Język
rysio

Witold Gadowski: kto skłóca Polaków i Żydów

Pierwszy rzut sowieckiej bezpieki, która kolonizowała w 1945 roku Rzeczpospolitą, to, jak pamiętacie, starannie wyselekcjonowany przez Stalina korpus bezpieczników pochodzenia żydowskiego. Przypadek? Nie. Zimno zaplanowana socjotechnika, obliczona na trwałe wzbudzenie w polskim społeczeństwie nienawiści do semitów.
rysio

'W Polsce ludzie chodzą z aniołami, w Holandii- z demonami'. Wstrząsające świadectwo opętanej …

"Proszę księdza, jak przyjeżdżam do Polski, to czuję się bezpieczna. Mijam na ulicach ludzi którzy są w łasce uświęcającej. I chodzą ze swoimi aniołami. A w Holandii mijam tylko ludzi, którzy chodzą z demonami swoich grzechów"
rysio

Cejrowski: Ruscy zawsze działają tak samo- skłócają

"Jeśli opowiem, że się Republikanie z Demokratami kłócą i ruscy na to wpływają i finansują jakieś dwie fundacje wzajemnie sprzeczne, to może łatwiej będzie Państwu zrozumieć, że w Polsce robią to samo"-stwierdził Wojciech Cejrowski.

"No jak w Ameryce jest możliwe, że republikanie i demokraci w jakiś tajemniczy sposób biorą forsę od ruskich przez różne fundacje i się gryzą ze sobą, to tym … Więcej
rysio

Idą mrozy. Pamiętajmy o bezdomnych. Możesz komuś uratować życie!

W ciągu najbliższych dni słupki rtęci mają wskazywać nawet 20 stopni poniżej zera.
rysio

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja II. Kto naprawdę jest drogą Kościoła?

W każdy piątek Wielkiego Postu – tylko dla czytelników PCh24.pl rekolekcje z księdzem Piotrem Glasem. Materiał przygotowany przez PCh24.pl.
rysio

Kard. Mueller: „zmiana paradygmatu” to „psucie”, a nie „rozwijanie” doktryny

Kard. Gerhard Mueller krytykuje hierarchów, którzy przekonują, że adhortacja „Amoris laetitia” oznacza „zmianę paradygmatu” dla Kościoła. Zmiana paradygmatu przy pomocy którego Kościół przyjmuje kryteria współczesnego społeczeństwa, aby się z nim zasymilować nie jest „rozwinięciem” doktryny, lecz jej „zepsuciem” - napisał były szef Kongregacji Nauki Wiary w magazynie „First Things”.
rysio

Były minister obrony Kanady: "Iluminaci" rządzą światem i kontaktują się z kosmitami

Jego zdaniem istnienie "grupy trzymającej władzę" i pociągającej za sznurki w światowej polityce oraz gospodarce to nie teoria spiskowa, lecz brutalna rzeczywistość. Obywatele nie mają pojęcia, co dzieje się na szczytach władzy, gdzie "dobro ludzkości" to pusty frazes – dodaje Hellyer.
"Zasięg terroryzmu ekonomicznego jest ogromny. MFW czy Bank Światowy nie tylko nie pomagają biednym krajom, … Więcej