Christmas Campaign: Financial Insights
Jantran
Jantran

Będzie zmiana w pracy egzorcystów. Biskupi proponują nowe rozwiązania

Przecież psycholog to idiota, to ateista niewierzący w Boga lub niedowierzający. W jednym mieście w Małopolsce egzorcysta odesłał rodzinę z synem do psychologa i to w dodatku do księdza psychologa Sułka- który stwierdził, że paraliż nóg kobiety przed np. świętami wielkimi (które po świętach mijały) to histeria, tak samo jak obracanie gałek oczu to też histeria. Obrazy, które wiedzieli wspólnie z …More
Przecież psycholog to idiota, to ateista niewierzący w Boga lub niedowierzający. W jednym mieście w Małopolsce egzorcysta odesłał rodzinę z synem do psychologa i to w dodatku do księdza psychologa Sułka- który stwierdził, że paraliż nóg kobiety przed np. świętami wielkimi (które po świętach mijały) to histeria, tak samo jak obracanie gałek oczu to też histeria. Obrazy, które wiedzieli wspólnie z dzieckiem i mężem to też były spowodowane histerią. Ks. Amorth już poruszał ten problem.
Za dupę można im księżom się zabrać odcinając od kasy. Oni zawsze za kasą lecą jak psy za kiełbasą. Mówię oczywiście o tych gnojach co te ustawy wymyślają i tych posłusznych, którzy je wykonują- posłuszeństwo! Bydlaki.
Jantran

MEDALIK ŚW. BENEDYKTA

Jeżeli medalik nie ma żadnej mocy to po co powstał i symbole na nim? Wystarczy wiedzieć, że Bóg jest w nas i tylko w nas. Po co te głupie medaliki powstały? Wiem tylko, że nawet osoba niewierząca ma jakiś święty medalik i przebywa w środowisku złych bardzo ludzi, którzy są owładnięci działaniem złego ducha, to takiej osoby zły duch się boi dlatego, że ma ona święte sakramentalia, które zawsze …More
Jeżeli medalik nie ma żadnej mocy to po co powstał i symbole na nim? Wystarczy wiedzieć, że Bóg jest w nas i tylko w nas. Po co te głupie medaliki powstały? Wiem tylko, że nawet osoba niewierząca ma jakiś święty medalik i przebywa w środowisku złych bardzo ludzi, którzy są owładnięci działaniem złego ducha, to takiej osoby zły duch się boi dlatego, że ma ona święte sakramentalia, które zawsze działają. W przypadku medalika św. Benedykta trzeba mieć jeszcze mocną wiarę.
Jantran

MEDALIK ŚW. BENEDYKTA

Ks. Piotr Natanek analizę prowadził właśnie w oparciu o zakon Benedyktynów i ich historię a ma tytuł naukowy więc taką analizę może przeprowadzić. Dodatkowo ma wiarę i zrobi to lepiej od innych owieczek w wilczych skórach.
Jantran

MEDALIK ŚW. BENEDYKTA

To jest fałszywy masoński medalik św. Benedykta. Podają "PAX" lub "INRI" ,że raz tak a raz inaczej. Kruk ma mieć złożone skrzydła a nie jak feniks rozłożone. To jest mieszanie ludziom w mózgach. Jak ktoś chce zobaczyć prawidłowy medalik św. Benedykta to jest analiza u ks. Piotra Natanka.
Jantran

Moderniści latają z monstrancją po kościele

W główkach się posrało księdzu i ludziom.
Jantran

Ks. Natanek. Czyste konto w Święto Miłosierdzia Bożego

Czemu w naszych kościołach tak rzadko się o tym mówi? Powinni co roku o tym trąbić aby ludziom utkwiło to w pamięci.
Jantran

Troska o zwierzęta, zwlekanie z zakazem aborcji. Takiej drogi na Zachód chce prezes Kaczyński?

