Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
myschonok

2012-10-07 pustelnia (...,Konopielka,...)

...i nikt nie odpowiada....
Coz,Msze Swiete wotywne sa rzeczywiscie piekne w swej wymowie, ale ,jak moi wprowadzenie do Mszalu rzymskiego- nie powinny przeslaniac niedzieli jako dnia swietego i dlatego sa regulowane przepisami.
I tak to dzisiaj na przyklad,nie powinien kaplan sprawowac Mszy Swietej wotywnej.
myschonok

2012-10-07 pustelnia (...,Konopielka,...)

myschonok

2012-10-07 pustelnia (...,Konopielka,...)

Pozwolenie na Msze wotywne w Polsce:

124 Konferencja Episkopatu Polski, w oparciu o przepisy zawarte we Wprowadzeniu do Mszału Rzymskiego (nr 31, 44, 328, 332 i 333), pozwoliła odprawiać we wszystkich kościołach i kaplicach:
a) W pierwsze czwartki miesiąca, z wyjątkiem tych czwartków, kiedy przypadają uroczystości, święta Pańskie i Wielki Czwartek, jedną Mszę wotywną o Chrystusie Wiecznym …More
Pozwolenie na Msze wotywne w Polsce:

124 Konferencja Episkopatu Polski, w oparciu o przepisy zawarte we Wprowadzeniu do Mszału Rzymskiego (nr 31, 44, 328, 332 i 333), pozwoliła odprawiać we wszystkich kościołach i kaplicach:
a) W pierwsze czwartki miesiąca, z wyjątkiem tych czwartków, kiedy przypadają uroczystości, święta Pańskie i Wielki Czwartek, jedną Mszę wotywną o Chrystusie Wiecznym Kapłanie, albo Mszę świętą o powołania kapłańskie.
b) W pierwsze piątki miesiąca, z wyjątkiem tych piątków, na które wypadają uroczystości, święta Pańskie i Wielki Piątek, jedną Mszę wotywną o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Jeśli prawdziwa potrzeba duszpasterska tego wymaga, można odprawić wotywę więcej razy, według uznania rektora kościoła.
c) W pierwsze soboty miesiąca, z wyjątkiem tych sobót, na które wypadają uroczystości, święta Pańskie i święta Najśw. Maryi Panny oraz Wielka Sobota, można odprawić jedną Mszę wotywną o Niepokalanym Sercu Najśw. Maryi Panny. Jeśli prawdziwa potrzeba duszpasterska tego wymaga, można wotywę odprawić więcej razy, według uznania rektora kościoła.
d) W dni powszednie Adwentu jedną Mszę wotywną "Rorate" z prefacją o Najśw. Maryi Pannie albo z drugą prefacją adwentową. W tych Mszach wotywnych można odmawiać hymn "Chwała na wysokości"; nie odmawia się natomiast wyznania wiary. W dniach od 17 do 24 grudnia zachowując tradycyjny charakter tej Mszy św. oraz biały kolor szat liturgicznych używa się formularzy przewidzianych na te dni w mszale, ponieważ mają one wyraźnie charakter maryjny.
e) Na podstawie Wprowadzenia do Mszału Rzymskiego nr 332 w niedziele zwykłe Ordynariusz miejscowy może pozwolić na jedną Mszę wotywną z okazji tzw. odpustów drugorzędnych, jeśli tego wymaga dobro dusz wiernych.
f) Na podstawie Norm Ogólnych Kalendarza Rzymskiego nr 58 w zwykłe niedziele wolno obchodzić uroczystość zewnętrzną głównego Patrona miejscowości, Tytułu kościoła oraz święta Pańskiego, które wypadło w tygodniu, a jest szczególnie drogie pobożności wiernych. O tej uroczystości zewnętrznej można odprawiać wszystkie Msze święte, w których wierni uczestniczą. W powyższych Mszach, odprawianych w niedziele, należy odmawiać hymn "Chwała na wysokości" oraz wyznanie wiary.

