radyjko11
radyjko11

KS. DOMINIK CHMIELEWSKI GŁOSI HEREZJE !

Kto słucha Mrotka sam sobie szkodzi.
Siedzi na gałęzi pychy bliskiej faryzeuszom. Czyta Ewangelię ale imperatyw orędzi odrzuca. Do jej interpretacji potrzebny jest Duch Boży. Czy Mrotek go posiada?
radyjko11

Do dziś myślałem że Daiana nie należała do nich i dla tego zginęła..

Tak, to teza bardzo prawdopodobna. A propos innych członków rodziny królewskiej, zastanawiała mnie przyczyna długowieczności Elżbiety i jej męża, rzadko się zdarza, żeby oboje małżonkowie tak długo żyli. To samo się tyczy Sorosa. Czyżby pili eliksir przedluzajacy zycie? Już nawet nie chce wiedzieć co on zawiera..
radyjko11

Do dziś myślałem że Daiana nie należała do nich i dla tego zginęła..

To może być zbieg okoliczności. Każdy może tak ręce złożyć. Nie ma co pochopnie oceniać.
radyjko11

Miss Polonia 2022 ( bo ..... " przyjęła Ukrainca do swojego domu ! ) "

Nienawiść to główna wada większości Polaków. Widać też po sąsiadach, ciągle obgaduja, oceniaja, plotkuja na siejac zło wokoło.
radyjko11

Miss Polonia 2022 ( bo ..... " przyjęła Ukrainca do swojego domu ! ) "

Żaden katolik nie powinien mieć zawiści, a tym bardziej nienawiści w sercu, niezależnie od powodu, jeśli nie chce być katolikiem tylko z nazwy. Bóg to MILOSC, nawet do tych co źle czynia
radyjko11

„A jeśli komu z was brak mądrości, niech prosi Boga, który wszystkich obdarza chętnie i bez wypominania …

Drogi Medaliku pozwól się uscisnac za udostępnienie tego materialu o głupocie.
Bóg zapłać. 😊
radyjko11

Miłujcie się wzajemnie..

Widać mądrość w tym dziecku
radyjko11

DO HYMNU- afrykańskie maluchy oddały cześć Narodowi Polskiemu w Polsce i na emigracji prześlicznie …

Słowo ,,murzyni“ jest raczej obraźliwe 😲
radyjko11

Założę się , ze tego nie wiesz 🤓📛📛📛📛📛📛📛📛📛

Przekupili Bosaka? Nikomu nie mozna wierzyć..🥴
radyjko11

Herod czuł strach przed Jezusem:"Co to ma znaczyć,mów!Jak uszedłeś z życiem,gdy wymordowano tyle..."

Że też nie zastanowiło faryzeuszow i oprawców jakim cudem Jezus jeszcze żyje. Gdyby nie nadprzyrodzone ożywienie i dodanie sił kilka razyJezus nigdy by nie doszedł na Golgote. Samo dreczenie w ciemnicy, czy biczowanie zabiloby Go. Za nasze nędzne dusze tak cierpiał Zbawiciel!
radyjko11

Media społecznościowe pieją z zachwytu nad miód-cud urodą i inteligencją Miski Polin. Tymczasem …

Uroda, to rzecz względna, jednym podoba się ta
drugim tamta. Poza tym jest wiele pięknych kobiet. Ciężko wybrać jedną. Po co ludziom ten cyrk? Tym bardziej, że większość tych kobiet jest poprawiana.
Lepiej szukac piękna w naszych sercach 😇
radyjko11

Posąg Lucyfera w USA

Niedowiary!!!!
radyjko11

Wojna w Ukrainie Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsDfynfhovra

Niebawem wypuszcza nowego wirusa i zacznie się od początku pandemia.
radyjko11

Rafał

Nie twierdzę, żeby mieszkać z kimś kto nas bije lub w inny sposób niszczy psychicznie. Jeśli ktoś miałby nas doprowadzać do rozpaczy, to jestem jak najbardziej za separacja. Różnie to jednak bywa, w różnych stopniach lajdactwo się przejawia. Jeśli da sie wytrzymać to warto wytrwać, jeśli nie, to należy odejść. Ale nie mścic się, okazywać miłość, modlić się za ta osobę, nawet gdy jesteśmy daleko.
radyjko11

Rafał

Łajdak sam siebie nienawidzi, choć tego najczęściej nie pokazuje. Sprobowalabym mówić mu o Bogu, że go BÓG bardzo kocha, że czeka na niego jak na syna marnotrawnego z utęsknieniem, że zawsze daje mu szansę, i póki żyje może ja wykorzystać, że wystarczy wyspowiadac się z całego swojego życia. Pomoc mu znaleźć księdza, który by chciał takiej spowiedzi wysłuchać, gdyby się zgodził. I na koniec, …More
Łajdak sam siebie nienawidzi, choć tego najczęściej nie pokazuje. Sprobowalabym mówić mu o Bogu, że go BÓG bardzo kocha, że czeka na niego jak na syna marnotrawnego z utęsknieniem, że zawsze daje mu szansę, i póki żyje może ja wykorzystać, że wystarczy wyspowiadac się z całego swojego życia. Pomoc mu znaleźć księdza, który by chciał takiej spowiedzi wysłuchać, gdyby się zgodził. I na koniec, nigdy przenigdy nie wymawiać mu krzywd które wyrządził, bo nienawiść do siebie samego powróci. I zacznie się trauma od początku.
radyjko11

Rafał

Nie daj Boże mieć męża łajdaka. Jednak gdy już się go ma, trzeba kochać mimo wszystko, bo miłość jest twórcza, bo miłość we wszystkim pokłada nadzieję, nie unosi się pycha, wszystko PRZEBACZA. Tylko trzeba ofiarowywac swoje cierpienia z polaczemiu ofiara Jezusa, która jest nieporownywalnie większa od naszej, za nawrócenie męża. Zło dobrem zwyciężać, żeby osuszyć miłością błoto, w ktorym znajduje …More
Nie daj Boże mieć męża łajdaka. Jednak gdy już się go ma, trzeba kochać mimo wszystko, bo miłość jest twórcza, bo miłość we wszystkim pokłada nadzieję, nie unosi się pycha, wszystko PRZEBACZA. Tylko trzeba ofiarowywac swoje cierpienia z polaczemiu ofiara Jezusa, która jest nieporownywalnie większa od naszej, za nawrócenie męża. Zło dobrem zwyciężać, żeby osuszyć miłością błoto, w ktorym znajduje się pogubiona osoba. I modlić się, modlić modlić. Msze św ofiarowywac. Zapewne już to Pani wie. Pisze do tych, którzy nie wiedzą jak z takim trudnym człowiekiem postepowac. Może się nie nawrócić za życia, choć trzeba mieć nadzieję, ale na pewno się nie potępi. Nie wybierajmy się bez naszych mężów do nieba, bo jesteśmy z nim polaczeni jednym ciałem. Na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za Jego zbawienie.