turan
turan

Anton Selecký, súrny oznam

Pán Selecký to ste taký naivný, že ešte pokladáte facebook za nezávislý komunikačný nástroj? Každý trochu normálny rozhľadený človek ho už dávno nepoužíva. Dobre viete, že to je špionážny a manipulačný nástroj na riadenie más. Vy si fakt myslite, že NSA dovolí masové šírenie nejakých skutočne nezávislých informácií? Preberte sa zo sna a začnite žiť realitu.
turan

Priamy prenos z Hory Zvir - s Kardinálom J. Tomkom

Hlina si mal dobre vypočuť homíliu otca kardinála Tomku. Hlavne v druhej časti sa všetko vzťahovalo najmä na zradcov z KDH. On to však určite nepočúval, zajtra bude opäť útočiť na svojich bratov kresťanov, ktorí sa síce neupísali KDH, ale presadzujú Kristovu náuku. Žiaľ sa podarilo do určitých neinformovaných hláv dostať chorý algoritmus "kto nie je v KDH a nevolí ich, ten nie je kresťan". Dúfam,…More
Hlina si mal dobre vypočuť homíliu otca kardinála Tomku. Hlavne v druhej časti sa všetko vzťahovalo najmä na zradcov z KDH. On to však určite nepočúval, zajtra bude opäť útočiť na svojich bratov kresťanov, ktorí sa síce neupísali KDH, ale presadzujú Kristovu náuku. Žiaľ sa podarilo do určitých neinformovaných hláv dostať chorý algoritmus "kto nie je v KDH a nevolí ich, ten nie je kresťan". Dúfam, že sa tento škodlivý algoritmus podarí z hláv niektorých ľudí dostať a nahradiť ho zdravou tézou- "nie ten kto zvoláva PANE, PANE! vojde do kráľovstva nebeského, ale ten čo plní vôľu MÔJHO OTCA NA NEBESIACH"
turan

Priamy prenos z Hory Zvir - s Kardinálom J. Tomkom

Propagácia zradného KDH v priamom prenose. Hlina a jeho nohsledi. Určite sa to Panne Márie nepáči, že tam prišli propagovať hrobárov katolíckeho kresťanstva. KDH je zradná strana podporujúca multikulturalizmus a sekularizáciu kresťanstva.
turan

Ako si v najnovšej ekumenickej eseji luteránsky pseudoteólog a náboženský analfabet M. Havran …

Aký rozpor tu vidí "snakee"?