty měl opřené o kolena, hlavu v dlaních a upřeně se díval na dům se zlatými okny, která se leskla na druhé straně rozlehlého údolí.

Ten dům zaujal jeho fantazii a on si maloval, jak nepředstavitelně nádher… [More]
henta
Hoki před 8 hodinami

Podívej se do kalendáře - a MLČ prosím.
Hoki
Odejdi odtud ty "ruko".
henta
Která ruka odstranila tento usvědčující komentář?
alica111 před 11 minutami
PŘICHÁZÍ DALŠÍ KRISTUS 15_6
Tomislav je HERETIK.

Pán Ježiš kázal učeníkom nasledovné:

Choďte do celého sveta a hlásajte evanjelium. Kto uverí a dá sa pokrstiť bude spasený, kto neuverí, bude zatratený.

Žiadne zbližovanie ani zjednocovanie! [More]
Hoki
Jsi nemravný člověk menhire a totéž platí o dalších převlecích. Před ničím se Tvá nemravnost a sobecká zloba nezastaví. Záměrně jste se mnohokrát během let vmotávali do tématu modliteb, lezli pod vlákna, abyste druhého co nejvíce zranili, snažili jste se vykonstruovávat obvinění a posouvat fakta, jen abyste druhého očernili. Jste slaboši a hlupáci. Mluvím v množném čísle, máte to pane tak rád, že?
--------------------------------------------
A nyní příběh:

Láska skutečně nemyslí jen na sebe.

[More]
menhir
Hoki před 51 minutami
PŘICHÁZÍ DALŠÍ KRISTUS 15_6
Od svých registrací @miros až po Hokiho... Je to nevyčerpatelná nespokojenost …

To už snad nejde ani spočítat, Heklo.
henta likes this.
Hoki
Vzorem každé lásky je láska mateřská.
Matka
Byla vytyčena trasa nové silnice, ale poblíž jedné vesnice bránila její stavbě velká skála. Stavitelé rozhodli, že nejvýhodnější řešení bude krátký tunel. Vesničané si několik dní museli zvyknout na signál trubky a ohlušující detonace. Dělníci byli zkušení muži, pro které odstřel patřil ke každodenní práci. Střelmistr naplnil vyvrtanou díru dynamitem, potom zatroubil signál a lidé se ukryli do bezpečí. Nikdy se žádné neštěstí nestalo.

Jednoho dne se … [More]
Hoki
Hento, stále mne překvapuje, jak dokážeš na základě titěrné malichernosti z nichž neznáme sebemenší souvislosti ani souvislosti řečeného, extrahovat dalekosáhlé závěry o duchovní prázdnotě a bezbožnosti chrámů. Uvědomuješ si nelogičnost svého jednání? Jednání, které zneužíváš k POMLUVÁM?
------------------------------

henta před 27 minutami

V létě bývá obsypán květy. Znám moc dobře.
Je to přesně ten kostelík, kde se cca před 9roky zpovídala mladá studentka
ze smilstva a odpovědí zpovědníka … [More]
sulnadzlato
hento ještě že tu seš, jediná rozumná duše. jinak samej koukol a pleva.
henta likes this.
sulnadzlato
samson sám neví co je
henta likes this.
henta
A charismatika Samsona co je teď kovaný tridentista.
sulnadzlato likes this.
Hooki
Kostelníku, ty si ujasni "regionální znalosti" když chceš jiné balamutit. Velmi jsi mne pobavil :))) Holt co nenajdeš na internetu, tak máš problém, viď? Klesl jsi až pod dno, které jsem očekával. A věř, že ti nepomohou ani ty svatozářné přezdívky všeho druhu... Jednu osobnost z toho neposkládáš. A Luboš, ten se odepsal opět lží. Vtělováním obsahu mých slov pod nepatřičného uživatele. Opět úsměvná hloupost, ale vysloužil si mou diskuzní ignoraci za toto jednání. Je to pořádná křivost.
Svatožár
Mluvíš mi z duše, kostelníku.
kostelník
Já myslím, že Luboš je více, jak vlídný. Děkujeme ti, Luboši, že dokážeš napsat i velmi nepříjemné věci s láskou a pochopením.
Svatožár likes this.
Hooki
Nejtěžší je říci vlídně nepříjemné věci.
Rodiče měli starosti kvůli jedinému synovi, který ve velkém městě vedl dosti nevázaný život. Věděli, že ho jako dítě moc rozmazlovali, a situaci, na kterou si stěžují, tak částečně zavinili sami. Proto se nemohli divit, že všechno jejich napomínání se u syna minulo účinkem. "Žiju teď a chci ze života něco mít," bylo jeho heslo. Bylo mu jedno, že svůj nákladný životní styl vede na úkor rodičů a pomalu přivádí do nebezpečí i je.

