Janek Kowalski
Janek Kowalski

Otwock Masoneria Apokalipsa : antychryst i fałszywy Kościół

Masoneria kościelna osiągnęła obecnie największy poziom władzy wewnątrz Mojego Najświętszego Kościoła na Ziemi
Orędzia Ostrzeżenia

poniedziałek, 30 września 2013, godz. 15.45
Moja wielce umiłowana córko, muszę poprosić wszystkie Moje wyświęcone sługi, aby mieli się na baczności wobec wezwań, dotyczących uczestnictwa w rekolekcjach, gdy te zostaną wprowadzone, aby ich przekonać, żeby się …More
Masoneria kościelna osiągnęła obecnie największy poziom władzy wewnątrz Mojego Najświętszego Kościoła na Ziemi
Orędzia Ostrzeżenia

poniedziałek, 30 września 2013, godz. 15.45
Moja wielce umiłowana córko, muszę poprosić wszystkie Moje wyświęcone sługi, aby mieli się na baczności wobec wezwań, dotyczących uczestnictwa w rekolekcjach, gdy te zostaną wprowadzone, aby ich przekonać, żeby się zgodzili na nową przysięgę wierności, która — o ile się na nią zgodzą — unieważni ich najświętsze śluby, które złożyli Mnie, Jezusowi Chrystusowi.
Masoneria kościelna osiągnęła obecnie największy poziom władzy wewnątrz Mojego Najświętszego Kościoła na Ziemi i wkrótce podyktuje ona, jak ma wyglądać jej nowa liturgia, a będzie ona stała w sprzeczności z Moją Najświętszą Wolą. Ustanowiona przez wrogów Boga, będzie ona maskowała fakt, że została na nowo dopasowana do wymogów sił politycznych, które chcą zakazać chrześcijaństwa, i zostanie zaprezentowana tak szybko, że u wielu w Moim Kościele wywoła to zdumienie. Będą oni boleć nad tą obrzydliwością, jednak głosy Moich wiernych sług nie zostaną na forum publicznym wysłuchane, gdyż oni, Masoni, w pełni sprawują kontrolę nad tym, jak ta nowa liturgia ma być postrzegana. Każdy sprzeciw, jaki zostanie podniesiony w którejkolwiek z diecezji gdziekolwiek na świecie, zostanie zbyty i odrzucony. Wymówką będzie to, że Kościół musi zwerbować nowe, młode dusze, które od niego się oddaliły. Powiedzą oni, że upodabniając się do laickiego świata, ta nowa liturgia nawróci więcej ludzi.
O, jakże podstępna będzie ta obrzydliwość i ilu uwierzy w te kłamstwa, które tak wielu odwiodą od Prawdy. Księga Prawdy została przepowiedziana przez proroka Daniela — aby Boże dzieci nigdy nie zapomniały Prawdy, kiedy będą tonąć w kłamstwach, które pochłoną Mój Kościół na Ziemi.
Zaakceptujcie Prawdę, która została ustanowiona przez Mój Kościół na Ziemi. Nie akceptujcie nowych praw, do przyjęcia których będziecie zmuszani w Moje Święte Imię, co równać się będzie świętokradztwu.
Wasz Jezus
Janek Kowalski

Wszystko co katolickie jest niszczone.

Ma rację !!! 😡
Janek Kowalski

Bog ma dla Ciebie wspaniały plan

Cyprian - bist du ein wunderbarer Mensch, nicht?
Von welcher Stadt Deutschlands bist du? 😲
Janek Kowalski

Węgierscy Posłowie wyrzucili Flagi Unii Europejskiej przez okno parlamentu

Kiedy u nas, kiedy u nas wyrzucą??
Nie mogę się doczekać..

🤗
Janek Kowalski

Barack Obama opowiada o spotkaniu z Papieżem.

Na kogo???
Janek Kowalski

Barack Obama opowiada o spotkaniu z Papieżem.

Jestem wdzięczny, że mogłem porozmawiać z Ojcem Świętym o tym, co jest przedmiotem naszej wspólnej odpowiedzialności, o ubogich i odrzuconych – tymi słowami rozpoczął dziś w Rzymie Barack Obama swą popołudniową konferencję prasową.
-----------------------------------------------------------------------------------

06.10.2013, 23:20 - Wkrótce powiedzą wam, abyście wykorzystali swoją wiarę do …More
Jestem wdzięczny, że mogłem porozmawiać z Ojcem Świętym o tym, co jest przedmiotem naszej wspólnej odpowiedzialności, o ubogich i odrzuconych – tymi słowami rozpoczął dziś w Rzymie Barack Obama swą popołudniową konferencję prasową.
-----------------------------------------------------------------------------------

06.10.2013, 23:20 - Wkrótce powiedzą wam, abyście wykorzystali swoją wiarę do stworzenia kampanii politycznej na całym świecie, aby ratować biednych

Moja szczerze umiłowana córko, głos fałszywego proroka grzmi na wszystko, co jest święte w Moim Kościele. Jednak niewiele zostanie powiedziane o znaczeniu przestrzegania Bożego Nauczania, Sakramentach i Głoszeniu Prawdy. Zamiast tego usłyszycie, dla odwrócenia waszej uwagi, na przykład o opiece nad biednymi i głodnymi świata i zostanie to uznane za wasze pierwsze zadanie, jako sług Bożych.
Jako słudzy i wyznawcy Boga w Kościele, najpierw musicie być wierni Prawdzie, którą wam przekazałem. Kochanie biednych i głodnych oraz pomaganie im jest dobrą rzeczą, ale Mój Kościół na Ziemi ma o wiele większą rolę, którą Mi przysięgał. Obejmuje ona nauczanie Prawdy we wszystkim czego was uczyłem i jeśli naprawdę Mnie kochacie, będziecie to robili.
Kościół ma misję, aby głosić Prawdę Mojego Nauczania. Wzięcie pod uwagę jednego aspektu Mojego Słowa, aby pomagać biednym jest godne podziwu, ale wprowadza w błąd, ponieważ Moje Nauczanie wyraźnie wskazuje, że należy pomagać biednym na duszy. Pomóżcie im wyleczyć ich dusze, zanim pomożecie im uwolnić się z udręk życia. Jeśli dam wam biedaka i poproszę, abyście mu pomogli, w jaki sposób to zrobicie? Dacie mu ubranie? Pieniądze, by wyżywił rodzinę? Czy najpierw chcielibyście, żebym Ja uratował ich duszę?
Wkrótce powiedzą wam, abyście całą swoją uwagę skupili na biednych tego świata. Poproszą was o pieniądze - a będą brane z różnych źródeł, aby pomóc ubogim, bezrobotnym i bezdomnym na świecie. Powiedzą wam, że Ja, Jezus Chrystus, zawsze kochałem ubogich. Ale problem jest taki: Najpierw szukałem ubogich duchem - aby uwolnić ich od ich straconego życia. Ubodzy na duszy - ci, którzy słabo odczuwają duchowo Boga - są to ci, których pragnę. Błogosławieni są ci, którzy są biedni w tym życiu i może mało na to wskazuje, ale Mnie kochają, gdyż ci ludzie w ogóle nie są biedni. Człowiek bogaty, który nie darzy Mnie miłością, ma większą potrzebę Mojej miłości, Mojego Miłosierdzia i Mojego Współczucia niż ci, którzy są zmuszeni szukać żywności, ubrania i schronienia. Musicie uważać na to, jak Mnie kochacie i jak prosicie Mnie o to, abym Was zbawił. Sakramenty będą siłą zbawiającą tych, którzy są bogaci i biedni, ale którzy Mnie nie kochają.
Wkrótce przywódcy Moich Kościołów na całym świecie powiedzą wam, abyście wykorzystali swoją wiarę do stworzenia kampanii politycznej na całym świecie, aby ratować biednych. Ani słowem nie zachęcą was do przygotowania się na Moje Powtórne Przyjście, bo nie ośmielą się przygotować was na ten Wielki Dzień. Raczej oddalą wasze myśli ode Mnie, prosząc, abyście poświęcili więcej czasu na rzecz dzieł fałszywego proroka.
W bardzo niedługim czasie zostaną wykonane święte figury, relikwie, plakaty, kielichy i liczne zamówione obrazy przedstawiające fałszywego proroka, aby je umieścić w Kościołach na całym świecie. Z czasem jego obraz wraz z obrazem antychrysta będą dekorować wiele miejsc publicznych, kościołów, centrów politycznych, także w krajach, w których będzie można zobaczyć, że parlamenty chętnie akceptują Kościół katolicki w "nowym świetle". Wytworzy to nową formę fałszywej ewangelizacji, a ponieważ będzie odwołać się do nowoczesnego, świeckiego społeczeństwa, co przyciągnie zwolenników z całego świata.
Ani jedno słowo nie będzie uznawało ważności Świętych Sakramentów, tak jak zostały one przekazane światu ani znaczenia Łask, którymi one owocują. Zamiast tego, każdy Sakrament zostanie zbagatelizowany i zostanie do niego dodane nowe znaczenie, tak aby odpowiadało tym, którzy je odrzucają w tej postaci w jakiej obecnie są. To będzie dokonywane w nadziei, że obrzydliwość zbezczeszczenia Moich Sakramentów będzie oferowana jak największej liczbie ludzi, aby odciągnąć ich od Boga, aby wrogowie Boga mogli dokończyć paktu z diabłem.
Diabeł zwiedzie wielu, którzy należą do Mojego Kościoła w tym czasie historii. Zrobi to w sposób najbardziej czarujący i przekonujący i da uzasadnienie kłamstwom, gdy jego słudzy powiedzą, że Ja pochwaliłbym te nowe zmiany. Ja, Jezus Chrystus, będę błędnie cytowany dla przekonania dusz. Moje Nauczanie zostanie przekręcone, aby zniszczyć Mój Kościół i ukraść dusze, które znajdują się najbliżej Mnie. Miliony na świecie beztrosko zaakceptują kłamstwa. Musicie się modlić za nich w nadziei, że z czasem zdadzą sobie sprawę, że coś jest nie tak.
Kiedy wyznaczam przywódców i kiedy wybrana dusza jest powoływana do rozpowszechniania Mojego Świętego Słowa w ramach Mojego Kościoła na Ziemi, Prawda zawsze jest prosta, jasna, zwięzła i dokładnie oddaje sedno sprawy. Kiedy jesteście okłamywani pod wpływem złego ducha, będziecie wtedy odczuwać dezorientację. Frazesy będą pozbawione sensu. Tak zwane ulepszenia, przedstawiane przez wrogów wewnątrz Mojego Kościoła znaczą, że Prawda nie jest "wystarczająco dobra".
Moje Słowo, Moje Sakramenty, Moje Nauczanie nie potrzebują ulepszania, bo one pochodzą ode Mnie. Ja Jestem Bogiem. Ja Jestem Doskonały. Moje Słowo jest wieczne. Każdy człowiek, który fałszuje Moje Najświętsze Słowo jest wrogiem Boga. Mój Gniew jest wielki w tym czasie i kiedy jakikolwiek człowiek, który bez szacunku odnosi się do Mojego Ciała, Najświętszej Eucharystii mówi, że prowadzi Mój lud, wiedzcie, że to nieprawda. Nigdy nie zażądałbym od przywódcy w Moim Kościele, aby zmienił Słowo Boże poprzez wprowadzenie nowych znaczeń lub nowych interpretacji. To nie mogłoby nigdy nastąpić.
Wasz Jezus
Janek Kowalski

Papst und Obama sprachen über Krisenherde der Welt

Podobno są w separacji, gdzie by taki mason wytrzymał w małżeństwie?
Janek Kowalski

Krzyż na niebie w Rosji

Krzyż- prawosławny krzyż na terenie Rosji...mmmmhh, a słyszeliście o amerykańskim projekcie Blue Beam?

