Monika G
Monika G

Jan Pavel II. se zjevuje klášterní řeholnici

Jericho 3. V dnešní době se většinou líbí ti, co nežijí svatě a naopak těmi jež se snaží žít podle Božích zákonů je opovrhováno. Bohužel.
Monika G

Jan Pavel II. se zjevuje klášterní řeholnici

Marieta Ria. Je to Váš názor a já Vám jej nijak vyvracet nemíním. Jestli si však přejí katolíci papeže jenž by měl být opravdovým příkladem pro ostatní, tak by chování JPII. při setkání v Assisi, jeho líbání Koránu a mnoho dalších věcí, neměli jen tak snadno tolerovat. Přeji hezký den.
Monika G

Jan Pavel II. se zjevuje klášterní řeholnici

dominikguzman. Samozřejmě, že nemůžeme nikoho odsuzovat, jelikož jsme všichni zhřešili a jsme daleko od Boží slávy. Na druhé straně se nikdy nemohu zastávat, obhajovat a nebo dokonce adorovat papeže, který líbal Korán. To přece není o nějaké nenávisti.
Monika G

JUDr. Jindřich Rajchl - Vánoční poselství 27.12.2021

Tak by měl vypadat projev prezidenta či jiného státníka, kterému bych dokázala uvěřit, že to myslí s národem dobře.
Monika G

Ide sa Dozadu? Starí Františkáni Pohŕdajú Mladími Veriacimi Kňazmi

Jednou z důležitých povinností kněze, je vysvětlovat lidem a to věřícím i nevěřícím jak se mají chovat, aby se líbili Bohu. Kázání není žádný monolog.
Monika G

Pápež v Panónii – aké sú motívy návštevy Františka v Maďarsku a na Slovensku?

Citadela. Každý to vidíme bohužel úplně jinak. Ti, kteří papeže Františka na tom setkání svojí přítomností podpořili, by měli podle mého názoru zpytovat svědomí. Tímto svým postojem jen ukázali že jim vůbec nevadí, kam se tato modernistická KC v čele s J. Bergogliem vydala.
Monika G

Pápež v Panónii – aké sú motívy návštevy Františka v Maďarsku a na Slovensku?

Krásný pokojný den. Já jsem přesvědčena, že držet se toho co katolická církev dva tisíce roků učila, nemá s konzervatismem nic společného. Mnohým lidem a to žel Bohu i některým katolíkům se zřejmě líbí, že tato moderní KC v čele s Bergogliem již nezakazuje hřešit a naprosto rezignovala na svůj hlavní úkol, aby lidem stále připomínala, že spása nesmrtelných duší, je v tomto životě to …More
Krásný pokojný den. Já jsem přesvědčena, že držet se toho co katolická církev dva tisíce roků učila, nemá s konzervatismem nic společného. Mnohým lidem a to žel Bohu i některým katolíkům se zřejmě líbí, že tato moderní KC v čele s Bergogliem již nezakazuje hřešit a naprosto rezignovala na svůj hlavní úkol, aby lidem stále připomínala, že spása nesmrtelných duší, je v tomto životě to nejdůležitější.
Monika G

Pápež v Panónii – aké sú motívy návštevy Františka v Maďarsku a na Slovensku?

Krásný pokojný den. A Vy něco dobrého na tomto papeži a této modernistické katolické církvi vidíte?
Monika G

Nazbiera sa na Slovensku 500-tisíc zaočkovaných katolíkov, ktorí chcú vidieť Františka?

