Voytek
Voytek likes from Quas Primas
1451.3K

Wykład Ks. Grzegorza Śniadocha - "Kościół walczący w służbie Chrystusa Króla"

58:36
ALBUM Z KAZANIAMI KS. ŚNIADOCHA - KLIKNIJ WSPANIAŁY WYKŁAD. W PRAWDZIE I PO KATOLICKU. www.youtube.com/watchMore
ALBUM Z KAZANIAMI KS. ŚNIADOCHA - KLIKNIJ
WSPANIAŁY WYKŁAD.
W PRAWDZIE I PO KATOLICKU.

www.youtube.com/watch
Sw.Joanna
Autentycznego następcę sw.Piotra rzeczywiście wiedzie Duch Święty,ale tego ,jakiż duch wiedzie?
Quas Primas
Jak powiedział kard. Maradiaga, Franciszkowa teologia w sprawie Kościoła jest taka, że Franciszek WPROWADZI erę REFORM, które będą Franciszkowe ( a …More
Jak powiedział kard. Maradiaga, Franciszkowa teologia w sprawie Kościoła jest taka, że Franciszek WPROWADZI erę REFORM, które będą Franciszkowe ( a nie Kościoła)
ps. Franciszek nie robi nic innego, jak tylko ciągnie dalej (ale JAWNIEJ) soborowe reformy!!!
------------------------------
"Kardynał Maradiaga z Hondurasu, koordynator rady doradców papieża, zapowiedział wielką nową erę w Kościele, erę reform Franciszka – zdecydowanych, głębokich i, zgodnie z życzeniem papieża, nieodwracalnych. Kardynał Maradiaga uznał też posunięcia Kościoła posoborowego jako niewystarczające i jedynie powierzchniowe, a teraz właśnie papież Franciszek ma według niego dokonać całkowitej reformy Kościoła w kierunku, w którym, jak kardynał twierdzi, sam Duch Święty wiedzie następce św. Piotra.
Kuria Rzymska zostanie całkowicie zreformowana, a konstytucja apostolska Jana Pawła II z 1988 roku „Pastor Bonus” ma być wymieniona.

Kardynał Maradiaga obiecał, że wszystko będzie zupełnie nowe i nie będzie się opierało…More
View 12 more comments.
Voytek likes from Orare pro me
26
„Babcia pątniczka” z Włoch już na Jasnej Górze 95-letnia Emma Morosini, Włoszka, która wybrała się w samotną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górą pokonując ok. 1 tys. jest już u celu. - Ostatnie owoce …More
„Babcia pątniczka” z Włoch już na Jasnej Górze
95-letnia Emma Morosini, Włoszka, która wybrała się w samotną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górą pokonując ok. 1 tys. jest już u celu. - Ostatnie owoce mojego życia: modlitwę o pokój na świecie, za kapłanów i młodych chciałam przynieść tutaj Matce Bożej - powiedziała pątniczka, która do częstochowskiego Sanktuarium dotarła późnym po południem. Pierwsze kroki skierowała przed Cudowny Obraz, gdzie długo się modliła a potem spotkała się z Paulinami. Przeor klasztoru ucałował jej ręce i podziękował za pielgrzymi trud ofiarując ryngraf Jasnogórskiej Pani i różaniec.
niedziela.pl

„Babcia pątniczka” z Włoch już na Jasnej Górze

95-letnia Emma Morosini Włoszka która wybrała się w samotną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górą pokonując ok 1 tys jest już u celu - Ostatnie
Orare pro me
Kochana Emma – ludzie się zachwycają wyczynem i często nie śledzą wymiaru duchowego. Przychodzi na myśl Ojciec Juliusz Mancinelli z Włoch, który …More
Kochana Emma – ludzie się zachwycają wyczynem i często nie śledzą wymiaru duchowego. Przychodzi na myśl Ojciec Juliusz Mancinelli z Włoch, który także w późnej jesieni swojego życia ponad 72 lata przyszedł do Krakowa 8 maja 1610 r. gdzie w Katedrze Wawelskiej miał powtórne !
Objawienie - drugie z trzech (wcześniej tj. 14 sierpnia 1608 r. we Włoszech) ukazała mu się Maryja w wielkim majestacie i powiedziała: Ja jestem Królową Polski. Jestem Matką Tego Narodu, który jest mi bardzo drogi, więc wstawiaj się do Mnie za nim i o pomyślność tej ziemi błagaj Mnie nieustannie, a Ja będę ci zawsze, tak jak teraz miłosierną.
Objawienia zostały uznane zarówno przez papieża Aleksandra VII jak również przez Polaków. Mało tzn. prawie wcale kapłani o tych faktach nie wspominają a w świadomości stoi, że to my wybraliśmy Maryję na Królowa Polski - a tak nie jest. Co przeszkadza? To, że zostaliśmy narodem WYBRANYM a to się pewnym ludziom nie podoba np. pasjonat tego tematu ks. Ksawery Wilczyński, z …More
Per Crucem ad Lucem
Ma powera Bravo!
Voytek and 5 more users like this.
Voytek likes from szuirad1
121.9K

