MaTeJa
MaTeJa

Prof. Bartyzel: strategia szatana polega na zohydzeniu Kościoła. Czy nastały czasy ostateczne?

Mnie kościoła nie da się zohydzić bo wierzę w Święty Kościół Powszechny. Jednak, jeżeli ktokolwiek mógłby to uczynić to sami księża, którzy burzą krew wiernych, swoim niestosownym zachowaniem. Bo jak inaczej nazwać proceder podawania Najświętszego Sakramentu do rąk, wypinanie się w stronę Tabernakulum podczas kłaniania się ołtarzowi, wesołe pogaduszki z ministrantami w trakcie mszy, głębsze …More
Mnie kościoła nie da się zohydzić bo wierzę w Święty Kościół Powszechny. Jednak, jeżeli ktokolwiek mógłby to uczynić to sami księża, którzy burzą krew wiernych, swoim niestosownym zachowaniem. Bo jak inaczej nazwać proceder podawania Najświętszego Sakramentu do rąk, wypinanie się w stronę Tabernakulum podczas kłaniania się ołtarzowi, wesołe pogaduszki z ministrantami w trakcie mszy, głębsze skupianie się na tematach finansowych niż na prawdach ewangelicznych... Itd. Ile razy to właśnie duchowni byli i są powodem tego, że wierni(choć słabi w wierze lecz jednak wierni) odchodzą od kościoła? Boże spraw aby ich wypchane kiesy opróżniły się- może wtedy zamiast dóbr doczesnych zaczną dostrzegać naukę Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego! Amen.
MaTeJa

Ostry protest przeciwko profanacji

Potańcówki przed Najświętszym Sakramentem, przed ukrzyżowanym Jezusem Chrystusem to przerażające.Z jednej strony krwawiący Zbawiciel, pokaleczony i wyszydzony a zdrugiej tańczący ksiądz lub świeccy (to taka świetna zabawa zaczęrpnieta z protestanckich ruchów). Ohyda. Boże zmiłuj się nad nami bo krew się burzy.