Ale dlaczego Kaczyński twierdzi, że można się obejść bez futer ze zwierząt? Przecież po to Bóg stworzył też zwierzęta. Oczywiście nie znęcać się nad zwierzętami, nie zadawać bólu. Ale to jest też po to aby odwrócić uwagę od tematu ważniejszego aborcji.
Nie możemy mówić o Kaczyńskich, że to jest prawica, bo jak to się ma do Lecza Kaczyńkiego, który sprowadził do Polski loże masońską B’nai B’rith. …More
Ale dlaczego Kaczyński twierdzi, że można się obejść bez futer ze zwierząt? Przecież po to Bóg stworzył też zwierzęta. Oczywiście nie znęcać się nad zwierzętami, nie zadawać bólu. Ale to jest też po to aby odwrócić uwagę od tematu ważniejszego aborcji.
Nie możemy mówić o Kaczyńskich, że to jest prawica, bo jak to się ma do Lecza Kaczyńkiego, który sprowadził do Polski loże masońską B’nai B’rith. A braciszek też jest masonem. Lewica to szmatławica a ta PIS-owska pseudo prawica to ku*wica. Beatę Szydło usunęli bo był zbyt prawicowa.
Jantran

Abp Lenga poleca książkę ks. Piotra Glasa i ujawnia dramatyczną sytuację Kościoła

To prawda, nie Bóg błogosławi abp. Lenga za słowo Boże i odważne a Matka Przenajświętsza obdarzy go swoją opieką przed wrogami kościoła i masonerią.
Jantran

Gdy brak pomysłów, zakpić z katolików. Showmax prowokuje w nędznym stylu

"Przecież równie dobrze mogliby się „zabawić” naśmiewając się choćby z najważniejszych przywódców islamskich, czy liderów wspólnoty żydowskiej. Na to odwagi zabrakło?"
Jaj zabrakło mendom. A tu z muzułmanów jest na prawdę się z czego pośmiać albo z żydowskiego talmudu i żydowskiej wredności.
Jantran

Coraz więcej chorych zabijanych w Holandii. Eutanaziści odpowiadają już za… śmierci w tym kraju!

Nawet nie wiem co napisać. Słów brakuje.
Jantran

Progejowski kardynał atakuje autorów Dubia

Prawda jest taka, że gejów nigdy ale to nigdy nie było na świecie. Były tylko zwykłe pedały. Był to praktycznie temat tabu, ale jeżeli przestaniemy uważać, że tabu nie istnieje to już jest po nas. No bo według jakich zasad mamy wtedy żyć. Podyktuje nam to 2 % społeczeństwa a nam pozostanie zaakceptować ? Posłuchajcie tej piosenki www.youtube.com/watch Witold Gadowski powiedział w jakiejś spra…More
Prawda jest taka, że gejów nigdy ale to nigdy nie było na świecie. Były tylko zwykłe pedały. Był to praktycznie temat tabu, ale jeżeli przestaniemy uważać, że tabu nie istnieje to już jest po nas. No bo według jakich zasad mamy wtedy żyć. Podyktuje nam to 2 % społeczeństwa a nam pozostanie zaakceptować ? Posłuchajcie tej piosenki www.youtube.com/watch Witold Gadowski powiedział w jakiejś sprawie, że błoto należy nazywać błotem a gówno gównem. I to jest istota katolika chrześcijanina.
Jantran

Czosnek - naturalny antybiotyk

Czosnek jest super i należy go jeść, sam lubię bardzo, ale nie wolno jeść go w trakcie rozwiniętej grypy czy anginy bo spotęguje to chorobę. Przed chorobą jak najbardziej. Powiedział mi o tym pediatra, który preferował takie naturalne metody jakie stosowaliśmy dla naszego syna jak i do siebie wraz z żoną.
Jantran

Parafia Chrystusa Króla w Zgierzu - Profanacja kościoła

Dyskotekę sobie zrobili z kościoła i jeszcze tyłem do ołtarza.
Jantran

To nie konserwatystów wycina Franciszek, a homoseksualistów. Kard. Müller...

Dla tych pedałów proponuję wazelinę na narty i na kąt rozwarty www.youtube.com/watch
Jantran

Ksiądz błogosławi gejowski związek, a biskup nie reaguje

Ci duchowni to zwykłe pedały albo masono-pedały nie mające nic wspólnego z Bogiem wyznający ruskie niebo i zasadę " Nie ma to jak w ruskim niebie, ksiądz biskupa w d... j...."
Jantran

Feministki walczyły z patriarchatem, udając... konie!