LGBT, upadli kapłani, synod w Amazonii | ks. Roman Kneblewski

41:12
#wiara #Kneblewski #Kościół ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: mobilizacja@ustawa447.pl WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: …More
#wiara #Kneblewski #Kościół ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: mobilizacja@ustawa447.pl WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: www.paypal.com/donate/ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- zrzutka.pl/893f93 ► CZYTAJ: medianarodowe.com ► OBSERWUJ: twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
Krystian N.
Jaki piękny efekt pogłosu na początku. Aż się chce słuchać.
Voytek and one more user like this.
13766

ks. ADAM SKWARCZYNSKI cała rozmowa

38:20
Rozmowa przeprowadzona w ramach zbierania materiałów do filmu PROROCTWO w listopadzie 2015 roku. www.youtube.com/watchMore
Rozmowa przeprowadzona w ramach zbierania materiałów do filmu PROROCTWO w listopadzie 2015 roku.
www.youtube.com/watch
Z zewnątrz iskra z Polski jest czymś niewidocznym. To może być coś tak małego i skromnego, że nie trzeba wcale podnosić głosu, tylko mobilizować …More
Z zewnątrz iskra z Polski jest czymś niewidocznym. To może być coś tak małego i skromnego, że nie trzeba wcale podnosić głosu, tylko mobilizować ludzi, którzy nie boją się swojego codziennego krzyża, żeby ofiarowali się za ludzkość. Nawet jeden człowiek, który staje przed Bogiem, podejmuje swój krzyż i go ofiaruje, staje się iskrą. Za iskrę ofiarowałem swoje życie, za jej rozwój, za jej moc wewnętrzną, żeby tych ludzi było jak najwięcej i jak największego formatu.
ks. Adam Skwarczyński
Voytek and 2 more users like this.
Voytek likes from Elkam
685.5K

"Diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w szaty tęczowe". Bp Dec nie przebierał w słowach

Mocne słowa bp Ignacego Deca. Hierarcha w swojej homilii nawiązał do nasilonych w ostatnim czasie ataków na Kościół i coraz częstsze profanacje. - Starsi mówią, że nawet za czasów komunistycznych …
Czy to jest język biskupa KK? Co to znaczy "starsi mówią" skoro Dec urodził się w 1944? Co to są "święte obrzędy i święte znaki"?
Polak-PL
Jędraszewski ich w końcu ośmielił, do tej pory wszyscy co do jednego milczeli.
View 4 more comments.
Voytek likes from Polak-PL

Ambasador Izraela na Jasnej Górze. ,,To robi wrażenie''

Pani ambasador wychowana na antychrześcijańskim talmudzie zachowuje dyplomatyczne pozory. Każdy ksiądz powinien wiedzieć co zawiera talmud. Dawniej papieża kazali palić tę heretycka książkę na placach wielkich miast. Dziś ludzie kierujący się nią w swoim życiu rządzą tym światem. Sęk w tym, że służą upadłemu przeciwnikowi Boga.
Voytek likes from mk2017
71.2K

Ks. Abp J. P. Lenga "Kapłani boją się żyć duchem Chrystusa"

42:08
W obronie Tradycji Kościoła and 6 more users like this.
Voytek likes from templarius
2885

Flos Carmeli

03:20
Sekwencja o Najświętszej Maryi Pannie z Góry Karmel
Voytek and one more user like this.
Voytek likes from RKL25.
162.1K

Ks. Natanek - Dziś żyjemy w przekleństwie z powodu świeckich szafarzy

05:15
Każda zaś kobieta która wyciąga księdza z kapłaństwa ściąga przekleństwo i stawia się w niebezpieczeństwie wiecznego potępienia.
Szukający PRAWDY and 5 more users like this.

