waz2054
waz2054
375

Jak wygląda brexit i co go spowodowało. Czy Polska nastepna do golenia?

waz2054
1383

Nie da się pogodzić nacjonalizmu, który uznaje własny naród za nadrzędny wobec innych, z nauczaniem Kościoła.

gosc.pl/doc/3149588.To-nie-… Muszę, niestety zabrać głos na temat banialuk napisanych w "gościu" przez pana Bogumiła Łozińskiego, podpartego argumentami z Gazety Wyborczej, a podanego nam do wierzenia …More
gosc.pl/doc/3149588.To-nie-…
Muszę, niestety zabrać głos na temat banialuk napisanych w "gościu" przez pana Bogumiła Łozińskiego, podpartego argumentami z Gazety Wyborczej, a podanego nam do wierzenia na tym forum przez "Brata Anioła".
Otóż pan Łoziński wsadza w swoim artykule do jednego worka religijność, patriotyzm, nacjonalizm oraz szowinizm. (Zapomniał o ksenofobii, rasiźmie i antysemityźmie.) Kim są ci nacjonaliści których to pan Łoziński piętnuje?
A no ci którzy bronią Polski i uważają swoją ojczyznę za wartość najwyższą. Właśnie tak. Jest to przeciwieństwo do kosmopolitów z GW, UE, a także zdrajców, którzy usiłują przy pomocy inżynierii socjalnej i UE wyprodukować w Polsce nowego "Homo Europeus", czyli byt ludzki, odmóżdżony bez wiary, wyznania, ideologii, uzależniony od GW i jej propagandy. Ot "Homo Sovieticus" XXI wieku.
Zapytajmy więc co mówi Pismo Święte na ten temat. Rozumiem bowiem, że różni "pasterze" i "hierarchowie" nie podzielą zdania Słowa Bożego w tym względzie i będą …More
waz2054
Coś się panu Łozińskiemu pomieszało. Wszyscy chyba wiedzą, że naród nadrzędny to nie naród polski, tylko naród żydowski.