Tu jest trochę o tym masońskim oszustwie:
gloria.tv/post/4JCcCKDqxMTJEVQgkeRha7iHV
Janek Kowalski

Tradycjonaliści z Tridenty Garabandal – przygrywka do szatańskich mamień w Medjugorie

Proroctwa La Salette, Fatimy i Garabandal teraz się ujawniają
Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie nr 49 z serii Ostrzeżenie
sobota, 19 lutego 2011, godz.15.00
Moja ukochana córko, usiłujesz być posłuszna Moim poleceniom, aby uświęcać swoją duszę i jest to Mi bardzo miłe. Proszę, ofiaruj jedną pełną godzinę twojego dnia w ciszy dla Mnie i pozwól przyciągnąć się bliżej do Mojego Najświętszego Serca.
Poczu…More
Proroctwa La Salette, Fatimy i Garabandal teraz się ujawniają
Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie nr 49 z serii Ostrzeżenie
sobota, 19 lutego 2011, godz.15.00
Moja ukochana córko, usiłujesz być posłuszna Moim poleceniom, aby uświęcać swoją duszę i jest to Mi bardzo miłe. Proszę, ofiaruj jedną pełną godzinę twojego dnia w ciszy dla Mnie i pozwól przyciągnąć się bliżej do Mojego Najświętszego Serca.
Poczujesz się o wiele silniejsza, jeżeli tak uczynisz. Zacznij od dzisiaj spędzać ten czas w Moim towarzystwie, tak abym oświetlił twe serce i przyniósł ci ulgę.
Dzisiaj pragnę odsłonić ci Moje życzenie, aby ludzie zaczęli podsumowywać swoje życie w przygotowaniu na Ostrzeżenie. Moja córko, ci, którzy się nie przygotują, potrzebują wielu modlitw.
Ostrzeżenie, wielki dar, zostanie teraz zaprezentowane otrzymają szansę, aby cieszyć się radością, kiedy poznają prawdę. Prawdę o Moim istnieniu. Módl się za wszystkich, Moje dziecko, aby mieli odwagę szukać Mojego przebaczenia.
W końcu, Moja córko, Moje dzieci zaczynają otwierać oczy. Uświadamiają sobie, że świat się zmienia. Świat, który kiedyś znali, przechodzi w inną fazę. Ta nowa faza poprowadzi przez wiele etapów, zanim Moje dzieci ostatecznie będą gotowe na Nowy Raj.
Pasożyty kusiciela będą uparcie walczyć, niestety aż do gorzkiego końca. Módl się za te biedne, zwiedzione dusze, aby iskra światła przepłynęła przez ich serca, kiedy będą spotykać Moich oddanych wyznawców. Moi wyznawcy otrzymują łaski, potrzebne do nawracania wszystkich dusz, zwiedzionych i skonfundowanych przez szatana.
Proroctwa La Salette, Fatimy i Garabandal teraz się ujawniają
Wszystkie proroctwa, dane błogosławionym wizjonerom z La Salette, Fatimy i Garabandal, teraz staną się jawne dla wszystkich. Wszyscy wierzący, znający i akceptujący te proroctwa wiedzą, że teraz Ja, wasz Zbawiciel, wzywam was do modlitwy za ludzkość. Otwórzcie wasze serca raz jeszcze na te nowe przesłania — ostatnie proroctwa tego typu, dane Moim dzieciom, zanim powrócę, aby sądzić.
Wezwanie do duchownych wszystkich Kościołów
Wzywam was także, Moi wyświęceni słudzy wszystkich wyznań, którzy czcicie Mojego Przedwiecznego Ojca, abyście posłuchali teraz. Nie pozwólcie, aby kusiciel poprzez swojego fałszywego proroka zwiódł was do uwierzenia kłamstwu, które będzie wkrótce głoszone w jego imię. To będzie bardzo ciężki okres dla tych, którzy Mnie kochają, ponieważ będą bardzo zdezorientowani.
Fałszywy prorok i antychryst
Obserwujcie uważnie fałszywego proroka, który będzie próbował prowadzić Mój Kościół, ponieważ nie pochodzi on z Domu Mojego Przedwiecznego Ojca. Nie będzie on taki, na jakiego będzie wyglądał. Patrzcie także na przyjaźń, jaką okaże antychrystowi, to będą dwaj najbardziej przebiegli naśladowcy szatana, przebrani w owcze skóry. Będą mieć moce, które będą wyglądać na cudowne, ale te moce będą szatańskie. Musicie być w łasce cały czas, aby bronić waszej wiary. Módlcie się za Moje wyświęcone sługi, którzy, będąc obojętnymi w wierze, wpadną w ramiona kusiciela. Przyciągnie ich do siebie, ponieważ ukaże im zachwyt, ekscytację, tak zwaną miłość, która będzie ukierunkowana na niego i jego charyzmatyczny wygląd; trudno będzie mu się oprzeć. Jeżeli pójdziecie tą drogą, Moi wyświęceni słudzy, będziecie straceni na zawsze.
Możecie pytać, dlaczego te wydarzenia są tak trudne. Zapytacie, dlaczego Ja dopuszczam te rzeczy, aby się wydarzyły. Z pewnością Jezus, w Swoim Miłosierdziu, nie czyniłby takich przeszkód? Muszę je dopuścić, ponieważ przez nie dokona się ostateczna bitwa pomiędzy Moim Przedwiecznym Ojcem a złym. Bez tej ostatecznej konfrontacji szatan nie mógłby zostać ostatecznie strącony do czeluści piekielnych.
Uważajcie na to oszustwo. Nie pozwólcie zatracić się waszym duszom w ten sposób. Proście o łaski rozeznania, abyście zobaczyli, kim naprawdę jest fałszywy prorok. Demonem z głębi piekielnych, posłanym, aby wprowadzić w was zamieszanie. Bądźcie wdzięczni, że jesteście jego celem. Ponieważ przez wasze oddanie Mnie będziecie poddani ostatecznemu testowi. Testowi waszej wiary. Nigdy więcej nie będziecie musieli przechodzić takiej próby. Więc bądźcie przygotowani. Zwróćcie się do Mnie, wszyscy Moi wyświęceni słudzy, zanim nie jest za późno.
Wasz ukochany Zbawiciel
Jezus Chrystus
Janek Kowalski

Garabandal jako objawienie szatańskie Analiza Teologiczna

Myślę, że Twoją analizę można do kosza wyrzucić..

Matka Zbawienia: Objawienia te rozpoczną się tej wiosny, tak jak zalecił Mój Syn
Orędzia Ostrzeżenia

piątek, 24 stycznia 2014, godz. 20.05
Moje drogie dziecko, niech będzie wiadomo, że Ja ukażę się raz jeszcze we wszystkich grotach Maryjnych, gdzie miały miejsce objawienia, które przez wieki zostały zatwierdzone przez Kościół Mojego Syna.
Dam …More
Myślę, że Twoją analizę można do kosza wyrzucić..

Matka Zbawienia: Objawienia te rozpoczną się tej wiosny, tak jak zalecił Mój Syn
Orędzia Ostrzeżenia

piątek, 24 stycznia 2014, godz. 20.05
Moje drogie dziecko, niech będzie wiadomo, że Ja ukażę się raz jeszcze we wszystkich grotach Maryjnych, gdzie miały miejsce objawienia, które przez wieki zostały zatwierdzone przez Kościół Mojego Syna.
Dam się poznać w Świętych miejscach, do których należą Lourdes, Fatima, La Salette i Guadalupe. Ukażę się także w Garabandal. Objawienia te rozpoczną się tej wiosny, tak jak zalecił Mój Syn.
Będą Mnie widzieć dusze wybrane — ze słońcem widocznym za Moją Głową. Dwanaście gwiazd będzie otaczało i oplatało koronę cierniową, którą nosił Mój Syn podczas Ukrzyżowania, a która umieszczona zostanie na Mojej Głowie jako znak dla wszystkich, aby szli za Moim przykładem. Moją rolą jest prowadzenie wszystkich Bożych dzieci po Ścieżce Prawdy i przyprowadzenie ich do Mojego Syna.
Kiedy te objawienia będą miały miejsce, nie będzie żadnych wątpliwości — zwłaszcza wśród tych, którzy oddają Mi cześć — że mówię Prawdę, gdy twierdzę, że wkrótce ostatnia Ścieżka, jaka w tych czasach ostatecznych będzie was prowadziła do Mojego Syna, będzie wiodła poprzez Księgę Prawdy.
Jeżeli podążycie za Mną, waszą Matką, ujmę was i poprowadzę do Mojego Syna. Syn Mój obiecał wiele cudów, aby otworzyć wasze oczy na proroctwa, które On dał światu poprzez Moje własne Misje. Wielu nie akceptuje, że Ja objawiłam się w tych szczególnych miejscach i odrzuca wagę tych objawień dla zbawienia dusz.
Kiedy objawię się w tych miejscach po raz ostatni i przedstawię Siebie jako Matkę Zbawienia, wtedy się dowiecie, że to jest Moja ostatnia Misja i że wszystkie objawienia prowadzą do tego jednego, ostatecznego celu — do przyniesienia światu Zbawienia, które jest nabytym poprzez narodziny prawem każdej poszczególnej jednostki.
Radujcie się, gdyż dni te są blisko i kiedy usłyszycie o tych rzeczach, wtedy się przekonacie, że to proroctwo, skoro się wypełnia, może pochodzić jedynie ode Mnie, waszej umiłowanej Matki, Matki Zbawienia, Matki Bożej.
Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia
Janek Kowalski

Majdan po Hiszpańsku

Dlaczego tego typu informacji NIE MA w polskich ścierwo-mediach?

Jest tylko Ukraina, demokracja, Rosja , Ukraina itd.itp...

Czyżby takie informacje, w naszej części Europy nie byłyby dozwolone?
Janek Kowalski

Plany wojenne USA.

W 2014 roku Izrael może zaatakować Iran
Czytaj dalej: polish.ruvr.ru/…/W-2014-roku-Izr…
Janek Kowalski

Kolejni biskupi chcą zmiany doktryny Kościoła.