Święty Gniew czy "święty" spokój? [Tuba Cordis 30 VI A.D. 2019]

07:58
Przestańmy hołdować demonicznemu "świętemu" spokojowi, który zawsze prowadzi do paktu z diabłem - naśladujmy Chrystusa przez jasną, wyrazistą postawę i gotowość do obrony prawdy.
RKL25. and 10 more users like this.
Voytek likes from ŚW.FILOMENA
1147.2K
jolka100 and 13 more users like this.
Voytek likes from osdamen

Tragedia: Agnieszka wyjechała na kilka dni!

borgan@arabica. tandem prowokatorów ?

Do tych nadgorliwych, nieświadomych katolików, co dla wiary i swoich subiektywnych przekonań gotowi są ukrzyżować każdego, a zwłaszcza księdza katolickiego, którego z powodu braków rozeznania duchowego nie są w stanie pojąć i zrozumieć jego posługę oraz osoby wybranej przez Boga jako narzędzie i pomoc w formacji duchowej i ratunku dla wszystkich ludzi upadających i upadłych pod ciężarem grzechów żyjących na tej Ziemi.


Wy wszyscy bezrozumni często nie z własnej winy, zacietrzewieni, nieświadomie stajecie się, a co niektórzy już są współpracownikami szatana w dziele trwającego właśnie w tym dzisiejszym czasie niszczenia Kościoła Katolickiego.
Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen

1 List do Koryntian
20 Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
21 Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących. 22 Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, 23 my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, 24 dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą.
25 To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.
26 Przeto przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu! Niewielu tam mędrców według oceny ludzkiej, niewielu możnych, niewielu szlachetnie urodzonych.
27 Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał to, co niemocne, aby mocnych poniżyć; 28 i to, co nie jest szlachetnie urodzone według świata i wzgardzone, i to, co nie jest, wyróżnił Bóg, by to co jest, unicestwić, 29 tak by się żadne stworzenie nie chełpiło wobec Boga.
30 Przez Niego bowiem jesteście w Chrystusie Jezusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i uświęceniem, i odkupieniem, 31 aby, jak to jest napisane, w Panu się chlubił ten, kto się chlubi.

2 1 Tak też i ja przyszedłszy do was, bracia, nie przybyłem, aby błyszcząc słowem i mądrością głosić wam świadectwo Boże.
2 Postanowiłem bowiem, będąc wśród was, nie znać niczego więcej, jak tylko Jezusa Chrystusa, i to ukrzyżowanego.
3 I stanąłem przed wami w słabości i w bojaźni, i z wielkim drżeniem.
4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
[...] 14 Człowiek zmysłowy bowiem nie pojmuje tego, co jest z Bożego Ducha. Głupstwem mu się to wydaje i nie może tego poznać, bo tylko duchem można to rozsądzić.
15 Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, lecz sam przez nikogo nie jest sądzony.
16 Któż więc poznał zamysł Pana tak, by Go mógł pouczać? My właśnie znamy zamysł Chrystusowy.
Voytek likes from m.rekinek
241.5K

Masoneria już świętuje zwycięstwo nad Kościołem ?

18:10
Opublikowany 30 maj 2019 m.rekinek www.youtube.com/watch Ks. dr Grzegorz BliźniakMore
Opublikowany 30 maj 2019 m.rekinek
www.youtube.com/watch
Ks. dr Grzegorz Bliźniak
icowałek
Przykre ale prawdziwe.
Masoneria - sługi szatana tu na ziemi. Jest jedna prawidłowość, jeżeli ludzie odsuwają się od Boga w Trójcy Świętej Jedynego i nie oddają Jemu należ…More
Masoneria - sługi szatana tu na ziemi.
Jest jedna prawidłowość, jeżeli ludzie odsuwają się od Boga w Trójcy Świętej Jedynego i nie oddają Jemu należytej Chwały, w to uwolnione miejsce wchodzi szatan.
Większość ludzi wie, że jest Jezus Chrystus, nasz Zbawiciel, ale wielu wybiera ofertę księcia tego świata nie zważając na to, że mogą być potępieni na wieczność.
Voytek and 3 more users like this.
Voytek likes from icowałek

Homokontra na Warszawskiej Patelni

W takich sytuacjach tylko pały i lać, jak rodzice nie umieli wychować tego bydła. 10 pał gnojowi 20 rodzicom
Voytek likes from antymodern

Chrześcijanin nie może być antysemitą

Chrześcijanin nie może być heretykiem
Voytek likes from Radek33

Procesja katolicka w Niemczech.

