Agata Arwar
Agata Arwar shares from Salve Regina
364

Godzina Święta. Czerwiec. Trzeci Czwartek Miesiąca.

Godzina Adoracji w nocy o 23. Intronizacja Serca Jezusowego 1922 Nauka. Godzina święta (Adoracji) jest to modlitwa myślna lub ustna trwająca godzinę wieczorem we czwartek, na pamiątkę smutku i konania …More
Godzina Adoracji w nocy o 23.
Intronizacja Serca Jezusowego 1922
Nauka.
Godzina święta (Adoracji) jest to modlitwa myślna lub ustna trwająca godzinę wieczorem we czwartek, na pamiątkę smutku i konania Pana Jezusa w Ogrojcu.
Początek tego nabożeństwa pochodzi od Św. Marii Małgorzaty. Razu pewnego pokazał się jej Pan Jezus i tak do niej powiedział: „Każdej nocy z czwartku na piątek dam ci odczuć ów smutek, jakiego doznawałem w Ogrodzie Oliwnym. Abyś mi towarzyszyła w mej pokornej modlitwie, jaką wtedy zanosiłem do ojca mojego, wstaniesz o godzinie jedenastej, upadniesz na twarz na ziemię, aby uśmierzyć Gniew Boży, i prosić będziesz o Łaskę dla grzeszników, abyś mi osłodziła nieco smutek, jakiego doznawałem opuszczony przez apostołów, którym musiałem czynić wyrzuty, że jednej godziny nie mogli czuwać ze Mną”.
Niepojętymi Łaskami odpłacał jej Pan Jezus za to pobożne ćwiczenie.
Polecamy wtedy wszystkim przyjaciołom Serca Pana Jezusa, aby odprawiali tę świętą godzinę, jeżeli już nie każdego …More
Agata Arwar shares from pl.news
12.1K

Franciszek nazywa papiestwo "kontrowersyjnym i dzielącym"

2 maja Franciszek przyjął czołowych przedstawicieli Wspólnoty Anglikańskiej, w tym jej przewodniczącego Justina Welby'ego, świeckiego arcybiskupa Canterbury. Franciszek przypomniał o "wielu okazjach …More
2 maja Franciszek przyjął czołowych przedstawicieli Wspólnoty Anglikańskiej, w tym jej przewodniczącego Justina Welby'ego, świeckiego arcybiskupa Canterbury.
Franciszek przypomniał o "wielu okazjach", przy których przyjmował swojego "drogiego brata Justina" oraz o tym, że zlecił wielu biskupom katolickim i anglikańskim wspólną posługę.
"Nie możemy bać się nieporozumień, ale przyjąć je, pozostawiając prymat [papieża] Parakletowi".
Oraz: "To dla mnie dar, że czuję się blisko [heretyckich] wspólnot, które Pan reprezentuje. Zdaję sobie sprawę, że rola biskupa Rzymu jest nadal kwestią kontrowersyjną i dzielącą chrześcijan".
Franciszek pragnie dialogu na ten temat, który "pozostawi za sobą bezużyteczne kontrowersje", aby zrozumieć, "w jaki sposób posługa Piotrowa może być rozwijana jako służba miłości dla wszystkich".
Obraz: © Vatican Media, Tłumaczenie AI
Walczyć o prawdę
Co za zdawkowe, wymuszone uśmiechy...

Rycerze Kolumba - masoneria

Kościół szatana - masoneria udająca braterską organizację, jest w końcowej fazie tworzenia „Nowego Porządku Świata” jej „rewolucje” (np. teńczowa) powodują powolne zmiany społeczeństw . Na zachodzie …More
Kościół szatana - masoneria udająca braterską organizację, jest w końcowej fazie tworzenia „Nowego Porządku Świata” jej „rewolucje” (np. teńczowa) powodują powolne zmiany społeczeństw . Na zachodzie masoni lub ich „użyteczni idioci” czyli organizacje para masońskie kontrolują większość stanowisk władzy.
M. Kolbe pisał 100 lat temu; „My Kościoła(masoni) nie zniszczymy rozumowaniem, ale psuciem obyczajów” -uchwalili na zjeździe masoni. I poczęli siać niemoralność przez teatry, kina, książki, czasopisma, obrazy, rzeźby itd. I przez coraz bardziej – za przeproszeniem – świńskie mody. Ileż dusz przez to ginie!!!…”
„A tymczasem po miastach i wioskach rozbrzmiewają muzyki, leje się likier, wino, wódka, tańczą, hulają, bawią się, a obfite żniwo zbiera nieczystość. Po ulicach zaś miast i stolicy kręcą się ludzie bezwstydnie ogłaszający broszury o świńskich tytułach, a gorszej jeszcze treści. (…) Gdy zaś warszawski magistrat wreszcie otworzył nieco oczy i postanowił przecież jakoś zaradzić, …
More
B W
Wynika z tego, że o. Rydzyk też jest Rycerzem Kolumba
Agata Arwar shares from jacenty_11
24.2K
Jak naturalnie leczyć powikłania po Covid? Rozmowa z dr Katarzyną Ratkowską
01:09:02
Anna Stanisława Rycyk
Fajne odwrócenie kota ogonem .Nikt nie mówi o powikłaniach poszczepiennych
Izabela Sylwia - IS 2201
Po szczepionkach na kowid.
Agata Arwar shares from Edward7
23.7K

Rzeczywistość zniszczeń na Ukrainie

Maria Mateiciuc Właśnie wróciłam z Ukrainy, gdzie odwiedziłam przyjaciół. Wszystko, co słyszeliśmy o tym, co dzieje się na Ukrainie, jest kłamstwem. Rzeczywistość jest ciemniejsza, czarniejsza i …More
Maria Mateiciuc
Właśnie wróciłam z Ukrainy, gdzie odwiedziłam przyjaciół. Wszystko, co słyszeliśmy o tym, co dzieje się na Ukrainie, jest kłamstwem. Rzeczywistość jest ciemniejsza, czarniejsza i jednoznacznie beznadziejna. Ukraina nie może "wygrać" tej wojny.
- Według ich szacunków stracili ponad milion swoich synów, ojców i mężów; całe pokolenie zniknęło.
- Nawet na południowym zachodzie, gdzie nastroje antyrosyjskie są długotrwałe, obywatele niechętnie lub wręcz boją się publicznie krytykować Zełenskiego pod groźbą pójścia do więzienia.
- W każdej wiosce i mieście ulice, sklepy i restauracje są w większości pozbawione mężczyzn.
- Nieliczni mężczyźni, którzy pozostali, boją się opuszczać swoje domy w obawie przed porwaniem i wcieleniem do wojska. Niektórzy posunęli się nawet do błagania przyjaciół o połamanie nóg, by uniknąć służby.
- Operacje poszukiwawcze wojska odbywają się wcześnie rano, kiedy mężczyźni wychodzą z domów do pracy. Wpadają w zasadzkę i porywają ich z ulicy. W ciągu …More
MAT -
Najprawdopodobniej o TO chodzi, zawsze w Historii za demolką ludzkości on Chanukowcy są pierwsi na liście, tu Na nich nie mam określenia.
Małgorzata Jagielnik
Chcą ukrainców zabić żeby żydki weszły