Ostrzeżenie dla Duchowieństwa
Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie nr 11 z serii Ostrzeżenie
wtorek, 16 listopada 2010, godz. 9.55
Moja córko, zostałaś wczoraj odrzucona, kiedy ludzie próbowali zasiać w tobie wątpliwości. Cierpiałaś z tego powodu. Nie rozpaczaj, Moje słowo zostanie usłyszane. Będziesz musiała zmierzyć się z przeciwnościami, które sprawią, że poczujesz się zniechęcona swoją pracą.
Moja …More
Ostrzeżenie dla Duchowieństwa
Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie nr 11 z serii Ostrzeżenie
wtorek, 16 listopada 2010, godz. 9.55
Moja córko, zostałaś wczoraj odrzucona, kiedy ludzie próbowali zasiać w tobie wątpliwości. Cierpiałaś z tego powodu. Nie rozpaczaj, Moje słowo zostanie usłyszane. Będziesz musiała zmierzyć się z przeciwnościami, które sprawią, że poczujesz się zniechęcona swoją pracą.
Moja córko, prowadzę cię. Musisz o tym pamiętać i nigdy nie zapominaj o Mojej obietnicy. Zrobiłem to, o co Mnie prosiłaś, możesz spać spokojnie. Jesteś teraz silniejsza. Nie czujesz tego?
Musisz bardzo uważać, z kim rozmawiasz. Moi wyznawcy lub ci, którzy się za nich mają, nie zawsze są tymi, kim wydają się być. Musisz robić to, co podpowiada ci serce.
Świat może ci się wydawać taki sam jak zawsze, ale jest zmiana, i ona dokonuje się właśnie teraz. Ta zmiana prowadzi ludzkość do ciemności, która ich spowije jak mgła i zasłoni ich miłość do Mnie.
Dlaczego Moje dzieci ciągle muszą poddawać prawdę w wątpliwość? One nie wypełniają Mojego nauczania, a mimo to został im podarowany dar przez Moich apostołów, którzy przez miłość do Mnie i przez moc Ducha Świętego dali światu ten wyjątkowy dar. Dar prawdy, która była nauczana i docierała do Moich dzieci w każdym zakątku świata. Przez wieki wiele Moich dzieci podążało za tym apostolskim przewodnictwem.
Inni, pomimo że znali prawdę, postanowili ją zafałszować i zmienić tak, aby pasowała do ich własnych możliwości, pragnień, żądz oraz pogoni za władzą. Wtedy to Moi wyznawcy nie mogli rozróżnić pomiędzy prawdą Bożego słowa i fałszerstwem rozpowszechnianym przez tych, którzy zbłądzili. To jest sposób, w jaki pracuje zwodziciel. Powoduje on zamieszanie, rozpacz i poczucie beznadziei i robi to od czasu Mojej śmierci na krzyżu. Ale słuchajcie Mnie teraz. On nie dostanie Mojej córki. Prowadzenie Niebios za pośrednictwem Moich proroków ponownie zaszczepi w Moich dzieciach wiarę.
Poproś Moje dzieci, by były czujne wobec zmian, które dokonują się na świecie. Poproś je, by otworzyły swe serca, swe oczy i umysły, aby były świadome kłamstw rozpowszechnianych przez szatana. Od niego pochodzi pajęczyna obietnic stworzona po to, by Moje dzieci odczuwały pociąg do cudów tego świata. Te cuda i fałszywa chwała są puste.
Kiedy tylko ich pustka zostaje ujawniona, okazuje się, że nie mają do zaoferowania prawdziwego pocieszenia ani też nie ukazują miłości.
Siły zła rosną w siłę, Moje dziecko. Są zaplanowane przez szatana, za pomocą jego armii złych wyznawców. Ci wyznawcy, poprzez chciwość i samouwielbienie, podążają za nim w uległym uwielbieniu i zostaną zaprowadzeni do fałszywego raju. Jego obiecany raj to nic innego jak czarna ciemność i do czasu, gdy Moje dzieci to odkryją, ich czas odkupienia już przeminie.
Modlitwa o Wybawienie i Ratunek
Wszystkie Moje dzieci muszą, nawet jeżeli miałyby to zrobić tylko dla miłości, którą mają dla swoich rodzin, obudzić się w obliczu tego zła, jeżeli chcą ocalić siebie nawzajem. Moja miłość ich poprowadzi, jeżeli teraz się do Mnie zwrócą. Niech nigdy nie boją się zwrócić do Mnie tymi słowami:
„O, mój Panie, poprowadź mnie do Twojego Królestwa i ochraniaj mnie przed ciemnością, która ogarnęła moją duszę. Wysłuchaj mnie teraz, o Święte Serce, i przez Twoją dobroć niech rozbłyśnie blask Twojej miłości i opieki.”
Wszystkie Moje dzieci, które pomodlą się w ten sposób, zostaną wysłuchane. Bóg odpowie na błaganie o ratunek dla nich i tych, których oni kochają. Z pomocą Moich wizjonerów prowadziłem Moją Najświętszą Matkę i skrupulatnie próbowałem wysłać ostrzeżenie światu. Wielu, wielu moich wizjonerów było na początku odrzuconych, jednakże w końcu zostali uznani. Tym razem jednak nie będą sobie mogli pozwolić na zwłokę w przekazaniu tych orędzi Mojemu ludowi.
Strzeżcie się fałszywych proroków
Bądźcie czujni wobec fałszywych proroków.
Muszę jednak ostrzec Moje dzieci, aby były czujne wobec fałszywych proroków. Wielu prawdziwych wizjonerów zostało bowiem zwiedzionych. Wizjonerzy, którzy są prawdziwi, otrzymają łaski, z których będzie promieniować Moja prawda w taki sposób, że towarzyszyć im będą niezwykłe znaki i cuda, którym nie będzie można zaprzeczyć.
Moje serce jest złamane, kiedy widzę sposób, w jaki wielu z nich zostało odrzuconych przez Moich wyświęconych uczniów. Ci sami uczniowie, których posłałem, by uczyli Moje dzieci, nie potrafią wykonać swojego zadania. Muszą się teraz zwrócić do Mnie o to, bym ich poprowadził, i modlić się o łaski potrzebne, by prowadzić Mój lud.
Moi wyświęceni słudzy są bardzo wyjątkowi i ci, którzy otrzymali Święcenia, muszą wysłuchać Mojej prośby. Macie teraz względem Mnie powinność. Odnówcie wasze śluby. Wierzcie i idźcie za tym, co podaje Moje święte orędzie. Bądźcie silni, gdyż wszyscy jesteście teraz wzywani, by dawać świadectwo prawdzie objawionej w Księdze Objawienia i zrozumieć to, że właśnie nadszedł czas. Przygotujcie się teraz na to Wielkie Wydarzenie, nie odrzucajcie Mnie i nie odwracajcie się do Mnie plecami. Nauczajcie z siłą i przekonaniem. Nie osłabiajcie znaczenia Mojego nauczania i nie mówcie Moim wiernym, że wszystko będzie dobrze. To nie jest posłanie, do którego zostaliście powołani. Waszym obowiązkiem wobec Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela, jest przekazanie Mojej owczarni prawdy.
Moje dzieci nie mogą słyszeć, że wszystkie zostaną zbawione. To nie jest prawdą, ponieważ jedynie ci, którzy zabiegają o Moje wybaczenie i poddają się Mnie i Mojemu nauczaniu, będą zbawieni.
Dlaczego nie słuchacie Mojego nauczania zawartego w Piśmie? Dlaczego stosujecie wymówki? Dlaczego zwodzicie Moje dzieci i przekonujecie je, że Bóg przebaczy wszystkim? Mój Przedwieczny Ojciec wybaczy jedynie tym, którzy wierzą we Mnie, okazują skruchę i żałują za grzechy.
Czy Moja śmierć na krzyżu nie nauczyła was niczego? Umarłem, by ocalić ludzkość od zła szatana. A tymczasem wy, mylnie rozumiejąc tolerancję, nauczacie Moje dzieci kłamstwa. Padliście ofiarą nacisków ludzkości, by kamuflować Święte doktryny, do głoszenia których zostaliście powołani.
Czy wy nie macie wstydu? Jesteście tak pochłonięci przez zbytki tego świata, a które ziemia ma do zaoferowania, że wierzycie w fałszywe dogmaty, narzucone wam przez tak popularną tolerancję, którą szatan rozplenił wśród Moich dzieci. Te biedne, zagubione dzieci potrzebują kierownictwa. Muszą też rozróżniać pomiędzy ludzką interpretacją, a boską obietnicą uczynioną przeze Mnie.
Dlaczego Moje dzieci nie miałyby uwierzyć w Boską interwencję? Dlaczego to bagatelizujecie, kiedy zostaje wam to ukazane? Moi księża, usłyszcie Moją prośbę. Módlcie się, aby Moje orędzie zostało wysłuchane.
Wiadomość dla biskupów
Moim biskupom mówię tak. Odłóżcie swoje szaty, odwróćcie się od bogactw, które wam polecono. Dążcie do skromności i pokory, które są od was wymagane. Wypełnijcie Moją wolę natychmiast lub zmierzcie się z konsekwencjami. Macie powinność wobec Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca. Jak ślepi się staliście. Znaki są wam teraz dawane przez wizjonerów, nawet znaki na niebie, a wy zawiedliście i nawet nie zwracaliście na nie uwagi. Zamiast tego siedzicie w swoich zamkach i uśmiechacie się szyderczo. Za to właśnie wasze grzechy nie będą wam odpuszczone.
Grzechy Moich wyświęconych uczniów, tych, którzy zdecydowali się iść Moją drogą, bardzo mnie obrażają. Otwórzcie wasze oczy, wasze serca i powróćcie do nauczania Mojej Świętej Księgi.
Wiadomość dla kardynałów
Moim kardynałom mówię tak. Jak wysoko się wznieśliście, że zapomnieliście o sakramentach i prawdzie Mojego nauczania, by prowadzić Moją owczarnię. Zejdźcie teraz na ziemię i idźcie tam, gdzie was zaprowadzę. Nie zwracajcie uwagi na fałsz, który opanował ludzkość. I nie wyrzekajcie się Mnie.
Proszę was, byście się modlili za Mojego ukochanego papieża, ostatniego prawdziwego papieża. Wy, Moi uczniowie, jesteście zwodzeni przez zwodziciela. Dał się poznać w Moim Kościele i wychodzi teraz jego zło. Ci z was, którzy mają oczy, niech patrzą przed siebie i za siebie, gdyż on porwie waszą duszę, jeśli dacie się zwieść.
Proszę, módlcie się teraz za was wszystkich. Błagajcie, bym wami kierował. Błagajcie o wybaczenie i pozwólcie Mi na nowo was prowadzić.
Jeżeli ktoś z was poddaje w wątpliwość te zalecenia, niech teraz posłucha. Dlaczego nie miałbym mówić do was w taki sposób? Za pośrednictwem Moich apostołów, którzy z pomocą Ducha Świętego dali światu Moje słowo, które żyje od tamtego czasu, nauczyłem was wszystkiego. Czas jest bliski. Całe życie modliliście się o to, bym was prowadził. Teraz ponaglam was, byście wysłuchali Mojej prośby.
Wasz Boski Zbawiciel
Jezus Chrystus
Janek Kowalski

Plany wojenne USA.