Historia zaczyna zataczać koło.To piekło dzieje się tuż za granicami.Maryjo,Królowo Polski miej w nieustannej opiece naszą Ojczyznę i nie dopóśc by kiedykolwiek to samo działo się u nas!
Voytek likes from sters
88894

Brońmy naszej wiary!

01:25
Sw.Joanna
Co znaczy byc sprawiedliwym?Katechizm Summa Sumorum.
Gratulacje za odwagę i świadectwo okazania swojej wiary w tym filmie. Islamici wyciągają dywanik i publicznie oddają pokłon swojemu bożkowi, a dużo …More
Gratulacje za odwagę i świadectwo okazania swojej wiary w tym filmie.
Islamici wyciągają dywanik i publicznie oddają pokłon swojemu bożkowi, a dużo Katolików wstydzi się swojej wiary.
To widać w Kościele, kiedy podchodzi się od przyjęcia Komunii Świętej, to jest wzajemne sondowanie się:
czy wypada klęknąć jak inni stoją ?
Św. Mateusza 10:32-33
"Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.
Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.
"
View 6 more comments.
Voytek likes from ZBM
26242

Miesiąc maj od niepamiętnych czasów poświęcony jest czci Matki Bożej.

Kiedy wszystko w przyrodzie kwitnie, pachnie i śpiewa, zwracamy się do Matki Jezusowej. To jest tak, jak w rodzinie. Kiedy człowiek jest jeszcze dzieckiem i przeżywa okres, który potem z perspektywy …
Sw.Joanna
Dziewica Maria w Krolestwie Woli Bozej Luisa Piccarreta.Odprawiajcie to W miesiacu maju.
PiotrM
Voytek and 5 more users like this.
Voytek likes from Rafał_Ovile
26518

Majówka przy kapliczce

Uczęszczajmy i pielęgnujmy tradycyjne majówki śpiewając Litanię Loretańską. źródło: bilgoraj.com.pl
PiotrM
PRZYDROŻNE KAPLICZKI SĄ WSPANIAŁE.
View one more comment.
Voytek likes from Weronika....S

Papież o misji, Jezus o nawracaniu

Prozelityzm nie jest pomysłem Franciszka, on kontynuuje tę fatalna ideę głoszoną po SWII przez kolejnych papieży, kiedy to hasłem głównym nie jest ewangelizacja, ale ekumenizm.
Voytek likes from Weronika....S

Papież o misji, Jezus o nawracaniu

Prozelityzm to posoborowe pogardliwe określenie głoszenia Ewangelii połączone z nawracaniem ludzi na wiarę Kościoła Katolickiego.
Voytek likes from Quas Primas
17760

Msza Święta - III Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca 2019 r., godz.: 10:30.

02:29:42
Msza św.w tradycyjnym rycie rzymskim, to "Najpiękniejsza rzecz po tej stronie nieba"
Voytek and 6 more users like this.
Voytek likes from Quas Primas
2101.6K

Abp Lenga: gdy patrzę na obecną katolicką Polskę, to serce pęka mi z żalu

Polecam książkę Abp Lengi "Przerywam zmowę milczenia"
Tylko media narodowe
Voytek and 9 more users like this.
Voytek likes from szuirad1
3959

Stanisław Krajski i abp Jan Paweł Lenga. Wzorem dla nas jest Jezus Chrystus, a nie biskupi i papież

