uk.news
uk.news
4

Відень: Плакатна кампанія до Місяця Пресвятого Серця Ісуса

Австрійське Товариство захисту традицій, сім'ї та приватної власності (TFP) запустило плакатну кампанію, щоб висвітлити червень як місяць Пресвятого …More
Австрійське Товариство захисту традицій, сім'ї та приватної власності (TFP) запустило плакатну кампанію, щоб висвітлити червень як місяць Пресвятого Серця Ісуса.
Ідея належить Рубі Галатоло, яка була шокована гомосексуальною пропагандою в одному з супермаркетів Флориди в червні 2023 року. Вона розпочала плакатну кампанію, яка швидко поширилася по всій території США.
Австрійська TFP підхопила цю кампанію, розмістивши зображення Пресвятого Серця Ісуса в трьох містах - Відні, Санкт-Пельтені та Лінці.
Напис на плакаті свідчить: "Червень місяць присвячений Пресвятому Серцю Ісуса!
Австрійська федеральна земля Тіроль присвячена Пресвятому Серцю Ісуса.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news

Канонічний процес звільнив ув'язненого священика

Напередодні свята Тіла Христового архиєпархія Толедо (Іспанія) опублікувала заяву щодо преподобного Хосе Луїса Галана, якого у 2021 році засудили …More
Напередодні свята Тіла Христового архиєпархія Толедо (Іспанія) опублікувала заяву щодо преподобного Хосе Луїса Галана, якого у 2021 році засудили до восьми (!) років ув'язнення за "розбещення дівчинки-підлітка", рідна мати якої дала свідчення проти своєї доньки.
У повідомленні йдеться, що справа була передана на розгляд Трибуналу Роти Апостольської Нунціатури в Іспанії.
2 листопада 2021 року, після завершення розслідування, Трибунал визнав недостатньою кількість доказів і зняв з преподобного Галана звинувачення. Вердикт був підтверджений Дикастерією доктрини віри.
Виникає питання, чому архиєпархія так довго не публікувала цей вирок.
Зображення: Europa Press, Переклад зі штучним інтелектом
uk.news

FSSPX: колишній настоятель отримав тюремний вирок

Суд у французькому місті Гап засудив 58-річного отця Арно Ростана до "фіксованого терміну ув'язнення на дванадцять місяців з відстрочкою виконання …More
Суд у французькому місті Гап засудив 58-річного отця Арно Ростана до "фіксованого терміну ув'язнення на дванадцять місяців з відстрочкою виконання вироку".
У квітні він визнав себе винним у пестощах до семи неповнолітніх хлопців у Франції, Іспанії та Швейцарії в період з 2002 по 2018 рік.
За французьким законодавством, обвинуваченому може бути винесено пом'якшене покарання, якщо термін ув'язнення не перевищує одного року. У такому випадку засуджений не потрапить до в'язниці, а зможе відбувати покарання в іншій формі: електронний браслет, напівволя або звільнення від роботи.
Ростанд також повинен буде пройти чотирирічний соціально-правовий нагляд і психіатричне лікування, а також виплатити компенсацію своїм жертвам.
Він є колишнім настоятелем округу Канади (2006-2008) і США (2008-2014).
У прес-релізі FSSPX пише, що в 2014 році, "після того, як неоднозначне і неналежне ставлення" Ростана було доведено до їхнього відома, керівництво відсторонило його від апостольства і "доручило йому …More
uk.news
10

Papa Frociesco "Знає багато добрих святих гомосексуальних семінаристів і священиків"

Франциск прийняв гомосексуального активіста Джеймса Мартіна, співбрата-єзуїта, в Каса Санта-Марта 12 червня, де відбулася годинна зустріч. Після …More
Франциск прийняв гомосексуального активіста Джеймса Мартіна, співбрата-єзуїта, в Каса Санта-Марта 12 червня, де відбулася годинна зустріч.
Після зустрічі гомосексуальний активіст написав на Twitter.com: "З дозволу поділитися цим, Святіший Отець сказав, що знав багато добрих, святих і безшлюбних семінаристів і священиків з гомосексуальними нахилами".
За словами Мартіна, Франциск також "підтвердив" свою гомосексуальну активність і "показав свою відкритість і любов" до тих, хто практикує гомосексуальний гріх без покаяння.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
9

