Magdalena Zacharek.
Magdalena Zacharek. shares from Edward7
5.7K

Ludobójstwo przez zastrzyk

„Nieżyjący już dr Vladimir Zelenko w Nowym Jorku mówił o ludobójstwie na początku 2021 roku i błagał swoich kolegów rabinów z Jerozolimy , których leczył protokołem Raoulta dodając cynk, aby …More
„Nieżyjący już dr Vladimir Zelenko w Nowym Jorku mówił o ludobójstwie na początku 2021 roku i błagał swoich kolegów rabinów z Jerozolimy , których leczył protokołem Raoulta dodając cynk, aby powiedzieli Izraelczykom, aby nie brali zastrzyków, błagał rodziców, aby nie dawali swoim dzieciom zastrzyków. Powtórzy to kilka dni przed śmiercią”.
Od komór gazowych nazistowskich Niemiec do ludobójstwa przez wstrzykiwanie mRNA
Naziści wymordowali w swoich obozach koncentracyjnych miliony ludzi. Od początku 2020 r. inni naziści nie tylko wirtualnej IV Rzeszy i jej NATO, ukryci i przebrani za zbawicieli, źle traktują Zachód. Mówią, że ludzie muszą zrozumieć, że to dla „ich zdrowia”, dla „waszego zdrowia” wstrzykują wam tyle miłości… produkty, które tak naprawdę zastępują stare komory gazowe. To jest główna intencja. Nie będziemy tu mówić o innych intencjach totalitarnych. Ich hasłem będzie i nadal jest: „wszyscy zaszczepieni, wszyscy chronieni”, choć hasło to straciło już swoją ważność; hasło …More
Magdalena Zacharek. shares from Edward7
12.6K
Edyta

Zabijają dzieci: 7-krotny wzrost liczby zgonów dzieci w Europie od czasu wprowadzenia „szczepionki” przeciw COVID

Trzy niezwykle ważne, oparte na nauce artykuły z Indii zawierające obserwacje na temat usankcjonowanego przez USA „Holokaustu szczepiennego noworodków, niemowląt i dzieci”... Oficjalne dane dotyczące …More
Trzy niezwykle ważne, oparte na nauce artykuły z Indii zawierające obserwacje na temat usankcjonowanego przez USA „Holokaustu szczepiennego noworodków, niemowląt i dzieci”...
Oficjalne dane dotyczące śmiertelności w Europie pokazują szokujący wzrost liczby zgonów wśród dzieci o 691%, odkąd Europejska Agencja Leków przedłużyła w maju zezwolenie na awaryjne zastosowanie szczepionki Pfizer Covid-19 do stosowania u dzieci w wieku od 12 do 15 lat.
Przed podjęciem tej decyzji przez Europejską Agencję Leków zgony dzieci w 2021 r. były poniżej oczekiwanego wskaźnika. Jednak po wydaniu zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych nadmierna liczba zgonów wśród dzieci do końca roku wzrosła o głęboko niepokojące 1,599% w porównaniu ze średnią z lat 2017–2020.
Niestety, trend ten utrzymywał się do 2022 r., a Europa oficjalnie odnotowała w tym roku 381% wzrost nadmiernej liczby zgonów wśród dzieci w porównaniu ze średnią z lat 2018–2021.

EuroMOMO to europejska działalność monitorująca śmiertelność.…More
Leon Kot
Niektóre z linków zawartych w artykule nie działają
Magdalena Zacharek. shares from m.rekinek
8.6K

Dr Vernon Coleman : Nadchodzi nowa straszna szczepionka przeciw grypie !

Chcę ci opowiedzieć, jak testowana jest nowa szczepionka przeciw grypie, ponieważ myślę, że powinieneś wiedzieć. A ponieważ myślę, że to rzuca jasne światło na to, jak testowane są nowe leki i szczepionki …More
Chcę ci opowiedzieć, jak testowana jest nowa szczepionka przeciw grypie, ponieważ myślę, że powinieneś wiedzieć. A ponieważ myślę, że to rzuca jasne światło na to, jak testowane są nowe leki i szczepionki. A ponieważ wierzę, że może się zdarzyć coś bardzo, bardzo niebezpiecznego.
National Institutes w Stanach Zjednoczonych opublikowały właśnie informacje na temat badania oceniającego bezpieczeństwo i skuteczność nowej inaktywowanej uniwersalnej szczepionki zawierającej cały wirus grypy. Nazywa się BPL 1357, a BPL oznacza beta-proprolakton, środek dezynfekujący używany do niszczenia rdzenia kwasu nukleinowego wirusów.
Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że pierwsze badanie będzie miało 45 uczestników.
Wow!
To krzyczy na mnie natychmiast, ponieważ badanie z udziałem 45 osób nie jest wystarczająco znaczące.
I rzeczywiście, tylko 30 pacjentów otrzyma szczepionkę. Piętnaście otrzyma szczepionkę domięśniowo, a 15 donosowo. A 15 otrzyma placebo.

Oto pierwszy problem.
Jeśli 1 na 100 osób …More
Magdalena Zacharek. shares from Adrianna7
11.4K
BIAŁA KSIĘGA SRANDEMII. Dr Witczak szczerze o słuzbie zdrowiaMore
BIAŁA KSIĘGA SRANDEMII. Dr Witczak szczerze o słuzbie zdrowia
01:02:30
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Jak to w realiach ; mądrych i dobrych ludzi niewiele jest na tym świecie !!! dlatego szatan większość ludzkości porywa po śmierci do piekła !