ASSA
ASSA

Odsłaniam zakryte

Elkam. Nie ma żadnej 4 fali. To wymysl rządzących i mediów. Wystarczy się rozejrzeć.
ASSA

Ponad 1000 nowych zakażeń. Prof. Gańczak: Rzeczywista liczba jest kilkakrotnie wyższa, niż to co …

Kłamstwa i bzdety. Rozejrzyjcie się dookoła.
ASSA

Ukradł piasek z piaskownicy na oczach dzieci! Plaga polskich osiedli - Portal-polski.pl

Za przeproszeniem, co to za temat na portalu katolickim?
ASSA

Prosimy o pomoc! Gloria.tv z krytycznym bilansem śródrocznym

Zgadzam sie. Elkam i inni temu podobni muszą odejść. Bo oni sieją zamęt i strach. Jeżeli to ma być portal katolicki to niech będą dobre posty, budujące, podtrzymujące na duchu i dające nadzieję na lepsze jutro.
ASSA

Agresja oszalałej antyszczypawki

Trudne do skomentowania. Nie usprawiedliwiam tego czynu. Ale to chyba są Chiny, a tam wolności nie ma. O wolność trzeba walczyć. Trzeba walczyć o wiarę, bo wiara to wolność.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Elkam na Youtube wpisz Bill Gates 2015, tam jest też tłumaczenie. Zweryfikuj to co mówię czy jest prawdą.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Elkam żeby było bardziej cynicznie to Ci powiem, że teorie spiskowe stają się rzeczywistością.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Może jednak zajrzalbys na wypowiedz Gatesa z 2015, na olimpiadę 2012 to wtedy wszystko wyda się czytelne itd. No chyba ze to za dużo to wtedy nie wysilaj się i dalej żyj w kłamstwie. Przecież tak wygodniej.
ASSA

Prof. Simon tłumaczy na czym polega zagrożenie związane z Deltą

Szczepionka nie została stworzona po to aby zwalczyć koronowirusa, ale koronowirus został stworzony po to aby wprowadzić szczepionkę. Wypowiedzi Gatesa o depopulacji, w połączeniu z jego udziałami w firmach farmaceutycznych, oraz programem do nauczania zdalnego w szkołach nasuwają konkretny wniosek, ze to wszystko jest zaplanowane. A biedni lekarze zagubieni tak jak dr Simon opierając się na …More
Szczepionka nie została stworzona po to aby zwalczyć koronowirusa, ale koronowirus został stworzony po to aby wprowadzić szczepionkę. Wypowiedzi Gatesa o depopulacji, w połączeniu z jego udziałami w firmach farmaceutycznych, oraz programem do nauczania zdalnego w szkołach nasuwają konkretny wniosek, ze to wszystko jest zaplanowane. A biedni lekarze zagubieni tak jak dr Simon opierając się na diagnozie z sufitu, myślą ze to co robią jest dla dobra pacjentów.
ASSA

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego krytykuje rząd za decyzję o szczepieniu dzieci

Jedna mama w Rzeszowie zdecydowała że zaszczepi 12 letnią córkę. Na drugi dzień córka zmarła. Mama nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Po takiej tragedii na miejscu rządzących nie śmialbym powiedzieć czegokolwiek. Na ich miejscu biłbym się w piersi i prosił o przebaczenie. Politycy!!! Sumienia nie da się zagłuszyć, lepiej zróbcie coś teraz, zanim będzie za późno. Oprócz Boga, Polska nie ma …More
Jedna mama w Rzeszowie zdecydowała że zaszczepi 12 letnią córkę. Na drugi dzień córka zmarła. Mama nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Po takiej tragedii na miejscu rządzących nie śmialbym powiedzieć czegokolwiek. Na ich miejscu biłbym się w piersi i prosił o przebaczenie. Politycy!!! Sumienia nie da się zagłuszyć, lepiej zróbcie coś teraz, zanim będzie za późno. Oprócz Boga, Polska nie ma przyjaciół.
ASSA

