Language
Write a comment …
Hoki
Vzorem každé lásky je láska mateřská.
Matka
Byla vytyčena trasa nové silnice, ale poblíž jedné vesnice bránila její stavbě velká skála. Stavitelé rozhodli, že nejvýhodnější řešení bude krátký tunel. Vesničané si několik dní museli zvyknout na signál trubky a ohlušující detonace. Dělníci byli zkušení muži, pro které odstřel patřil ke každodenní práci. Střelmistr naplnil vyvrtanou díru dynamitem, potom zatroubil signál a lidé se ukryli do bezpečí. Nikdy se žádné neštěstí nestalo.

Jednoho dne se … [More]
Hoki
Hento, stále mne překvapuje, jak dokážeš na základě titěrné malichernosti z nichž neznáme sebemenší souvislosti ani souvislosti řečeného, extrahovat dalekosáhlé závěry o duchovní prázdnotě a bezbožnosti chrámů. Uvědomuješ si nelogičnost svého jednání? Jednání, které zneužíváš k POMLUVÁM?
------------------------------

henta před 27 minutami

V létě bývá obsypán květy. Znám moc dobře.
Je to přesně ten kostelík, kde se cca před 9roky zpovídala mladá studentka
ze smilstva a odpovědí zpovědníka … [More]
sulnadzlato
hento ještě že tu seš, jediná rozumná duše. jinak samej koukol a pleva.
henta likes this.
sulnadzlato
samson sám neví co je
henta likes this.
henta
A charismatika Samsona co je teď kovaný tridentista.
sulnadzlato likes this.
Hooki
Kostelníku, ty si ujasni "regionální znalosti" když chceš jiné balamutit. Velmi jsi mne pobavil :))) Holt co nenajdeš na internetu, tak máš problém, viď? Klesl jsi až pod dno, které jsem očekával. A věř, že ti nepomohou ani ty svatozářné přezdívky všeho druhu... Jednu osobnost z toho neposkládáš. A Luboš, ten se odepsal opět lží. Vtělováním obsahu mých slov pod nepatřičného uživatele. Opět úsměvná hloupost, ale vysloužil si mou diskuzní ignoraci za toto jednání. Je to pořádná křivost.
Svatožár
Mluvíš mi z duše, kostelníku.
kostelník
Já myslím, že Luboš je více, jak vlídný. Děkujeme ti, Luboši, že dokážeš napsat i velmi nepříjemné věci s láskou a pochopením.
Svatožár likes this.
Hooki
Nejtěžší je říci vlídně nepříjemné věci.
Rodiče měli starosti kvůli jedinému synovi, který ve velkém městě vedl dosti nevázaný život. Věděli, že ho jako dítě moc rozmazlovali, a situaci, na kterou si stěžují, tak částečně zavinili sami. Proto se nemohli divit, že všechno jejich napomínání se u syna minulo účinkem. "Žiju teď a chci ze života něco mít," bylo jeho heslo. Bylo mu jedno, že svůj nákladný životní styl vede na úkor rodičů a pomalu přivádí do nebezpečí i je.

Jednoho dne si otec promlu… [More]
Stylita likes this.
kostelník
Nepřehlédl, prozradil ses, multihento.
ANIDANI likes this.
Hoki
Jsem nepozorný čtenář. Přehlédl jsem že kostelník napsal Heklo a nikoli Hento. Komentovat více není třeba. Takže ještě jednu: www.youtube.com/watch a žij a raduj se, když už jsi na tom světě multinicku GTV a přečti si tři citáty v komentářích zde: Fjodor Michajlovič Dostojevskij (Cesty k boholidství)
kostelník
Hoki před 8 minutami
Marně jsi lstivý kostelníku. A jsi dost chytrý, abys věděl, že hentou být nemohu. Ovšem zda henta nemá cosi společného s multinickem GTV, toť otázka.
Co u tebe znamená lstivý, Heklo? Že neumíš číst?
ANIDANI likes this.
Hoki
Marně jsi lstivý kostelníku. A jsi dost chytrý, abys věděl, že hentou být nemohu. Ovšem zda henta nemá cosi společného s multinickem GTV, toť otázka.
kostelník
jecminek 1.1.2015 14:42:51
A pokud je Vám má přítomnost nepříjemná, tak jak sami víte, požádal jsem včera Pařeza a posléze ostatní registrace, aby oslovili vedení GTV, aby mou registraci zrušili... Děkuji tímto Pařezovi za součinnost i uveřejněný text co odeslal a dal k dispozici ostatním... Tento text jsem doporučil i jiným i otci Liboru Halíkovi, kterého jsem v rámci včerejší diskuze též požádal o zaslaní žádosti o zrušení mé registrace. Takže se nemusíte bát, že mne tu budete mít dlouho :) Navíc jsem včera osobně oslovil i Dona Reta a vydavatele... Ale jak vidím asi na tom Kaprunu vážně lyžují :))) Pěkný den.

