bolmot
bolmot

Premier Szydło nie wytrzymała histerycznego wystąpienia posła Nowoczesnej

Brawo Pani Premier
bolmot

Muzułmański kaznodzieja zdradza, co czeka Europę !

Głupcy.Zapomnieli o jednym -nasz Bóg w trójcy świętej On jest ponad tym i On decyduje kiedy będzie koniec . Amen
bolmot

Czy w klasztorze da się żyć ?

Niech bedzie chwala Panu Naszemu za takie zakony i niech dobry Bóg otworzy oczy temu kto to wrzucil. Amen
bolmot

Ks. Krzysztof Charamsa: Jestem gejem

Ks.mówi nam o obłudzie ,jakaż ona jest wielka u Księdza ,fałsz- proszę popatrzec chciałeś człowieku iśc zosta kapłanem , czy byłeś już homoseksualistą czy się nim stałeś Księże w trakcie posługi ja się pytam ?? czy Ks nie czytał Pisma Świętego ... myślę ,że Ks czytał ,ale przytoczę kilka ŚWIĘTYCH SŁÓW :

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To …More
Ks.mówi nam o obłudzie ,jakaż ona jest wielka u Księdza ,fałsz- proszę popatrzec chciałeś człowieku iśc zosta kapłanem , czy byłeś już homoseksualistą czy się nim stałeś Księże w trakcie posługi ja się pytam ?? czy Ks nie czytał Pisma Świętego ... myślę ,że Ks czytał ,ale przytoczę kilka ŚWIĘTYCH SŁÓW :

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.

29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

1 Kor 6:9

9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

1 Tm 1:8-11

8. Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje,

9. rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców,

10. dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,

11. w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono.

Proszę Księdza śmiem twierdzic ,że Ks. nie wierzy nawet w istnienie diabła w przeciwnym wypadku modląc i prosząc dobrego Boga o uwolnienie z tego zniewolenia nie zachowywał by się Ksiądz w ten sposób. Polecę modlitwie Księdza i oby Ks. się nawrócił ...pycha ponoc uchodzi z człowieka ostatnia 15 min po śmierci... Boże ocal tą duszę .
bolmot

Matko Boża ratuj księdza Piotra Natanka!

Ojca Pio prześladowali ... tak to fakt , ale ten niezaprzeczalny fakt Bóg dopuścił, a chciałbym przypomnieć ,że Św.Pio okazał ... posłuszeństwo,inny przykład , Św.Faustynie objawił się Pan i nakazał wykonać czynność ,lecz zapowiedział , aby spytała o zgodę przełozonego i jeśli nie wyrazi zgody niech usłucha kapłana . Ksiądz Piotr to wspaniały kapłan za którego modlimy się , lecz czego brak to …More
Ojca Pio prześladowali ... tak to fakt , ale ten niezaprzeczalny fakt Bóg dopuścił, a chciałbym przypomnieć ,że Św.Pio okazał ... posłuszeństwo,inny przykład , Św.Faustynie objawił się Pan i nakazał wykonać czynność ,lecz zapowiedział , aby spytała o zgodę przełozonego i jeśli nie wyrazi zgody niech usłucha kapłana . Ksiądz Piotr to wspaniały kapłan za którego modlimy się , lecz czego brak to posłuszeństwa Kościołowi i to też fakt .NIE oceniam tego dzieła bo myślę ,że nic nie jest przypadkiem i Pan Bóg z tego w pewnym momencie wyprowadzi dobro i wszyscy odetchną ulgą , .... może to właśnie ten czas aby poddać się posłuszeństwu .Pokora=posłuszeństwo to najwspanialsze cechy świętych ... Króluj nam Chryste .
bolmot

Kobieta, która wstrzymała pochód gejów i lesbijek.