11:07
www.youtube.com/watch Stanisław Krajski rozmawia ze swoim wyjątkowym gościem - arcybiskupem Janem Pawłem Lengą. Pan Stanisław i arcybiskup Lenga rozmawiają o sumieniu kapłańskim. Czy kapłan może …More
www.youtube.com/watch Stanisław Krajski rozmawia ze swoim wyjątkowym gościem - arcybiskupem Janem Pawłem Lengą. Pan Stanisław i arcybiskup Lenga rozmawiają o sumieniu kapłańskim. Czy kapłan może i powinien kierować się prawidłowo ukształtowanym kapłańskim sumieniem, nawet gdy podejmuje decyzje sprzeczne z wytycznymi duchownych stojących wyżej w hierarchii? Dzisiaj wielu kapłanów robi, co im się każe, co jest w instrukcjach. Należy tym kapłanom przypomnieć, że jest doktryna i są prawdy, które powinni znać. Ta doktryny i prawdy mają kształtować sumienie, którym mają się kierować. Jeżeli coś jest sprzeczne z ich sumieniem, a i tak to zrobią ze strachu czy dla kariery, to grzech, który utrudnia drogę do zbawienia. Wzorem dla nas jest Jezus Chrystus, a nie biskupi i papież. ►Facebook - Stanisław Krajski ---www.facebook.com/StanislawKrajski/ Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Krajskiego, prosimy o wpłaty za konto: 43 2530 0008 2016 1041 1607 …More
Voytek and 2 more users like this.
Voytek likes from Quas Primas
9810

Abp Jan Paweł Lenga: "Manifest Wiary" kard. Gerharda Müllera i herezja w Kościele

Voytek and 8 more users like this.
Voytek likes from Rafał_Ovile
121.1K

A my pod jakim sztandarem się znaleźliśmy? Chrystusa?

"Bitwa stała się okrutnie chaotyczna. Na polu bitwy panuje totalny zamęt. Kto ma jeszcze odrobinę siły i przytomności, stara się dostać jakoś pod swój sztandar. Wrogowie też się gromadzą pod swoim. …
"Bitwa stała się okrutnie chaotyczna. Na polu bitwy panuje totalny zamęt. Kto ma jeszcze odrobinę siły i przytomności, stara się dostać jakoś pod …More
"Bitwa stała się okrutnie chaotyczna.
Na polu bitwy panuje totalny zamęt.
Kto ma jeszcze odrobinę siły i przytomności,
stara się dostać jakoś pod swój sztandar.
Wrogowie też się gromadzą pod swoim.
Bo w takim zamęcie na polu bitwy
każdy udaje się pod swój sztandar.
A my pod jakim sztandarem się znaleźliśmy? Chrystusa? I mamy wokół siebie Apostołów? Ojców Kościoła? Jest obok nas święty Tomasz z Akwinu? I święta Teresa z Avila? I święty Franciszek Salezy? A święty Stanisław Szczepanowski? Bo jak mamy koło siebie masonów, marksistów, sodomitów i baumanów, i nam to nie przeszkadza, a nawet odpowiada, to nie jesteśmy pod sztandarem Chrystusa, lecz Szatana. Pod czyim sztandarem walczymy? Czyjej sprawie służymy? Czyje pochwały głosimy? Komu duszę oddaliśmy?"
Voytek and one more user like this.
Voytek likes from Quas Primas
581.2K

Ks. Abp J. P. Lenga "Kapłani boją się żyć duchem Chrystusa"

42:08
Maryja mówiła w AKITA: Na różańcu módlcie się za papieża, biskupów i kapłanów. Działanie szatana przeniknie nawet Kościół, do tego stopnia, że …More
Maryja mówiła w AKITA:
Na różańcu módlcie się za papieża, biskupów i kapłanów. Działanie szatana przeniknie nawet Kościół, do tego stopnia, że będzie można zobaczyć kardynałów sprzeciwiających się innym kardynałom i biskupów występujących przeciwko innym biskupom. Kapłani, którzy Mnie czczą, będą wyszydzani i prześladowani przez swych współbraci... świątynie i ołtarze będą plądrowane; Kościół będzie pełen tych, którzy pójdą na kompromis, a szatan będzie kusił wielu kapłanów i osoby konsekrowane, by opuścili służbę Panu.
Matka Boża w AKITA przekazała przerażające słowa: Powiedziałam ci już, że jeżeli ludzie nie zaczną pokutować i nie poprawią się, Ojciec ześle na …More
Matka Boża w AKITA przekazała przerażające słowa:
Powiedziałam ci już, że jeżeli ludzie nie zaczną pokutować i nie poprawią się, Ojciec ześle na ludzkość straszliwą karę. Będzie to kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat. Ogień spadnie z nieba i unicestwi większą część ludzkości, dobrych na równi ze złymi, nie oszczędzając ani kapłanów, ani wiernych. Ci, co ocaleją, będą czuć się tak samotni, że będą zazdrościć umarłym. Jedyną bronią, jaka wam pozostanie, to Różaniec i Znak pozostawiony przez Mego Syna. Codziennie odmawiajcie różańcowe modlitwy.