Ktora z tych okolicznosci zaistniala dzisiaj?
myschonok

Posoborowe zmiany w Kościele Katolickim

www.traditia.fora.pl/kosciol-w-mediach-swiat,61/kard-koch-sobor-wszystkich-obowiazuje-jednakowo,8282.html

Pewnie stad to wzial, a ta strona spod linku
www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/gwiazda-i-krzyz-michael-jones,993.html

Czyli na zasadzie: jedna baba drugiej babie.
A nienawisc do wszystkiego wokol a juz przede wszystkim Kosciola kwitnie.

Sumienie-daleko w lesie.
myschonok

ADIEU

Aron,potwierdzam,Gloria to blogowisko w stylu gazety NIE czy jakiegos innego brukowca.
Prozno tu szukac czegos dla ducha,a katolickim, to nie jest on ani na jedna jote.
Po prostu:ROZRYWKOWY
Rozumiem nukule, i mam nadzieje,ze zajrzy tu jednak od czasu do czasu :-)
myschonok

Siewcy Lednicy - Miłosierdzie.

Wczoraj grali na polonijnym spotkaniu mlodych w Concordii.
Przyjezdzaja do nas co roku.
Byl tez Arcybiskup Waclaw Depo,bylo pieknie.
Nie znajde lepszego slowa.
Po prostu pieknie.
myschonok

Film: Paweł VI - papież burzliwych czasów (DVD)

O,to Kosciol Katolicki nie ma nic do powiedzenia w temacie "kto jest kaplanem" a za to wierni powinni to ustalac?!
Ciekawe.
myschonok

Film: Paweł VI - papież burzliwych czasów (DVD)

nowy2017 — 2012-06-18 09:14:28:
"Jędrek ja wiem co się dzieje w Kościele,ilu kardynałów należy do masonerii."

Jestes jakims bliskim krewnym Ducha Swietego?
myschonok

Samowola budowlana ks. Natanka

Marku,jakie pokojowo?

Przeciez im zupelnie nie o to chodzi.
Wczoraj, w sanktuarium Matki Bozej w Neviges,gromadzili sie pielgrzymi na Mszy Swietej ,wieczorem o 18.30 chyba.

Mysmy byli padnieci absolutnie,po godzinach marszu w deszczu
( od 8.00 do 18.00),brudni,spoceni umordowani,ale radosni.
szlismy ze wspolnota wiernych,modlili razem i spiewali razem.

Pomagalismy sobie nawzajem, bo szli ludz…More
Marku,jakie pokojowo?

Przeciez im zupelnie nie o to chodzi.
Wczoraj, w sanktuarium Matki Bozej w Neviges,gromadzili sie pielgrzymi na Mszy Swietej ,wieczorem o 18.30 chyba.

Mysmy byli padnieci absolutnie,po godzinach marszu w deszczu
( od 8.00 do 18.00),brudni,spoceni umordowani,ale radosni.
szlismy ze wspolnota wiernych,modlili razem i spiewali razem.

Pomagalismy sobie nawzajem, bo szli ludziska od lat 3 do 88.

I posrod ponad tysiaca zgromadzonych jaki widoczek nas zastal?

Czworo rycerzy w czerwonych plaszczach,trzy panie,pachnace,odprasowane,w kwitnacych koafiurach na glowach oraz jeden pan, w garniturze i pod krawatem,oblany woda kolonska od stop do glow,pachnacy niczym Pan Jezus namaszczony olejkiem nardowym,wmaszerowalo na rozpoczecie Mszy swietej pomiedzy tych pomietych i pognieconych patnikow,ktorzy wlosy zlepione mieli deszczem i potem i pachnieli niestety,nie perfumami Dolce Gabana,ale po prostu spoceni bylismy wszyscy i mokrzy .

Ale, Pan Rycerz i Panie Rycerki przyszli nam pokazac, jak powinien wygladac katolik w kosciele.