"Wyzwoliciele” na Bliskim Wschodzie chcą kontrolować Żydów
Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 11 czerwca 2011, godz. 22.00
Moja ukochana Córko, z miłością rozmawiam dziś wieczór z tobą, ponieważ teraz bardzo szybko coraz więcej Moich drogich wyznawców jednoczy się do walki z oszustem. Teraz on i bogate, wpływowe grupy, za którymi się ukrywa, spiskują, aby uzyskać większą kontrolę nad wami wszystkimi; …More
"Wyzwoliciele” na Bliskim Wschodzie chcą kontrolować Żydów
Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 11 czerwca 2011, godz. 22.00
Moja ukochana Córko, z miłością rozmawiam dziś wieczór z tobą, ponieważ teraz bardzo szybko coraz więcej Moich drogich wyznawców jednoczy się do walki z oszustem. Teraz on i bogate, wpływowe grupy, za którymi się ukrywa, spiskują, aby uzyskać większą kontrolę nad wami wszystkimi; ale wy nie możecie tego zobaczyć.
Będą zatrzymani szybciej, niż myślicie. Wielu z nich nawróci się podczas Ostrzeżenia. To osłabi grupę szatana, Grupę Jednego Świata, do tego stopnia, że wielu będzie się zastanawiać, jaką drogę wybrać, tak będą zdezorientowani. Wielu z nich powróci następnie do Mnie, Dzieci, gdyż szukać będą zbawienia.
Zemsta, kontrola, władza i nienawiść tworzą wspólnie największe zagrożenie dla przeżycia człowieka. Wszystkie wojny, które widzicie, mające miejsce na Bliskim Wschodzie i poza nim, zostały zaaranżowane. Nie są one dziełem przypadku. Zrozumcie, że powstania w tylu krajach jednocześnie nie dzieją się same z siebie. Wspomagane były przez złą grupę ze wszystkich rządów. Tych rządów, które kontrolują świat. Przywódcy na Bliskim Wschodzie są teraz usuwani, aby zrobić miejsce dla wyzwolicieli, którzy będą głosić sprawiedliwość i pokojowe środki, by pomóc Moim Dzieciom. Ale to jest nie ich zamiarem. Ich intencją jest kontrola Mojego ukochanego narodu, Żydów, którzy są teraz zagrożeni ze wszystkich stron.
Wszystkie te wydarzenia przerwane będą przez Ostrzeżenie. Wszyscy związani z tym globalnym złem również będą musieli, jeden po drugim, stanąć przede Mną, gdy pokażę im, jak Mnie obrażają. Wielu z nich padnie na kolana, prosząc o przebaczenie win.
To, Moje Dzieci, jest bardzo ważne, gdyż im więcej grzeszników, wszędzie, a zwłaszcza tych, którzy kontrolują wasze źródła utrzymania, powróci do Mnie, tym większe będzie Moje Miłosierdzie. Módlcie się, aby wszyscy ci, którzy będą świadkami Prawdy, nawrócili się, kiedy w czasie Ostrzeżenia zdadzą sobie sprawę, że ich kocham.
Modlitwa, Moje Dzieci, jest bardzo silna. Kiedy modlicie się do Boga Ojca w Moim Imieniu o zbawienie tych i innych dusz, On nie odmówi.
Wasza wierność wobec Mnie i codzienna modlitwa są pilnie potrzebne, aby rozluźnić uchwyt, w którym szatan trzyma dzieci, które naprawdę są Moimi Dziećmi.
Wasz, zawsze pełen Miłosierdzia Zbawiciel
Jezus Chrystus
Janek Kowalski

O czym kłamią Ukraińskie mass-media ?

Nikczemna grupa popełniająca największe kłamstwo, aby przejąć kontrolę nad krajami
Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie nr 348 z serii Ostrzeżenie
Czwartek, 16.02.2012, godz.20.00
Moja droga, ukochana córko, musisz powiedzieć Moim dzieciom, tym wszystkim Moim wyznawcom, aby łączyli się i tworzyli Łańcuch Ochrony w modlitwie.
Przyłączając się jako bracia i siostry w modlitwie za te zagubione dzieci, …More
Nikczemna grupa popełniająca największe kłamstwo, aby przejąć kontrolę nad krajami
Orędzia Ostrzeżenia

Orędzie nr 348 z serii Ostrzeżenie
Czwartek, 16.02.2012, godz.20.00
Moja droga, ukochana córko, musisz powiedzieć Moim dzieciom, tym wszystkim Moim wyznawcom, aby łączyli się i tworzyli Łańcuch Ochrony w modlitwie.
Przyłączając się jako bracia i siostry w modlitwie za te zagubione dzieci, które wędrują szukając miłości do Mnie, ale które nie mogą znaleźć pokoju w swoich duszach, możecie je uratować.
One potrzebują was, abyście się za nie modlili, ponieważ Ostrzeżenie nie nawróci tych słabych dusz.
Wy, Moi wierni wyznawcy przynosicie Mi pocieszenie, którego potrzebuję, kiedy widzę straszny ból i trudności znoszone obecnie przez Moje dzieci w prawie każdym zakątku świata.
Ta nikczemna grupa, składająca się z niektórych najbardziej wpływowych i elitarnych osób, popełnia największe kłamstwo poprzez swoje celowe spiskowanie dla przejęcia kontroli nad krajami Środkowego Wschodu, Europy i USA.
Ich plan ujawnia się na waszych oczach. Czy nie widzicie? Opracowanie tego planu zabrało dziesięciolecia.
Każde z Moich dzieci musi pozostać czujnym w każdej chwili.
Nie pozwólcie im zabrać waszych krajów. Sprzeciwcie się im.
Pieniądze są ich bronią oszustwa. Upadek waszych systemów bankowych był zamierzony. Teraz ruszają, aby zakończyć kolejną fazę swojego planu.
Wy, dzieci, możecie powstrzymać ten rozwój poprzez modlitwę.
Mój Ojciec umieszcza już przeszkody na ich drodze.
Moi wyznawcy obejmują wiele krajów. Musicie teraz połączyć się razem w modlitwie, aby powstrzymać przywódców europejskich, z których niektórzy są nieodłączni w powodowaniu swoimi podłymi sposobami straszliwych trudności u niewinnych ludzi.
Wzywam was do odmawiania tej Modlitwy Krucjaty (31), aby ich powstrzymać.
„O mój Jezu,
Pozwól mojej modlitwie przywołać Twojego Świętego Ducha,
Żeby zstąpił na tych przywódców kierowanych przez pożądanie, zachłanność, chciwość i pychę,
Aby zaprzestali prześladowań Twoich niewinnych dzieci.
Proszę Cię, o powstrzymanie ubóstwa, głodu i wojen od pochłaniania Twoich dzieci
I modlę się, aby przywódcy europejscy otworzyli swoje serca dla Prawdy Twojej Miłości.
Amen.”

Moja córko, łańcuch modlitwy rozprzestrzeni się na wszystkie strony i moc Ducha Świętego pomoże zatrzymać i przerwać działania tych ludzi, którzy mają władzę powstrzymania cierpienia.
Rozprzestrzeniajcie Moje Słowo w celu szerzenia nawrócenia.
Mój czas przyjścia, aby królować, jest bliski. Tak więc nie będzie wystarczająco czasu, aby uratować wszystkie dusze.
Uczyńcie wszystko co możliwe dla Mnie, waszego Jezusa, który kocha i troszczy się o was wszystkich.
Dzieci, przez wzgląd na całą ludzkość musimy pracować razem w naszej walce, aby zapobiec antychrystowi i jego potwornemu planowi oszustwa.
Nadzieja, miłość i modlitwy – to jest dzieci, czego od was oczekuję.
Dziękuję wam za całą waszą wierność i posłuszeństwo.
Nie widzieliście, a mimo to uwierzyliście. W momencie, gdy usłyszeliście Mój Głos przez te przekazy, rozpoznaliście Mnie.
Byliście w stanie to zrobić ze względu na Ducha Świętego, który panuje w waszych duszach.
Musicie dzielić się tym wielkim Darem, tak byście mogli przyprowadzić ze sobą wszystkich waszych bliskich do Mojego Nowego Raju na Ziemi.
Kocham każdego z was. Przynosicie Mi taką pociechę i radość.
Wasz ukochany Jezus
Janek Kowalski

Ukraina – szok i przerażenie. We Lwowie mordują Rosjan !

16.09.2012, 22:50 - Ostrzeżenie dla tych elitarnych ogólnoświatowych grup, które złączywszy się w potężnym sojuszu, knują plany przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami

Nadrzędna kategoria: Orędzia

Moja szczerze umiłowana córko, to jest ostrzeżenie dla tych elitarnych ogólnoświatowych grup, które złączywszy się w potężnym sojuszu, knują plany przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami.
Wy, …More
16.09.2012, 22:50 - Ostrzeżenie dla tych elitarnych ogólnoświatowych grup, które złączywszy się w potężnym sojuszu, knują plany przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami

Nadrzędna kategoria: Orędzia

Moja szczerze umiłowana córko, to jest ostrzeżenie dla tych elitarnych ogólnoświatowych grup, które złączywszy się w potężnym sojuszu, knują plany przejęcia kontroli nad wszystkimi narodami.
Wy, których bogiem jest szatan, pamiętajcie, że wasze dusze są zaciemnione złem, które zagnieździło się w was z powodu złego ducha.
Jesteście w wielkim niebezpieczeństwie, a mimo to wybieracie kult szatana, który chce ukraść wasze dusze i dręczyć was na wieczność.
Wasze plany dyktatury, panowania, kontroli i kierowania z ukrycia ludobójstwem wymierzone w dzieci Boże nie tylko zostaną udaremnione z Ręki Mojego Ojca, ale to zło obróci się przeciwko wam.
Zostaniecie surowo ukarani za swoje niegodziwości.
Grzechy, których jesteście winni są dla Mnie odrażające, a wasza nienawiść i pogarda dla tych ludzi, którym, jak twierdzicie, służycie w swoich rządach, zniszczą was na wieki.
Krótka chwila, którą będziecie się cieszyć, kiedy uzyskacie władzę nad narodami i wprowadzicie niegodziwy dyktatorski reżim, przyniesie wam życie wieczne Piekła.
Dostaniecie jeszcze wiele okazji do odwrócenia się od nikczemnych grup elitarnych potęg. Ale uważajcie, gdyż nie będziecie mieli dużo czasu.
Nigdy nie lekceważcie Potęgi Boga. Nie lekceważcie Jego Gniewu. Ponieważ, choć jest Bogiem wielkiego Miłosierdzia, On, Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec, jest również tym, którego należy się obawiać.
Jego moc jest wszechmogąca. Jego moc nad szatanem już wkrótce skumuluje się i wypędzi On Bestię i jego kohorty do jeziora ognia.
Wy także zostaniecie wrzuceni do Piekła, jeśli nadal będziecie niszczyć Boże Stworzenie, Boże dzieci.
Mój Ojciec nigdy nie wybaczy wam, jeśli przekroczycie granice Jego Wielkiego Miłosierdzia.
W dniu, w którym przyjdę sądzić będziecie drżeć w najgłębszym strachu nieznanym ludzkości.
W tym dniu otrzymacie karę odpowiednią do sposobu w jaki traktowaliście waszych braci i wasze siostry, dzieci Boże.
Uważajcie. Ponieważ Gniewu Bożego należy się obawiać.
Wasz Jezus
Janek Kowalski

Garabandal: przypuszczalna data Wielkiego Cudu.

