Clicks2.8K

Hlavné správy

Anton Selecký
33
Church militant TV
snakee
KAŽDÉ LEJNO VŽDYCKY VYPLAVE NAHORU A PÁCHNE, SEČ SE HO NĚKTEŘÍ SNAŽÍ DRŽET POD VODOU
TO JEN PRO TY KDOŽ SI MYSLÍ ŽE PAPA RATZI BYL LEPŠÍ NEŽ PAPA FRANCESKO
Libor Halik
Čili asi kvůli svému bratru nezakročil tehdy papež Benedikt XVI. dostatečně tvrdě proti homosexuální pedofilii. Sv. Bernard Clairvaux připoměl, že Bůh je spravedlivý, protože NEzapomíná trestat. Proto dle 3. fatimského tajemství budou popraveni za 3. světové války katolický papež, mnozí biskupové, kněží, řeholníci, řeholnice a řada katolických věřících. Evropa projde krvavou lázní, předpověděl …More
Čili asi kvůli svému bratru nezakročil tehdy papež Benedikt XVI. dostatečně tvrdě proti homosexuální pedofilii. Sv. Bernard Clairvaux připoměl, že Bůh je spravedlivý, protože NEzapomíná trestat. Proto dle 3. fatimského tajemství budou popraveni za 3. světové války katolický papež, mnozí biskupové, kněží, řeholníci, řeholnice a řada katolických věřících. Evropa projde krvavou lázní, předpověděl sv. Pio stigmatik z Pietrelciny. Pak se církev očistí a bude zase světlem a solí tohoto světa.
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
ľubica likes this.
dominikguzman
Štve ma tá nízka kvalita videa po zostrihaní a úprave a vložení titulkov. Budem musieť ešte na tom popracovať v budúcnosti, aby človek nemal pocit, že musí zájsť k očnému.
fero518 likes this.