Nie przyszli sie pomodlic kiedy kosciol pusty,w cichosci,kiedy nikt nie widzi, jakie sa twoje uczynki, ale przy tysiacu umeczonych ludzi.

Takie jest ich pokojowe nastawienie.

Sliny w ustach nam ze zmeczenia zabraklo,i moze to dobrze.
myschonok

Benedykt XVI: Mediolan - 02.06.2012

Nie rezygnujcie,prosze.
Wasz glos tutaj, to jeden z nielicznych Glosow Kosciola posrod morza herezji i nienawisci do Kosciola ktore tu,na tym portalu sie rozlewa.
myschonok

2012-05-30 pustelnia

1. Kongregacja Nauki Wiary zajmuje się kwestiami dotyczącymi szerzenia i ochrony nauki o wierze i moralności, do jej kompetencji należy również analizowanie innych problemów związanych z dyscypliną wiary, takich jak przypadki pseudomistycyzmu, domniemanych objawień, wizji i przesłań, pochodzących rzekomo ze źródeł nadprzyrodzonych.W związku z tym delikatnym zadaniem, powierzonym dykasterii, …More
1. Kongregacja Nauki Wiary zajmuje się kwestiami dotyczącymi szerzenia i ochrony nauki o wierze i moralności, do jej kompetencji należy również analizowanie innych problemów związanych z dyscypliną wiary, takich jak przypadki pseudomistycyzmu, domniemanych objawień, wizji i przesłań, pochodzących rzekomo ze źródeł nadprzyrodzonych.W związku z tym delikatnym zadaniem, powierzonym dykasterii, ponad trzydzieści lat temu zostały opracowane Normae de modo procedendi in diudicandis praesumptis apparitionibus ac revelationibus. Dokument ten, przygotowany przez Ojców uczestniczących w sesji plenarnej Kongregacji, został zatwierdzony przez sługę Bożego Papieża Pawła VI w dniu 24 lutego 1978 r., a następnie promulgowany przez dykasterię 25 lutego 1978 r. W tym okresie Normy rozesłano do wiadomości Biskupom, lecz nie były one oficjalnie opublikowane, również ze względu na to, że dotyczyły one bezpośrednio Pasterzy Kościoła.
2. Jak wiadomo, z czasem ów dokument został opublikowany w różnych pracach na ten temat i w różnych językach, ale bez uprzedniej autoryzacji ze strony tej dykasterii. Dziś trzeba uznać, że treść tych ważnych norm jest powszechnie znana. Kongregacja Nauki Wiary uznała zatem za stosowne opublikowanie wspomnianych Norm, zlecając ich przetłumaczenie na główne języki.
3. Podczas XII Zgromadzenia Zwyczajnego Synodu Biskupów poświęconego Słowu Bożemu, które odbyło się w październiku 2008 r., niektórzy Biskupi przedstawili jako przedmiot troski duszpasterskiej problematykę doświadczeń związanych ze zjawiskami nadprzyrodzonymi w życiu i misji Kościoła. Benedykt XVI uznał zasadność tej troski i kwestia ta, w ważnym fragmencie posynodalnej adhortacji apostolskiej Verbum Domini, została umieszczona w szerszym kontekście ekonomii zbawienia. Wydaje się, że warto przypomnieć tu nauczanie Papieża, które należy odczytać jako zachętę do tego, by z odpowiednią uwagą traktować zjawiska nadprzyrodzone, jakim poświęcona jest również niniejsza publikacja:
«Wszystko to wyraża świadomość Kościoła, że Jezus Chrystus jest ostatecznym Słowem Boga; jest On ' Pierwszy i Ostatni ' (Ap 1, 17). On nadał stworzeniu i historii ostateczny sens. Dlatego naszym powołaniem jest życie w czasie, mieszkanie w Bożym świecie stworzonym w tym eschatologicznym rytmie Słowa. ' Toteż chrześcijańska ekonomia zbawienia, jako nowe i ostateczne przymierze, nigdy nie przeminie i nie należy już więcej oczekiwać żadnego publicznego objawienia przed chwalebnym ukazaniem się Pana naszego, Jezusa Chrystusa (por. 1 Tm 6, 14; Tt 2, 13) ' (Dei verbum, 4). Jak bowiem przypomnieli ojcowie podczas Synodu, ' specyficzny charakter chrześcijaństwa wyraża się w wydarzeniu, którym jest Jezus Chrystus, szczyt Objawienia, spełnienie obietnic Bożych i pośrednik w spotkaniu człowieka i Boga. On, “który objawił nam Boga” (por. J 1, 18), jest jedynym i ostatecznym Słowem przekazanym ludzkości ' (Propositio 4). Św. Jan od Krzyża wyraził wspaniale tę prawdę: od kiedy Bóg dał nam ' swego Syna, który jest Jego jedynym Słowem (...), przez to jedno Słowo powiedział nam wszystko naraz. I nie ma już nic więcej do powiedzenia (...). To bowiem, o czym częściowo mówił dawniej przez proroków, wypowiedział już całkowicie, dając nam Wszystko, to jest swego Syna. (...) Zatem jeśliby ktoś jeszcze pytał Boga albo pragnął od Niego jakichś widzeń czy objawień, postąpiłby nie tylko błędnie, lecz również obraziłby Boga, nie mając oczu utkwionych w Chrystusa, całkowicie, bez pragnienia jakichś innych nowości ' (Droga na górę Karmel, II, 22)».