Przygotowujcie się zawsze, każdego dnia, jak gdyby Ostrzeżenie miało być jutro,gdyż nadejdzie ono na was nagle
piątek, 31 stycznia 2014, godz. 16.13
Moja wielce umiłowana córko, słuchaj Mnie teraz, kiedy mówię o
nadchodzącym Ostrzeżeniu. Bez Mojej Interwencji większość świata pogrążyłaby się w czeluści bestii i nigdy nie ujrzałaby Światła
Bożego. Bez tego cudu miliardy dusz poszłyby do piekła.
More
Przygotowujcie się zawsze, każdego dnia, jak gdyby Ostrzeżenie miało być jutro,gdyż nadejdzie ono na was nagle
piątek, 31 stycznia 2014, godz. 16.13
Moja wielce umiłowana córko, słuchaj Mnie teraz, kiedy mówię o
nadchodzącym Ostrzeżeniu. Bez Mojej Interwencji większość świata pogrążyłaby się w czeluści bestii i nigdy nie ujrzałaby Światła
Bożego. Bez tego cudu miliardy dusz poszłyby do piekła.
Tak więc muszę wam przypomnieć, że musicie przygotować się na to Wydarzenie, gdyż przyniesie ono wielu straszliwy ból i cierpienie. Będzie to tak, jak gdyby wielu spadło do najniższego poziomu Czyśćca, który oczyszcza duszę wielkim żarem i wywołuje straszliwe poczucie wyrzutów sumienia, powodujące cierpienie ciała.
Wiele dusz będzie doznawać radości; a jednak nawet te dusze, które są blisko Mnie, także odczują ból, kiedy ujrzą w Mojej obecności swojezłe uczynki. Wstyd, jaki odczują, zostanie jednak szybko zapomniany, jako że Światło Mojego Miłosierdzia pochłonie ich i napełni ich Łaskami. Dusze, które Mnie wcale nie znają, będą jak zahipnotyzowane i wielu będzie myśleć, że oni umarli i są osądzani przeze Mnie, jak w Dniu Ostatecznym. Także jednak te dusze będą się radować, gdy Prawda zostanie im
objawiona. Natomiast te biedne, nędzne dusze, które lubują się w swoim grzesznym życiu, będą ogromnie cierpieć. Niektóre załamią się i legną u Mych Stóp, zasłaniając swoje oczy przed Moim Światłem, ponieważ ból, jaki będą odczuwały, stojąc przede Mną—samotnie i nie mogąc się obronić
—będzie dla nich nie do zniesienia. One nie poproszą o Moje Miłosierdzie, ponieważ ich nienawiść do Mnie jest głęboko zakorzeniona.
Wreszcie te dusze, które zupełnie się Mnie wyrzekły i oddały się duszą i ciałem diabłu, będą cierpieć jeszcze większą udrękę—tak, jakby pełzały w głębinach piekła. Wielu nie będzie w stanie znieść Mojej Obecności i padną oni przede Mną martwi jak kamień. Inni będą usiłowali Mnie zawołać, ale zostaną ode Mnie odwleczeni przez diabła.
Po tym, jak ta Moja potężna Interwencja będzie miała miejsce, nawrócą się jednak miliardy, i także i oni przyłączą się do Mojej Reszty Kościoła, by znosić pokutę za te dusze, które zupełnie odcinają się od Mojego Miłosierdzia—żeby ich dusze pomóc Mi uratować.
Wszystko będzie dobrze, ponieważ w końcu to Ja Jestem Wszelkim Miłosierdziem, Wszelką Dobrocią i Wszelką Miłością. Ci, którzy Mnie kochają, otrzymają Dar Mojej Miłości w obfitości. Moja Miłość rozpali w nich Obraz Mojej Męki, a to zachęci ich do złożenia wielkich ofiar w zadośćuczynieniu za grzechy dusz zgubionych, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia.
Przygotowujcie się zawsze, każdego dnia, jak gdyby Ostrzeżenie miało być jutro, gdyż nadejdzie ono na was nagle.

Wasz Jezus

(źródło:ostrzezenie.net/…/wybrane-oredzia…)
Janek Kowalski

Garabandal: przypuszczalna data Wielkiego Cudu.

Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Boskiego Miłosierdzia, danego
Siostrze Faustynie

Orędzie nr 125 z serii Ostrzeżenie
niedziela, 26 czerwca 2011, godz. 18.00
Moja droga, ukochana Córko, czas jest blisko. Jest bardzo mało czasu, by ostrzec i przygotować wszystkie te biedne dusze, które będą tak zszokowane podczas Ostrzeżenia, że nie będą pojmować, czego są świadkami. Muszą być poinformowane tak, …More
Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Boskiego Miłosierdzia, danego
Siostrze Faustynie

Orędzie nr 125 z serii Ostrzeżenie
niedziela, 26 czerwca 2011, godz. 18.00
Moja droga, ukochana Córko, czas jest blisko. Jest bardzo mało czasu, by ostrzec i przygotować wszystkie te biedne dusze, które będą tak zszokowane podczas Ostrzeżenia, że nie będą pojmować, czego są świadkami. Muszą być poinformowane tak, żeby wiedziały, czego się spodziewać. Jeżeli otworzą serca dla tej wielkiej chwili Boskiego Miłosierdzia, dana im będzie szansa na Wieczne Życie.
Wielkie Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Boskiego Miłosierdzia, danego Siostrze Faustynie. Ten Wielki Akt Miłosierdzia został przepowiedziany i odbędzie się podczas Ostrzeżenia, gdy Moje Wielkie Miłosierdzie
ogarnie cały świat. Moja krew i woda trysną naprzód tak, że w końcu wszyscy poznają Prawdę. Powiedzcie tym, którzy nie wierzą we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca, że wydarzenie to
nastąpi. Wówczas będą oni w stanie wytrzymać wstrząs Mojego Miłosierdzia, które podczas Ostrzeżenia pozwoli uratować miliony dusz z
uchwytu szatana. Prawda, gdy będzie ujawniona, uratuje wielu od ognia piekielnego.
Duch Święty, który następnie będzie obecny wszędzie w Moich Dzieciach, pomoże pokonać dzieła złego. Musicie wszyscy rozpowszechniać Słowo o tym, jak ludzkość najpierw musi przygotować swe dusze. Gdyż nawet wierzący muszą zrozumieć, że również oni będą emocjonalnie zaniepokojeni, gdy zobaczą własne grzeszne zachowanie w przeszłości, tak jak się ono Mnie ukazuje.
Wzywam teraz was wszystkich, aby skorzystać ze spowiedzi. Wszyscy pozostali chrześcijanie, musicie uklęknąć i modlić się o przebaczenie win. Tych, którzy nie są pewni tego proroctwa, proszę, miejcie wasze serca otwarte, bo kiedy będziecie świadkami tego ekologicznego, ale nadprzyrodzonego
Wydarzenia ważne jest, żebyście zrozumieli, że jest to Największy Cud, jaki kiedykolwiek zobaczycie; i że jest Moim Wielkim Darem dla was wszystkich. Rozważcie to. To będzie tak, jak będzie przebiegał Dzień Sądu Ostatecznego, tylko tym razem nie będziecie potępieni. Dana wam będzie nowa szansa na życie, kiedy wasze dusze zostaną uratowane, aby umożliwić wam przywrócenie stanu, którego pragnę.
Wierzący, módlcie się teraz z całego serca za innych, aby zostali uratowani.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus
Janek Kowalski

Czym karmia nas Ukrainskie mass media ? YouTube

Czciciel- nic nie rozumiesz, nic..
Janek Kowalski

Majdan, którego nie pokażą w wiadomościach

gloria.tv/post/vAYmvw6uhh1M3Sn4xXzXYjb4o

...teraz zmontowali Majdan i przejęli Ukrainę- kumasz to czciciel?
(jak nie to zgłoś się do mnie na priv)
Janek Kowalski

Czym karmia nas Ukrainskie mass media ? YouTube

Nie, tylko nowe władze Ukrainy kłamią - przecież o tym jest ten film!
Janek Kowalski

Majdan, którego nie pokażą w wiadomościach

BN- następny film to:
2.) WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA -ale ten jest dla ludzi inteligentnych..

Aj waj (- to takie twoje pozdrowienie, tak?)
Janek Kowalski

Majdan, którego nie pokażą w wiadomościach

BN-zobacz 'filmy wideo' na moim koncie (poza religijnymi) to zrozumiesz w co gra unijna żydomasoneria z Putinem. Jest dokładnie odwrotnie niż myślisz i przedstawiają to polskie koszer-ścierwomedia
Zacznij od:
1. Idea kryzysu..

Tu masz po polsku co powiedział Putin pewnego razu o obecnej Europie Zachodniej:
W.Putin Europa się degraduje
Janek Kowalski

Majdan, którego nie pokażą w wiadomościach

BN -masz wyprany mózg do cna - dzięki polskim ścierwomediom - zacznij powolną rekonwalescencję nim będzie za późno!
Janek Kowalski

Kolejni biskupi chcą zmiany doktryny Kościoła.

Doktryna pochodząca z ciemności – wielkie odstępstwo, które wyłoni się zza odrzwi Mojego Kościoła – opadnie jak wielka, gęsta mgła
Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 14 września 2013, godz. 3.00
Moja wielce umiłowana córko, Ja Jestem tym Głosem pomiędzy wami, który usiłuje wzbudzić posłuch wśród tych przywódców, którzy szerzą odstępstwo, a którzy władają w czterech krańcach ziemi.
Doktryna pochodząca…More
Doktryna pochodząca z ciemności – wielkie odstępstwo, które wyłoni się zza odrzwi Mojego Kościoła – opadnie jak wielka, gęsta mgła
Orędzia Ostrzeżenia

