tommoss
tommoss

Franciszek "wstępuje w tajemnicę"

Ten typek jest zatrudniony przez gloria.tv, a ich zadaniem jest wywrócenie pontyfikatu Papieża Franciszka albo przynajmniej maksymalne ośmieszenie. Nie zwracajcie uwagi na te głupawe tandetne rysunki. Całe szczęście mają niską oglądalność!
tommoss

Czy Instytut Sztuki Filmowej skontroluje realizację celów dofinansowania w filmie "Kler"?

Najgłośniej krzyczycie, a najwięcej macie za uszami. Lepiej zacząć od siebie i wyjaśnić w jaki sposób i na co były przeznaczane publiczne pieniądze. Życzę pani Zdanowskiej i panu prowadzącemu większego obiektywizmu i zobaczenia w drugim człowieku bliźniego, a nie wroga! Z obserwacji wiem, że to ciągłe hejtowanie nawet w najtwardszym elektroracie już się zaczyna przejadać. Ludzie nie są ślepi i …More
Najgłośniej krzyczycie, a najwięcej macie za uszami. Lepiej zacząć od siebie i wyjaśnić w jaki sposób i na co były przeznaczane publiczne pieniądze. Życzę pani Zdanowskiej i panu prowadzącemu większego obiektywizmu i zobaczenia w drugim człowieku bliźniego, a nie wroga! Z obserwacji wiem, że to ciągłe hejtowanie nawet w najtwardszym elektroracie już się zaczyna przejadać. Ludzie nie są ślepi i widzą udzielne pisowskie książątka upasione na publicznych pieniądzach.
tommoss

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy wzywa do bojkotu filmu „Kler”

@Matricaria
Wyjęłaś (wyjąłeś) mi to z ust. Słuszne stwierdzenie, też się z tym nie raz spotkałem na tym portalu. Ile to hejtu wylało się na papieża Franciszka. Takie wybiórcze traktowanie religii. Ci co tutaj najgłośniej wrzeszczą, być może najwięcej mają za uszami.
tommoss

Franciszek zmienia Katechizm - jest przekonany, że przed jego pontyfikatem Kościół się mylił

Nawiedzeni skrzyknęli się na tym portalu i opluwają papieża Franciszka na różne sposoby.
tommoss

Kościół Franciszka idzie z postępem

Może i Kościół Franciszka idzie z postępem, ale wy i ten portal coraz bardziej się uwsteczniacie. Pamiętajcie że opluwanie i nerwy mają niekorzystny wpływ na zdrowie psychiczne. 😜
tommoss

"Nie ma piekła" – Franciszek podkreśla swoje heretyckie dziedzictwo

Autorowi, który z siebie wydalił tego gniota, proponuję żeby następnym razem ze trzy razy się zastanowił za nim kolejny raz cokolwiek napisze. Artykuł zmanipulowany. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowo. Każdego można za wszystko pomówić. Wstyd!
tommoss

Polowania na nazistów - Klaus Barbie [Lektor PL]

Bardzo interesujący materiał. Takich Klausów Barbie w Ameryce Południowej ukrywało się wielu. Są hipotezy że nawet sam Hitler mógł resztę życia po wojnie spędzić w Inalco niedaleko Bariloche w Argentynie. A odkrycia kolejnych nazistowskich artefaktów takich jak to z 2017 roku, tylko to potwierdzają:
www.youtube.com/watch
tommoss

Kościół a kryzys migracyjny. Jan Pospieszalski krytycznie o postawie hierarchów

Pospieszalski to taki ksenofobiczny, zakompleksiony i sfrustrowany życiem publicysta, odnajdujący się tam gdzie może kogoś bezkarnie opluć, pouczać. Dlatego tak chętnie udziela się w reżimowej TVP i w mediach skokowo-karnowskich. Jak mu się nauczanie papieża nie podoba to niech założy własny kanapowy kościół. Pociągnie za sobą podobnych sobie. Już jest jeden taki artysta-narodowiec o nazwisku …More
Pospieszalski to taki ksenofobiczny, zakompleksiony i sfrustrowany życiem publicysta, odnajdujący się tam gdzie może kogoś bezkarnie opluć, pouczać. Dlatego tak chętnie udziela się w reżimowej TVP i w mediach skokowo-karnowskich. Jak mu się nauczanie papieża nie podoba to niech założy własny kanapowy kościół. Pociągnie za sobą podobnych sobie. Już jest jeden taki artysta-narodowiec o nazwisku Międlar, któremu po wyrzuceniu ze stanu duchownego też już nauczanie Franciszka przestało się podobać, krytykuje celibat itp. Szkoda, że nie mówił tego jak był księdzem.
tommoss

Papież franciszek: mniej teologii - więcej polityki

Przypominam naszym domorosłym heretykom, że papież jest wybierany z woli Ducha Św., rękoma zgromadzonych na konklawe biskupów. Wszelkie krytykowanie papieża, tylko dlatego że wychodzi naprzeciw wszelkim strachom i fobiom społecznym, bo leży mu na sercu dobro drugiego człowieka, prowadzi do herezji i rozłamów. Naszym przyszłym heretykom polecam lekką i ciekawą książkę Tadeusza Manteuffla "Narodziny …More
Przypominam naszym domorosłym heretykom, że papież jest wybierany z woli Ducha Św., rękoma zgromadzonych na konklawe biskupów. Wszelkie krytykowanie papieża, tylko dlatego że wychodzi naprzeciw wszelkim strachom i fobiom społecznym, bo leży mu na sercu dobro drugiego człowieka, prowadzi do herezji i rozłamów. Naszym przyszłym heretykom polecam lekką i ciekawą książkę Tadeusza Manteuffla "Narodziny herezji", aby zobaczyli jak to wyglądało wcześniej i jaką drogą podążają. No chyba, że herezja nie czyta, o czym świadczy mizerna sprzedaż prawicowej prasy, a zamiast tego udziela się w komentarzach opluwając wszystko i wyszystkich.
tommoss

Piastowie w krzywym zwierciadle

A czego spodziewaliście się po propagandówce? Nie ten reżyser, nie ci aktorzy.
tommoss

Spada liczba rozwodów

Fake News. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
tommoss

Producent sznurka rozwikłał tajemnicę sukcesu Morawieckiego. Fiskus zakwestionował mu 23 lata …

Coś jest na rzeczy z tymi "dobrymi danymi" z polskiej gospodarki.