Michał Libowicz
Michał Libowicz shares from Jan Kowaslki
4K
GLOBALIZM - Nowy Porządek Świata dr. Pierre Hillard
32:44

Mądra rada od ginekologa, a jak my doradzamy innym gdy chodzi o życie ich samych,dzieci,Narodu, czy świata ?

Zmartwiona kobieta poszła do swojego ginekologa i powiedziała: "Panie doktorze, mam poważny problem i pilnie potrzebuję pańskiej pomocy! Moje dziecko nie skończyło nawet roku, a ja znów jestem w …More
Zmartwiona kobieta poszła do swojego ginekologa i powiedziała:
"Panie doktorze, mam poważny problem i pilnie potrzebuję pańskiej pomocy! Moje dziecko nie skończyło nawet roku, a ja znów jestem w ciąży. Nie chcę, żeby dzieci były tak blisko siebie".
Więc lekarz powiedział: "Dobrze, a co chcesz, żebym zrobił?".
Powiedziała: "Chcę, żebyś usunął moją ciążę i liczę na to, że mi w tym pomożesz".
Lekarz zastanowił się chwilę i po chwili milczenia powiedział do pani: "Myślę, że mam lepsze rozwiązanie pani problemu. Jest to również mniej niebezpieczne dla Ciebie.
Uśmiechnęła się, myśląc, że lekarz przychyli się do jej prośby.
Potem kontynuował: "Widzisz, żebyś nie musiała zajmować się dwoma dziećmi naraz, zabijmy to, które jest w twoich ramionach. W ten sposób będziesz mogła trochę odpocząć przed narodzinami drugiego. Jeśli chcemy zabić jednego z nich, to nie ma znaczenia, który to będzie. Nie byłoby żadnego ryzyka dla twojego ciała, gdybyś wybrał tego, który jest w twoich ramionach. '
Pani była …More
Michał Libowicz shares from pl.news
2.4K
Sodoma

Franciszek mianuje prohomoseksualnego kardynała na członka Kongregacji ds. Biskupów

Kardynał Newark, Joseph Tobin, jeden z najbardziej homoseksualnych kardynałów na świecie, został mianowany 4 marca członkiem Kongregacji ds. Biskupów, której zadaniem jest wybór nowych biskupów. …More
Kardynał Newark, Joseph Tobin, jeden z najbardziej homoseksualnych kardynałów na świecie, został mianowany 4 marca członkiem Kongregacji ds. Biskupów, której zadaniem jest wybór nowych biskupów.
Tylko w styczniu Tobin podpisał prohomoseksualną deklarację, zatwierdził homoseksualne msze i wyraził wolę, by "zmienić" katolicką wiarę w homoseksualizm.
Rocco Palmo pisze na portalu Twitter.com, że Bergoglio i Tobina łączyła "więź", która długo poprzedzała wybór Franciszka. W swojej nowej funkcji Tobin będzie miał ogromny wpływ na to, kto zostanie biskupem w USA.
#newsVldmmbehav
Michał Libowicz shares from pl.news
1.7K
Ważne

W totalnej niesławie: reputacja australijskiej organizacji kontroli finansowej zrujnowana

Rządowa organizacja nadzoru finansowego Austrac przyznała australijskiemu Senatowi, że "przeceniła" transfery bankowe z Watykanu do Australii w ciągu ostatnich sześciu lat o ponad 2 miliardy dolarów …More
Rządowa organizacja nadzoru finansowego Austrac przyznała australijskiemu Senatowi, że "przeceniła" transfery bankowe z Watykanu do Australii w ciągu ostatnich sześciu lat o ponad 2 miliardy dolarów amerykańskich (!).
Przed Bożym Narodzeniem Austrac poinformował komisję senacką, że 2,3 miliarda dolarów zostały przekazane do Australii z Watykanu. Ten news spowodował ogromną burzę medialną.
Teraz Austrac mówi, że całkowita wartość transakcji między 2014 i 2020 roku wyniosła 9,5 mln dolarów (!), informuje TheAustralian.com.au (13 stycznia).
Jako źródło "błędnych obliczeń", Austrac przedstawił światu "błąd kodowania". Teraz, nadchodzi pytanie: "Quis custodiet ipsos custodes?" – kto będzie strzegł strażników?
Grafika: © Douglas Kelley, CC BY-NC, #newsRkdgblputm
Michał Libowicz shares from jac05
3K
Ważne
Kto powstrzymuje nadejście anty-Chrysta ? Mamy już odpowiedź. Ja również wywnioskowałem, że to papież Benedykt XVI swoją obecnością i możliwością zabrania głosu, powstrzymuje papieża Franciszka przed …More
Kto powstrzymuje nadejście anty-Chrysta ?
Mamy już odpowiedź. Ja również wywnioskowałem, że to papież Benedykt XVI swoją obecnością i możliwością zabrania głosu, powstrzymuje papieża Franciszka przed gwałtownymi, niszczącymi zmianami Kościoła.

Wielu z nas odwiedzających tą stronę, dzielący się wieściami z tego co dzieje się w naszym Kościele i w świecie, pamięta końcowy okres życia św. Jana Pawła II. Chyba wszyscy zastanawiali się dlaczego papież umęczony chorobą, brakiem sił tak chce wytrwać na swoim stanowisku. Widzieliśmy dramatyczne zmagania o wypowiedzenie każdego słowa, mękę jego i głosy aby ustąpił, odszedł, aby nowy papież go zastąpił i skończył się ten wstydliwy czas dla Kościoła, jak to wielu myślało. Także i ja tak myślałem, nie rozumiejąc dlaczego papież, który już nie potrafi kierować Kościołem, wszelkimi wysiłkami nadal chce nim być.
Zrozumiałem to wtedy, gdy dowiedziałem się jakie objawienia miał św. Jan Paweł II i jak błagał o miłosierdzie Boże dla Polski. Zrozumiałem, …More
11:52