sobota, 14 września 2013, godz. 3.00
Moja wielce umiłowana córko, Ja Jestem tym Głosem pomiędzy wami, który usiłuje wzbudzić posłuch wśród tych przywódców, którzy szerzą odstępstwo, a którzy władają w czterech krańcach ziemi.
Doktryna pochodząca z ciemności – wielkie odstępstwo, które wyłoni się zza odrzwi Mojego Kościoła – opadnie jak wielka, gęsta mgła na wszystkich, niczego niepodejrzewających chrześcijan. Plan mający na celu stłumienie Prawdy już jest realizowany i niebawem, kiedy powstaną zmodyfikowane warianty Mojej Świętej Nauki, stanie się to oczywiste dla wielu z was. Lecz gdy tak będą podmieniać Prawdę na kłamstwa, Duch Święty podniesie się przeciwko Moim wrogom. Moje Światło ciągle jeszcze będzie widoczne pośród zamieszania, które na świecie spowodują ci przywódcy największej apostazji wszechczasów, chcąc ją przeprowadzić. Nie spoczną oni, zanim świat nie stanie się jakby pogański, pozbawiony miłości do Mnie, Jezusa Chrystusa.
Świecki świat zostanie uznany za jedynie istniejący, za taki świat, gdzie każdy człowiek zostanie zachęcony, aby podążać za swoimi własnymi żądzami i pragnieniami. Podejmie się każdy wysiłek, aby zagłuszyć Obecność Ducha Świętego. Zaprzeczą oni Mojemu Cierpieniu na Krzyżu oraz znaczeniu tego, że konieczne jest, aby sobie zasłużyć na zbawienie, choć nadal będzie ono przyznawane każdemu, kto odkupi się w Moich Oczach i kto poprosi o Moje Miłosierdzie. Oni nie tylko, że przeforsują kłamstwa o Mnie i o Moim Nauczaniu – karmiąc nimi Boże dzieci – ale także będą prześladować tych, którzy tym kłamstwom będą się przeciwstawiać.
Ci, którzy rzucą wyzwanie przywódcy Mojego Kościoła – ci z jego wnętrza – zostaną potraktowani bezwzględnie i nie okaże się im odrobiny miłosierdzia. Pomogę tym z was, którzy nie przyjmiecie fałszywych doktryn od tych, którzy twierdzą, że reprezentują Mój Kościół, oraz tym, którzy wiecie w swoim sercu, że nie mogłyby one pochodzić ode Mnie. Kierując wami, udzielę wam także pociechy. Nigdy nie wolno wam się wyprzeć Prawdy lub podporządkować się tym, których żądza władzy oznacza, że dopuszczą się oni kłamstw w Moim Imieniu, o ile tylko dzięki temu pozostaną w korzystnych układach z Moimi wrogami. Wasza Wiara zostanie prawdziwie przetestowana.
Przychodzę teraz, aby wam przynieść Prawdę – tylko i wyłącznie dlatego, że wam się Prawdy odmówi. Kiedy to się stanie, Prawdy nie będzie wolno wam głosić innym duszom, choć one nie potrafią bez Niej przetrwać.
Módlcie się o Miłosierdzie dla waszych własnych dusz i za tych, którzy przez Moich wrogów zostaną wprowadzeni w ten kardynalny błąd.
Wasz Jezus
Janek Kowalski

Tak rodzi się III wojna światowa.

Jezus Królem Polski !!!
Janek Kowalski

Tak rodzi się III wojna światowa.

mkatana:
Porządek z naszym '' wspaniałym'' rządem zrobimy sobie sami w czasie
najbliższych wyborów, a Putin to lepiej niech się trzyma jak najdalej
od naszych granic. Znamy z historii ''dobrodziejstwa'' ruskiego zaboru.
-----------------------------------------------------------------------
1. w Polsce nie będzie żadnych demokratycznych wyborów- już poprzednie były sfałszowane- dla mnie to …More
mkatana:
Porządek z naszym '' wspaniałym'' rządem zrobimy sobie sami w czasie
najbliższych wyborów, a Putin to lepiej niech się trzyma jak najdalej
od naszych granic. Znamy z historii ''dobrodziejstwa'' ruskiego zaboru.
-----------------------------------------------------------------------
1. w Polsce nie będzie żadnych demokratycznych wyborów- już poprzednie były sfałszowane- dla mnie to oczywiste
2. W kraju w którym ginie prezydent i kamufluje się różne aspekty dochodzenia do prawdy z poparciem premiera to dla mnie takie PAŃSTWO NIE JEST NIC WARTE
-to jest jedna wielka ściema dla ludu pracującego miast i wsi czyli tzw. proli (proletariuszy)
Janek Kowalski

Tak rodzi się III wojna światowa.

Tu nie chodzi tylko o Ukrainę, chociaż akurat teraz to państwo znalazło się na granicy obecnego zasięgu żydomasonerii wprowadzającej swe szatańskie prawa.

NIE MOŻNA TOLEROWAĆ ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ DALEJ TYCH PRAW, podczas gdy tak naprawdę tym masonom, tak samo jak Hitlerowi w 1939 chodzi jedynie o przejęcie jak największej przestrzeni do "życia".
Jeśli o mnie chodzi to Putin niech wkracza …More
Tu nie chodzi tylko o Ukrainę, chociaż akurat teraz to państwo znalazło się na granicy obecnego zasięgu żydomasonerii wprowadzającej swe szatańskie prawa.

NIE MOŻNA TOLEROWAĆ ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ DALEJ TYCH PRAW, podczas gdy tak naprawdę tym masonom, tak samo jak Hitlerowi w 1939 chodzi jedynie o przejęcie jak największej przestrzeni do "życia".
Jeśli o mnie chodzi to Putin niech wkracza nawet do Polski- może zrobi wreszcie porządek z naszym "wspaniałym" rządem.
Janek Kowalski

Głosujesz na PO lub SLD - Posłuchaj tego : Dr.Michael Jones

Właśnie: liberalizm, tolerancja, propaganda seksualna od kiedy zagościły w Polsce zaczęły się polskie problemy..
Janek Kowalski

Związek szczepień z autyzmem udowodniony!

Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.
Sobota, 13.10.2012, 16.10
Moja droga, umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie.
Jedno-światowe rządy, utworzone w tych narodach, które niestrudzenie współdziałają razem, niemal zakończyły swą pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu.
Wynikiem …More
Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.
Sobota, 13.10.2012, 16.10
Moja droga, umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie.
Jedno-światowe rządy, utworzone w tych narodach, które niestrudzenie współdziałają razem, niemal zakończyły swą pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu.
Wynikiem tego będzie nowa jedno-światowa religia, odraza w Oczach Mojego Ojca.
Mój Kościół został wewnątrz opanowany przez wrogów, którzy są wilkami w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną.
Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia, które zabije was, jeśli je przyjmiecie.
Jest to czas, gdy tylko modlitwa, wiele modlitw, mogą złagodzić skutki tej strasznej nikczemności, stworzonej przez elitarną grupę ludzi u władzy.
Działają w każdej części waszych rządów, a ci, którzy ręka w rękę pracują z nimi na co dzień wiedzą, co oni robią.
Są tak przebiegli, że przedstawią każdy nikczemny uczynek jako wielką rzecz, wspaniałą pomoc dla ludzkości. Zrobią wszystko co mogą, aby zbezcześcić wszystko, co jest związane z Bogiem.
Będą szerzyć i promować pogaństwo. Boże dzieci, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną zarażone ich złymi metodami.
Musicie modlić się o ochronę, ale przede wszystkim musicie modlić się za te dusze. Ponieważ Mój Ojciec zamierza ich ukarać. On wybierze każdego z nich i zniszczy ich. Bez waszych modlitw będę zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.
Wasz Jezus

(źródło: ostrzezenie.wordpress.com)
Janek Kowalski

Ks. Alfred Wierzbicki przekonuje, że Maryja była matką gender.

Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła

wtorek, 22 października 2013, godz. 13.30
Moja wielce umiłowana córko, Moi umiłowani słudzy połączą się ze Mną w jedną całość – mniej niż połowa z nich – lecz ich wierność dla Mnie pomoże Mojej Armii przetrwać i wzrastać w tym celu, aby rozpowszechniać Ewangelie, podczas kiedy cały świat ogarnie …
More
Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła

wtorek, 22 października 2013, godz. 13.30
Moja wielce umiłowana córko, Moi umiłowani słudzy połączą się ze Mną w jedną całość – mniej niż połowa z nich – lecz ich wierność dla Mnie pomoże Mojej Armii przetrwać i wzrastać w tym celu, aby rozpowszechniać Ewangelie, podczas kiedy cały świat ogarnie mrok ciemności, która będzie odczuwana w czasie tego największego upadku wiary wszechczasów.
Brak szacunku dla Mnie, Jezusa Chrystusa, staje się ewidentny we wszystkich krajach: w miejscach publicznych i w Moich Kościołach. Moim obecnym pragnieniem jest przygotowanie Mojej Armii we właściwy sposób. Nie pozwólcie, Moi umiłowani uczniowie, aby te sprawy was niepokoiły, gdyż to was rozproszy, podczas gdy Ja potrzebuję, abyście byli mocni w waszej wierze. Tak samo jak drzwi zostały zatrzaśnięte przed Moją Matką, kiedy tuż przed Moim Narodzeniem próbowała znaleźć schronienie, tak i drzwi zatrzasną się przed wami. Wiedzcie, że gdy owi wprowadzeni w błąd słudzy w Moim Kościele drzwi te przed waszym nosem wam zatrzasną, wtedy musicie zwrócić się do Mnie samego. Wiedzcie także, że ci, którzy twierdzą, że są świętymi ludźmi, obeznanymi z Pismem Świętym i Nauczaniem Mojego Kościoła, jako pierwsi ustawią się w kolejce, aby was potępić, ponieważ podążacie za Prawdą. Mówiąc to, mam na myśli te dusze, które Mnie kochają i które znają Prawdę, a niekoniecznie tylko tych, którzy śledzą te Moje Orędzia dla całego świata.

Dar Ducha Świętego ogarnie jedynie tych, którzy są godni, aby ten drogocenny Dar od Boga przyjąć. Ci nienapełnieni Duchem Świętym rzucać będą obelgami i próbować was przekonać, abyście podążyli za herezjami, które wkrótce grasować będą we wszystkich chrześcijańskich kościołach. Im większym strachem będą napawały ich te Orędzia, tym intensywniej będą was napastować. Musicie zignorować ich nienawistny jad i zachować milczenie. Dni te już prawie nadeszły. Niektórzy z was właściwie już zaznali próbki tej gwałtownej opozycji, którą z Mojego powodu będziecie musieli znosić.
Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła, ale wiedzcie o tym: Z popiołów powstanie Moje Chwalebne Ciało, Nowa Jerozolima, a wy zostaniecie wybrani, aby władać pośród dwunastu narodów. O ile pozostaniecie Mi wierni, wyniosę was w chwale, a w przyszłym świecie Ziemia i Niebo będą należeć do was. W czasie trwania tej ohydy spustoszenia, która będzie rzeczą krótkotrwałą, musicie polegać wyłącznie na Mnie. A potem nic już nigdy was ode Mnie nie oddzieli.
Wasz Jezus
(źródło: ostrzezenie.wordpress.com)
Janek Kowalski

Niewygodna prawda o Majdanie - swoi strzelali do swoich! PL

Myślę, że są to półprawdy, na które się powołujesz..

Czas pokaże, czy rzeczywiście masz racje..
Janek Kowalski

Niewygodna prawda o Majdanie - swoi strzelali do swoich! PL

Ja to wszystko rozumiem, tylko skąd masz pewność, że Putin jest po stronie bilderbergów?

Bo jakoś nie mogę zajarzyć.
Janek Kowalski

Niewygodna prawda o Majdanie - swoi strzelali do swoich! PL

Napisałeś:

Putin gra tylko w to co mu karza ... Dlatego to wszystko to tylko czesc ich misternego planu NWO , ktorym ostatecznie jest ustanowienie jedego Rzadu Swiatowego z jedna waluta, czyli znamieniem Bestii 666. Ta cala szopka …

Może Putin nie gra tylko naprawdę przeciwstawia się NWO?
Janek Kowalski

Niewygodna prawda o Majdanie - swoi strzelali do swoich! PL

A może takie strony, jak ta na którą się powołujesz -Wolnyczlowiek'u- to po prostu
prowokacja?