Read more: www.pch24.pl/po-fatimie---ak…
View 3 more comments.

Ten sam Bóg? [Tuba Cordis 20 I A.D. 2019]

11:16
Czy nasz Bóg jest rzeczywiście tym samym Bogiem, w którego wierzą inne religie monoteistyczne?
Nieprzejednany Wstecznik and 11 more users like this.
Voytek likes from Verba Veritatis

Sąd nie podzielił obaw władz Lublina. W sobotę ulicami miasta przejdzie homoparada

..... Sąd zgodnie z nurtem ducha tego świata ...POCHYLA..... się nad biednymi i bardzo prześladowanymi przez 99,99....% hetero parami, ktore w świecie z racji Prawa Naturalnego stanowią większość ,a to bardzo się nie podoba mniejszości homoseksualnej z uwagi na ich pragnienie DOMINACJI bardzo zresztą kolorowej bo tęczowej...sic!....świetnie o tym pochy-laniu mówi Pan Karoń w Realu24...pozdrawiam …More
..... Sąd zgodnie z nurtem ducha tego świata ...POCHYLA..... się nad biednymi i bardzo prześladowanymi przez 99,99....% hetero parami, ktore w świecie z racji Prawa Naturalnego stanowią większość ,a to bardzo się nie podoba mniejszości homoseksualnej z uwagi na ich pragnienie DOMINACJI bardzo zresztą kolorowej bo tęczowej...sic!....świetnie o tym pochy-laniu mówi Pan Karoń w Realu24...pozdrawiam heteroTRADYCJONALISTÓW.... Wszystko wskazuje, że już wszędzie jesteśmy GODNEGO ŻYCIA POZBAWIANI....tylko czekać kiedy Bergoglio z lobby watykańskim LGBT.... OGŁOSI .....całemu światu....NAKAZ TULENIA KK I OBOWIĄZKOWEGO TOWARZYSZENIA biednym uprawiającym homolubieżność sodomitom z pod znaku LGBT.....sic!....
Voytek likes from yaphet

Sąd nie podzielił obaw władz Lublina. W sobotę ulicami miasta przejdzie homoparada

Nadprezentacja pewnej mniejszości etnicznej jest zainteresowana ściąganiem na nas bożego Gniewu.

Dziwne towarzystwo: papież spotyka się z progejowską aktywistką pro-death, Katy Perry

Perry powiedziała w jednym z wywiadów: "sprzedałam duszę diabłu".
Voytek likes from Tymoteusz

Małżeństwo na pokładzie samolotu? Papież miał do tego prawo, ale prawo kanoniczne bywa lepsze niż …

I znów „spontanicznyFranciszek wśród kamer (jak zwykle, bez nich ani rusz z takim wydarzeniem) zachowuje się niby błazeńsko, ale nie, jak rewolucja ma być, to na całego.

Po co zapowiedzi?, po co spowiedź przedślubna? (w końcu przecież ileś tam lat ciężko grzeszyli żyjąc na kocią łapę). No i mamy, sakrament małżeństwa zawarty w grzechach ciężkich za przyzwoleniem „papieża” Franciszka.

„Lecz …More
I znów „spontanicznyFranciszek wśród kamer (jak zwykle, bez nich ani rusz z takim wydarzeniem) zachowuje się niby błazeńsko, ale nie, jak rewolucja ma być, to na całego.

Po co zapowiedzi?, po co spowiedź przedślubna? (w końcu przecież ileś tam lat ciężko grzeszyli żyjąc na kocią łapę). No i mamy, sakrament małżeństwa zawarty w grzechach ciężkich za przyzwoleniem „papieża” Franciszka.

„Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.” (Mt 18, 6).

„... biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.” (Mt 18, 7).
Voytek likes from KoraliKa

Tusk gwizdami przywitany w Warszawie. ZOBACZ

A pan A. Duda to był mój Prezydent. I co zostało?! Niesmak to skromne określenie. Ja już nie mam złudzeń, fakty mówią same za siebie.
9637

Kościół jest jeden! [Tuba Cordis 12 XI A.D. 2017]

08:49
Kościół jest jeden, powszechny, i apostolski - a poza nim nie ma zbawienia!
KoraliKa and 8 more users like this.
Voytek likes from Ewangelista
1121.2K

Druga część wywiadu z z prof. Jackiem Kowalskim! Zobacz koniecznie!

