pielgrzym55
pielgrzym55

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ - Catalina Rivas

Medalik ... szkoda słów... zażyłaś leki?
pielgrzym55

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ - Catalina Rivas

Co to jest "latolicka msza" (chyba NOM) - jaki symptomatyczny błąd!To nie jest katolicka msza, tylko sprotestantyzowana uczta eucharystyczna, zgromadzenie wiernych pod przewodnictwem wodzireja, przemawiającego jak w czasie wykładu lub odgrywania roli w teatrze, wiele momentów tego wydarzenia ma zabić wiarę w realną obecność, uczynić ją subiektywnym odczuciem, albo czyms "zatwierdzanym" przez …More
Co to jest "latolicka msza" (chyba NOM) - jaki symptomatyczny błąd!To nie jest katolicka msza, tylko sprotestantyzowana uczta eucharystyczna, zgromadzenie wiernych pod przewodnictwem wodzireja, przemawiającego jak w czasie wykładu lub odgrywania roli w teatrze, wiele momentów tego wydarzenia ma zabić wiarę w realną obecność, uczynić ją subiektywnym odczuciem, albo czyms "zatwierdzanym" przez zgromadzenie a nie obiektywnym, niezależnym od obecności, odczuć i wiary zgromadzenia. Polecam lektury, np. "Krótka analiza krytyczna Novus Ordo Missae" kardynałów Ottavianiego i Bacciego - przed wprowadzeniem mszy Pawła VI zanegowali jej katolickość.
pielgrzym55

Ignorujcie wezwania na testy!!! Nikt nie może nakazać obywatelowi testu przez smsy. Należy je …

To ludzie nie idą na te testy skierowani przez lekarza, albo z własnej inicjatywy, tylko po dostaniu smsa? Nieźle
pielgrzym55

Zniesienie celibatu: kardynał Marx wciąż ma nadzieję

Która by go chciała? Chyba, że za kasę, albo ze względu na mająteczek z podatku kościelnego.
pielgrzym55

Viganò: czy Franciszek "nie jest całkowicie […] fałszywym prorokiem antychrysta"?

"banda zboczeńców i skorumpowanych ludzi" - mocno, ale prawdziwie niestety
pielgrzym55

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ - Catalina Rivas

No niby tak, ale...jeśli nowa msza jest ważna (są spełnione trzy warunki - materia, forma i intencja) to tym gorzej, bo wiadomo, że będzie polegała na profanowaniu Ciała Pańskiego, jeśli od czasu koronaświrusa jest powszechna, dostępna (dla chętnych) komunia na łapę, to partykuły będą rozrzucane po posadzce, ławkach, zostaną na rękach, którymi za chwilę taki wierny będzie się drapał po ... …More
No niby tak, ale...jeśli nowa msza jest ważna (są spełnione trzy warunki - materia, forma i intencja) to tym gorzej, bo wiadomo, że będzie polegała na profanowaniu Ciała Pańskiego, jeśli od czasu koronaświrusa jest powszechna, dostępna (dla chętnych) komunia na łapę, to partykuły będą rozrzucane po posadzce, ławkach, zostaną na rękach, którymi za chwilę taki wierny będzie się drapał po ... lepiej nie kończyć. Obrzydliwa profanacja. Utrata partykuł jest czymś nieuniknionym przy takiej komunii i jest to jawna i oczywista profanacja.
pielgrzym55

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ - Catalina Rivas

Co za głupi argument. Nie ma bo sprawuje się tam ofiarę starannie, dbając, aby nie dochodziło do profanacji. Cuda są tam, gdzie dochodzi do profanacji, gdzie upada wiara - czyli w posoborowiu. Cuda mają zwrócić uwagę, wstrząsnąć, obudzić. Cud w Legnicy wynikał z tego, że ktoś zabrał do łapki Ciało Pańskie i upuścił na posadzkę i tak zostawił. Ktoś inny znalazł i przyniósł księdzu, czy poinformowa…More
Co za głupi argument. Nie ma bo sprawuje się tam ofiarę starannie, dbając, aby nie dochodziło do profanacji. Cuda są tam, gdzie dochodzi do profanacji, gdzie upada wiara - czyli w posoborowiu. Cuda mają zwrócić uwagę, wstrząsnąć, obudzić. Cud w Legnicy wynikał z tego, że ktoś zabrał do łapki Ciało Pańskie i upuścił na posadzkę i tak zostawił. Ktoś inny znalazł i przyniósł księdzu, czy poinformował księdza.
pielgrzym55