Ale kretynki !
Jantran

I premier, i mama księdza...

To bardzo mądre słowa Pani premier Beaty Szydło. Podziwiam tą kobietę bardziej niż samego prezydenta Dudę na którego głosowałem ale któremu bliższy ciału jest talmud niż Pismo Święte o czym świadczą relacje z Żydami i lożami masońskimi. Premier Beata Szydło jest kobietą z zasadami a zasady prezydenta Dudy są polin a nie polskie. Jako matka wychodzi bardzo dobrze i aby tak było z innymi matkami w …More
To bardzo mądre słowa Pani premier Beaty Szydło. Podziwiam tą kobietę bardziej niż samego prezydenta Dudę na którego głosowałem ale któremu bliższy ciału jest talmud niż Pismo Święte o czym świadczą relacje z Żydami i lożami masońskimi. Premier Beata Szydło jest kobietą z zasadami a zasady prezydenta Dudy są polin a nie polskie. Jako matka wychodzi bardzo dobrze i aby tak było z innymi matkami w porządku, wiedza i miłość ale przede wszystkim rodzina.
Jantran

Ks. prał. dr Roman Kneblewski - Komunia na rękę? Veto!

Bardzo dobrze Ksiądz mówi i Bóg zapłać za te słowa. Może choć do niektórych tępych lub nie do końca świadomych skrzywionych przez modernizm ludzi to dotrze.
Jantran

Papież powołuje 5 nowych kardynałów - jeden jest biskupem pomocniczym

Ciekaw jestem, który powołanych kardynałów nie jest masonem? (śliczny masoński krzyżyk na szyi u kardynała)
Jantran

Jezuita z Watykanu : Niektórzy święci to geje - przywitają was w Niebie

Ale chyba w ruskim niebie, gdzie ksiądz biskupa w d... j...... Jezuici zawsze nie byli dobrym zakonem.
Jantran

Nie żyje David Rockefeller. Miał 102 lata

Wreszcie talmudowiec w piekle. Szkoda, że nie wszyscy z rodziny tych morderców.
Jantran

Trump nie wytrzymał i powiedział do żydowskiego dziennikarza: Zamilcz, zamknij się!

Do Żyda tak należy mówić. Dobrze Tramp powiedział. Jaki antysemityzm? Żydzi sami ten termin wymyślili a rasistami są właśnie Żydzi, bo dzielą ludzi na goji i siebie na lepszą rasę a kobietę goja mogą traktować jak kawałek mięsa, goja mają prawo zabić jeżeli ten by go uderzył. Czy to nie jest rasizm? Ogólnie Żyd to zaraza, dlaczego inne narodowości tak nie zgłaszają prześladowań jak właśnie Żydzi?…More
Do Żyda tak należy mówić. Dobrze Tramp powiedział. Jaki antysemityzm? Żydzi sami ten termin wymyślili a rasistami są właśnie Żydzi, bo dzielą ludzi na goji i siebie na lepszą rasę a kobietę goja mogą traktować jak kawałek mięsa, goja mają prawo zabić jeżeli ten by go uderzył. Czy to nie jest rasizm? Ogólnie Żyd to zaraza, dlaczego inne narodowości tak nie zgłaszają prześladowań jak właśnie Żydzi? Żadne państwo w którym żyją im nie służy ale w Izraelu za to mają 4-tą co do wielkości armię.
Jantran

Włochy szykują się na kolejną falę migracji

Barany, przecież to miało być według NWO a jacyś kretyni myślą, że odkrywają Amerykę. Te czarne mordy wyglądają tak jak oczy żaby w ikrze. Po co to pisać, lepiej od razu ujawniać co Bóg mówił w objawieniach o tym wszystkim. Cenzura Glorii tylko przeszkadza, to jest PO-wska cenzura udająca dobroć.
Jantran

Franciszek zapomniał o świętych? Stawia za przykład komunistkę i Szwecję - Jacek Międlar (37)