Biorąc powyższe pod uwagę, Ojciec Święty Benedykt XVI podkreśla, że:

«Synod zalecił ' pomaganie wiernym we właściwym rozróżnianiu słowa Bożego i objawień prywatnych' (Propositio 47), których rolą ' nie jest (…) „uzupełnianie” ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomaganie w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej ' (Katechizm Kościoła Katolickiego, 67). Wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg. Kryterium prawdziwości objawienia prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. Stąd kościelna aprobata objawienia prywatnego zasadniczo mówi, że dane przesłanie nie zawiera treści sprzecznych z wiarą i dobrymi obyczajami; wolno je ogłosić, a wierni mogą przyjąć je w roztropny sposób. Objawienie prywatne może wnieść nowe aspekty, przyczynić się do powstania nowych form pobożności lub do pogłębienia już istniejących. Może mieć ono pewien charakter prorocki (por. 1 Tes 5, 19-21) i skutecznie pomagać w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Ewangelii w obecnej epoce; dlatego nie należy go lekceważyć. Jest to pomoc, którą otrzymujemy, ale nie mamy obowiązku z niej korzystać. W każdym razie musi ono być pokarmem dla wiary, nadziei i miłości, które są dla każdego niezmienną drogą zbawienia (por. Kongregacja Nauki Wiary, Orędzie fatimskie, 26 czerwca 2000 : Ench. Vat., 19, nn. 974-1021; „L’Osservatore Romano”, wyd. polskie, n. 2/2000, ss. 47-48)» (Posynodalna adhortacja apostolska Verbum Domini o Słowie Bożym w życiu i misji Kościoła, 30 września 2012 r., n. 14: AAS 102 (2012) 695-696. Patrz także fragmenty Katechizmu Kościoła Katolickiego poświęcone temu zagadnieniu - nn.66-67).
4. Kongregacja wyraża żywą nadzieję, że oficjalna publikacja Norm postępowania w rozeznawaniu domniemanych objawień i przesłań okaże się pomocna dla Pasterzy Kościoła w realizowaniu trudnego zadania, jakim jest rozeznawanie domniemanych objawień i przesłań, pouczeń i wypowiedzi czy też, ogólniej, zjawisk nadzwyczajnych rzekomo będących natury nadprzyrodzonej. Jednocześnie mam też nadzieję, że tekst ten będzie przydatny również dla teologów i ekspertów w zakresie tego żywego doświadczenia Kościoła, którego szczególnie delikatny charakter wymaga coraz głębszej refleksji.