Ano, ti praví katolíci snad o zdravý rozum ještě nepřišli. Očkovat se nenechají a o návštěvu pseudopapeže Bergoglia, určitě také nestojí.
Monika G

Video: Nie je načase, aby pápež, kardináli a biskupi, tí ktorým zveril Boh moc v Cirkvi, aby konečne …

zaba. Ano, když se chce, tak se dá všechno vyložit jakkoliv. Dobrá věc se odsoudí a zavrhne a naopak zlo se bude vychvalovat. Je třeba si uvědomit, že Ježíš své učedníky upozorňoval, že je svět bude pro Jeho učení nenávidět. Jelikož se JPII. nesnažil rozšiřovat pravé učení Ježíše Krista a šel na ruku těm co chtějí ovládnout svět a založit církev nového věku, tak ani ty síly zla s ním …More
zaba. Ano, když se chce, tak se dá všechno vyložit jakkoliv. Dobrá věc se odsoudí a zavrhne a naopak zlo se bude vychvalovat. Je třeba si uvědomit, že Ježíš své učedníky upozorňoval, že je svět bude pro Jeho učení nenávidět. Jelikož se JPII. nesnažil rozšiřovat pravé učení Ježíše Krista a šel na ruku těm co chtějí ovládnout svět a založit církev nového věku, tak ani ty síly zla s ním žádné problémy neměly a ještě šířily jeho popularitu. Kdyby nebyl JPII. modernista, tak by se po 2.VK papežem nikdy nestal. Ta jeho adorace po tom líbání Koránu a jeho chování při setkání v Assisi se mi vůbec nelíbí.
Monika G

Video: Nie je načase, aby pápež, kardináli a biskupi, tí ktorým zveril Boh moc v Cirkvi, aby konečne …

Marieta Ria. JPII. políbil Korán. To by opravdový světec a nositel Krista nikdy nemohl udělat.
Monika G

kriza autority v cirkvi

Krásný pokojný den. Být církvi prospěšný určitě neznamená souhlasit se vším, co ta dnešní liberální KC rozšiřuje. A přinést takové překroucené učení lidem jež o Bohu nic nevědí, tím by se nadělalo nepochybně víc škody než užitku.
Monika G

23.3.2021 Klaus prezident vyzval k boji, něvěděl, že syn boj právě opustil. Vyzvu k jednání …

poslednisance. Můžete mi prosím prozradit, jaké máte důkazy k Vašemu tvrzení, že hnutí SPD je jen placená opozice?
Monika G

Liberalismus a volná myšlenka (1884)

jožinko božinko. Přiznávám se, že automatická exkomunikace mě ani nenapadla. To tedy musí být papež Bergoglio za ty svoje hereze již dávno exkomunikovaný.
Monika G

Liberalismus a volná myšlenka (1884)

jožinko božinko. Vy si opravdu myslíte, že by ta dnešní modernistická katolická církev mohla exkomunikovat nějakého zednáře, když si do svého čela jednoho zvolila?
Monika G

Liberalismus a volná myšlenka (1884)

jožinko božinko . Co je nám to platné, že exkomunikace zednářů v KC není zrušená, když je tam stejně nikdo neexkomunikuje.
Monika G

František Říká, Že Jeho “Víra” Potřebuje Pochybnosti

Papež by o Bohu a Jeho slibech pochybovat v žádném případě neměl. Jak mohou potom věřit obyčejní křesťané, když o Bohu a Ježíši Kristu pochybuje i nejvyšší představitel církve.
Monika G

Liberalismus a volná myšlenka (1884)

S článkem lze samozřejmě souhlasit. V současné době však není členství v tomto volnomyšlenkářském spolku vzpoura proti katolické církvi, jelikož ta se žel Bohu na takový liberálně humanistický spolek již proměnila, ale vzpoura přímo proti Bohu.
Monika G

Popeleční Středa: Kardinál Prosí Věřící, Aby Nenavštěvovali Kostely

Roberto 55. Souhlasím s Vámi. Ten covid sice existuje, ale je mnohem méně nebezpečný, než nám všichni namlouvají. A navíc, pravý katolík by se jej neměl obávat vůbec.
Monika G

František: Nemorální Očkování v Lednu

apredsasatoci. Chtěla jsem tím jen říci, že na nejvyšší posty v katolické církvi, by měli být vždycky zvoleni ti nejlepší katolíci. Pastýři by se měli starat o své ovečky. V žádném případě tomu nemůže být naopak.