Pyta mnie Bóg jest Miłością
"tak z ciekawości zapytam : jak Pan godzi zalecenie "bycia w łasce uświęcającej" z tym, że o innym człowieku mówi Pan, że.... jest kanalią ?"
Odpowiadam: Jeżeli widzę kogoś, kto świadomie sprowadza ludzi na złą drogę, na cierpienie i ma z tego jeszcze niezły ubaw (bo to widać po jego uśmiechu) to nie uważam aby o takiej osobie można było powiedzieć w inny sposób. …More
Pyta mnie Bóg jest Miłością
"tak z ciekawości zapytam : jak Pan godzi zalecenie "bycia w łasce uświęcającej" z tym, że o innym człowieku mówi Pan, że.... jest kanalią ?"
Odpowiadam: Jeżeli widzę kogoś, kto świadomie sprowadza ludzi na złą drogę, na cierpienie i ma z tego jeszcze niezły ubaw (bo to widać po jego uśmiechu) to nie uważam aby o takiej osobie można było powiedzieć w inny sposób. Należy reagować a nie liberalizować, bo inaczej przypominać to będzie rozprawę pomiędzy Panem, Wójtem a Plebanem -Mikołaja Reja. Czy papież Franciszek przez to, że nazwałem go kanalią ucierpi na tym. Nie sądzę, wiec uważam, że moim zadaniem jako katolika jest modlitwa za niego ale również, przede wszystkim ostre reagowanie na krzywdę ludzką, bo inaczej jest to hipokryzja i grzech śmiertelny przeciwko I przykazaniu przeciw Duchowi Świętemu "Grzeszyć zuchwale w nadziei miłosierdzia Bożego"
Jantran

Franciszek zapomniał o świętych? Stawia za przykład komunistkę i Szwecję - Jacek Międlar (37)

Bo bycie przeciwko Bogu i Jego przykazaniom jest środkiem szkodzącym. A jeżeli ktoś temu zaprzecza to jest w sprzeczności z Bogiem. Ja interpretuję bezpośrednio i zrozumiale, przez to nie mam niedociągnięć i rozumieją mnie inni. Kanalia, to człowiek, którego Bóg obdarzył tylą ilością łask, a on z tego nie skorzystał. Proszę wziązć na siebie te osoby, które pójdą na potępienie. Dlaczego papieża …More
Bo bycie przeciwko Bogu i Jego przykazaniom jest środkiem szkodzącym. A jeżeli ktoś temu zaprzecza to jest w sprzeczności z Bogiem. Ja interpretuję bezpośrednio i zrozumiale, przez to nie mam niedociągnięć i rozumieją mnie inni. Kanalia, to człowiek, którego Bóg obdarzył tylą ilością łask, a on z tego nie skorzystał. Proszę wziązć na siebie te osoby, które pójdą na potępienie. Dlaczego papieża Franciszka się wiecznie usprawiedliwia? Czy on jest Bogiem? Ślepi są ci co nie widzą, a inni nie chcą widzieć.myślą, że to ich uhroni.
Jantran

ZROZUMIEĆ HISTORIĘ BŁ. KAROLINY

Pie*rzenie o Tadeuszu Rydzyku to nawiedzenie. Mnie wystarczy tylko jak zły duch podczas egzorcyzmów powiedział, że "gdyby to wasze radyjko, to bym już dawno was zniszczył. Tadeusz Rydzyk to zasługuje na nagrodę biznesmena nie jednego roku. Zadziwia mnie głupota ludzka. Czy oni nic nie czytają?
Jantran

Franciszek zapomniał o świętych? Stawia za przykład komunistkę i Szwecję - Jacek Międlar (37)

