Clicks1.7K

VŠECHNO SEŽRALI-KDYŽ NEBUDEŠ TŘÍDIT ODPAD- ROZHNĚVÁŠ MATKU ZEMI-NEBUDEŠ SPASENÝ

Theodorá-Máriá
😊Opravdu máte pokorného svatého otce Františka,
když vytáhli modlu z řeky, omluvil se čarodějníkům
a úmísti ji v kostele.
😂
Theodorá-Máriá
včera
Samson1
včera
Prvenství Petrovo je nezrušitelné. I Pravoslavní se musí před ním sklonit.

Když bys tomu měl věřit, tak potom musíš logicky věřit tomu,že byla
/řkc/ určena k zradě Petrově a v konečné fázi zaprodání Jidášově.
Třeba se tím zabývat a ne celým srdcem věřit tomu co ti latinský
farář napovídá, nebo jejich historici. Každá liška chválí svůj ocas.
Chce to širší záběr studia z jiný…More
včera
Samson1
včera
Prvenství Petrovo je nezrušitelné. I Pravoslavní se musí před ním sklonit.

Když bys tomu měl věřit, tak potom musíš logicky věřit tomu,že byla
/řkc/ určena k zradě Petrově a v konečné fázi zaprodání Jidášově.
Třeba se tím zabývat a ne celým srdcem věřit tomu co ti latinský
farář napovídá, nebo jejich historici. Každá liška chválí svůj ocas.
Chce to širší záběr studia z jiných pramenů. Ne papouškovat lež.
Pavol IV
Anton Čulen
Dovolim si citovat vas prispevok zo vcerajska : Pre nás, čo sme žili v časoch totalitného komunizmu posolstvá Svätého Otca Jána Pavla II. a jeho život znamenali nesmierne veľa. Bohu za to patrí veľké Ďakujeme. A ľudia ho za to nesmierne milovali. Najviac to bolo vidieť priamo na Svätopeterskom námestí v čase keď zomieral. Bolo tam nesmierne množstvo ľudí, čo sa za neho modlilo a …More
Anton Čulen
Dovolim si citovat vas prispevok zo vcerajska : Pre nás, čo sme žili v časoch totalitného komunizmu posolstvá Svätého Otca Jána Pavla II. a jeho život znamenali nesmierne veľa. Bohu za to patrí veľké Ďakujeme. A ľudia ho za to nesmierne milovali. Najviac to bolo vidieť priamo na Svätopeterskom námestí v čase keď zomieral. Bolo tam nesmierne množstvo ľudí, čo sa za neho modlilo a ďalšie milióny ľudí pri televíznych obrazovkách! Že vám nieje hanba hanobiť dobré meno a česť Svätca, čo sa nemôže už nijako brániť. Svätý Otec Ján Pavol II. oroduj v nebi za náš Slovenský národ, ktorý na to, čo si pre nás urobil nikdy nezabudne.
Odpoviem vam slovami Pisma: 26 Beda, ak vás budú všetci ľudia chváliť, lebo to isté robili ich otcovia falošným prorokom! Lk.6;
Monika G
Otec Eirene. Vy si opravdu myslíte, že Ježíš má radost z takových kněží, kteří jen alibisticky poslouchají své nadřízené, přestože moc dobře vědí, že tou svojí falešnou poslušností svádějí svoje ovečky na scestí?
dalila
Keď kňaz sľúbi poslušnosť, tak to nie je alibisticke. Kňaz urobí dobre. Jemu ide z toho požehnanie aj keď by biskup rozhodol zle.
Theodorá-Máriá
Dalilo,dosaď si za orlicko své jméno a jsi v obraze o svém pádu:
Píše L. Bajza/
orlicko - to proto ,že nenávidíte pravdu. Máte zvrátenú logiku i morálku ,lebo podľa vás nie sú zlí tí ,čo podvod urobili ,ale tí ,ktorí naň poukazujú.
Otec Eirene
No jo, drazí bratříci žižkovci a husité, když to už jednou takhle vidíte, poraďte mi, kde tedy je tá pravá "Církev"? Když tedy Ježíš řekl, že brány pekelné ji nepřemohou, kde tá pravá "Církev" zmizela? Nebo lépe řečeno, kde se přetransformovala?