Єпископи США: Франциск - авторитарний, безжалісний розкольник

Френсіс Майєр, багаторічний помічник монсеньйора Чарльза Чапута, колишнього архиєпископа Філадельфійського, опублікував книгу "Справжня сповідь …More
Френсіс Майєр, багаторічний помічник монсеньйора Чарльза Чапута, колишнього архиєпископа Філадельфійського, опублікував книгу "Справжня сповідь: Голоси віри з життя в Церкві".
Вона містить інтерв'ю з американськими єпископами, які, звичайно, повинні залишатися анонімними.
Один єпископ каже Майєру, що "Папа повинен бути принципом єдності в Церкві; натомість Франциск пропагує двозначність, яка живить поділ" (NcrOnline.org, 10 червня).
Інший єпископ сказав про Франциска: "Його неприязнь до Сполучених Штатів та їхніх єпископів очевидна і невиправдана. Його манера поведінки авторитарна. І показово, що за час його перебування на посаді в цій єпархії не з'явився жоден семінарист, натхненний Франциском. Церква, яка перебуває під тиском, потребує кращого".
Третій єпископ віддає Франциску належне за нібито "реформування" фінансів Ватикану: "Я думаю, що його манера управління насправді досить безжальна. Він послаблює авторитет папської канцелярії".
"Франциск, здається, має навколо себе оточення з …More
uk.news
4

Франциск скорочує відносини з вільною пресою

Ватикан вирішив ще більше закрутити гайки щодо журналістів, акредитованих при Ватикані, повідомляє IlMessagero.it (9 червня). Мета - забезпечити "певну …More
Ватикан вирішив ще більше закрутити гайки щодо журналістів, акредитованих при Ватикані, повідомляє IlMessagero.it (9 червня).
Мета - забезпечити "певну пильність" щодо незручних висловлювань Франциска, незважаючи на те, що медіа-активісти олігархів роблять все можливе, щоб захистити Франциска від критики.
Відтепер аудіозаписи аудієнцій з групами в Апостольському палаці, які раніше транслювалися в прямому ефірі в залі для преси, більше не будуть доступні. Підготовлені заздалегідь промови також більше не будуть доступні.
Доступними, як і раніше, залишаться лише нудні катехизи для аудієнцій у середу та молитва "Ангел Господній".
Вже існує ряд обмежень, які були б немислимі за часів Івана Павла ІІ та Бенедикта XVI, наприклад, заборона на міжнародні прес-пули під час візитів глав держав.
Існує також жорсткий контроль придворних журналістів під час інтерв'ю Франциска в літаку, щоб уникнути справжніх запитань.
Критично налаштованих журналістів тримають на відстані, а інтерв'ю дають лише обраним …More
uk.news
11

Папа Frociesco відчув запах "гомосексуального повітря" у Ватикані

У Церкві існує "небезпека ідеологій", заявив Франциск, який сам є дуже ідеологічним, 11 червня під час зустрічі з 200 римськими священиками в …More
У Церкві існує "небезпека ідеологій", заявив Франциск, який сам є дуже ідеологічним, 11 червня під час зустрічі з 200 римськими священиками в Салезіанському університеті в Римі.
Згідно з попереднім оголошенням, очікувалося 500 священиків. Але не секрет, що римське духовенство втомилося від нісенітниць Франциска.
Ansa.it повідомляє, що Бергольйо кілька разів повертався до теми гомосексуалізму, яка дуже близька його серцю.
Він розтрубив, що "у Ватикані панує атмосфера педерастії", знову використовуючи італійський термін "frociaggine" [=faggotry], вираз, який не вживається серед нормальних людей.
При цьому він сказав, що "якщо хлопчик має гомосексуальні нахили, то краще його не пускати в семінарію: вони хороші хлопці, але з такими нахилами - краще не пускати". Чому ж тоді сморід гомосексуального гріха ("frociaggine") пронизує Ватикан, з якого Франциск виганяє всіх, хто йому не подобається?
Як і раніше, Франциск рекомендував преподобного Лоренцо Мілані, лівого гомосексуаліста з педерастичними …More
uk.news
18