Jaaka tolerancjaa !!! W imię czego rozpusty, dewiacji , gorszenia tych najmniejszych takim postępowaniem !Brawo dla tej Pani,Boże broń Polskę od tych dewiacji. Proszę co mówi Pismo Święte o takich czynach :

"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy …More
Jaaka tolerancjaa !!! W imię czego rozpusty, dewiacji , gorszenia tych najmniejszych takim postępowaniem !Brawo dla tej Pani,Boże broń Polskę od tych dewiacji. Proszę co mówi Pismo Święte o takich czynach :

"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" (1 Kor 6,9; por. Rz 1,26-27; 1 Tym 1,9-11).
W Księdze Kapłańskiej czytamy:
"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" (20,13 por. 18,22).
"Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie ... ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci" – grzmi św. Paweł (List do Rzymian 1,26-27 i 32).
bolmot

Ks. Piotr Glas - Ogień Ducha Świętego

Lubię takich charyzmatycznych kapłanów ,Żywym Bogiem żyjących :)Chwała Panu !
bolmot

Metody walki z Kościołem Katolickim.

Pokora i posłuszeństwo to dwie największe cnoty ,przeciwnościami są pycha i nieposłuszeństwo to co zgubiło szatana.2 przykłady Św Ojciec Pio i Św Tomasz z Akwinu ,jakiez posłuszeństwo do Kościoła Św ,a także Św Faustyna.To są moje ideały świętości.Lefebrysci,ks Natanek modlę sie za te osoby bo czesto pycha i mnie dopada a pokora to taka piękna rzecz o która proszę Boga w modlitwie i jakże czasem …More
Pokora i posłuszeństwo to dwie największe cnoty ,przeciwnościami są pycha i nieposłuszeństwo to co zgubiło szatana.2 przykłady Św Ojciec Pio i Św Tomasz z Akwinu ,jakiez posłuszeństwo do Kościoła Św ,a także Św Faustyna.To są moje ideały świętości.Lefebrysci,ks Natanek modlę sie za te osoby bo czesto pycha i mnie dopada a pokora to taka piękna rzecz o która proszę Boga w modlitwie i jakże czasem ciężka do zrealizowania ale z Jezusem nie ma nic niemożliwego .pzd :)
bolmot

Proszę o link do tego filmu...

świetny film polecammmm:)
bolmot

Medjugorje - Świadectwo o. Marinko Šakota

Czy wsród tych krytyków i niedowiarków ktoś był tam w tym cudownym miejscu?? Tam zaprasza sama Matka Najswietrza i naprawdę proszę sie wypowiadać po powrocie z tamtąd.Szczesc Boże wszystkim.
bolmot

Nie lękaj się....


Niech Bóg Ci Błogosławi .Chwała Panu.
bolmot

Miłosierdzie przekracza zasady sprawiedliwości

piękne świadectwo
bolmot

Ks.Lemański odpowiada - ideologii Gender UWAGA MOCNE !!!

Jak mozna byc nieposlusznym Biskupowi prosze KsiedzA! Pokora i posluszenstwo to 2 najwieksze cechy swietosci ktorych szatan sie boi i zniesc nie moze.jak mozna nie okazywac posluszenstwa Kosciolowi,mozna odniesc sie tu do wielu sw. No O.Pio,sw. Tomada z Akwinu.niestety Ksiadz
zbladzil i prosze pomodlmy Sie za Ksiedza.'' To nie wyscie mnie wybrali to já was wybralem''
bolmot

Pasja wywiad z Jimem Caviezelem lektor PL

Niech Bóg Cię Błogosławi .wspaniałe świadectwo .dziękuję.
bolmot

Ks. J. Cielecki z Watykanu - świadectwo życia. Posługa uwalniania i nie tylko

Oj dziękujemy Panu naszemu Jezusowi za posługę kapłańską tak wspaniałej osoby jaką jest ks. Cielecki .Chwała Tobie Panie.
bolmot

Moje nawrócenie- John Godson.

Chwała Tobie Panie za łaskę nawrócenia dla tego człowieka dziękujemy za świadectwo wiary .