Jednoho dne si otec promlu… [More]
Stylita likes this.
kostelník
Nepřehlédl, prozradil ses, multihento.
ANIDANI likes this.
Hoki
Jsem nepozorný čtenář. Přehlédl jsem že kostelník napsal Heklo a nikoli Hento. Komentovat více není třeba. Takže ještě jednu: www.youtube.com/watch a žij a raduj se, když už jsi na tom světě multinicku GTV a přečti si tři citáty v komentářích zde: Fjodor Michajlovič Dostojevskij (Cesty k boholidství)
kostelník
Hoki před 8 minutami
Marně jsi lstivý kostelníku. A jsi dost chytrý, abys věděl, že hentou být nemohu. Ovšem zda henta nemá cosi společného s multinickem GTV, toť otázka.
Co u tebe znamená lstivý, Heklo? Že neumíš číst?
ANIDANI likes this.
Hoki
Marně jsi lstivý kostelníku. A jsi dost chytrý, abys věděl, že hentou být nemohu. Ovšem zda henta nemá cosi společného s multinickem GTV, toť otázka.
kostelník
jecminek 1.1.2015 14:42:51
A pokud je Vám má přítomnost nepříjemná, tak jak sami víte, požádal jsem včera Pařeza a posléze ostatní registrace, aby oslovili vedení GTV, aby mou registraci zrušili... Děkuji tímto Pařezovi za součinnost i uveřejněný text co odeslal a dal k dispozici ostatním... Tento text jsem doporučil i jiným i otci Liboru Halíkovi, kterého jsem v rámci včerejší diskuze též požádal o zaslaní žádosti o zrušení mé registrace. Takže se nemusíte bát, že mne tu budete mít dlouho :) Navíc jsem včera osobně oslovil i Dona Reta a vydavatele... Ale jak vidím asi na tom Kaprunu vážně lyžují :))) Pěkný den.

My se nebojíme, Heklo. :)))
Hoki
Tak tedy dobře, ještě jednu: www.youtube.com/watch
henta
Segal
Jak si přejete brigadýre když ne palec hore tak ne palec
hore a basta! Tak je to ok!
Segal
Rád bych doplnil, že lhaní není dvakrát rytířské.
Luboš
Rytíři by měli mít dostatek osobní cti a být stále připraveni vést čestný dialog. Hoki, jak vážně bereš své rytířství? Otázky, které jsem ti níže položil, by měli být pro rytíře velikou výzvou. Dokážeš se mým otázkám postavit rovně?
Segal likes this.
Segal
Prý je to rytíř věčného světla, tak nevím, co si o takovém spolku mám myslet. Jestli to není spolek jedno člena.
Luboš
Hoki, dáváš najevo, že nemáš dostatek osobní cti a nejsi připraven vést čestný dialog?
Note Hoki mentioned this post in Buď Tobě Bože chvála....
Luboš
Hoki, proč jsi psal o stejné události po bezmála měsíci jako o novince?
Hooki 20.2.2016 15:49:58
PF 2016
Smím vědět, z jakého důvodu mi byla narušena i druhá registrace Hooki a prolomena schránka a uvedeny vklady, které jsem nepsal? Pro zábavu multinicka GTV?
Hooki 14.3.2016 23:06:46
Na počátku bylo Slovo
Podíval jsem se dnes do profilu Hoki a do profilu náhradní registrace Hooki - měl jsem tam umístěnou informaci o tom, že mi pod registrací Hoki, tak pod registraci Hooki začal nedávno někdo psát.
menhir likes this.
Luboš
Hoki, zdá se, že jsi ve formě. Odpovíš tedy na mé otázky nebo zase odsekneš, že nemáš čas?
menhir likes this.
Hoki
Menhir má takovou fantazii, že se v Lubošovi nakonec do všeho zamotal. Tak jednu energickou pro povzbuzení, aby se někdy z těch blábolů konečně vymotal. www.youtube.com/watch
Luboš
Hoki, myslíš si, že jsi se mnou v posledních dnech vedl čestný dialog? Považuješ proto sám sebe také za "nešťastnou postavu v roli zbabělce"?
menhir
Průzračné vody řeky, která pramení v srdci člověka. Pouze "odolný" muž vstoupí do vod "posvátné" řeky Gangy, která obsahuje splašky multimilionových měst a ostatky spálených lidí, aby zde vykonával rituální očistu včetně výplachu ústní dutiny. makoviny.wordpress.com/…/co-z-ust-vychaz…
Hoki
Ano, takto to vypadá, když voda proudí korytem. Zachrání se jen odolný muž, který má cíl. www.youtube.com/watch
-----------------------------
A ty menhire, jsi žel ta nešťastná postava v roli zbabělce, který z nedostatku osobní cti není připraven vést čestný dialog a opakovaně se snaží vkládat manipulativní externí odkazy, které nikoho nezajímají.