jaroslav63
jaroslav63 shares from Ján Jánošík
1.7K

Pyramída hierarchie svetovej moci

Ohľadom tajnej svetovej vlády existuje na internete veľký zmätok a chaos v pojmoch. Jedni ľudia hovoria o globalistoch, iní o iluminátoch, ďalší o sionistoch, ďalší o Židoch, skrytom štáte (Deep …More
Ohľadom tajnej svetovej vlády existuje na internete veľký zmätok a chaos v pojmoch. Jedni ľudia hovoria o globalistoch, iní o iluminátoch, ďalší o sionistoch, ďalší o Židoch, skrytom štáte (Deep State), satanistoch, slobodomurároch, Rothschildovci, Trilaterálnej komisii, Rímskom klube, 13 najbohatších bankárskych rodinách… Nasledujúci blog v stručnosti popíše každú z týchto skupín, spolu s jej históriou vzniku, jej špecifikami a jej vzťahom k ostatným skupinám. Verím, že po prečítaní tohto textu bude mať každý dostatočné základy, aby sa dokázal orientovať v základných pojmoch a mohol pokračovať vo vlastnom výskume.
V súčasnosti okolo témy globalistov a skupín vládnucich svetu panuje na internete chaos. Tento chaos môže byť síce úmyselne vyživovaný, ale jeho príčinou sú nasledovné fakty:
…predstavovať si “globalistov” ako jednoliatu a jednotne konajúcu skupinu je veľmi zjednodušujúce.
…nezávisle na sebe vznikli rôzne hnutia, ktoré majú podobný cieľ, t.j. vládu nad svetom.
…tieto skupiny …More
jaroslav63 shares from tezbadrevapt6
301
čerpadlo. pohon aut na vodíkMore
čerpadlo.
pohon aut na vodík
JIM GRIGGS - Nadzvukové čerpadlo, energie nulového bodu (od Josefa) 2017 JIM GRIGGS vyvinul systém na ohřev vody takzvané nadzvukové čerpadlo. Tento celkem jednoduchý systém je geniální v tom, že …More
JIM GRIGGS - Nadzvukové čerpadlo, energie nulového bodu (od Josefa) 2017
JIM GRIGGS vyvinul systém na ohřev vody takzvané nadzvukové čerpadlo.
Tento celkem jednoduchý systém je geniální v tom, že energie na výstupu je O 70% vyšší než vztupní energie.
Přesněji řečeno čerpadlo je poháněno malým elektromotorem a elektrika spotřebovaná elektromotorem je o 70% nižší než výstupní energie v podobě teplé vody nebo páry.
Je jistý že to porušuje fyzikální zákony, například zákon o zachování energie což je podle dnešních znalostí nebo vědecké obce nemožné.
Podobných drobných vynálezů vzniklo hodně ale vládnoucí vrstvy a energetické společnosti zabraňují všemi prostředky jejich rozšíření.
Je známo že několik vynálezců bylo zavražděno jako například Stanley Meyer který vynalezl vodní palivový článek s učinností 800% nad nulu, jeho hlavní vynález bylo auto na vodu které fungovalo tím systémem že místo benzínu se pod válec stříkla voda a díky takzvanému "Water Splitter", který byl namontovaný místo …More
05:28
jaroslav63 shares from tezbadrevapt6
969
vodík. pohon na vodíkMore
vodík.
pohon na vodík
STENLEY MEYER - jede to na vodu (dokument) STENLEY MEYER - jede to na vodu (dokument) Vynálezce např.: vodního palivového článku, auta na vodu, atd... Technologie šla namontovat do každého automobilu …More
STENLEY MEYER - jede to na vodu (dokument)
STENLEY MEYER - jede to na vodu (dokument)
Vynálezce např.: vodního palivového článku, auta na vodu, atd...
Technologie šla namontovat do každého automobilu v ceně 1500$ a spotřeba 4l jakékoliv vody na 160km.
Nejdříve se snažili koupit jeho technologii, ale bez úspěchu. Následovala žaloba u soudu a v podstatě, běžné řešení podobných problémů. Když ani to nepomohlo, byl dne 21. března 1998 při návštěvě restaurace otráven.
Patenty Stanley Meyer:
rwgresearch.com/…/patents-documen…
16:58