Intronizacja Jezusa na króla Polski jest herezją

Bóg dał ludziom wolną wolę, po to aby Go pokochali szczerze własną decyzją, a nie jakby mieliby to zrobić "sztucznie". Podobnie jest z królowaniem, chce abyśmy Go chcieli jako króla. To wszystko dlatego że nas kocha i to szalenie jak nikt inny. Ojcze Nasz...przyjdz królestwo twoje...Królestwo moje nie jest z tego świata. My musimy zdecydować czy chcemy Jezusa Królem Polski, a świat musi …More
Bóg dał ludziom wolną wolę, po to aby Go pokochali szczerze własną decyzją, a nie jakby mieliby to zrobić "sztucznie". Podobnie jest z królowaniem, chce abyśmy Go chcieli jako króla. To wszystko dlatego że nas kocha i to szalenie jak nikt inny. Ojcze Nasz...przyjdz królestwo twoje...Królestwo moje nie jest z tego świata. My musimy zdecydować czy chcemy Jezusa Królem Polski, a świat musi zdecydować czy chce Jezusa na Króla świata.
ASSA

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

Nie czepiajmy się szczegółów, a zajmijmy się istotą. W ten sposób upodabniamy się do faryzeuszy.
ASSA

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

"Głupimi się stali" określenie to jest niewspółmierne do określenia nazwanie kogoś głupim. Ktoś nim może sie stac, ale nie można go nazywać głupim, podobnie jak i bezbożnikiem. Podsumowujac: diabeł jest najglupszą istotą, skoro kogoś nazywamy głupim utozsamiamy go ze złym. Najsmutniejsze jest to, że ten ktoś jest naszym bratem, a nawet gdyby był wrogiem, czyż Jezus nie mówił abyśmy się za nich …More
"Głupimi się stali" określenie to jest niewspółmierne do określenia nazwanie kogoś głupim. Ktoś nim może sie stac, ale nie można go nazywać głupim, podobnie jak i bezbożnikiem. Podsumowujac: diabeł jest najglupszą istotą, skoro kogoś nazywamy głupim utozsamiamy go ze złym. Najsmutniejsze jest to, że ten ktoś jest naszym bratem, a nawet gdyby był wrogiem, czyż Jezus nie mówił abyśmy się za nich modlili.
ASSA

Pytanie do portalu x.Natanka-Ahael

W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim, raczej nieroztropnym. Krytyką zajmują się osoby, które bynajmniej nie za wiele wiedzą o sprawie. Gdzieś coś usłyszały, ale nie zaglebiły się w temacie. Jeżeli ktoś nie przeczytał Orędzi na Czasu Ostateczne i nie posiłkował się przy tym Biblią, to bardzo łatwo mu przychodzi krytyka. Podam przykład tylko jeden z orędzi, że są prawdziwe. Otóż …More
W Biblii jest napisane aby nikogo nie nazywać głupim, raczej nieroztropnym. Krytyką zajmują się osoby, które bynajmniej nie za wiele wiedzą o sprawie. Gdzieś coś usłyszały, ale nie zaglebiły się w temacie. Jeżeli ktoś nie przeczytał Orędzi na Czasu Ostateczne i nie posiłkował się przy tym Biblią, to bardzo łatwo mu przychodzi krytyka. Podam przykład tylko jeden z orędzi, że są prawdziwe. Otóż diabeł nie napisałby sposobów walki z samym sobą ( dobre drzewo daje przeciez dobre owoce). Jednym z takich sposobów jest np.pokora, a to bynajmniej zgadza się z Biblią. Te Orędzia zmieniły moje nastawienie do życia. Zachęcam i nie namawiam, bo nic na siłę.
ASSA