Мартін Мозебах: Католицьке мистецтво показує безоких ляльок

Церква помилялася, коли не бачила "ніякої небезпеки в секуляризованому мистецтві", пише німецький письменник Мартін Мозебах (Communio, червень 2024). …More
Церква помилялася, коли не бачила "ніякої небезпеки в секуляризованому мистецтві", пише німецький письменник Мартін Мозебах (Communio, червень 2024).
За словами Мозебаха, після так званого "Просвітництва" художники відмовилися від інструкцій, як малювати сакральне мистецтво, і відмовилися слідувати традиції сакрального мистецтва. Вони "прийняли богослов'я, яке розчиняло Євангеліє в абстрактно-філософському або світсько-політичному".
Це мистецтво відповідало "Церкві, яка все більше наближалася до релігійного духу часу". Тим часом, навіть хрест став "занадто нав'язливим" для багатьох художників [і священнослужителів] і "занадто моторошно пахне кров'ю і жертвоприношенням".
Мозебах вказує на головну проблему: духовенство більше не знає, як ставитися до Ісуса Христа, другої особи Трійці.
Якщо багато єпископів і священиків не знають, як поводитися з традицією Церкви, особливо з волею раннього християнства передавати автентичний образ Ісуса, "як можна очікувати від художників чогось іншого, …More
uk.news
15

Індія: Священиків, які святкують спиною до Бога, відлучили від церкви

Верховний Архиєпископ Рафаель Таттіл, 68 років, з Ернакулам-Ангамалі сиро-малабарського обряду, Індія, висунув ультиматум (3 липня), сказавши …More
Верховний Архиєпископ Рафаель Таттіл, 68 років, з Ернакулам-Ангамалі сиро-малабарського обряду, Індія, висунув ультиматум (3 липня), сказавши своїм священикам, щоб вони або прийняли літургійний компроміс, або зіткнулися з відлученням від Церкви.
Це останній розвиток подій у довготривалій, запеклій літургійній суперечці, яка загострилася після того, як Сиро-Малабарський Синод у 2021 році вирішив запровадити єдину літургію.
Компроміс передбачає, що Літургія Слова буде звершуватися, дивлячись на людей, а Євхаристійна Жертва - перед обличчям Бога.
Противники реформи хочуть, щоб всю Літургію очолював священик, дивлячись на людей, як це робилося незаконно протягом 50 років. Вони заявили, що не будуть виконувати ультиматум, повідомляє UcaNews.com.
Вони навіть запропонували відокремитися від архиєпархії і заснувати на тій же території нову прелатуру, пов'язану з Римом.
Мирянам, які відвідають Євхаристію з 4 липня, яка не служиться згідно з компромісом, погрожують, що вони не виконають свій …More
uk.news
12

Архиєпископ Сіднея попередив про "юридичну війну" проти християн

Архиєпископ Сіднея монсеньйор Ентоні Фішер попередив про поступову ерозію релігійної свободи в охороні здоров'я, освіті та суспільстві Австралії. …More
Архиєпископ Сіднея монсеньйор Ентоні Фішер попередив про поступову ерозію релігійної свободи в охороні здоров'я, освіті та суспільстві Австралії.
У розмові з CatholicNewsAgency.com (10 червня) Фішер вказав на інструменталізацію правової системи для нанесення шкоди ворогу ("lawfare") і "багато інших прикладів законодавчих або політичних кроків нашого федерального уряду і урядів штатів, які є ворожими до релігії".
В останні роки темпи значно прискорилися, і режим навіть націлився на тиху молитву в громадських місцях.
"Коли ми дивимося на питання життя, то в останні роки ми бачимо повну декриміналізацію абортів, а деякі штати вимагають, щоб медичні працівники, які відмовляються від аборту з міркувань совісті, все одно направляли пацієнтку до лікаря, який робить аборт".
Аборт отримав "особливий захист, і навіть тиха молитва в межах 500 футів [150 метрів] від клініки аборту тепер є злочином у багатьох штатах".
"З іншого боку, евтаназія також була легалізована, і хоча лікарі не зобов'язані …More
uk.news
8

Фальшивий комік сказав дітям у присутності Франциска, що "є тільки рай"