Víte, budu vám nekonečne vděčný, když mne poučíte o tom, kde přesne byla tá výhybka, kde tedy tá "Církev" prošla na jiné "místo" a hlavne JAK prošla na …More
No jo, drazí bratříci žižkovci a husité, když to už jednou takhle vidíte, poraďte mi, kde tedy je tá pravá "Církev"? Když tedy Ježíš řekl, že brány pekelné ji nepřemohou, kde tá pravá "Církev" zmizela? Nebo lépe řečeno, kde se přetransformovala?
Víte, budu vám nekonečne vděčný, když mne poučíte o tom, kde přesne byla tá výhybka, kde tedy tá "Církev" prošla na jiné "místo" a hlavne JAK prošla na to "jiné" místo. Třebas je to patriarchát na Ukrajine neboli kdekoliv jinde, jenom, prosím, vysvětlite mi, jak tá kontinuita katolícke "Církve" prošla na to jiné místo.
Předem vám ze srdce děkuji za vaše vysvětlení. Protože zajisté v mnohých věcech máte pozoruhodní a skutečne vážné postřehy. JAK a KDE tá katolícka "Církev" prošla na to jiné místo.
Opět, předem děkuji za vysvětlení.
F.L.Věk
Žádná hierarchická církev nikdy Ježíšem zakládána nebyla. Pyramida je satanský systém. V něm dlí právě to, čemu se zde na Zemi říká náboženství. A to také Ježíš pochopitelně nezakládal. Všechny ty vlny náboženstev a církví jsou jen lidské spolky, někde to myslí i upřímně, ale ve své podstatě se jedná o organizace za účelem ovládání lidí. Bůh nemusí složitě ustanovovat struktury církví a …More
Žádná hierarchická církev nikdy Ježíšem zakládána nebyla. Pyramida je satanský systém. V něm dlí právě to, čemu se zde na Zemi říká náboženství. A to také Ježíš pochopitelně nezakládal. Všechny ty vlny náboženstev a církví jsou jen lidské spolky, někde to myslí i upřímně, ale ve své podstatě se jedná o organizace za účelem ovládání lidí. Bůh nemusí složitě ustanovovat struktury církví a náboženstev, byl by totiž neschopný jekékoli svobody. A důvodem celého stvoření je BÝT SVOBODNÝ V BOHU. Pročti si Písmo, kterém pojednává o církvích, když apoštolové chodili do jednotlivých sborů a hlavně pověnuj pozornost struktuře. Nenajdeš nic jako hierarchii římské církve. Církev pak tvoří všichni ti, kdo přijali Krista za svého Spasitele a ZNOVUZRODILI SE. To je ta PRAVÁ KRISTOVA CÍRKEV. a ZNOVUZROZENÍ mohou a jsou rozeseti po všech možných církvích, církvičkách, denominacích, ale to nehraje roli, to hlavní je znovu se zrodit. A to neudělá automaticky každý jen tím, že dlí v nějaké církvi s lidským názvem. Bůh není NÁBOŽENSKÁ figura. Je to svobodný věčný Otec, který nás chce znovu přivést Domů. Bůh hledí do lidských srdcí, ne v jaké církvi jsi a co všechno pro "spásu" vykonáváš třeba v průběhu " liturgického roku". To nikoho nezachrání. Jenom tvoje srdce před Bohem a tvé životní rozhodnutí...
Samson1
www.euportal.cz/Articles/42852-komunismu… Druhý vatikánský koncil jim poskytl významnou možnost usilovat o jejich zločinné cíle ještě silněji. Roky od tohoto katastrofálního koncilu stále jasněji ukazují, jak úspěšný je komunistický a zednářský průnik a podvratná činnost v Církvi od Vatikánu směrem dolů – vskutku, tak pozoruhodně úspěšný, že v nějaký neurčitý okamžik cestou začala existovat …More
www.euportal.cz/Articles/42852-komunismu… Druhý vatikánský koncil jim poskytl významnou možnost usilovat o jejich zločinné cíle ještě silněji. Roky od tohoto katastrofálního koncilu stále jasněji ukazují, jak úspěšný je komunistický a zednářský průnik a podvratná činnost v Církvi od Vatikánu směrem dolů – vskutku, tak pozoruhodně úspěšný, že v nějaký neurčitý okamžik cestou začala existovat nová církev, koncilní církev. A ještě jednou, i když byly nápomocné i jiné síly (například modernismus, sekulární humanismus, liberalismus) – a mezi těmito různými faktory existuje velký překryv – přesto komunismus a svobodné zednářství byly a jsou, jak uznávám, hlavními příčinami pro masivní ničení způsobené Církvi během Druhého vatikánského koncilu.