Zuważyłem, że jest z uk, a przecież Londyn to światowe gniazdo masonów!
Janek Kowalski

Niewygodna prawda o Majdanie - swoi strzelali do swoich! PL

No właśnie, ścierwomedia w Polsce podają ogółowi tylko jedną stronę medalu, zaś większość obywateli jest na tyle leniwych, że nawet nie przeczuwa, że są okłamywani!

Dzisiaj w Newsweeku na pierwszej stronie jest wielki napis:
IMPERIUM ZŁA nawiązując do Rosji. Ciekawe skąd wzięli ten tytuł? Ja wiem!!!
Jest inny kraj, który kryje się pod tym tytułem!
Wpisz na youtube:" Imperium zła"
Wyskoczyło?? …More
No właśnie, ścierwomedia w Polsce podają ogółowi tylko jedną stronę medalu, zaś większość obywateli jest na tyle leniwych, że nawet nie przeczuwa, że są okłamywani!

Dzisiaj w Newsweeku na pierwszej stronie jest wielki napis:
IMPERIUM ZŁA nawiązując do Rosji. Ciekawe skąd wzięli ten tytuł? Ja wiem!!!
Jest inny kraj, który kryje się pod tym tytułem!
Wpisz na youtube:" Imperium zła"
Wyskoczyło??

JUŻ WIESZ JAKIEGO KRAJU TO GAZETA?
Janek Kowalski

Czy Putin jest bezkarny?

Ja jestem innego zdania:

Putin to ostatnia zapora przed bandą syjonistów tworzonego obecnie przez usa i unię rządu światowego. Mam nadzieję, że zdarzenia na Krymie zastopują na pewien czas ich zamiary.
Tylko ludzie nieświadomi obecnej sytuacji powstającego Nowego Porządku światowego mogą pisać tak powierzchowne artykuły jak ten niniejszy.
Żydomasonom właśnie o to chodzi, by całą sytuację na Ukra…More
Ja jestem innego zdania:

Putin to ostatnia zapora przed bandą syjonistów tworzonego obecnie przez usa i unię rządu światowego. Mam nadzieję, że zdarzenia na Krymie zastopują na pewien czas ich zamiary.
Tylko ludzie nieświadomi obecnej sytuacji powstającego Nowego Porządku światowego mogą pisać tak powierzchowne artykuły jak ten niniejszy.
Żydomasonom właśnie o to chodzi, by całą sytuację na Ukrainie tak przedstawiano!
Zrobili podobnie już w Iraku, Libii, Tunezji, Syrii a większość bidnych ludzi w dalszym ciągu nic nie kuma, no bo niby kto im ma to wszystko wyjaśnić?
Janek Kowalski

1. Ratujmy Polskę - Rekolekcje patriotyczne. Ks. dr hab. Piotr Natanek.mp4

NADSZEDŁ CZAS NA DZIAŁANIE !!

Obudźmy wszystkich!
Janek Kowalski

Kreuz bleibt im Polnischen Parlament hängen – Kulturkampf antichristlicher Kräfte

TŁUMACZENIE:

Krzyż pozostanie w Sejmie - Walka antychrześcijańskich sił.
Sealtiele 09/03/2014 13:26:54

( Warszawa )warszawski sąd odrzucił żądanie zdjęcia krzyża w polskim parlamencie . Symbol chrześcijański będzie nadal wisieć w sali parlamentu w Warszawie , bo to " nie narusza prawa . " Ateistyczna partia Ruch Palikota ( Ruch Palikota ) nadal chce kontynuować swoją kampanię anty chrześcijań…More
TŁUMACZENIE:

Krzyż pozostanie w Sejmie - Walka antychrześcijańskich sił.
Sealtiele 09/03/2014 13:26:54

( Warszawa )warszawski sąd odrzucił żądanie zdjęcia krzyża w polskim parlamencie . Symbol chrześcijański będzie nadal wisieć w sali parlamentu w Warszawie , bo to " nie narusza prawa . " Ateistyczna partia Ruch Palikota ( Ruch Palikota ) nadal chce kontynuować swoją kampanię anty chrześcijańską , a teraz odwołują się do Strasburga od wyroku .
" Nawet jeśli krzyż jest symbolem religijnym , nie można ignorować jego znaczenia jako symbol tożsamości narodowej i kultury polskiej " , a więc " prawo nie zostało naruszone. " Ten warszawski sąd uzasadnia , że krzyż ma nadal wisieć w polskim parlamencie .
Antyklerykalny Ruch Palikota wywołał zażartą wojnę kulturową.
Decyzja kończy trwający od 2011 spór , który anntyklerykalny , lewicowo-liberalny Ruch Palikota rozpoczął ( tło i pochodzenie Ruchu Palikota patrz raport kaca na Poland- wybory- " To nie jest dobry dzień dla ochrony życia " – antyklerykalna twarz Phantom ma ) . Wzywa do usunięcia krzyża z sali Sejmu, pierwszej izby Sejmu RP . Krzyż został zainstalowany z inicjatywy posła katolickiego po upadku reżimu komunistycznego .
Pprzedsiębiorca Palikot teraz chce wnieść sprawę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu w kampanii antychrześcijańskiej . On twierdzi, że obecność krzyża w parlamencie " narusza prawo do wolności sumienia i wyznania " .
Polski wymiar sprawiedliwości jest innego zdania i oddalił wniosek . To symbol chrześcijański uznaje szczególne znaczenie historyczne i kulturowe , które jest integralną częścią polskiej tożsamości , zwłaszcza jeśli chodzi o rolę Kościoła katolickiego w ciągu ostatnich dwóch stuleci do jedności narodowej , szczególnie w okresie II wojny światowej i okupacji sowieckiej do 1989 roku .
Premier Tusk z zadowoleniem przyjmuje decyzję sądu.
Decyzja ta została również przyjęta przez liberalno- konserwatywnego premiera Donald Tuska . Podkreślił on, że sekularyzm państwa nie powinien być wyrażony w bezowocnych sporach na temat przyłączenia krzyży w przestrzeni publicznej . Jedno z badań stwierdziło, że 71 procent Polaków jest za utrzymaniem krzyża w parlamencie . Jednak ,agresywność grup antychrześcijańskich prowadzi do coraz częstszych postępowań sądowych . Ateiści dążą na liczne metody w nadziei, że pewnego dnia znajdą sędziego, który uczyni wyłom na ich korzyść .
Ruch Palikota w zawartej w 2013 roku umowie z przedstawicielami postkomunistycznych sił opuścił sojusz Europa Plus , który chce konkurować z lewicowo-liberalnym , stanowiskiem prounijnym w wyborach europejskich w 2014 r. i oferuje się jako alternatywę wyboru dla całego lewego spektrum liberałów lewicowych do Zielonych i komunistów .
Historyczna pochwała rosyjskiego patriarchy orthdoxa dla polskiego Kościoła-
40 procent polskich katolików regularnie uczestniczyć w niedzielnej Mszy św . 90 procent Polaków uznaje Kościół katolicki jako główny czynnik , " jedności ludzi . " Ostatnio nawet pochwalił Rosyjska Cerkiew Patriarcha Cyryl z Moskwy " Kościół katolicki Polski" , ponieważ jest on na czele Unii Europejskiej w obronie wartości chrześcijańskich " . Wyróżnienie ma wyjątkowe znaczenie ze względu na starą historyczną wrogość , która istniała między katolicką Polską i prawosławną Rosją .

ostrzezenie.wordpress.com
o Strona główna |Ostrzeżenie Second Coming Forum - BógOjciec , Jezus Chrystus , Maryja Dziewica
Janek Kowalski

orędzia z serii Ostrzeżenie- Świat będzie się cieszył, ponieważ Mój Kościół w Rzymie …

Andrew1965 taki stary, a taki g...i..
Janek Kowalski

Arogancja Waszyngtonu, pycha i zło czynią przygotowania do wojny.

Bardzo dobry artykuł! 👍
Janek Kowalski

Ostatni Wielki Post ? Szykujmy się na spotkanie z Panem!

Bój Ojciec: Przychodzę, aby zgromadzić wiernych. Mój czas niebawem nadejdzie, gdyż Miłosierdzie Mojego Syna jest prawie nad wami
Orędzia Ostrzeżenia

poniedziałek, 13 stycznia 2014, godz. 16.56
Ja Jestem Bogiem Ojcem. Ja Jestem, Który Jestem. Ja Jestem waszym Stworzycielem — Alfą i Omegą.
Moja najdroższa córko, słuchaj Mnie, podczas gdy zapowiadam, że Moja Interwencja, aby zapobiec zagładzie …More
Bój Ojciec: Przychodzę, aby zgromadzić wiernych. Mój czas niebawem nadejdzie, gdyż Miłosierdzie Mojego Syna jest prawie nad wami
Orędzia Ostrzeżenia

poniedziałek, 13 stycznia 2014, godz. 16.56
Ja Jestem Bogiem Ojcem. Ja Jestem, Który Jestem. Ja Jestem waszym Stworzycielem — Alfą i Omegą.
Moja najdroższa córko, słuchaj Mnie, podczas gdy zapowiadam, że Moja Interwencja, aby zapobiec zagładzie rasy ludzkiej, niedługo będzie miała miejsce.
To, że nie słyszycie, żeby działo się coś złego, wcale nie znaczy, że nic złego się nie dzieje. Planowana jest bowiem podstępna akcja, aby wywołać wojnę, a jedynym jej celem jest wyniszczenie tak wielu ludzi, jak tylko możliwe. Możliwości człowieka, jeśli idzie o wprowadzanie w życie złych uczynków, skierowanych przeciwko Moim dzieciom, nigdy nie były większe. Także nigdy nie były większe możliwości człowieka, jeśli idzie o wytwarzanie technologii, a przy tym wiedza ta jest nadużywana na szeroką skalę, zaś plany kontroli każdej dziedziny waszego życia znajdują się w zaawansowanym stadium.
Oni — Moi wrogowie — chcą kontrolować to, co spożywacie, co pijecie i w ogóle to wszystko, co wam pozwala na szerzenie Prawdy, którą wam przekazałem. Oni też nie spoczną, aż nie nadejdzie dzień, kiedy nie zdobędą kontroli nad waszymi krajami, waszymi finansami i waszym zdrowiem. Podczas gdy plany te będą stawać się wyraziste, zapanują oni nad wszystkimi religiami. Ponieważ tak wielu ludzi nie wierzy w Moje Istnienie, opozycja wobec ich perfidnych planów, aby skraść Mi dusze, będzie niewielka.
Jeżeli człowiek wierzy, że potrafi przeciwstawiać się Bogu, to naprawdę nie wie on, Kim Ja Jestem. Skoro nie wie on, Kim Ja Jestem, to nie wie on nic. Jego serce stało się twarde, jego intelekt stępiał, a jego dusza stała się ociężała.
Ten, kto oddala się ode Mnie, jest zgubiony. Ten, kto walczy przeciwko Mnie, chcąc ukraść dusze Moich dzieci, jest dla Mnie martwy, a jego los przesądzony.
Zainterweniuję teraz, aby powstrzymać to straszliwe, podłe okrucieństwo, zanim do niego dojdzie. I wtedy — po tym, jak to uczynię — otworzę wasze oczy, poruszę wasze serca i wzbudzę w was zachwyt. Wkrótce objawię Prawdę, ponieważ tak wielu z was już w Nią nie wierzy.
Ja Jestem wszystkim, co jest i co będzie. Ja Jestem waszym Ojcem: Wszech-Wiedzącym, Wszech-Widzącym, Wszech-Miłującym i Wszech-Miłosiernym. Przychodzę, aby zgromadzić wiernych. Mój czas niebawem nadejdzie, gdyż Miłosierdzie Mojego Syna jest już prawie nad wami.
Wasz umiłowany Ojciec
Bóg Najwyższy
Janek Kowalski

Czy uczeń Putin przerośnie Hitlera? Oby nie.