Роберто Беніньї, італійський комік, збрехав про вічність у присутності Папи Франциска на першому Всесвітньому дні захисту дітей у Ватикані 26 травня. …More
Роберто Беніньї, італійський комік, збрехав про вічність у присутності Папи Франциска на першому Всесвітньому дні захисту дітей у Ватикані 26 травня.
"Я не можу брехати перед Його Святістю, - прикинувся Беніньї, - не змушуйте мене брехати перед Папою, тому що пізніше, коли я помру, я буду стояти там зі святим Петром, і він скаже мені: "О, Беніньї, ти збрехав перед Папою. О, тепер я мушу відправити тебе до пекла чи чистилища: На 50 років! Мамма міа! Який шок!""
"Але я завжди думаю, що коли я помру, то стоятиму біля воріт раю зі святим Петром, який буде мене судити, і я завжди сподіваюся, що він дасть мені поблажку і відпустить мене: Беніньї, не змушуй мене більше думати - йди! Я завжди на це сподіваюся".
"Але ви всі не бійтеся, бо немає ні пекла, ні чистилища. Є тільки рай, де ви зараз перебуваєте, царство дитинства, юності, сповнене мрій".
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
11

Вандалізм? Польська каплиця заляпана кров'ю

Монсеньйор Войцех Полак, Архиєпископ Гнєзненський і Примас Польщі, 29 травня освятив каплицю Дорогоцінної Крові в Мещиську. На вході до каплиці …More
Монсеньйор Войцех Полак, Архиєпископ Гнєзненський і Примас Польщі, 29 травня освятив каплицю Дорогоцінної Крові в Мещиську.
На вході до каплиці червоною фарбою, яка виглядає як бризки крові, зображено "Кров Христа". Пересічний, нормальний спостерігач вважав би це актом вандалізму, як зазначили польські користувачі Gloria.tv.
У святилищі є ще одна фреска із зображенням зарізаного ягняти, на якому бризкає кров. Форма цієї другої бризки нагадує карту світу.
Переклад зі штучним інтелектом
uk.news
29

Плану Б немає. Що ви не хотіли знати про Gloria.tv

Як і всі інші, Gloria.tv озирається на дивні роки - не тільки в поганому сенсі. Ми бачимо, що люди з усіх мов реєструються і публікують свій контент …More
Як і всі інші, Gloria.tv озирається на дивні роки - не тільки в поганому сенсі. Ми бачимо, що люди з усіх мов реєструються і публікують свій контент щодня, і їхня кількість зростає.
Gloria.tv особливий тим, що він не є ще одним редакційним християнським новинним сайтом, який вказує іншим, що вони повинні думати. Це соціальна мережа, яка розширює можливості самих віруючих. Кожен може зробити свій внесок. Люди можуть писати, спілкуватися, ставити лайки, читати, спілкуватися, заводити друзів (ми навіть знаємо про тих, хто одружився через Gloria.tv) або не погоджуватися з богословськими опонентами.
Коли Gloria.tv починав свою діяльність у 2007 році, ми ігнорували економічні істини про те, що такий проект буде дуже дорогим (за нашими мірками). Але ми знали, що, маючи достатньо часу, ми зможемо розробити власне програмне забезпечення та забезпечити апаратне забезпечення, необхідне для великої соціальної мережі. Не по кишені? ... не біда. Бог і наші користувачі, друзі та сім'я якось забезпечать. …More
uk.news
27

Франція: Один до нуля для Богоматері

У 1945 році в Ла-Флот-ан-Ре, французькому туристичному курорті на узбережжі Атлантичного океану, родина встановила статую Богородиці після того,…More
У 1945 році в Ла-Флот-ан-Ре, французькому туристичному курорті на узбережжі Атлантичного океану, родина встановила статую Богородиці після того, як їхні батько і син повернулися з Другої світової війни живими і неушкодженими.
Спочатку статуя стояла у приватному саду. У 1983 році її передали міській раді і встановили на нинішньому місці.
У 2020 році статуя була зруйнована водієм, але муніципалітет відновив її.
Тоді група церковноненависників, які називають себе "La Libre Pensée" ("Вільна думка"), подала до суду на місто, посилаючись на застарілий закон 1905 року, який забороняє релігійні емблеми в громадських місцях (ніякої "вільної думки").
Адміністративний суд міста Пуатьє, Франція, постановив знести прекрасну статую "в ім'я світськості". Термін "секуляризм" є евфемізмом ненависті до релігії.
Церковноненависники три роки боролися за те, щоб прибрати Богоматір. Коли вони перемогли, вони програли.
Минулої п'ятниці статую знову встановили всього за кілька кроків від попереднього п'єдесталу …More

Ще один документ: Чи почувається Папа Франциск самотнім?