Voytek and 11 more users like this.
Voytek likes from Ewangelista
3416695

Dość naruszania dobrego imienia Polski i Polaków!

Ewangelista
@Młot na posoborowe Coś musiałem pokręcić.
Młot na posoborowe
Ewangelista Tak podpisałem się
View 32 more comments.
Voytek likes from m.rekinek
1351.9K

,,Dokument papieża to teologiczna bomba atomowa''

Ceniony katolicki filozof, profesor Josef Seifert, ostrzega przed chaosem wywołanym adhortacją Amoris laetitia. ,,To teologiczna bomba atomowa'', mówi Seifer, uczony urodzony w Austrii, ale aktywny …
22Cecylia
Nie można poważnie traktować słów osoby, która niepoważnie traktuje słowa swoich poprzedników. __________________ Jean Sarthois 12 minuty temu [Cypr…More
Nie można poważnie traktować słów osoby, która niepoważnie traktuje słowa swoich poprzedników.
__________________
Jean Sarthois 12 minuty temu
[Cyprien Viet - Radio Vatican] Le Pape François réaffirme que la réforme liturgique est «irréversible»
Papiez Franciszek potwierdzil ze reforma liturgiczna jest nieodwracalna
View 11 more comments.
Voytek likes from Ewangelista
3019652

Wznowić ekshumację w Jedwabnem - rzecz konieczna!

AKSORZ
Tak jest
Ewangelista
Petycja miała działać dopiero za dwa dni, ale szczęśliwie ruszyła wcześniej: www.citizengo.org/pl/signit/84089/view Więcej na temat całej akcji dt. …More
Petycja miała działać dopiero za dwa dni, ale szczęśliwie ruszyła wcześniej: www.citizengo.org/pl/signit/84089/view Więcej na temat całej akcji dt. zbierania podpisów w celu wznowienia ekshumacji w Jedwabnem znaleźć można tutaj: www.jedwabne-ekshumacja.org
View 28 more comments.
Voytek likes from Ewangelista
2319336

Homoseksualizm szkodzi CYWILIZACJI!

Chcący
NIe wiem, czy @Ewangelista widział filmiki pana Krzysztofa Karonia o Gender. Polecam. Może warto go zaprosić na wywiad: www.youtube.com/watchMore
NIe wiem, czy @Ewangelista widział filmiki pana Krzysztofa Karonia o Gender. Polecam. Może warto go zaprosić na wywiad: www.youtube.com/watch To ważny głos przekrojowy.
Anty_modernista
Żydomasoni robią wszystko by odwrócić Boży porządek. Wszystko na odwrót, wszystko postawione na głowie - oto ich nowy porządek świata.
View 21 more comments.
Voytek likes from Anty_modernista

3 kłamstwa o nadzwyczajnych szafarzach

W sytuacji ekstremalnej czyli np. wojna, wymordowani Kapłani każdy może być szafarzem nadzwyczajnym przenosząc konsekrowane Hostie w sposób bezpieczny i podając umierającym. Podobnie możemy postępić w przypadku ataku na kościół przy braku Kapłana i zagrożeniu zbezczeszczeniem konsekrowanych Hostii w Tabernakulum. Wtenczas mamy obowiązek się o Nie zatroszczyć przenosząc w bezpieczne miejsce. To …More
W sytuacji ekstremalnej czyli np. wojna, wymordowani Kapłani każdy może być szafarzem nadzwyczajnym przenosząc konsekrowane Hostie w sposób bezpieczny i podając umierającym. Podobnie możemy postępić w przypadku ataku na kościół przy braku Kapłana i zagrożeniu zbezczeszczeniem konsekrowanych Hostii w Tabernakulum. Wtenczas mamy obowiązek się o Nie zatroszczyć przenosząc w bezpieczne miejsce. To są sytuacje nadzwyczajne, a nie to co dziś się dzieje po kościołach gdzie specjalnie szkoleni są świeccy szafarze (profanatorzy!). To jest patologia! Ohyda!
Voytek likes from Ewangelista
6368

Dla ApologeticumTV dr Stanisław Krajski o aktualnym stosunku Kościoła do tajnych stowarzyszeń

Młot na posoborowe and 5 more users like this.
Voytek likes from Ewangelista
812772

Nowy zwiastun Obrony Głogowa! Hit!