Kard. William Levada
Prefekt
myschonok

Być Człowiekiem - Ks. prof. Mieczysław Albert Krąpiec 1921-2008.avi

Zmarl nagle,nad biurkiem.
Pisal o przyjsciu Mesjasza.
Jeden z ostatnich wykladow.
www.radiomaryja.pl/…/2008.05.16.kz.m…
myschonok

Być Człowiekiem - Ks. prof. Mieczysław Albert Krąpiec 1921-2008.avi

Wybitny-ale nie zapomniany.
Mysle,ze wielu pamieta o Ojcu Mieczyslawie i zyje On w nas,ktorzy Go znalismy,i kochamy do dzis.
Mi sie wydawalo,iz On bedzie zyl wiecznie,ze nigdy od nas nie odejdzie,taka uluda czlowieka zafascynowanego drugim czlowiekiem.
Wybitny profesor i wybitny Ojciec.
Niech czeka na nas kochany filozof spokojnie i cierpliwie.
myschonok

Ks Natanek Łamie Prawo Kościoła katolickiego Kan. 1172

A kaplanowi jest sadzic kardynalow,biskupow,papiezy i reszte Kosciola ktory nie miesci sie w Grzechyni?
myschonok

Ks Natanek Łamie Prawo Kościoła katolickiego Kan. 1172

Moze by ten tekst Slawku ksiedzu Natankowi podrzucic?
Bo sluchajac jego kazan...no,wiele przykazan tam jest lamanych nie tylko to, co cytujesz.
myschonok

leoofm

... Ty sie mozesz swoimi madrosciami dzielic- a ja nie....
Coz,pokoj z Toba 🤗
myschonok

leoofm

Noooo....taka solidna,wystudiowana i wyuczona...taka jak mial swiety proboszcz z Ars na przyklad, nie?...ten to sie nastudiowal i wiedze mial solidna i zawsze wiedzial co chce przekazac i jak ma to zrobic...a..i nie bal sie niczego. ☕
myschonok

Spotkanie Ojca Pio z młodym kśiędzem Karolem Wojtyła wiosna 1947r fragment z filmu

"... i bardzo małe jest prawdopobieństwo, by konklawe modernistycznych kardynałów wybrało ortodoksyjnego papieża :) "

No, popatrz, a ja durna wierze w to, ze to Duch Swiety kieruje Kosciolem....ale w cos tak niesamowitego, to wierza juz chyba tylko blondynki, a nie ORTODOKSYJNI katolicy....
myschonok

Intronizacja pierwsze przykazanie Dekalogu - Wskrzesić Ducha Narodu

A ponoc Kardynal Hlond jest w piekle:
www.traditia.fora.pl/wypaczanie-prze…,57/moj-list-do-pana-prof-m-dakowskiego,1261.html
"Dlatego wszyscy przywódcy narodu polskiego przez te wszystkie lata winni są takich tragedii ludzkich, jak wojny, bieda, rozłąka rodzin, tułaczka za chlebem lub z innych powodów. Gdyby jakiś rozsądny przywódca już dawno uznał Chrystusa za KRÓLA, w Polsce nigdy nie byłoby …More
A ponoc Kardynal Hlond jest w piekle:
www.traditia.fora.pl/wypaczanie-prze…,57/moj-list-do-pana-prof-m-dakowskiego,1261.html
"Dlatego wszyscy przywódcy narodu polskiego przez te wszystkie lata winni są takich tragedii ludzkich, jak wojny, bieda, rozłąka rodzin, tułaczka za chlebem lub z innych powodów. Gdyby jakiś rozsądny przywódca już dawno uznał Chrystusa za KRÓLA, w Polsce nigdy nie byłoby źle. Tylko w jednym przypadku Pan Jezus ujawnił, że dusza kardynała Augusta Hlonda jest w piekle. Wolał on uciec z kraju i zostawić swoją owczarnię na pastwę najeźdźców, niż nałożyć koronę swojemu BOGU (zob. mój Dzienniczek – 8 lipca 2009 r.)."
myschonok

Komunia na ręke dokument Watykanu

myschonok

los dzieci z domu dziecka...

myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

www.fronda.pl/users/dane/login/myschonok

Pani Steniu, przeciez widzi Pani co sie wyswietla: raz z malej litery jako username- a raz z duzej- jak mnie tam zapisali.
Zeby sie zalogowac, musze wpisac moje username z malej litery- jak wpisuje z duzej- to mnie nie loguje.