My se nebojíme, Heklo. :)))
Hoki
Tak tedy dobře, ještě jednu: www.youtube.com/watch
henta
Segal
Jak si přejete brigadýre když ne palec hore tak ne palec
hore a basta! Tak je to ok!
Segal
Rád bych doplnil, že lhaní není dvakrát rytířské.
Luboš
Rytíři by měli mít dostatek osobní cti a být stále připraveni vést čestný dialog. Hoki, jak vážně bereš své rytířství? Otázky, které jsem ti níže položil, by měli být pro rytíře velikou výzvou. Dokážeš se mým otázkám postavit rovně?
Segal likes this.
Segal
Prý je to rytíř věčného světla, tak nevím, co si o takovém spolku mám myslet. Jestli to není spolek jedno člena.
Luboš
Hoki, dáváš najevo, že nemáš dostatek osobní cti a nejsi připraven vést čestný dialog?
Note Hoki mentioned this post in Buď Tobě Bože chvála....
Luboš
Hoki, proč jsi psal o stejné události po bezmála měsíci jako o novince?
Hooki 20.2.2016 15:49:58
PF 2016
Smím vědět, z jakého důvodu mi byla narušena i druhá registrace Hooki a prolomena schránka a uvedeny vklady, které jsem nepsal? Pro zábavu multinicka GTV?
Hooki 14.3.2016 23:06:46
Na počátku bylo Slovo
Podíval jsem se dnes do profilu Hoki a do profilu náhradní registrace Hooki - měl jsem tam umístěnou informaci o tom, že mi pod registrací Hoki, tak pod registraci Hooki začal nedávno někdo psát.
menhir likes this.
Luboš
Hoki, zdá se, že jsi ve formě. Odpovíš tedy na mé otázky nebo zase odsekneš, že nemáš čas?
menhir likes this.
Hoki
Menhir má takovou fantazii, že se v Lubošovi nakonec do všeho zamotal. Tak jednu energickou pro povzbuzení, aby se někdy z těch blábolů konečně vymotal. www.youtube.com/watch
Luboš
Hoki, myslíš si, že jsi se mnou v posledních dnech vedl čestný dialog? Považuješ proto sám sebe také za "nešťastnou postavu v roli zbabělce"?
menhir
Průzračné vody řeky, která pramení v srdci člověka. Pouze "odolný" muž vstoupí do vod "posvátné" řeky Gangy, která obsahuje splašky multimilionových měst a ostatky spálených lidí, aby zde vykonával rituální očistu včetně výplachu ústní dutiny. makoviny.wordpress.com/…/co-z-ust-vychaz…
Hoki
Ano, takto to vypadá, když voda proudí korytem. Zachrání se jen odolný muž, který má cíl. www.youtube.com/watch
-----------------------------
A ty menhire, jsi žel ta nešťastná postava v roli zbabělce, který z nedostatku osobní cti není připraven vést čestný dialog a opakovaně se snaží vkládat manipulativní externí odkazy, které nikoho nezajímají.
Hoki
Ano, misantrop se užírá menhire a je zahořklý Beno ve své nesnášenlivé ulitě vůči druhých, hnán neláskou a vzdorem.
Beno
Hekla 2.9.2013 14:38:56
JO máš na to abys jela do Řecka že Tulák? KOlik to stálo 8000,-? Někdo nemá ani na výlet po česku.... KOlika lidem by to pomohlo,kolika lidem by to odvrátilo trýznivý hlad, kolik léků bvy se dalo nakoupit potřebným... Jistě i na krásný kalich do kostela by vyzbylo.... Dívej se do svýho života a buď ráda že máš na výlety....

Odložte tedy každou špatnost a každou lest, pokrytectví, závist a každou pomluvu. 1P 2,1
menhir likes this.
Beno
bratr1 2.2.2014 12:58:04
Co když jsem do prostoru hodil nepřesnost, abych se přesvědčil jak později někdo zareaguje?

Z jazyka moudrých vyplývá poučení, z úst hlupáků však vyvěrá hloupost. Př 15,2 [More]
menhir likes this.
Hoki
Být misantropem a multinickem GTV je tak snadné menhire, že? Ale těžší je - otevřít se Bohu:
Otevři nám Pane oči, abychom nebyli slepí, viděli Tvé dílo - a žasli...
Otevři naše dlaně, abychom dokázali pomoci i obdarovat potřebné.
Otevři naše uši, abychom naslouchali, těm, kteří prosí.
Otevři naše srdce, abychom se učili té pravé lásce, od Mistra.
Otevři náruč pro ty, kteří bloudí, strádají, nemají obživu, přístřeší a nebo dobré vztahy.
Otevři prostor důvěry pro ty, kteří Ti nedůvěřují a upadají…
[More]
menhir
Světlo a jas na hladině. Čirá a průzračná voda.
makoviny.wordpress.com/…/kdyz-se-vytlouk…
Hoki
Víš menhire, tvá zdejší lež na Glorii v roli multinicka GTV je jako smetí v řece. Smetí klesne ke dnu a řeka teče stále neodvratně dál. Mnoho vody a času projde. Ale ty budeš jako to smetí stále ležet u dna, pokud se nezměníš. Budeš marně pohlížet k hladině, kde je světlo a jas. Budeš poté překryt dalším smetím, které bude "sedimentovat" na dně. A čirá a průzračná voda bude proudit dál korytem řeky... Bez ohledu na smetí, které skončilo na dně... Přeji ti, aby ses stal poctivým člověkem a … [More]
Hoki
Jak vidno bylo to níže částečně promazáno od obsedantních vstupů přezdívek téhož.