Theodorá-Máriá
ŘÍMSKÁ církev se Samsone zničila sama a stala se sektou,
když v roce 1054 odpadla od ostatních čtyřech patriarchátů
a během věků měnila až vymenila. Stala se tou nad kterou
sv. Jan ve Zjevení žasl - žena sedící na dobytku oplilá krví
mučedníků všech dob
- Zničila ji pýcha papežství , a její
samospasitelnost.
Samson1
Pravoslavná církev je na tom stejně.
Samson1
Prvenství Petrovo je nezrušitelné. I Pravoslavní se musí před ním sklonit.
Otec Eirene
No jo, bratři, takže takhle:
==

Tobě F.L.Věk jenom tolik ze Skutků apoštolských: "Jeho úrad nech prevezme iný." To značí, že jeho hierarchické místo má převzít jiný. Takže ty nevěříš v Bibli. Nuž, co naděláme?!
==
Samsone1, ty říkaš, že "v nějaký neurčitý okamžik cestou začala existovat nová církev, koncilní církev". Právě to byla moje otázka, že když tady máme něco "nového", KDE a JAK zůstalo…More
No jo, bratři, takže takhle:
==

Tobě F.L.Věk jenom tolik ze Skutků apoštolských: "Jeho úrad nech prevezme iný." To značí, že jeho hierarchické místo má převzít jiný. Takže ty nevěříš v Bibli. Nuž, co naděláme?!
==
Samsone1, ty říkaš, že "v nějaký neurčitý okamžik cestou začala existovat nová církev, koncilní církev". Právě to byla moje otázka, že když tady máme něco "nového", KDE a JAK zůstalo to kontinuitní, co tu musí bejt již 2000 let. Kde je ten lid a kde je tá hierarchie, ktoré ten lid může okreslit a definovat?
Jinak, cením si tvou seriózní debatu.
To, že organizmus Církve je napaden chorobou, to ja také vidím a mohu s tebou v mnohém souhlasit. Nemyslíš, že ten "organizmus" se s tou chorobou vyspořádá? Vždyť Kristus řekl "brány pekelné ji nepřemohou". Kdyby Církev byla už "padená", útok zednářů by neměl žádný smysl. Když je tady boj, tak Církev ješte neprohrála (a zajisté neprohrá).
Co se týče II. Vatikánu, tak snahy zednářství byly veliké. Jeden z jejich agentů řekl "jaký ďábel byl za tým, že naše dokumenty, ktoré jsme měli připravené, nepřešli". Mluvím o tom ve svém videu:
oEirene 0024 = Druhý vatikánsky a tzv. tradicionalisti - 02
www.youtube.com/watch
Ale bohužel nemůžů ti odporoučet podívat se na to, jelikož mám zakázané šířit a propagovat svá videá.
Ale to co je v tom videu ti tady píšu. Dokumenty II. vatikánu jsem četl, a to velice hojně, dávne předtím, než jsem pomýšlel být knězem. Není tam nic bludného. Když zednářům neprošli jich dokumenty, tak začali používat větu "v duchu vatikánskeho koncilu", aby mohli dělat změny, ktoré však v dokumentech vůbec nejsou. Takže takhle! II. vatikán není důvodem útoku na Církev, ale i na navzdory vatikánu, útok pokračuje.