Nic nie poradze na to, ze Pani faktow ktore Pani ma przed oczyma nie uznaje.
Poszkodowana sie nie czuje w zadnym stopniu,a …More
www.fronda.pl/users/dane/login/myschonok

Pani Steniu, przeciez widzi Pani co sie wyswietla: raz z malej litery jako username- a raz z duzej- jak mnie tam zapisali.
Zeby sie zalogowac, musze wpisac moje username z malej litery- jak wpisuje z duzej- to mnie nie loguje.

Nic nie poradze na to, ze Pani faktow ktore Pani ma przed oczyma nie uznaje.
Poszkodowana sie nie czuje w zadnym stopniu,a mam sie tak czuc?

W koncu to Pani przez pol nocy daje tu wszystkim swiadectwo wiary,nieprawdaz?

A konta na YT nie mam nie mialam i miec nie bede , bo i po co?
Ja filmow montowac nie potrafie i nie posiadam takiej potrzeby.
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

A, to juz Pani zdanie, Pani Steniu i ma Pani do niego naturalnie prawo.
🤗

Mam konto na frondzie choc chyba z niego nigdy nie korzystalam.
Z malej litery, choc mnie tam ten ichni serwer raz tak raz tak pisze, co widac :
www.fronda.pl/users/dane/login/myschonok
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

Jesli teles nie zlikwiduje tego medium, kazdy bedzie mogl ocenic, czytajac ponizsze wpisy,kto komu co i kiedy zrobil.
A ja powtorze moj ponizszy wpis, ktory wywolal tu taka burze:

myschonok — 2012-02-25 22:53:35:
Teles 👍
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

Engel44 — 2012-02-26 01:49:30:
myschonok,
NIE KLAM -nie link a strone internetowa w calosci wraz z danymi osobistymi wkleilas tutaj i skojarzylas, wbrew woli tej osoby, z jej nikiem na Gloriitv - a osoba ta, wolala pozostac tutaj inkognito -wbrew jej woli to zrobilas i to jest lajdactwo i przestepstwo.
A teraz znow
wklejasz dane osob ktore nie sa tu zalogowane. Wykorzystalas ich dane poza rejone…
More
Engel44 — 2012-02-26 01:49:30:
myschonok,
NIE KLAM -nie link a strone internetowa w calosci wraz z danymi osobistymi wkleilas tutaj i skojarzylas, wbrew woli tej osoby, z jej nikiem na Gloriitv - a osoba ta, wolala pozostac tutaj inkognito -wbrew jej woli to zrobilas i to jest lajdactwo i przestepstwo.
A teraz znow
wklejasz dane osob ktore nie sa tu zalogowane. Wykorzystalas ich dane poza rejonem ,gdzie w zaufaniu sie loguja. Nie masz prawa przenosci dowolnie czyichs danych z miejsc na miejsce w internecie, bez ich zgody. Prosze nie plakatowac portalu takimi tresciami.

Pani Steniu, czytala Pani?
Prosze sie wiec zastosowac do prosby Pani Engel44.