Papież Franciszek nie jest antychrystem! Ta kanalia jest tylko fałszywym prorokiem. Po nim teraz nadejdzie antychryst. Franciszek podobno już się podał do dymisji, ale jest to trzymane w tajemnicy. Przestańcie kochani ludzie udawać, że nic się nie dzieje. Wojna jest tuż tuż i trzech dni ciemności będziecie świadkami teraz niedługo. A czy przeżyjecie, to nie wiem, ja sam się boję. Ważne jest aby …More
Papież Franciszek nie jest antychrystem! Ta kanalia jest tylko fałszywym prorokiem. Po nim teraz nadejdzie antychryst. Franciszek podobno już się podał do dymisji, ale jest to trzymane w tajemnicy. Przestańcie kochani ludzie udawać, że nic się nie dzieje. Wojna jest tuż tuż i trzech dni ciemności będziecie świadkami teraz niedługo. A czy przeżyjecie, to nie wiem, ja sam się boję. Ważne jest aby żyć w stanie łaski uświęcającej. Módlcie się za papieża, ale żeby do piekła nie poszedł (chociaż to wątpliwe, lecz miłosierdzie Boże jest wielkie), ale przede wszystkim sprawiedliwe. Sprawiedliwość jest ponad miłosierdzie Boże. I o tym pamiętajcie. NIE SŁUCHAJCIE NAUK TEGO FAŁSZYWEGO PROROKA! Po owocach się poznaje te rzeczy. A Wy drodzy czytelnicy nie widzicie tego? Każdy kto żyje w grzechu ciężkim np. jest w związku niesakramentalnym, po rozwodzie, usprawiedliwiać się może tylko tu na ziemi przed księżmi masonami ale nie przed Bogiem. Jeżeli ksiądz da Wam rozgrzeszenie sprzeczne z przykazaniami i 7-dmioma grzechami głównymi, to nie myślcie, że Wam to Bóg przebaczył. Myślcie, ale nie rozgrzeszajcie się. Wracajcie do żon i mężów oraz módlcie się za nich, bo do nieba nie wejdzie nikt z małżonków osobno.
Jantran

ZROZUMIEĆ HISTORIĘ BŁ. KAROLINY

Jej zasługi są jak wielu innych dziewczyn. Na pewno zasługuje na niebo, ale wyolbrzymia się to niemiłosiernie. W Zawadzie w miejscu gdzie się mieszkała jest prowadzona Droga Krzyżowa jakieś dwa kilometry przez las i przy każdej stacji jest wyolbrzymiane jej cierpienie ale potrafię to zrozumieć gdy jest to w odniesieniu cierpień Jezusa Chrystusa po to aby nasze życie było podobne do Niego. A tam …More
Jej zasługi są jak wielu innych dziewczyn. Na pewno zasługuje na niebo, ale wyolbrzymia się to niemiłosiernie. W Zawadzie w miejscu gdzie się mieszkała jest prowadzona Droga Krzyżowa jakieś dwa kilometry przez las i przy każdej stacji jest wyolbrzymiane jej cierpienie ale potrafię to zrozumieć gdy jest to w odniesieniu cierpień Jezusa Chrystusa po to aby nasze życie było podobne do Niego. A tam nie! Cały czas mówi się tylko o Karolinie, bez słowa o Jezusie a jak już coś ksiądz powie to i tak jest ona na pierwszym miejscu a nie Bóg. Nie śpiewa się " I Ty, któraś współcierpiała Matko Bolesna przyczyń się za nami" Jaki to syn, który by nie chciał pokazać jak cierpiała jego matka a tym bardziej Pan Jezus, który dał nam swoją matkę jako pośredniczkę łask na niebie i na ziemi abyśmy się do Niej modlili.
W parafii w Zawadzie za to pięknie obchodzi się tzw. "Walentynki" profanacja imienia św. Walentego www.apokalipsa.info.pl/archiwum/14-02-2010/index.htm Tam jest coś nie tak. Przypuszczam, że księża nie są tacy jak być powinni, oczywiście ci przy władzy.
Jantran

Policja wszczęła śledztwo ws. antypapieskich plakatów

Super zrobili, więcej takich akcji a mniej masoneria będzie mogła sobie pozwolić. W niczym tutaj stanowisko papieski ani jego osoba nie zostały obrażone.
Jantran

George Soros: samozwańczy „bóg”, który powinien być w więzieniu

Przyjdzie niedługo ten dzień gdy zdechnie a jego ścierwo niech dadzą do brylantowej trumny, jak tylko chce a szatan powie mu witamy w piekle. Dobrze dla mnie pracowałeś, mam dla ciebie pojedynczą super cele.
Jantran

Zmarłe dziecko ożyło. Lekarze nie potrafią tego wyjaśnić!