==

A tobě, Theodorá-Máriá, bych se zeptal, když jsi taková "pravoslávná": Pravoslávní věří v "sobornou" církev. Jak je to možný, že odkdy se odloučili od katolícke Církve (1054, správne!) nebyly zto udělat ANI JEDEN JEDINKÝ "svůj pravoslávní SOBOR, KONCIL?! Ty koncily, sobory, které oni uznávají, byly za časů prostě ještě katolíckych (před rokem 1054). A když v roce 2016 konečně, po více než 50 letech příprav, chtěli udělat svůj PAN-ortodoxní koncil, skončilo to TOTÁLNÍ katastrófou, hanbou. Gruzínsky patriarcha například nepřišel a řekl, že je to z "dogmatických důvodů"!!! Podobně grécky Vlachos, který tam byl, nepodepsal dokumenty kvůli "teologickým kritérijím, z nejzákladnějších důvodů, kvůli svědomí"!!!! Drahá Theodoro, a co tak EXKOMUNIKACE konštantínopolského patriarchy moskevským patriarchou 15. 10. 2018??!!! Takže to co říkař o nějaké pravoslávní "cirkvi" jako jednom bytí je pohádka pro malé děti. Nejestvuje JEDNA pravoslávní církev, ale jsou jenom mnohé (do 20) různé, hierarchií i dogmou a morálkou, odlišující se A NIC společného nemající CÍRKVE. Každá má svou vlastní HLAVU (autokefalé). A když přesto ty říkaš, že je jenom jedna pravoslávní církev, tak pak víš, kdo je v Bibli bytostně jeden, ale má mnoho hlav. Víš to? Nevíš? Tak ti to řeknu: MNOHOHLAVÝ DRAK.
Otec Eirene
Bajza, bolo by dobré zapojiť sa do toho, čo som povedal a na to reagovať, veď som tam dal argumenty, a nielen svoje fikcie dookola hovoriť.
No veď to bola moja otázka, na ktorú VÔBEC nereagujete. Zopakujem ju: Ak netreba nasledovať pastierov z RKC, tak kde, je tá, podľa Vás, tá pravá Cirkev, ktorej pastierov treba nasledovať. Kde, kedy a ako sa TAM RKC pretransformovala?
Ja tiež patrím k pastiero…More
Bajza, bolo by dobré zapojiť sa do toho, čo som povedal a na to reagovať, veď som tam dal argumenty, a nielen svoje fikcie dookola hovoriť.
No veď to bola moja otázka, na ktorú VÔBEC nereagujete. Zopakujem ju: Ak netreba nasledovať pastierov z RKC, tak kde, je tá, podľa Vás, tá pravá Cirkev, ktorej pastierov treba nasledovať. Kde, kedy a ako sa TAM RKC pretransformovala?
Ja tiež patrím k pastierom. Kde píšem alebo hlásam jasné bludy? Kde hovorím proti tomu, čo tu 2000 rokov katolícka Cirkev učí?
Theodorá-Máriá
Pane Eirene - Všechno má svůj smysl. Církev Kristova
nezhyne. Ale církev papežova už není, je začleněna
gestem líbání představitelům babylonského nábož.
tam kam patří do kabalistického babylonského nábož
.
Je pravděpodobně předurčena k úkolu Jidáše,
zříci se Krista a přidat se k mocným světa, kteří ji
brzy svlečou do naha a dostane tolik ran kolik si
dle Boží Spravedlnosti zaslouž
😤 í. Příjmite …More
Pane Eirene - Všechno má svůj smysl. Církev Kristova
nezhyne. Ale církev papežova už není, je začleněna
gestem líbání představitelům babylonského nábož.
tam kam patří do kabalistického babylonského nábož
.
Je pravděpodobně předurčena k úkolu Jidáše,
zříci se Krista a přidat se k mocným světa, kteří ji
brzy svlečou do naha a dostane tolik ran kolik si
dle Boží Spravedlnosti zaslouž
😤 í. Příjmite radu moji
a okolností které určili s moci Boží vaši církev pro
nevěru za odpad. NO skrátka UTEČTE, JINÁ
ZÁCHRANA NENÍ.
F.L.Věk
Tak proč se tak hloupě ptáš Eirene, když všechno víš?.))
Otec Eirene
Kvůli vám, když to nevíte. :-) Aby ste vědeli. Ale když nechcete… co ja mohu? Máte svobodnou vůli. Podívej, například Theodorá vůbec nedokáže odpovědet na moji otázku. Já jsme si myslel, F.L.Věk, že si rozumíme. Ale co mohu?! Žehnám.