Наступного четверга кардинал Кох (Екуменізм) і кардинал Греч (колишній член Синоду) представлять "дослідницький документ" про папство. Він …More
Наступного четверга кардинал Кох (Екуменізм) і кардинал Греч (колишній член Синоду) представлять "дослідницький документ" про папство.
Він називається "Єпископ Риму - примат і синодальність в екуменічних дискусіях і відповідях на енцикліку Ut unum sint". Вибіркове використання Франциском енциклік Івана Павла ІІ вражає.
В Ut Unum Sint (1995) Іван Павло ІІ запросив лідерів і богословів розкольницьких і єретичних спільнот до діалогу про те, як папська влада, здійснювана по-новому, може служити справі єдності з розкольниками і єретиками.
Франциск схвалив "навчальний документ". Як повідомляє KNA.de, пропагандистське агентство німецьких єпископів, у ньому йдеться про папський примат і [псевдо]синодальність.
Наслідуючи Івана Павла ІІ, документ пропонує "оновлену форму папського офісу, яка могла б бути визнана іншими Церквами". Папа повинен регулярно зустрічатися для консультацій з іншими патріархами і церковними лідерами [всі вони можуть бути розкольниками, єретиками або і тими, і іншими] на …More

Спасибі Трюдо! У Канаді згоріла ще одна церква

Англіканська церква Святої Анни на заході Торонто була повністю знищена пожежею 9 червня. 124-річна церква містила ранні картини трьох художників …More
Англіканська церква Святої Анни на заході Торонто була повністю знищена пожежею 9 червня.
124-річна церква містила ранні картини трьох художників "Групи семи", які були встановлені в церкві в 1920-х роках. Церква була зачинена, і всередині нікого не було.
Група семи - це група канадських художників-пейзажистів, які працювали з 1920 по 1933 роки, відома своїми вражаючими і яскравими зображеннями канадської дикої природи. Їхня творчість відіграла вирішальну роль у розвитку особливого канадського художнього стилю і залишила помітний слід у культурній спадщині країни.
Після наклепницьких звинувачень салонного соціаліста Джастіна Трюдо та ЗМІ в тому, що католицька церква вчинила "масове вбивство" індіанських дітей сто років тому, майже сотню церков по всій Канаді було спалено або сплюндровано, хоча з самого початку було зрозуміло, і підтверджено після розкопок, що все це була нагла брехня.
Переклад зі штучним інтелектом

Кардинал Мюллер: Неможливо висвячувати жінок на священика

"Жінка не може бути висвячена на священика. Це сакраментально неможливо", - сказав кардинал Герхард Людвіг Мюллер в інтерв'ю Kath.ch (7 червня). Він …More
"Жінка не може бути висвячена на священика. Це сакраментально неможливо", - сказав кардинал Герхард Людвіг Мюллер в інтерв'ю Kath.ch (7 червня).
Він пояснив, що Христос покликав тільки чоловіків бути апостолами і що священик у своїй маскулінності представляє Христа, нареченого Церкви, яка є його нареченою.
Коли жінки стверджують, що мають "покликання", це "помилка", пояснив кардинал: "Жінки не покликані до священних чинів. Це чистий суб'єктивізм". Христос встановив це таїнство тільки для чоловіків і не суперечить собі.
Кардинал Мюллер також назвав містифікацію про зловживання "ідеологією", заснованою на антицерковних упередженнях: "За статистикою, 95% випадків насильства над дітьми [австрійські дані: 99,7%] відбувається у сфері сімейного та молодіжного виховання, що не має нічого спільного з ієрархічно-сакраментальною конституцією Церкви та целібатом священиків".
Кардинал застерігає від того, щоб ставити священиків під загальну підозру. "Для старих і нових марксистських ідеологій характерно …More