Ani wcześniej, ani pózniej nie powinno się chować zmarłych tylko po trzech dniach. Do trzech dni po śmierci osądzana jest dusza i spływają modlitwy. Po trzech dniach to już nie musi się modlić, bo modlitwa już nie pomoże zmarłemu gdyż jest osądzony.
Jantran

Islamiści w Szwecji transmitują gwałt na żywo

Gdyby byli tacy jak u nas Narodowcy to powinni złapać parchów i publicznie wykastrować, każdego muzułmańskie ścierwa, które by się dopuściło gwałtu.
Jantran

Rodzice A. Dudy o koronacji. Mamy zobowiązania wobec Chrystusa. On jest królem.

Prawdy oczekuję a nie mydlenia oczu.
Jantran

Rodzice A. Dudy o koronacji. Mamy zobowiązania wobec Chrystusa. On jest królem.

Ciekawe dlaczego rodzice prezydenta nie powiedzą nic o tym, że rząd nie oddał się pod panowanie Chrystusa Króla. Andrzej Duda co najwyżej dokonał tego atu w swoim sercu jeżeli już. Powinien wstać i powiedzieć, że prezydent Polski również oddaje kraj pod Jego panowanie. A tego nie było. Znowu chcą na siłę dopisać mu zasługi do których nie doszło. Może Żydom by się to nie spodobało a prezydent …More
Ciekawe dlaczego rodzice prezydenta nie powiedzą nic o tym, że rząd nie oddał się pod panowanie Chrystusa Króla. Andrzej Duda co najwyżej dokonał tego atu w swoim sercu jeżeli już. Powinien wstać i powiedzieć, że prezydent Polski również oddaje kraj pod Jego panowanie. A tego nie było. Znowu chcą na siłę dopisać mu zasługi do których nie doszło. Może Żydom by się to nie spodobało a prezydent wyjątkowo ich lubi i faworyzuje żydowską mać.
Jantran

Mężczyzna w kominiarce wtargnął do domu opieki dla zakonnic we Francji. Zabił jedną osobę

Dlaczego nikt nie napisze, że z pewnością był to muzułmanin, tylko były żołnierz?
Jantran

POLACY POBILI SIE Z UKRAINCAMI

Na błędach się uczmy i nie bijmy każdego Ukraińca ale ostrożność niech Polacy zachowają. Poznałem kiedyś na wczasach za granicą fajną dziewczynę- Ukrainkę. Była tam ze swoim chłopakiem a obecnie mężem. On nie był zbyt sympatyczny do tego stopnia, że ona powiedziała o nim mnie i mojej żonie, że "to taki prawdziwy Ukrainiec" a znała znaczenie słów polskich. Potem wyszła za niego za mąż, no bo …More
Na błędach się uczmy i nie bijmy każdego Ukraińca ale ostrożność niech Polacy zachowają. Poznałem kiedyś na wczasach za granicą fajną dziewczynę- Ukrainkę. Była tam ze swoim chłopakiem a obecnie mężem. On nie był zbyt sympatyczny do tego stopnia, że ona powiedziała o nim mnie i mojej żonie, że "to taki prawdziwy Ukrainiec" a znała znaczenie słów polskich. Potem wyszła za niego za mąż, no bo wpadli ale nie kochała go raczej.
Jantran

POLACY POBILI SIE Z UKRAINCAMI

Ukrainiec zawsze był pamiętliwy i mściwy. Skąd się wzięło powiedzenie "ty Ukraińcu" W mordowaniu nawet SS-mani byli zdziwieni ich niepotrzebną okrutnością. W Polsce dali się poznać jako mafie i burdele. Za co mamy ich kochać. Parę osób dobrych to zawsze w każdym narodzie się znajdzie. Czy Ukrainiec w Polsce ma więcej znaczyć niż Polak?
Jantran

Zupa czosnkowa! 100 razy bardziej wydajna niż antybiotyki!

