majina1
majina1

Dúhová vlajka na spovednici / Šéf Pohody sa ospravedlňuje, že umožnil biskupovi Haľkovi účasť na …

Nuž pán biskup Jozef Haľka mohol vedieť, že ide do stredu satanského miesta medzi satanov (nie všetkých) na Pohode. Mal sa náležite na duchovný boj pripraviť, mal si vziať so sebou modlitebníkov, ktorí by držali modlitebnú stráž, miesto si vysvätiť , očistiť, exorcizovať, biskupi majú všetky možnosti na takýto úkon , boli k tomu pomazaní, mal využiť všetky možnosti, ktoré nám dáva náš Nebeský …More
Nuž pán biskup Jozef Haľka mohol vedieť, že ide do stredu satanského miesta medzi satanov (nie všetkých) na Pohode. Mal sa náležite na duchovný boj pripraviť, mal si vziať so sebou modlitebníkov, ktorí by držali modlitebnú stráž, miesto si vysvätiť , očistiť, exorcizovať, biskupi majú všetky možnosti na takýto úkon , boli k tomu pomazaní, mal využiť všetky možnosti, ktoré nám dáva náš Nebeský Otec a potom by videl, ako diabol v podobe mládeže ( nie všetkej) len z ďaleka obieha, z ďaleka, lebo Božia ruka im na posvätné miesto nedovolí, ani svätí anjeli. Tak si ja myslím, že je teraz zbytočne vyplakávať, situácia sa stala, treba sa poučiť.
majina1

Rusko spaluje plyn, který Evropa potřebuje v masivním měřítku! Jako pomstu za její podporu Ukrajině…

To , že Rusko spaľuje takto plyn nie je overená informácia, je to zavadzajúce, aj v Chemicke závody v Novákoch takto spaľovali , že bolo oheň vidieť na široko ďaleko.
majina1

Máme nového prezidenta :-)

Omyl to určite nie je , pretože len na pozvánky sa tam dostali zahraniční hostia, je to zámer určenie poslušnosti dáme zo skládky, určili jej miesto a aj titul a urobili to pred celým svetom marioneta vie, kde má svoje miesto a vie koho musí poslúchať.
majina1

Pyramída moci – Peter Staněk

majina1

Odporné, čo sa dialo na Slovensku, keď zomrela kráľovná! Keď to zbadáte, budete sa hanbiť

Armata nerozumiem tvojmu príspevku, čo si tým chcel povedať, ja napríklad nevidím dôvod trúchlenia, tak nepíš že celý svet ja nie a myslím si že veľa ľudí nemá za čím trúchliť a hlavne deti ktoré boli obetou pre adrenochrom.
majina1

Dr. Taylor Marshall odpovedá na nemodlite sa k Márii

Veľmi pekne vysvetlené, vďaka.
majina1

dvě fota z dnešní demonstrace! Pozorně se podívejte. Česká televize udělá záběr do míst, kde je …

Kým to nedajú na SRI LANKU, Veľký reset bude pokračovať ďalej, zotročovanie, vakcinácia, kreditný systém, QR kódy, hlad, zima, digitálna mena a čipizacia atď.......
majina1

Nejsvětějšia Panna Mária

Súhlasím s tebou Martin veľmi pekne a múdro si to napísal vďaka Ti.
majina1

Zlo z 15.9.2022 setkání Bergoglia a patriarchy Cyrilla v Kazachstáně

opravujem idú zavŕšiť
majina1

Zlo z 15.9.2022 setkání Bergoglia a patriarchy Cyrilla v Kazachstáně

Asi boli zavŕšiť v Astane, čo už dávno začali, asi už chcú uviesť Jednotné svetové náboženstvo do praxe.
majina1

BESTIÁLNÍ TOTALITNÍ ZRŮDA ČAPUTOVÁ SE VE MĚSTĚ PRIEVIDZA NA SLOVENSKU PŘEDVÁDÍ, A NEMÉNĚ …

Presne tak, žena má iné poslanie, ktoré BOH žehná a nie politikarčenie.
majina1

Katolíci hlásají jiné Evangelium za které je prokletí /dle Gal 1,9/

Ja neviem, čo sa furt navážaš do katolíkov, ak si neni katolíčka, tak sa nestaraj a hlásaj si evanjelium vo svojej sekte. Každý je len múdry, že len on vo svojej sekte bude spasený, BOH rozhodne ako bude a kto bude spasený, nie taký ako ty.
majina1

5.8.2022 VK o 1) Ukrajině 2) Slovensku 3) Číně. Titulky automatem: 1

Určite to vie, že sú, ale je vo vyjadreniach opatrný, veď aj mi to vieme.
majina1

Totalitná svetovláda - vaša budúcnosť alebo pripravujete vašich potomkov na to čo ich čaká?

Je pravda, že agenda ide krok po kroku, že sa plní, vlády hlavne Slovenska, Česka, Kanady, Austrálie plnia tento plán na 150%, no ale aj BOH má plán so svojimi vernými, preto majme nádej v BOHU, že on bude mať posledné slovo.
majina1

Zednáři zametají své stopy. 7.7.2022 4,00 výbuch zničil kamenné desky v Georgii USA informující od …

Určite to nie je Božia vôľa, aby nás nejaké satanské diabolské vlády len tak z ich rozmaru pozabíjali, lebo sa rozhodli, to nemôže byť Božia vôľa, aby toto satanistom vyšlo, musíme prosiť BOHA, aby toto sa nestalo a aby moc satanová bola porazená a dôverujme mu.
majina1

Kňaz z Bergama na homosexuálnych pochodoch

Aké je smutné čítať toto o kňazovi, ktorý tancuje so sodomistami a potom chce hlásať Evanjelium, aký je to príklad, my ho súdiť nemôžme, ale to vidíme a počujeme, preto by som za takým kňazom nešla, neukazuje cestu do Božieho kráľovstva.
majina1

Prof. Peter Staněk s Dr. Skálou - Jdou masky dolů? Proč elity hloupnou?

Veru tak, treba si dať pozor na to, hlása to čo mu je dovolené, preto opatrne s ním. Treba veriť Bohu a držať sa zdravého rozumu. Okrem iného všetko, čo hovorí tento človek už vieme, on to iba dupľuje a zdôrazňuje. Elity musia dať vedieť, čo idú konať a používajú si na to mnohých ľudí a aj takých, ktorým ľudia dôverujú a takto elity majú prehľad o všetkých ľuďoch.
majina1

Židé jsou pro opravdové následovníky Krista, velkým požehnáním

Rada sa nechám poučiť, kde v Biblii nájdem , že BOH dal židom vládnuť nad celým svetom. Citujte mi to prosím, kto to viete.
majina1

Módna prehliadka - Balenciaga predstavuje novú kolekciu v spolupráci s Adidas

Kde už len na takéto satanské masky chodia, asi so samého pekla ich vyťahujú fuj, smrdia aj cez obrazovku.