F.L.Věk
Né, ty se Eirene nudíš a vůbec si nejsi jistý čemu věříš. Proto se tady snažíš rozdmýchávat jalový debaty o kterých přesně víš co budeš psát, aby sis tak "upevnil" svý ego, který neví která bije. Slabá nebo žádná víra. Nekonečné camrání, vytrhování z kontextů, zaměstnávání druhých hloupostma, okrádání o čas stupiditama, to už tady i jinde bylo tisíckrát. Pokud máš chaos, jdi do polí a modli se k …More
Né, ty se Eirene nudíš a vůbec si nejsi jistý čemu věříš. Proto se tady snažíš rozdmýchávat jalový debaty o kterých přesně víš co budeš psát, aby sis tak "upevnil" svý ego, který neví která bije. Slabá nebo žádná víra. Nekonečné camrání, vytrhování z kontextů, zaměstnávání druhých hloupostma, okrádání o čas stupiditama, to už tady i jinde bylo tisíckrát. Pokud máš chaos, jdi do polí a modli se k Ježíši, protože žádný člověk ti zde ani jinde neodpoví, protože nechceš. Nebuď vořežprut a vezmi konečně zodpovědnost svého života do svých rukou. Nekňuč po někom něco, co budeš dopředu bezmyšlenkovitě odmítat. Howgh:)))))))
Otec Eirene
Á, to byl můj omyl. To se Samsonem jsme si rozuměl, ne s tebou, Věku. Já si to spletl.
Věku, "vytrhování z kontextů"?! To posoudí ti, co čtou.
"žádný člověk ti zde ani jinde neodpoví, protože nechceš" - Když já dám otázku, tak "nechci" odpověď?! To je co za logika?! To co tvrdíš je jednoduše lež, protože ty NEODPOVÍDAŠ, ty NECHCEŠ. Kde chceš dojít s takovou "láskou k pravdě"?
Theodorá-Máriá
Pane Eirene, můžete mi oppovědět na otázku,
nebo třeba i sám sobě si odpovězte:
Podepsal jste se pod petici o svěření vlády na církví římskou
arcibikupovi M.Viganovi - povzbuzoval jste sám své přátele
k tomuto aktu? Odpověď není nutná, sám sobě.
ekans
nevím proč máte potřebu zde trollovat vdp. Čajka, zde máte oltář 200 LET NA VĚČNOSTI a učte se
ekans
až na to že to je pravda co jde na titulcích, kdo zná španělsky ví, že je to o něčem jiném, babi 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Theodorá-Máriá
V tom je ten vtip i zde o rouškách.:-)))
www.youtube.com/watch
ekans
ty musíš plakat sám nad sebou trolle
Peter(skala)
si zabil 🤪
Peter(skala)
neviem, či mam sa smiať alebo plakať, porad Henta 😂
Dudko
Títo ľudia, ktorí sami sebe hovoria pravoverná cirkev, si nerobia problém s prekračovaním Božích prikázaní, konkr. ôsmeho. Ak sa neostýchajú vedome klamať, nebudú mať problém prekračovať aj ďalšie, však?
Theodorá-Máriá
Omlouvám se všen Slovákům kteří
hledají Pravdu o papežství.
Správně tam mělo být ti co
mají rádi humanistické dristy
Theodorá-Máriá
Uzavírám komentáře Slováci začínají být
agresivní.
Dudko
To je v pohodě.... Mně hněvá ten podvodník, který tam napasoval ty titulky. Takže i takhle se bojuje proti Církvi, pod korouhvičkou Kristovou.
ekans
proti které církvi Dudáku? kdybych ti to tam nenapsal, tak bys věděl prd a ted děláš chytrého, modernisto
Dudko
Mňa to napadlo takisto, že tie titulky sú podvod. A keď niekto používa lož, aby pošpinil RKC, u mňa je to pokrytec a podvodník.
Theodorá-Máriá
Duko pověz co z toho, o čem z pohledu těch
kteří se vám smějí, není pravda?