Ewangelista
@Quas Primas Siemowit po Matce :P
Quas Primas
Nie przesadzaj, wiesz jak było i w jakich okolicznościach... A na glorii już tyle nie siedzę.... (pod tym nickiem). ps. Siemowit...po matce! More
Nie przesadzaj, wiesz jak było i w jakich okolicznościach... A na glorii już tyle nie siedzę.... (pod tym nickiem).
ps. Siemowit...po matce!
--------------------------------
Ewangelista
W filmie głos podłożyła również @Quas Primas
Wyszło bardzo dobrze i profesjonalnie. Gdyby p. Danuta nie siedziała tyle na glorii to spokojnie mogłaby zajmować się podkładaniem głosów do filmów animowanych. Powaga!
View 6 more comments.
Voytek likes from Quas Primas

Nowy zwiastun Obrony Głogowa! Hit!

Świetne. Bardzo mi się podoba i.... znajome głosy...
To tylko zwiastun a myślę, że całość będzie genialna. Dobra robota.
Voytek likes from Ewangelista
9131.2K

ApologeticumTV w celi św. Maksymiliana Marii Kolbe!

Ewangelista
@Markus_Glauk Kolejne konto założyłeś? Eh... świrów nie brakuje.
Markus_Glauk
kolejny na tapetę do wglądu to Ewangelista
View 7 more comments.
141.2K

Celibat! [Tuba Cordis 15 VII A.D. 2017]

10:54
Zniesienie celibatu bynajmniej nie oznaczałoby postępu, lecz uwstecznienie
valde and 13 more users like this.
Voytek likes from karinka
151.1K

Zwycięstwo. Sąd odstąpił od wyroku na chorego chłopca!!!

Nie ma wątpliwości, że to ogromny sukces. Po tym, jak Charliego Garda na śmierć skazali nie tylko lekarze, ale także brytyjskie i europejskie sądy, zdarzył się cud. Wielka akcja modlitewna, a także …
gra-stokrotka
BOZE - JESTES CUDOWNY. DZIEKUJE CI.TOBIE CHWALA. CIESZE SIE BARDZO.
Krystyna Szczerba and 4 more users like this.
Voytek likes from Anty_modernista

Procesja Bożego Ciała w Radości [film] - Dzisiaj już takich nie ma (wszyscy klęczą!)

Warto nie tylko kultywować lecz edukować by ludzie znali prawdziwą naukę katolicką, by znali swoją wiarę, by nie dali się zbałamucić z roku na rok coraz większemu posoborowemu kacerstwu KEPu i spółki
Voytek likes from ZBM

Wykład Billa Warnera: katastrofalny wpływ islamu na Europę i chrześcijaństwo (inkwizycja, dżihad)

Allah nigdy nie będzie prawdziwym Bogiem a islam - prawdziwą religią, nawet dla muzułmanów, ponieważ człowiek, który go głosił, prorokował i zaprowadzał był demonicznym opętańcem, oszustem, mordercą, zboczeńcem, zwyrodnialcem. Wiara pochodząca od takiego człowieka winna być w naszej cywilizacji zakazana i ścigana w taki sam sposób jak winno się ścigać najbardziej zbrodnicze, ludobójcze mafie i …More
Allah nigdy nie będzie prawdziwym Bogiem a islam - prawdziwą religią, nawet dla muzułmanów, ponieważ człowiek, który go głosił, prorokował i zaprowadzał był demonicznym opętańcem, oszustem, mordercą, zboczeńcem, zwyrodnialcem. Wiara pochodząca od takiego człowieka winna być w naszej cywilizacji zakazana i ścigana w taki sam sposób jak winno się ścigać najbardziej zbrodnicze, ludobójcze mafie i organizacje przestępcze. Precz z islamem - religią szatana!
Voytek likes from Syn Marnotrawny

Jeszcze jedno spojrzenie w przyszłość Kościoła Katolickiego? O. Reto Nay

Duchowni dzielą się na pasterzy i pastuchów
Voytek likes from masada

jezus na stadionie 2017

Uważajcie - nie dajcie się uśpić przez takie imprezy. Wszystko można zrobić z człowiekiem w transie spirytystycznym a szczególnie w tłumie.