Помер у 33 роки: "Дивись, тату, я не змінився, просто одягнувся в коричневе"

Сестрі Белен де ла Крус було 33 роки, коли вона померла від раку яєчників у 2018 році в кармелітському монастирі в Сан-Каліксто (Кордова), Іспанія. …More
Сестрі Белен де ла Крус було 33 роки, коли вона померла від раку яєчників у 2018 році в кармелітському монастирі в Сан-Каліксто (Кордова), Іспанія.
Перед тим, як приєднатися до кармелітів у 2005 році, вона була студенткою елітного Університетського коледжу фінансових досліджень (CUNEF) в Мадриді та чемпіонкою Андалузії з гольфу.
Ще в дитинстві вона дуже добре займалася спортом. Вона любила їздити на велосипеді, грати в футбол і гольф, але не любила конкуренції.
За місяць до вступу в монастир вона виграла приз з гольфу в Пуерто-де-Санта-Марія, але на фотографії з усіма переможцями її не було.
Слава до сестри Белен прийшла вже після її смерті, розповів ElDebate.com (5 червня) її батько Естаніслао Пері Паредес (Estanislao Pery Paredes).
Наприклад: Понад 600 людей були присутні на її похороні в дощовий суботній день. Більшість з них стояли за межами церкви, мокли наскрізь.
Їй було 19 або 20 років, коли вона написала свого першого листа настоятельці Сан-Каліксто, яка не полегшила їй завдання …More

Від трагедії до фарсу: Франциск зустрічається з антихристиянськими клоунами

14 червня Франциск прийме 173 особистості зі світу розваг, невідомих більшості католиків, яким є що знати і чим зайнятися. Франциск, який втратив …More
14 червня Франциск прийме 173 особистості зі світу розваг, невідомих більшості католиків, яким є що знати і чим зайнятися.
Франциск, який втратив зв'язок з простими католиками, хоче "встановити зв'язок між Католицькою Церквою і художниками-коміками". 67 з них - італійці. Серед марнотратників часу - прихильниця абортів Вупі Голдберг або богохульник Стівен Колберт і - дуже доречно в світі коміксів - гомосексуальний активіст Джеймс Мартін SJ.
Голдберг, яка зробила більше п'яти абортів до 25 років, є гомосексуальною активісткою і противницею абортів. Вона була прийнята Франциском у жовтні. У квітні вона заявила, що аборт "не згадується" в Десяти заповідях.
Влітку 2020 року Стівен Колберт зобразив Ісуса Христа у вигляді карикатурної фігури, щоб висміяти віру віце-президента Майка Пенса: "Пенс, ви повинні припинити говорити, що черпаєте свої політичні ідеї від мене". І "Ти робиш мене схожим на придурка", - заявляє карикатурний Христос.
Він також сказав, що "ця ситуація з коронавірусом важка"…More

Свята Земля: Переслідування християн посилюється

Газета італійських єпископів Avvenire.it, відома поширенням пропаганди гомосексуалізму, пише про зростаючі переслідування християн на Святій Землі. …More
Газета італійських єпископів Avvenire.it, відома поширенням пропаганди гомосексуалізму, пише про зростаючі переслідування християн на Святій Землі.
Насильство над християнами було проблемою протягом багатьох років, але з 2023 року ситуація погіршилася, цитує Avvenire.it Федеріку Сассо з "Центру освіти і діалогу Россінга" в Єрусалимі.
Минулого року було зафіксовано сім випадків фізичного насильства проти священнослужителів або звичайних християнських віруючих, майже всі в Єрусалимі, 7 випадків словесних домагань і близько 30 випадків плювків на адресу християнських священнослужителів.
Більшість порушників - молоді "релігійні" євреї, які сповідують націоналізм і расизм.
1 січня були осквернені могили на англіканському кладовищі в Єрусалимі.
За словами Федеріки Сассо, понад 90 інцидентів, за якими спостерігає Центр, "є лише верхівкою айсберга набагато більшого явища". Особливо постраждали вірмени-християни в Старому місті і польський монастир в Єрусалимі.
Зображення: © Mazur/cbcew.org.uk, …More