Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
1
2
Clicks1.8K

ZÁZRAK V GUADALUPSKEJ BAZILIKE

dyk
4
Počas sv. omše slávenej za potratené deti sa v prítomnosti tisícky svedkov stal zázrak. Ohromení pútnici po slávení sv. omše videli na vlastné oči ako z lona Panny Márie začalo žiariť jasné svetlo. …More
Počas sv. omše slávenej za potratené deti sa v prítomnosti tisícky svedkov stal zázrak. Ohromení pútnici po slávení sv. omše videli na vlastné oči ako z lona Panny Márie začalo žiariť jasné svetlo. Všetko začali fotiť. Obraz Panny Márie sa začal akoby vzďaľovať a z jej lona začalo vychádzať žiarivé svetlo, ktoré malo podobu ľudského embrya.
www.facebook.com/photo.php
Anton Selecký
Absolutne neidentifikovatelna sprava. Dokonca aj miesto je len v nazve. Takato udalost nemoze byt predmetom spravy "jedna pani povedala".
Peter(skala)
Kokso
Dáš za to ruku do ohňa že to neni hoax?
😲
len aby si sa nepopalil.
Vieš, že do Pekla idu ludia sami?!
dyk
Treba nájsť.
Fotoblesk to nie je, lebo je to dosť ďaleko od ľudí. Navyše tvar by bol iný a navyše je umiestnenie je také, ktoré by bolo véééééééééééľkou náhodou, keby bol blesk na tom mieste ako je. asi tak, akokeď slzi nejaký obraz, či už krvavé, olejové alebo normálne slzy, a je to vždy z miesta, kde sú slzné kanáliky zobrazené alebo z oči. to by musela byť vééééééééééľka náhoda, aby stále …More
Treba nájsť.
Fotoblesk to nie je, lebo je to dosť ďaleko od ľudí. Navyše tvar by bol iný a navyše je umiestnenie je také, ktoré by bolo véééééééééééľkou náhodou, keby bol blesk na tom mieste ako je. asi tak, akokeď slzi nejaký obraz, či už krvavé, olejové alebo normálne slzy, a je to vždy z miesta, kde sú slzné kanáliky zobrazené alebo z oči. to by musela byť vééééééééééľka náhoda, aby stále slzil obraz zo slzných kanálikov len tak náhodou. Prečo nie z rohov obrazu alebo z pozadia, ale je to stále iba z miesta, kde majú ľudia zvyčajne slzné kanáliky.
Napr. Teraz bol na Slovensku obraz, ktorí slzil olejové slzy. Bol , alebo je, to čistý olivový olej. Ja nepotrebujem aby sa zišlo vedecké konzistórium na to, aby mi potvrdili zázrak!!! To je blud. Keď vidím, že obraz je na tenkej doske, ktorá nemá zozadu nijaký mechanizmus, ale vyzerá presne tak, ako tisíce iných obrazov a tečie z toho olej. Načo mi vedcov k takému to niečomu? A načo sú mi ich vyjadrenia? Veď top je jasné, že doska, alebo papier, na ktorom je obraz, nemôže vydať sám od seba ani kvapku oleja, a nie to ešte niekoľko desiatok litrov. Takže asi takto je to.
.
POŠLITE TO ĽUĎOM, ABY BOLI TAKTO POVZBUDENÝ VO VIERE CEZ TENTO ZÁZRAK.
ľubica