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ - Catalina Rivas

Nowa msza to zorganizowana, urzędowa profanacja. Odwrócenie kapłana plecami do tabernakulum jest demoniczne, pomijam, że nielogiczne (jeśli się wierzy w realną obecność Chrystusa), ale kto by w to wierzył na sprotestantyzowanej, zjudaizowanej NOM. Bo na pewno kapłani odprawiający w to nie wierzą, inaczej byłoby to dla nich nie do zniesienia kiedy całują posoborowy stolik, mebel, dechę na której …More
Nowa msza to zorganizowana, urzędowa profanacja. Odwrócenie kapłana plecami do tabernakulum jest demoniczne, pomijam, że nielogiczne (jeśli się wierzy w realną obecność Chrystusa), ale kto by w to wierzył na sprotestantyzowanej, zjudaizowanej NOM. Bo na pewno kapłani odprawiający w to nie wierzą, inaczej byłoby to dla nich nie do zniesienia kiedy całują posoborowy stolik, mebel, dechę na której nic nie ma, w której nie ma relikwii, wypinając się jednocześnie na tabernakulum ...
pielgrzym55

Idź z prądem: Franciszek cytuje Marcina Lutra

Dobrze się czujesz? Może to korona? Najlepiej do weterynarza.
pielgrzym55

Ks. D. Chmielewski - rozpoczyna się CZAS OCZYSZCZENIA cz. I

Do końca kazania się nie obudził. Chyba jest z tego znany, bo nikt nie sprawdzał czy żyje i nie biegł z pomocą.
pielgrzym55

Ks. D. Chmielewski - rozpoczyna się CZAS OCZYSZCZENIA cz. I

Zwróćcie uwagę na tego łysawego za kaznodzieją. Ładnie popłynął w kimę. 🤭 🤭 🤭
pielgrzym55

Cz. 1 Spokojny Witold Gadowski mówi w swoich odkryciach o purpurowej organizacji przestępczej w …

Pewnie, posłuchać można, ma swoje źródła, podaje ciekawe informacje i całkiem trafne interpretacje.
pielgrzym55

Rocznica której nikt nie świętuje. 50 lat Novus ordo Missae. Wykład Michała Rzepki cz.1

Bardzo dobra analiza - lakoniczna, rzeczowa, przystępna dla "zwykłych" wiernych obdarzonych jakimś minimalnym wyczuciem i "sensus fidei" - po jej wysłuchaniu lub lekturze (została w ostatnich dniach wydrukowana) - zrozumieją rozmiar tragedii spowodowanej posoborową rewolucją liturgiczną.
pielgrzym55

Cz. 1 Spokojny Witold Gadowski mówi w swoich odkryciach o purpurowej organizacji przestępczej w …

Dyskusja nad panem Gadowskim i jego poparciem dla PiSu dowodzi dawno stawianej tezy, że PiS istnieje po to, aby zagospodarować elektorat prawicowy, po to, aby nie powstało nic naprawdę prawicowego, po to aby ludzie o katolickim i patriotycznym nastawieniu czuli się zmolestowani i przymuszeni do głosowania na PiS, mimo wszystko, bo te świry z PO i Lewicy to kompletna tragedia.
pielgrzym55

Idź z prądem: Franciszek cytuje Marcina Lutra

Luter to był w pewnym sensie uczciwy gość - bo wystąpił z kościoła, stworzył swój, swoje wspólnoty, które zreszta cały czas się mnożą. Narobił oczywiście wielkich szkód wspólnocie katolickiej, ale jako wróg zewnętrzny nie jest tak groźny jak krety wewnątrz kościoła, które od SWII coraz bardziej jawnie zmieniają wiarę i szerzą herezję oficjalnie nie występując, jak ich wielki poprzednik Marcin …More
Luter to był w pewnym sensie uczciwy gość - bo wystąpił z kościoła, stworzył swój, swoje wspólnoty, które zreszta cały czas się mnożą. Narobił oczywiście wielkich szkód wspólnocie katolickiej, ale jako wróg zewnętrzny nie jest tak groźny jak krety wewnątrz kościoła, które od SWII coraz bardziej jawnie zmieniają wiarę i szerzą herezję oficjalnie nie występując, jak ich wielki poprzednik Marcin Luter/Luder. Ci wrogowie wewnętrzni są o wiele bardziej groźni.
pielgrzym55

Francuscy katolicy się nie cofają (film)

Której mszy oni bronią? Teatrzyku jednego lub wielu aktorów przy posoborowym stoliku czy Mszy wszechczasów?
pielgrzym55

Poseł Koalicji Obywatelskiej Joanna Jaśkowiak chciała całkowitego zakazu udzielania Komunii Świętej, ze względu na pandemię koronawirusa. Złożyła w tej sprawie interpelację do Ministerstwa Zdrowia.

Przynajmniej jest szczera - mówi to co myśli. Jest jawnym wrogiem. To mały problem. Najgroźniejsi są wewnętrzni, ukryci wrogowie.
pielgrzym55

Arcybiskup Paryża o Mszy świętej: "mały interes w kąciku"

Oby nie było ważnej konsekracji w tych mszach
pielgrzym55

Plandemia kwitnie, spisek trwa!