Dudko
Dudko
To je ďábelská manipulace, je to prostě nechutné a nekřesťanské. I tak k tomu mohli uvést, že video je jenom ilustrační a titulky jsou jejich osobní názor na události. Ale voni to nabídli, jako že jakýsi zednář mluví o Církvi. Že by sami sebe pokládali za zednáře? To beru, když pozoruji s jakou vášní dovedou dorážet do nepřemožitelného díla Kristova. Zajísté, ne každému je hned dáno chápati věci …More
To je ďábelská manipulace, je to prostě nechutné a nekřesťanské. I tak k tomu mohli uvést, že video je jenom ilustrační a titulky jsou jejich osobní názor na události. Ale voni to nabídli, jako že jakýsi zednář mluví o Církvi. Že by sami sebe pokládali za zednáře? To beru, když pozoruji s jakou vášní dovedou dorážet do nepřemožitelného díla Kristova. Zajísté, ne každému je hned dáno chápati věci Boží - kde nestačí rozum, tam nám přichází na pomoc Duch pravdy, kterého se dostává Církvi. Ale Pán buď milostiv všem našim nepřátelům, aby sme sa jednou s nimi mohli setkať v Otcově dome.
PS: Promiňte mi menší jazykové chybičky.
Theodorá-Máriá
A proč??? Ty ťulo? Ptal se nás JPII můželi, políbit korán?
Ptal se nás můželi postavit v Assisi budhu na svatostánek?
Ptal se nás zda může na oltáři sv. Kláry nechat zařezávat
a obětovat démonům kuřata. Ty blázinku copak toto je dílo
Kristovo? Jestli tě to nezvedlo ze židle ta úžasně jednoducha
forma Pravdy tak nevíc co ještě očekáváš. Možná udávat
křesˇ%tany až příjde doba vás co dáte na huma…More
A proč??? Ty ťulo? Ptal se nás JPII můželi, políbit korán?
Ptal se nás můželi postavit v Assisi budhu na svatostánek?
Ptal se nás zda může na oltáři sv. Kláry nechat zařezávat
a obětovat démonům kuřata. Ty blázinku copak toto je dílo
Kristovo? Jestli tě to nezvedlo ze židle ta úžasně jednoducha
forma Pravdy tak nevíc co ještě očekáváš. Možná udávat
křesˇ%tany až příjde doba vás co dáte na humanistické dristy
a nové Evangelium za které je dle Gal 1,7-9 PROKLETÍ-ANATHEMA-
dej si pozor jisté znaky neschopnosti rozlišit už máš, vlivem
PROKLETÍ, které dostáváž žehnáním kněze který je stejně jako ty
v plné jednotě víry s papežem Fr.-jak za všechny sedící v lavici
říká. Ubohé duše.
Theodorá-Máriá
Ptal se nás JPII zda může z lásky k démonům/aby je nedráždil/
sundat všechny kříže v kostelích v Assisi, když si tam pozval
představitele babylonských náboženství? A ty co nešli sundat
nechal zahalit? Ptal se nás?
Dudko
Podívej, já si takové věci jednoduše nevšímam a neposuzuji to. A žiju si podle svého katolického svědomí a né podle lidí. Tak.
A teďko co udělám? Nu, zapálím kadidlo pod křížem a trošinku se pomodlím. A hoj!
Theodorá-Máriá
To já si raděj ještě pustím toho bratra s duchem rozlišovanání
zubem moudrosti
,jak pravdivě představuje vaš vatikánský spolek. 😂
Dudko
No pěkně, to už nic jinýho nemáš? Hezkou hudbu anebo něco inspirujícího v televizi. Tak dobrou a 😍
Theodorá-Máriá
Antone římský katoličku začni už hledat Boží Království,
času je málo. Nebo to prošvihneš.
😊
Anton Čulen
Neustále ako antikristovi služobníci iba útočíte na Katolícku Cirkev a na katolíkov. Aké úbohé. Čo za to čakáte? Božie požehnanie?
www.youtube.com/watch
ekans
Tonečku, a podle čeho máme poznat že si katolík?podle trikolory?
dalila
Teodora, to si teraz fest prehnala.