Putin to ostatnia zapora przed bandą syjonistów tworzonego obecnie przez usa i unię rządu światowego. Mam nadzieję, że zdarzenia na Krymie zastopują na pewien czas ich zamiary.
Tylko ludzie nieświadomi obecnej sytuacji powstającego Nowego Porządku światowego mogą pisać tak powierzchowne artykuły jak ten niniejszy.
Żydomasonom właśnie o to chodzi, by całą sytuację na Ukrainie tak przedstawiano!
More
Putin to ostatnia zapora przed bandą syjonistów tworzonego obecnie przez usa i unię rządu światowego. Mam nadzieję, że zdarzenia na Krymie zastopują na pewien czas ich zamiary.
Tylko ludzie nieświadomi obecnej sytuacji powstającego Nowego Porządku światowego mogą pisać tak powierzchowne artykuły jak ten niniejszy.
Żydomasonom właśnie o to chodzi, by całą sytuację na Ukrainie tak przedstawiano!
Zrobili podobnie już w Iraku, Libii, Tunezji, Syrii a większość bidnych ludzi w dalszym ciągu nic nie kuma, no bo niby kto im ma to wszystko wyjaśnić?
Janek Kowalski

Ewgenij Nowikow: kto naprawdę stoi za przewrotem na Ukrainie?

To jest cała PRAWDA!
a nie te głupoty o demokracji w polskich gazetach i mediach..
Janek Kowalski

Świadectwo świadka Zmartwychwstania Chrystusa

Niesamowite świadectwo.
Janek Kowalski

Czy św Michał płacze na Rodos?

Cztery regiony świata, do których nawiązuję, to cztery wielkie imperia – USA, Rosja, Europa i Chiny

wtorek, 24 września 2013, godz. 11.18
Moja wielce umiłowana córko, cztery regiony świata, do których nawiązuję, to cztery wielkie imperia – USA, Rosja, Europa i Chiny. Wszystkie przepowiedziane proroctwa dotyczą tych mocarstw, wokół których będą się kształtować te radykalne zmiany w zakresie …
More
Cztery regiony świata, do których nawiązuję, to cztery wielkie imperia – USA, Rosja, Europa i Chiny

wtorek, 24 września 2013, godz. 11.18
Moja wielce umiłowana córko, cztery regiony świata, do których nawiązuję, to cztery wielkie imperia – USA, Rosja, Europa i Chiny. Wszystkie przepowiedziane proroctwa dotyczą tych mocarstw, wokół których będą się kształtować te radykalne zmiany w zakresie systemów religijnych i politycznych.
Syria i Egipt, z powodu zamieszek w tych krajach, staną się katalizatorem dla większej wojny, która uwikła cztery wielkie mocarstwa. Wszystkie te mocarstwa będą ze sobą połączone, aby stworzyć jednolity reżim, który zostanie wykorzystany do kontrolowania globalnych zasobów i światowej populacji.
Wojna religijna będzie miała dla tej kontroli kluczowe znaczenie, a odpowiedni przywódcy Moich Kościołów Chrześcijańskich zostaną pokonani i zniszczeni w ramach przygotowań, jakie prowadzi bestia, która będzie kontrolować wszystkie cztery imperia. Żadnemu z rządzących, którzy przeciwstawiają się Słowu Bożemu lub którzy próbują unicestwić Jego Dzieci, nie zostanie przyznane przez Boga prawo, aby przemocą ogarnąć tych, których imiona znajdują się w Księdze Życia. I chociaż mówię o chrześcijanach oraz o tym, że jest konieczne, aby pozostali Mi oni wierni, to odnoszę to także do Żydów, ponieważ ich obrońca, Michał Archanioł, będzie nad nimi czuwał i dopomoże im przetrzymać prześladowanie, które oni, jako wybrany naród Boga, będą także musieli przejść.
Plan Boży został uformowany i wszyscy aniołowie i święci w Niebie obecnie się przygotowują, aby pomóc Mi w Mojej Misji, mającej na celu zjednoczenie i ochronę tych wszystkich, którzy Mnie kochają, przed wielkim oszustwem, jakie zostało zaplanowane, aby ogłupić świat. Nigdy wcześniej nikczemność skierowana przeciwko Bogu nie była przez rasę ludzką tak wspólnie okazywana, jak dzieje się to dziś. Nigdy wcześniej śmiertelny człowiek nie był w stanie – poprzez przejęcie władzy, mające na celu sprawowanie kontroli – zadawać tak wiele cierpienia, jak ma to miejsce w tym momencie historii. Wielkie prześladowanie przeciwko Bożym dzieciom – wywołane przez szatana przy skwapliwym wsparciu złych, żądnych władzy mężczyzn oraz przez kobiety, zajmujące pozycje, dające im wielką władzę – rozkwita na waszych oczach. Jednak wielu z was nie potrafi tego dostrzec, ponieważ zostaliście ogłupieni.
Wasz Jezus
(źródło: ostrzezenie.wordpress.com)
Janek Kowalski

Nadchodzi trwoga - Ikony płaczą!

Amen.
Janek Kowalski

Nadchodzi trwoga - Ikony płaczą!

Druga Pieczęć: Trzecia Wojna Światowa
Środa, 16.05.2012, godz.03.10
Moja najdroższa, ukochana córko, muszę cię poinformować, że Trzecia Wojna Światowa jest w fazie rozwoju na świecie.
Tego ranka, jak możesz zobaczyć, płyną Moje łzy.*
Druga Pieczęć rozwija się, tak jak przepowiedziano Janowi Ewangeliście w Księdze Objawienia.
Początek będzie w Europie.
Przyczyną będzie wasz system bankowy, a Niem…
More
Druga Pieczęć: Trzecia Wojna Światowa
Środa, 16.05.2012, godz.03.10
Moja najdroższa, ukochana córko, muszę cię poinformować, że Trzecia Wojna Światowa jest w fazie rozwoju na świecie.
Tego ranka, jak możesz zobaczyć, płyną Moje łzy.*
Druga Pieczęć rozwija się, tak jak przepowiedziano Janowi Ewangeliście w Księdze Objawienia.
Początek będzie w Europie.
Przyczyną będzie wasz system bankowy, a Niemcy po raz kolejny zaangażowane będą w tę tragedię, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach.


Kiedy to się rozpocznie, zakończy się ratowanie gospodarki, a katastrofa dotknie Grecję z dużym negatywnym skutkiem we Francji.

Środkowy Wschód będzie również zaangażowany w stan wojny z Izraelem i Iranem, a Syria odegra poważną rolę w upadku Egiptu.


Moja córko, budzę cię, aby ci to powiedzieć, nie żeby cię przestraszyć, ale aby wezwać w tym czasie do wielkiej modlitwy za Europę.

Z powodu wojny i braku pieniędzy znaczna część zbiorów zostanie utracona, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci, która oznacza głód.

To dlatego teraz nakłaniam wszystkie Boże dzieci, aby próbowały składować suszoną i trwałą żywność, dla wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby rozwijać własne zbiory, jeśli to możliwe.


Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia.

Efektem tej wojny będzie, że Mój Kościół Katolicki na ziemi zostanie wciągnięty do jednego światowego kościoła, w imię zjednoczenia.

Ta unifikacja, albo fałszywy pokój, staną się rzeczywistością po tym, jak antychryst sprawi wrażenie wykreowania fałszywego pokoju i tak zwanego końca wojny.
Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni, dopóki w światowe sprawy nie zostaną zaangażowane Chiny i Rosja.
Będą one stanowić zagrożenie dla „Bestii z dziesięcioma rogami “, Europy, i będą ją opanowywać dla wprowadzenia komunizmu.
“Czerwony smok”, Chiny, już zdobywa silną pozycję w świecie, ze względu na swą kontrolę światowych finansów.
”Czerwony Smok” i “Niedźwiedź”, którym jest Rosja, nie kochają Boga.
Są one prowadzone przez antychrysta, który jest ze Wschodu, i który ukrywa się za zamkniętymi drzwiami.

Kiedy proroctwa te ujawnią się, cały świat uwierzy w te przekazy. Wówczas nie będzie żadnych wątpliwości.
Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty, gdyż pomoże to osłabić wpływ tych wydarzeń.
Krucjata Modlitwy (54) – Modlitwa do Ojca, aby złagodzić wpływ Trzeciej Wojny Światowej
”O Niebieski Ojcze, w Imię Twojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa,
Który ogromnie cierpiał za grzechy ludzkości, proszę pomóż nam w tych trudnych czasach, wobec których stoimy.
Pomóż nam przetrwać prześladowania planowane przez zachłannych władców i tych, którzy chcą zniszczyć Twój Kościół i Twoje dzieci.
Błagamy Cię Drogi Ojcze, pomóż nam nakarmić nasze rodziny i ocal życie tych, którzy wbrew swojej woli zmuszeni będą do wojny.
Kochamy Cię Drogi Ojcze.
Błagamy Cię, pomóż nam w potrzebie.
Wybaw nas od uścisku antychrysta.
Pomóż nam przetrwać jego piętno, znamię Bestii, odmawiając przyjęcia go.
Pomóż tym, którzy Cię kochają, aby zawsze pozostali wierni Twojemu Świętemu Słowu, tak abyś
Mógł obdarzyć nas łaskami dla przetrwania w ciele i duszy.
Amen.”


Moja córko, wiem, że ta wiadomość może być szokiem, ale pamiętajcie, że modlitwy oraz Modlitwa o Pieczęć Boga Żywego (nr 33), ochronią Moich wyznawców.
Moja Reszta Kościoła, wy, Moje dzieci, przetrwacie, chociaż nie będzie to łatwe.
Będziecie prześladowani z powodu waszego Chrześcijaństwa, ale nigdy nie wyprzecie się Mnie, ani Mnie nie odrzucicie.
Po to dane wam będą Dary. Mój Dar Pieczęci Boga Żywego uczyni was niewidzialnymi dla waszych wrogów.
Odmawiajcie tę modlitwę codziennie od teraz. Trzymajcie ją przed sobą w waszych domach i dajcie ją pobłogosławić kapłanowi.


Rozpocznijcie wkrótce wasze przygotowania, ponieważ dzień negatywnych konsekwencji w Europie nie jest daleko.
Wasz Jezus
* Uwaga: Kiedy Maria odbierała ten przekaz, mokre łzy spływały ze zdjęcia Jezusa przed nią.

(źródło:ostrzezenie.wordpress.com)