🤗

Zachowanie w sam raz na Wielki Post,tylko brac przyklad z prawdziwych katoliczek.
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

No, niestety, przykro mi bardzo, ale fakty sa takie:

Znalazlam te strone gdzie mnie przez pomylke napisano z duzej litery:
www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/wolontariusze

Wchodzac na strone fundacji, zauwazycie Panstwo, ze jestem tam pod nickiem pisanym z malej litery.
fundacjabokserywpotrzebie.fora.pl/profile.php

To po prostu literowka.
poprosze na dniach o korekte, popierajac moja prosbe …More
No, niestety, przykro mi bardzo, ale fakty sa takie:

Znalazlam te strone gdzie mnie przez pomylke napisano z duzej litery:
www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/wolontariusze

Wchodzac na strone fundacji, zauwazycie Panstwo, ze jestem tam pod nickiem pisanym z malej litery.
fundacjabokserywpotrzebie.fora.pl/profile.php

To po prostu literowka.
poprosze na dniach o korekte, popierajac moja prosbe milym postem Steni zamieszczonym tutaj, gdzie mnie tak ladnie nazywa.
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

Dane, ktore Stenia zamiescila, zapewne pochodza ze strony :
www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Niestety nie wiem tego, gdyz Stenia nie raczyla nam zdradzic, gdzie je znalazla.
Widocznie ten, kto opisywal tam wolontariuszy, chcial "za dobrze" i napisal imie/nic z duzej litery.

Rozczaruje moze niektorych, ale nie mam nigdzie konta na zadnym portalu internetowym pod imieniem Myschonok/pisanym z …More
Dane, ktore Stenia zamiescila, zapewne pochodza ze strony :
www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Niestety nie wiem tego, gdyz Stenia nie raczyla nam zdradzic, gdzie je znalazla.
Widocznie ten, kto opisywal tam wolontariuszy, chcial "za dobrze" i napisal imie/nic z duzej litery.

Rozczaruje moze niektorych, ale nie mam nigdzie konta na zadnym portalu internetowym pod imieniem Myschonok/pisanym z duzej litery.

"Przejrzałam wiele stron, gdzie pisałaś i na większości z nich nazwano Cię złośliwą."

Mozna prosic o przyklady?
Badz tak milosierna chociaz w Wielkim Poscie 👌
Czlowiek dowiaduje sie prawdy o sobie od innych i dzieki temu ma szanse na poprawe.

🤗
Dziekuje za serdeczne zainteresowanie moja osoba. 👌

Ps: Znalazlam te strone gdzie mnie przez pomylke napisano z duzej litery:
www.fundacja-bokserywpotrzebie.pl/wolontariusze

Wchodzac na strone fundacji, zauwazycie Panstwo, ze jestem tam pod nickiem pisanym z malej litery.

To po prostu literowka.
poprosze na dniach o korekte, popierajac moja prosbe milym postem Steni zamieszczonym tutaj, gdzie mnie tak ladnie nazywa.
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

Zeby sie inni trudzic nie musieli:
@myschonok
moje publiczne grzechy sa tutaj.
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

Teles 👍 <-----------Dowod na to:
(...) to nie jest tajemnicą, bo już kilkakrotnie o tym pisałam na tym forum i wiele osób wie o tym, to nie stanowi dla mnie powodu do wstydu, raczej do radości(...)

Tez sie ciesze.

"Droga Steniu, to naprawdę piękne i dobre, że twój mąż spotkał żywego Jezusa.
Niestety do twojej prośby nie mogę się zastosować.

Nie mogę krytkować kościoła a nie krytować ks. Natank…More
Teles 👍 <-----------Dowod na to:
(...) to nie jest tajemnicą, bo już kilkakrotnie o tym pisałam na tym forum i wiele osób wie o tym, to nie stanowi dla mnie powodu do wstydu, raczej do radości(...)

Tez sie ciesze.

"Droga Steniu, to naprawdę piękne i dobre, że twój mąż spotkał żywego Jezusa.
Niestety do twojej prośby nie mogę się zastosować.