K dobru dávám nyní jeden odkaz na Jeronýma Klimeše. De facto je to můj vrstevník, měl jsem v ruce jeho diplomku a kdysi jsme prohodili i pár mailů. Považuji ho za originálního, samorostlého a svébytného člověka, který má co nabídnout druhým. A protože se mi přes mailovou poštu zatoulal jeden odkaz, vložím ho i sem. Třeba někomu pomůže: www.epochtimes.cz/2016082923358/Lide-delaji-vse…
Note Luboš mentioned this post in Radost evangelia 8..
Note Luboš mentioned this post in Radost evangelia 8..
Note menhir mentioned this post in Mons. Tomáš Halík laureátem Templetonovy ceny.
Luboš
Hoki, měl bys mít pouze jednu registraci. Psal jsem ti to mnohokrát. Je trapné, když veřejně lžeš a valná většina uživatelů ví, jak je to doopravdy.
Hoki
Menhire, možná si myslíš, že ten odkaz je nějak zajímavý. Není a proto mne nezajímá. Ale kdokoli, kdo chce posloužit multinickovi GTV k využití skrytých statistik, registraci serverů, IP, informací odkud se přihlašuje a z jaké stránky a jiných údajů, pak samozřejmě klikat vesele může... A pokud na cestu nedostane cookies a viry, pak může být jen rád... Obsah mne už vůbec nezajímá, ale věřím, že Bůh ti jednoho dne jazyk narovná, aby nelhal.
kostelník
Co se čertíš, Mirečku? Pepík je kamínkem na tvé cestě ke tvému prospěchu. Učí tě nadskakovat a už ti to jde docela dobře. Nebo nejsi rád? [More]
menhir likes this.
Hoki
Jsi Pepíčku zřejmě nevěřící provokatér. Přijde ale čas, kdy si budeš chtít vážně promluvit a odprosit na kolenou za to co jsi dělal. Možná se u tebe ten stav dostaví v okamžiku, kdy to čekáš nejméně. Rád ale toto přenechám Bohu, aby tě soudil a připomenul... Jenom ti sděluji, že ať už chováš jakékoli antipatie, tak se zkrátka dopouštíš v mnoha ohledech lží, porušení přikázání a narušuješ vztahy k Bohu i lidem. Jednoduše - hřešíš. Tečka.
Hoki
Má víra se nezakládá na Pepíčkovi nebo ceskoslo, to by asi bylo legrační :) Když někdo je vulgární troll a jiný zase neumí argumentovat a kličkuje, pak každá rada i porada marná. Mé Cestě to nevadí, naopak ji to prospěje, neboť jak známo, každý kamínek na cestě ku prospěchu, učí nadskakovat a trochu se tak namáhat... Jen rovné a hladké cesty vedou do "teplého" peklíčka Pepíčku.
menhir
Obecně prospěšnější bude, když připomenu svou otázku. Mám totiž pocit, večerní multinicku Kuťomíre, že jsi sám sobě měřítkem všech hodnot. Tak ale uvažují psychopati. Protože se ti nějakou dobu věnuji, vidím, že své infantilní příspěvky nevkládáš pro druhé, jak by se u křesťana očekávalo, ale pouze děláš sám sobě radost. Udělej si novou radost a zaregistruj si nový nick. Ten poslední - stalinista Slovan, se ti moc nevydařil. Pouze jsi nám o sobě něco prozradil.
Takže má otázka zní:

Kuťomíre, … [More]
Hoki
JE DOBRÉ SI PŘIPOMENOUT:

ceskoslo minulý rok
Nešaškuj tady menhire. Každý normální člověk ví, že jste tady jen 2 a používáte víc nicků
menhir
Jedině blázen může napsat takový komentář:
Hoki před 3 hodinami
Poskokové zla se nemusí trápit. Tato kočka je nejlepší: Bezva kočka z Rapotína... Mimochodem, prababičky těchto koček se domestikovali už tehdy, kdy zastánci ultrakreace soudí, že teprve vznikla Země. Takže kočka i krea vlákno tamtéž - vstup pro poskoky uzavřen - i pro ty, kdo se z vlastní krea-tivní vůle sami blokují. Bezva kočka z Rapotína...
Hoki
Není to nic nového, "multinick GTV" tropil neplechu už dříve, i zde se velmi snadno najde: Účastníci diskuzního fóra, kteří porušují pravidla diskuze na GLORIA.TV:
Pod tematické vlákno se hodí modlitba:
Otevři nám Pane oči, abychom nebyli slepí, viděli Tvé dílo - a žasli...
Otevři naše dlaně, abychom dokázali pomoci i obdarovat potřebné.
Otevři naše uši, abychom naslouchali, těm, kteří prosí.
Otevři naše srdce, abychom se učili té pravé lásce, od Mistra.
Otevři náruč pro ty, kteří …
[More]