Super, zrobię ją i napiszę czy smakowała. Ogólnie lubię czosnek, tylko kupujmy polski, bo chińskim jest wręcz szkodliwy.
Jantran

Facebook idzie na wojnę z Kościołem? Zablokowany chrześcijański profil

Facebook to parszywcy lewicowi, którzy sami nie stosują się do zasad, które stworzyli. Tylko zebrać się w kupę i pisać skargi na nich gdzie się da aż padną na ryj. Przecież można napisać zbiorowy pozew do sądu. Są osoby, które się takimi rzeczami zajmują.
Jantran

Ksiądz Piotr Natanek jest atakowany, bo demaskuje masońską lożę Szatana niszczącą kościół w Polsce …

Bardzo dobry film. Szkoda, że nie ma w wyższej jakości HD. Ale co na to jolantabrodak ? Biedaczka sługuska masońska. Ona dalej chce zwalczać ks. Natanka, ale coś jej to nie wychodzi. Ta psychopatka niezmordowana w trudzie i znoju z pieśnią na ustach ciągle gotowa do boju znowu pisze, że "Episkopat przestrzega przed naukami ks. Natanka.................." cha, cha, cha.
Jantran

Ksiądz skazany za uderzenie dziecka, które chciało podnieść hostię

Ksiądz postąpił dobrze, że nie pozwolił na podniesienie komunikantu. Nie powinien jednak uderzyć dziecka, wystarczyło krzyknąć aby nie robiło tego. Przypuszczam, że był zdenerwowany i wystraszony tym co się stało i zrobił to odruchowo. Kara jednak jest niewspółmierna do czynu a wynika z czystej zazdrości. To mandaty mają swoje taryfikatory a sądy jak im się pierdnie. Zależy czy np.w sądzie …More
Ksiądz postąpił dobrze, że nie pozwolił na podniesienie komunikantu. Nie powinien jednak uderzyć dziecka, wystarczyło krzyknąć aby nie robiło tego. Przypuszczam, że był zdenerwowany i wystraszony tym co się stało i zrobił to odruchowo. Kara jednak jest niewspółmierna do czynu a wynika z czystej zazdrości. To mandaty mają swoje taryfikatory a sądy jak im się pierdnie. Zależy czy np.w sądzie zasiada zwolennik PO czy lewicy i od razu wyrok jest większy. Powinno skończyć się na przeprosinach publicznych w kościele ewentualnie ksiądz mógł by wynagrodzić to dziecku w jakiś sposób inny np. kupując mu jakiś materiał do szkoły. A tak pozostaje tylko nienawiść i potępianie księży.
Jantran

Papież Franciszek ,Bergoglio i jego masońskie gesty na balkonie

Jan Paweł II nie był ,masonem. Pan Jezus podaje w objawieniach, (są spisane w Kompedium, które można kupić u ks. Natanka), że owszem ten mój syn na początku popełniał błędy ale szybko się zorientował i je naprawił. Najlepiej zobaczyć co diabeł mówi o Janie Pawle II przy egzorcyzmach. Boi się go bardziej niż o. Pio
Jantran

Papież Franciszek ,Bergoglio i jego masońskie gesty na balkonie

Od czasu kiedy go wybrali mówiłem, że to jest mason, ale głupi ludzi się śmiali ze mnie. Tylko Franciszek nie jest antychrystem, on jest fałszywym prorokiem. Antychryst dopiero nadejdzie. Głupi ludzi, którzy go bronią i straszą innych tutaj na glorii. Oni są też w to wmanipulowani albo dennie głupi. Ciekawe jak służący diabłu może służyć Bogu?
Jantran

CZ.1 MASONERIA W KOŚCIELE KATOLICKIM. GOLGOTA BESKIDÓW, CZYLI MASOŃSKA DROGA KRZYŻOWA…

Bardzo dobrze opracowany materiał. Dziwi mnie tylko dlaczego jeszcze ci pyskaci z glorii nie skomentowali. Np. "Ona", "Rebelius" W obronie tradycji kościoła też się nie wypowiedział a przecież godzi to w tradycję kościoła. Jest jeszcze kilka osób, które nie opuszczą żadnego artykułu aby skomentować a ten właśnie opuścili. Zawsze natomiast potępiają ks. Natanka, który mówił o tej Golgocie …More
Bardzo dobrze opracowany materiał. Dziwi mnie tylko dlaczego jeszcze ci pyskaci z glorii nie skomentowali. Np. "Ona", "Rebelius" W obronie tradycji kościoła też się nie wypowiedział a przecież godzi to w tradycję kościoła. Jest jeszcze kilka osób, które nie opuszczą żadnego artykułu aby skomentować a ten właśnie opuścili. Zawsze natomiast potępiają ks. Natanka, który mówił o tej Golgocie Beskidów i bronią władzy kościelnej jeżeli przynależy do masonerii.
Jantran