Nie mogę krytkować kościoła a nie krytować ks. Natanka."
👍 👍 👍
myschonok

SIOSTRY

Przepraszam, ale wetne Ci sie w temat, mam nadzieje ze pozwolisz:
Hiob: Spotkanie z młodzieżą w Częstochowie, 15 luty 2012

katolik.us/viewtopic.php

www.niedziela.pl/artykul_w_niedzieli.php

gosc.pl/doc/1079291.O-chlebie-i-wodzie

www.ewangelizacja.bielsko.pl/index.php:komentarz-do-ewangelii&catid=60:rotator&Itemid=196
myschonok

SIOSTRY

Widze widze 👌

A serio: kochane siostry. 🙏 👏
myschonok

SIOSTRY

Bez laciny i nie na kleczkach?
myschonok

Spotkałem Jezusa Świadectwo nawrócenia Roberta z domu dziecka

Teles 👍
myschonok

Kilka słów o Słowie 26.02.

Dziekuje! 🙏
myschonok

BÓG NA ULICACH NOWEGO JORKU

🙏 🤗
myschonok

Kilka słów o Słowie 22.02.

Dziekuje! 🤗
myschonok

Kilka słów o Słowie 19.02.

Dziekuje!
🤗
myschonok

Kilka słów o Słowie 17.02.

Dziekuje! 🤗
myschonok

Kilka słów o Słowie 16.02

Dziekuje! 🤗
myschonok

Siostra Iwona od Milosci

Budujacy przyklad wiary i milosci Jezusowi i Kosciolowi.
Dziekuje!
myschonok

Antoni - Boży Wojownik cz. 1

Zapraszam w imieniu Maxwella 🤗
myschonok

Antoni - Boży Wojownik cz. 2

Maxwell, dziekuje!!!
Wlasnie wczoraj o Tobie myslalam 🤗
myschonok

Homily 07-30-2010 - Fr. Michal Legan, OSPPE - Feria

🤗
myschonok

Kilka słów o Słowie 15.02

Dziekuje!
🤗
myschonok

Kilka słów o Słowie 14.02

Dziekuje! 🤗
myschonok

FRANCISZKANIE

myschonok

BÓG CUDÓW

Piekne! 🤗
myschonok

FRANCISZKANIE

🤗
myschonok

Obraz „Jezus Miłosierny” Eugeniusza Kazimirowskiego

I co, weza nie zauwazyl?
myschonok

Obraz „Jezus Miłosierny” Eugeniusza Kazimirowskiego

"Ponieważ podarowany obraz rozmiarem nie pasował do ołtarza w kaplicy sióstr, Matka Irena Krzyżanowska zamówiła
drugi obraz. Obraz ten w 1944 r. został poświęcony i umieszczony w kaplicy zakonnej w Krakowie,
gdzie jest czczony do dnia dzisiejszego.
Wizerunek Jezusa Miłosiernego na tym obrazie artysta umieścił na tle łąki i widniejących w dali krzewów. Po interwencji ks. Sopoćki w 1954 r, tło …
More
"Ponieważ podarowany obraz rozmiarem nie pasował do ołtarza w kaplicy sióstr, Matka Irena Krzyżanowska zamówiła
drugi obraz. Obraz ten w 1944 r. został poświęcony i umieszczony w kaplicy zakonnej w Krakowie,
gdzie jest czczony do dnia dzisiejszego.
Wizerunek Jezusa Miłosiernego na tym obrazie artysta umieścił na tle łąki i widniejących w dali krzewów. Po interwencji ks. Sopoćki w 1954 r, tło obrazu zostało zamalowane na ciemny kolor,
a pod stopami Pana Jezusa domalowano posadzkę.
Obraz, który podarował Adolf Hyła jako wotum dziękczynne, umieszczony został w kościele parafialnym pw. Serca Bożego we Wrocławiu. Kościół ten łączy się z domem zakonnym
Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. (patrz przypisy DZIENNICZKA św. siostry Faustyny str. 487; 488; 495)."


Biedny ksiadz Sopocko, wprawdzie okulary nosil,ale podejrzewac Go o slepote, to juz chyba przesada.
I tysiace innych ludzi modlacych sie przed obrazem tez slepych bylo.
Do czasu odkrycia "sensacji" 👌

Zdaje.
Oznacza pogon za sensacja niektorych ludzi.