Anton Čulen
Pre nás, čo sme žili v časoch totalitného komunizmu posolstvá Svätého Otca Jána Pavla II. a jeho život znamenali nesmierne veľa. Bohu za to patrí veľké Ďakujeme. A ľudia ho za to nesmierne milovali. Najviac to bolo vidieť priamo na Svätopeterskom námestí v čase keď zomieral. Bolo tam nesmierne množstvo ľudí, čo sa za neho modlilo a ďalšie milióny ľudí pri televíznych obrazovkách! Že vám nieje …More
Pre nás, čo sme žili v časoch totalitného komunizmu posolstvá Svätého Otca Jána Pavla II. a jeho život znamenali nesmierne veľa. Bohu za to patrí veľké Ďakujeme. A ľudia ho za to nesmierne milovali. Najviac to bolo vidieť priamo na Svätopeterskom námestí v čase keď zomieral. Bolo tam nesmierne množstvo ľudí, čo sa za neho modlilo a ďalšie milióny ľudí pri televíznych obrazovkách! Že vám nieje hanba hanobiť dobré meno a česť Svätca, čo sa nemôže už nijako brániť. Svätý Otec Ján Pavol II. oroduj v nebi za náš Slovenský národ, ktorý na to, čo si pre nás urobil nikdy nezabudne.
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
Theodorá-Máriá
Peklo existuje
Už to ví i Jan Pavel II
ekans
Čulenku, ty si nevidíš ani na špičku nosa, Wojtyla byl služebník masonérie nejhrubšího zrna
Ester J B H
Ester J B H
2 more comments from Ester J B H
Ester J B H
Aktivní účast papeže na šamanské modloslužbě: www.lumendelumine.cz/index.php
Ester J B H
Čudujem sa, že od toho, ktorý vás povolal v Kristovej milosti, tak rýchlo prebiehate k inému evanjeliu. 7 Ono ani nie je iné, ibaže sú niektorí, čo vás mätú a chcú prekrútiť Kristovo evanjelium. 8 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty! 9 Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám niekto hlásal iné evanjelium ako to, …More
Čudujem sa, že od toho, ktorý vás povolal v Kristovej milosti, tak rýchlo prebiehate k inému evanjeliu. 7 Ono ani nie je iné, ibaže sú niektorí, čo vás mätú a chcú prekrútiť Kristovo evanjelium. 8 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty! 9 Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám niekto hlásal iné evanjelium ako to, ktoré ste prijali, nech je prekliaty! Gal 1, 6-9
F.L.Věk
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, tak trefně s humorem, to je geniální konstalace:))))))))))))) Co věta, to naprostý fakt. Ať tomu veselému člověku ještě dlouho slouží ten jeden zub moudrosti:)))))))))))))))) A zdejší "katolíci" se hněvají, zatracují, nadávají, blokují, kňourají, drtí vztek mezi zuby, ale k Písmu a Ježíši nepůjdou....
johanika
To nemyslíte vážne. To je všetko, čo chcete Božiemu ľudu odkázať?
Theodorá-Máriá
Není to všechno Johanko/projdi co zde dávám/
chybí závěr :Kto to vlastne předává vládu řkc babylonským vládcům
Johanko, pomalu s tím božím lidem na gtv.
Oni to všechno schvalují protože dále jsou
v při tech rádoby mších v jednotě víry se
všemi těmi démonskými papeži.
Theodorá-Máriá
VĚNOVÁNO VŠEM PAPEŽSKÉMU NÁBOŽENSTVÍ VĚRNÝM.
Coburg
Teodorá Máriá, tak ako máš debilný nick tak máš debilné názory a podľa mňa patríš na psychiatriu. Mala by si tu prestať otravovať vzduch. Si plná jedu a nenávisti, a ešte sa vyhlasuješ za "pravovernú". Ty aj s tvojimi "učiteľmi" patríš na ooddelenie so zvýšenou ostrahou.
Theodorá-Máriá
Co blbneš Toníku, díval ses na to?.
Není tam nic co byste zde neprobírali
horem dolem a ještě raz dokola.
Toto jsou všechno fakta- naví pravdivá.
Theodorá-Máriá
Všecko ste sežrali Toníku :-) a vaše zjevení vás
na to neupozornilo. Místo abys lajkem ocenil
tak hudráš. 😂