Imigranci atakują polskich kierowców – dżungla w Europie

A wystarczył by jeden helikopter typu "Apache" dwie rakiety a reszte ścierwa z działka wystrzelać, ale Żydowscy iluminaci już dbają o to aby tak się nie stało, żeby zniszczyć Europę.
Jantran

Film "Ostatnia Msza" - bł. ks. Jerzy w Bytomiu (8 październik 1984)

Sprawa zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki jest nadal nie wyjaśniona do końca a tortury jakich doświadczył były znacznie gorsze od tych co podali oficjalnie. Sprawa jest tak wysoko postawiona, że człowiek (nie pamiętam nazwiska), który wie o wszystkim uciekł za granicę i ze strachu nie przyjedzie do Polski. Powiedział, że nic nie powie, bo się boi ale to nie jest tak jak podali oficjalnie.
Jantran

Prawda o seksedukacji

W pale się nie mieści. Należy walczyć z tym każdymi możliwymi metodami. Jak trzeba to nawet w mordę dać temu co zasłużył.
Jantran

ks Jacek Międlar - rzuca sutannę 28-09-2016

A może to jest krzyż jaki przygotował dla niego Jezus. Twierdzi, że Bóg obdarzył go wiedzą i innymi talentami, on ma tylko spowiadać i msze odprawiać. Czy ksiądz naprawdę nie wie ile taka msza dla ludzi czyni dobrego? A spowiedź? Są czasy ostateczne. Ile osób przez odejście księdza pójdzie na potępienie, których ksiądz nie wyspowiada albo za nich mszy nie odprawi? Nie chciał bym być na miejscu …More
A może to jest krzyż jaki przygotował dla niego Jezus. Twierdzi, że Bóg obdarzył go wiedzą i innymi talentami, on ma tylko spowiadać i msze odprawiać. Czy ksiądz naprawdę nie wie ile taka msza dla ludzi czyni dobrego? A spowiedź? Są czasy ostateczne. Ile osób przez odejście księdza pójdzie na potępienie, których ksiądz nie wyspowiada albo za nich mszy nie odprawi? Nie chciał bym być na miejscu Księdza jak stanie przed Bogiem a Ten ukarze Księdzu zmarnowane dusze. Księże Jacku, zamarzyła się Księdzu kariera a może trochę pokory należało by wykazać. Pycha przez księdza mówi. Jak nie dawał Ksiądz już rady to trzeba było jechać do ks. Piotra Natanka. On by Księdza przyjął, tylko wtedy Ksiądz byłby osobą drugą a to by się księdzu nie podobało. Jeżeli Ksiądz twierdzi, o tym wszystkim co czynią władze kościelne a wierzę Księdzu w to, to chyba wie Ksiądz, że suspensa ks. Natanka jest nieważna.
Twierdzi Ksiądz, że jeszcze lepiej i bardziej będzie głosił ewangelię niż do tej pory, tylko pytanie jak? bo co komu wiara beż przyjmowania sakramentów św. To jest anty wiara.
A jak sam Ksiądz teraz przyjmie sakrament spowiedzi i komunii świętej?
Czyli diabeł wygrał? Bez sutanny nie będzie ksiądz już miał takiego poparcia. Stanie się ksiądz takim Palikotem, tylko w drugą stronę, bardziej liberalną pusto brzmiącą jak ten cymbał brzmiący bez miłości do Boga i krzyża jaki postawił na drodze Księdza Jezus Chrystus.
Jantran

Lewak komentuje pomysł zakazu handlu w niedzielę: „Zamknijcie również kościoły”

Nie będę nic pisał kolega Radek33 zrobił to wyczerpująco. Dodam jedynie co do Piotra Szumlewicz, który to powiedział co głupiemu po rozumie.