Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Poddani Chrystusa Krola

BALLADA O ŚW. JÓZEFIE

"....Józef sprawiedliwy więc- nie posadził Jej o grzech -lecz odprawić chce Maryję potajemnie ...."More
"....Józef sprawiedliwy więc- nie posadził Jej o grzech -lecz odprawić chce Maryję potajemnie ...."
04:21
Poddani Chrystusa Krola
1 maja obchodzimy św. Józefa - patrona robotników Dzień 1 maja, obchodzony jako Święto Pracy, jest także dniem, w którym Kościół czci św. Józefa - …More
1 maja obchodzimy św. Józefa - patrona robotników
Dzień 1 maja, obchodzony jako Święto Pracy, jest także dniem, w którym Kościół czci św. Józefa - patrona ludzi pracujących. W ten dzień podkreśla się szczególną rolę pracy w życiu i rozwoju każdego człowieka.
fot. Thinkstock
Święty Józef był mężem Maryi. Jego święto obchodzimy dwa razy w roku: 19 marca - jako Oblubieńca Matki Bożej i 1 maja - jako wzór i patrona ludzi pracujących.
1 maja jest jednym z najnowszych świąt w Kościele katolickim. Papież Pius XII 24 kwietnia 1956 r. zwracając się do Katolickiego Stowarzyszenia Robotników Włoskich proklamował ten dzień świętem Józefa rzemieślnika, nadając w ten sposób religijne znaczenie świeckiemu, obchodzonemu na całym świecie od 1892 r., świętu pracy.
Tego dnia Kościół w sposób szczególny zwraca uwagę na pracę w aspekcie wartości chrześcijańskich, jak również społecznych, ogólnoludzkich i narodowych.
W 1981 roku encyklice "Laborem exercens" problematykę pracy we współczesnym świecie anali…
More

Piękna Pieśń Maryjna - Wśród tylu dróg

"....poprowadź tam -gdzie radość wieczna jest ...."More
"....poprowadź tam -gdzie radość wieczna jest ...."
04:10
kubana103
🤗 🙏 AVE MARYJA!!!More
🤗 🙏
AVE MARYJA!!!
Poddani Chrystusa Krola
Do kogóż mamy wzdychać, nędzne dziatki? Tylko do Ciebie, ukochanej Matki, U której serce otwarte każdemu, A osobliwie nędzą strapionemu. Ty masz za …More
Do kogóż mamy wzdychać, nędzne dziatki? Tylko do Ciebie, ukochanej Matki, U której serce otwarte każdemu, A osobliwie nędzą strapionemu.
Ty masz za sobą najmilszego Syna, Snadnie Go Twoja przejedna przyczyna ,gdy Mu przypomnisz jakoś Go karmiła . łatwo Go skłonisz o Matko prtzemiła.
Ratuj nas, ratuj, Matko ukochana, Zagniewanego gdy zobaczysz Pana: Mieczem przebite pokazuj Mu serce, Gdy Syna na krzyż wbijali morderce.

Dla tych boleści, któreś wycierpiała, Kiedyś pod krzyżem Syna Swego stała, Bóg nam daruje, byśmy nie cierpieli, Cośmy wytrzymać za złość naszą mieli.
View 4 more comments.

Ks. Natanek. Stopnie Czyśćca

".....są różne stopnie w czyśćcu ....."More
".....są różne stopnie w czyśćcu ....."
09:10
waz2054
A z jakiej książki pochodzą te opisy stopni czyśćcowych? Sam bym sobie ją przeczytał. A czy może jest jakaś książka opisująca stopnie chwały niebiesk…More
A z jakiej książki pochodzą te opisy stopni czyśćcowych? Sam bym sobie ją przeczytał. A czy może jest jakaś książka opisująca stopnie chwały niebieskiej?
Poddani Chrystusa Krola
Nie zapomnijmy że w dzisiejszy -szczególny dzień Miłosierdzia Bożego -możemy wybawić od mąk czyśćcowych - jedną duszyczkę . W skali globalnej jest …More
Nie zapomnijmy że w dzisiejszy -szczególny dzień Miłosierdzia Bożego -możemy wybawić od mąk czyśćcowych - jedną duszyczkę . W skali globalnej jest to ogromna amnestia -dla naszych bliźnich cierpiących i pokutujących -czekujących pełnego spotkania z Chrystusem w Niebie.

Kobieta pochylona-ks.Ceberek

"......patrz woła cię -pośród wielu lepszych niż Ty , dziś jest Twój dzień -JEZUS ZNA TWOJE ŁZY ..."More
"......patrz woła cię -pośród wielu lepszych niż Ty , dziś jest Twój dzień -JEZUS ZNA TWOJE ŁZY ..."
05:52
Poddani Chrystusa Krola
Tylko matka prawdziwie współcierpi ze swoim dzieckiem !More
Tylko matka prawdziwie współcierpi ze swoim dzieckiem !

Przez mękę trzeba iść - ks.Ceberek

....na zbolałe Twe ramiona położyłem własny krzyż - zapomniałem że przez mękę trzeba iść !More
....na zbolałe Twe ramiona położyłem własny krzyż - zapomniałem że przez mękę trzeba iść !
04:35
kubana103
🤗
DK
Wielkie Bóg zapłać. Przez mękę i krzyż do chwały zmartwychwstania z Chrystusem i w Chrystusie. Króluj nam Chryste !!! 🤗More
Wielkie Bóg zapłać. Przez mękę i krzyż do chwały zmartwychwstania z Chrystusem i w Chrystusie. Króluj nam Chryste !!!
🤗
View 3 more comments.