Cicho, bo się okaże, że to można łatwo i szybko wyleczyć i dopiero będzie, cała plandemia pójdzie się ...
pielgrzym55

Komunia święta na rękę - wielka profanacja! Ks. Jochemczyk i dr Krajski OSTRO o Kościele ws. pandem…

Do tego prowadzi Novus Ordo Missae. To skutek.
pielgrzym55

Niedzielski: zaszczepimy całą populację dorosłych! JANUSZ ZAGÓRSKI w MN!

Co nowego wymyśli Horban, profesor?
pielgrzym55

ROZPOCZYNA SIĘ CZAS OCZYSZCZENIA CZ. IV "Uzbrojenie mocą z wysoka" - ks Dominik Chmielewski …

A co ks. Dominik o komunii dołapnej sądzi?
pielgrzym55

EGZORCYZMY - OBOWIĄZEK KAPŁAŃSKI !

Na temat egzorcyzmów i kryzysu posoborowia warto polecić książki x. Malachiego Martina, np. "Zakładnicy diabła".
pielgrzym55

Obostrzenia dotyczące kultu religijnego nie spełniają wymogów Konstytucji – opinia Ordo Iuris

Też mi odkrycie. Przecież wszelkie prawa i wolności obywatelskie są nagminnie deptane od wybuch mniemanej pandemii zbrodniczego koronawirusa.
pielgrzym55

Na Moście Łańcuchowym w Budapeszcie

Węgrzy nie noszą namordników. Brawo!
pielgrzym55

Uwaga na szczepionki wektorowe GMO. Doktor ostrzega.

A co na to prof. Zembala - gestapowiec, nkwdowiec, który chciałby ponownego otwarcia chwilowo nieczynnych obozów koncentracyjnych i zapełniania ich koronasceptykami?
pielgrzym55

Dr Zbigniew Martyka: Dzisiaj już wiemy. Lekarstwo okazało się gorsze od choroby

Ciekawe, że ten Martyka po tylu rozsądnych wypowiedziach nie został jeszcze zwolniony i zlinczowany przez covidian.
pielgrzym55

„W tej chwili powinno się zamknąć kościoły”. Czy premier posłucha głównego doradcy ds. Covid 19?

A jeśli to zrobią, to jak zareaguje nasz kochany episkopat?
pielgrzym55

PILNE! Mateusz Morawiecki o PRZYMUSOWYCH szczepieniach dla Polaków⁉ Konferencja Prasowa

Składam wniosek, aby pierwszymi zaszczepionymi byli Elkam i Elohim
pielgrzym55

uszka. uszka covida

Czy można rozsiewać koronawirusa pierdzeniem?
pielgrzym55

Folwark zwierzęcy (1954) Lektor PL 1080p

Elkam i Elohim chyba zablokowali wielu użytkowników Glorii i podniecają się komentując swoje wpisy oraz wykazują podejrzanie chorobliwe zainteresowanie Panem G. Braunem.
pielgrzym55

Słowacja; kto odmówił poddania się testom, był umieszczany w areszcie domowym

Nie buntują się, to można przejść do następnego etapu.
pielgrzym55

Nowe Kredo: "wierzę w papieża Franciszka"

Jak to dobrze, że nie jesteśmy ultramontanami 😉
pielgrzym55

Bóg nie chce, żeby kobieta była zmuszona do bycia matką

A czy Bóg chce, aby mężczyzna był zmuszony do bycia ojcem?
pielgrzym55

Prawdziwy holocaust: Ponad 1,7 miliarda ofiar polityki aborcyjnej!!!

I w tym Polska pod rządami Pisu
pielgrzym55

W stronę kultury dialogu

Kiedy pisiorki opublikują wyrok trybunału?
pielgrzym55

Tradycyjna liturgia podbija kolejne miejsca

Deo gratias
pielgrzym55

Franciszek: dialog to "pierwszy instrument w walce z Covid"

Co za bełkot
pielgrzym55

Proboszcz w Ksawerowie sprytnie otworzył bramy cmentarza.

Narazie jeszcze do obozów nie zamykają i w tył głowy nie strzelają, chcą tylko pieniędzy (mandaty).
pielgrzym55

Tłumy na cmentarzach. Decyzja rządu o ich zamknięciu wywołała panikę

Czy oni są tak głupi, czy robią to celowo?
Korzystniej dla rządu byłoby przyjąć, że są idiotami, ale obawiam się, że to nie jest prawda.
To wszystko ma swoje dawno zaplanowane cele.
pielgrzym55

Czy Kościół musi runąć?

Do twarzy o. Szustakowi w tej kreacji
pielgrzym55

MANIFESTACJA DEMONÓW

Meksyk - ojczyzna Cristeros.
pielgrzym55

MANIFESTACJA DEMONÓW

Józefinizm i cezaropapizm króluje w dzisiejszym "kościele" rozumianym jako hierarchia od góry do dołu ( z nielicznymi wyjątkami - rodzynkami).