W imię "reformy" – żadnej reformy

Elkam jaki z Ciebie katolik i co tu robisz na tym portalu? Gdzie miłość do bliźniego, gdzie modlitwa za nie myślących tak jak ty? A co takiego zrobili Ci niezaszczepieni? Parę lat temu były szczepionki na grypę i co? Powiedziałeś coś wtedy?Krzyczałes dlaczego wszyscy się nie szczepią na grypę? Milczałes, chociaż na nią więcej ludzi umierało niż na twojego pseudowirusa, twojego boga w którego …More
Elkam jaki z Ciebie katolik i co tu robisz na tym portalu? Gdzie miłość do bliźniego, gdzie modlitwa za nie myślących tak jak ty? A co takiego zrobili Ci niezaszczepieni? Parę lat temu były szczepionki na grypę i co? Powiedziałeś coś wtedy?Krzyczałes dlaczego wszyscy się nie szczepią na grypę? Milczałes, chociaż na nią więcej ludzi umierało niż na twojego pseudowirusa, twojego boga w którego uwierzyłeś. A teraz chcesz selekcjonować ludzi na zaszczepionych i na zawszonych. Takimi słowami to posługuje się sługa diabła, a nie katolik!
ASSA

Poseł Braun wyrzucony z debaty za ..

Trzeba nazwać to po imieniu. Homoseksualizm i pokrewne temu zboczenia to są dewiacje. Kiedyś była taka definicja później ja zmieniono. W Biblii jest to najbardziej obrzydliwy grzech. Nie oszukujmy się. To jest droga na zatracenie. Kto to popiera sam się potępia.
ASSA

Ks. Guz ostro do rządzących: "To jest zbrodnia!". Zostanie uciszony za prawdę?

Jeżeli Ci którzy tak bardzo dbają o nasze zdrowie i pragną abyśmy wszyscy się zaszczepili, umieszczają w swoich pseudoszczepionkach elementy z dzieci nienarodzonych, a ks. Guz się temu sprzeciwia (bo jest to niezgodne z naszą wiarą), to przyjmuje opinię zgodną z opinią Episkopatu. Logicznie ujmując komentowanie wypowiedzi ks. Guza przez jego przełożonych jest sprzeczne z wypowiedziami chociaż by …More
Jeżeli Ci którzy tak bardzo dbają o nasze zdrowie i pragną abyśmy wszyscy się zaszczepili, umieszczają w swoich pseudoszczepionkach elementy z dzieci nienarodzonych, a ks. Guz się temu sprzeciwia (bo jest to niezgodne z naszą wiarą), to przyjmuje opinię zgodną z opinią Episkopatu. Logicznie ujmując komentowanie wypowiedzi ks. Guza przez jego przełożonych jest sprzeczne z wypowiedziami chociaż by Episkopatu. Nasuwa się zatem pytanie czy przełożeni kierują się mądrością Bożą, czy pogubili się i są po przeciwnej stronie? Skoro Rząd dopuszcza możliwość aborcji, dopuszcza invitro to jak można mieć do niego zaufanie? Prawdziwy katolik, który ma rozeznanie Ducha Św. domyśla się, że coś tu nie gra i zobowiązany jest mówić o tych wątpliwościach innym, którzy są zagubieni. Dlatego też, ks. Guz to czyni.
ASSA

Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryjo

Elkam jeszcze przekonasz się o swoim straszliwym błędzie, wtedy już będzie za późno dla Ciebie i dla innych tobie podobnych. Tylko co z tego? Pozostanie tylko żal i porażka, że nie udało nam się Was przekonać do szukania prawdy.
ASSA

SONDAŻ. PiS na czele rankingu. Duży wzrost poparcia

PiSie gdzie jest wasze prawo i sprawiedliwość??? Tak samo wy zdradziliscie swoich wyborców jak lewica swoich. Jak wy sobie spojrzycie w oczy?
ASSA

Zakonnica znaleziona martwa w studni

Takiego diabelskiego kłamstwa to dawno nie słyszałem, żeby siostra zakonna popełniła samobójstwo. Co to wogóle za informacje na niby portalu katolickim?