aftar
aftar

Ukrainka szuka męża...Polaka

Oj, jaka sliczna: )))
aftar

JUSTYNA SOCHA NADAJE !

Diabeł rządzi w Chinach! Nie bojkotujemy towarów z Chin bo są tanie. Unikajmy ich jednak jao zwykli obywatele, nie zawsze się uda ale możemy wybierać i móeić głośno, że nie chcemy Made in China!
aftar

Chiny, Szanghaj 05.04.2022: Dziecko zostaje oddzielone od rodziców i wysyłane do obozu izolacyjnego…

Tresura musi trwać. W tym cywilizowanym kraju, w niektórych prowincjach posiadanie Biblii karane jest śmiercią. Czy świat reauguje? Nie! Ważne są biznesy. Biedny dzieciak aż serce boli,biedni rodzice. Panie, pomóż im, proszę!
aftar

"Protestantyzm - do pogaństwa wiodące bałwochwalstwo

Ks. Tadusz Guz, wybitna postać i badacz teologii Lutra dowodzi, że jest ona skażona monizmem. Warto o tym posłuchać. Jak wiadomo monizm jest nie do pogodzenia z chrześcijaństwem.
aftar

☢️ MOŻLIWE PROMIENIOTWÓRCZE SKAŻENIE!!! ☢️ UDOSTĘPNIAJCIE!!! INFORMUJCIE RODZINY!!! BIOHAZ…

Ciekawe jak tu dotrze ta chmura skoro mamy silny wiatr zachodni, który będzie się utrzymywał...?
aftar

Masowy wiec Ukraińców w Melitopolu

I, jakże im bliska, swastyka...
aftar

Tak niestety będzie i to w niedługiej przyszłości

Ten film jest w gruncie rzeczy bezbożny. Twórcy filmu niby mówią o Bogu i autodestrukcji człowieka ale tak naprawdę chcą depopulacji. Bezmyślna i niemerytoryczna krytka średniowiecza a także umizgi w kierunku satanistycznej, monumentalnej budowli - tej ze 120 tonowych płyt - wskazuje, że tfurcy tego filmiku chcą wielkiego resetu i zmniejszenia ilości ludzi na świecie. Może łaskawie pozwolą żyć …More
Ten film jest w gruncie rzeczy bezbożny. Twórcy filmu niby mówią o Bogu i autodestrukcji człowieka ale tak naprawdę chcą depopulacji. Bezmyślna i niemerytoryczna krytka średniowiecza a także umizgi w kierunku satanistycznej, monumentalnej budowli - tej ze 120 tonowych płyt - wskazuje, że tfurcy tego filmiku chcą wielkiego resetu i zmniejszenia ilości ludzi na świecie. Może łaskawie pozwolą żyć nie 5 a np 10%.
aftar

Świeckie prawo dotyczące bluźnierstwa zawodzi: Była minister uniewinniona

Czekałem na ten wyrok, na TAKI wyrok. Niestety, lewactwo coraz śmiało sobie poczyna. I chyba musimy zacząć działać, żeby w ogóle sądzenie takich osób nie było możliwe.
aftar

Nike wyprodukowało 666 par butów , z ludzką krwią w podeszwie...😱

A czy są w kolorze białym? Papa Franco by się zaopatrzył; ślijmy link do Watykanu!
aftar

Krew osób zaszczepionych zawiera dziwne "artefakty"... tlenek grafenu

Przede wszystkim nasz duch jest zanieczyszczony. Nosimy piętno diabła po przyjęciu tej tzw. szczepionki. Z Bożą pomocą możemy odpokutować za zło, którego się dopuściliśmy. Sakramenty, szczera pokuta i zadośćuczynienie - to możemy zrobić. Zanieczyszczona krew jest tylko wtórnym objawem, którego chyba nie da się usunąć.
aftar

Skandal w Toruniu! Rodzicom polskiego ucznia grozi ograniczenie władzy rodzicielskiej, bo syn …

Bandera to nie tylko bandyta ale i zboczeniec. Murem za Maćkiem i jego rodzicami. "Pedagodzy" z zerową wiedzą historyczną i, jak się okazuje, pedagogiczną, powinni być jak najszybciej odsunięci od kontaktu z dziećmi! Takiej głupoty i upolitycznienia nie możemy tolerować.
aftar

Wszechobecna MANIPULACJA

Zwracał na to uwagę Lem w Kongresie Futorologicznym. Prawdziwy wizjoner, żeby nie powiedzieć prorok.
aftar

SKANDALICZNE słowa rzecznika MSZ!

On mówił o sobie i o kumplach z rządu. Myślę, że spokojnie możemy ich oddać im panom na Ukrainie. Niechaj służą.
aftar

ROSYJSKI SPOT PRZECIWKO ADOPCJI DZIECI PRZEZ PEDERASTÓW

A w czym dwie lesby lepsze jako rodzice od dwóch pedałów?? Jedno i drugie to głęboka patologia.
aftar

Dla odmiany: Franciszek "Dystansuje się" od Niemieckiego Synodu

Skad wiadomo ze masoni?
aftar

Dla odmiany: Franciszek "Dystansuje się" od Niemieckiego Synodu

Nie kwestionuje ale skad wiesz ze mason?
aftar

DZIECI NA SPRZEDAŻ

Zgroza! Jestem świadom, że i Polska popisała się swego czasu osiągnięciami w dziedzinie, wtedy jeszcze, eugeniki (Wernic). W okresie międzywojennym Warszawa była centrum aborcyjnym na Europę, chyba u nas było wykonywanych tych aborcji najwięcej. Wiemy jaki los spotkał to miasto. To co robi obecnie Europa i Ukraina w kwestii produkcji i handlu dziećmi to ohydne plugastwo, totalna demoralizacja. …More
Zgroza! Jestem świadom, że i Polska popisała się swego czasu osiągnięciami w dziedzinie, wtedy jeszcze, eugeniki (Wernic). W okresie międzywojennym Warszawa była centrum aborcyjnym na Europę, chyba u nas było wykonywanych tych aborcji najwięcej. Wiemy jaki los spotkał to miasto. To co robi obecnie Europa i Ukraina w kwestii produkcji i handlu dziećmi to ohydne plugastwo, totalna demoralizacja. Nawet jeśli to ma nas zaboleć to i tak chcę żebyś przyszedł Panie i zakończył to bestialstwo bo my już nie potrafimy! Przyjdź, Panie Jezu!
aftar

Bohater w akcji...zauważcie różnicę ak ukry ruskich traktują, a jak ruscy ukrów..

Bohaterskie upa broni swoich granic. A ten tu to moze nastepca Kliczki?
aftar

CZY ZARAZA PRZYSZŁA DO POLSKI W POSTACI SURYGATEK?

Kiedy świat się dowiedział o produkcji dzieci na Ukrainie to milczał - Polska też. Teraz już głośno się mówi o biednych Ukraińcach - sami to na siebie ściągnęli. A teraz my ściągamy ten naród bezbożników do nas. Wszystko zgodnie z planami satanistów czyli globalistów.
aftar

I CO WY NA TO? A GDZIE SIE PODZIALI CI NARODOWCY I RYCERZE? I WSZYSTKO JASNE!STREAM 21.03.…

Ukraina ma być częściowo wyludniona. Nasi rządzący to wrogowie Narodu Polskiego! Jeśli się zgodzimy na zmianę Konstytucji przepadniemy.