KamilPe
KamilPe

Wielka Brytania: kreacjonizm - „promocją ekstremistycznych poglądów”.

Chyba zapomnieli, że to właśnie teoria ewolucji jest jedną wielką RELIGIĄ, a nie nauką. Żadnych konkretnych dowodów. Tylko przypuszczenia. Był czas, gdy się tym interesowałem i naprawdę sa dowody na szybkie powstanie świata i jedyną sensowną odpowiedzią jest kreacjonizm.
KamilPe

200 tys. dol. na rozbicie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!!!

Spokojnie, zauważmy że w ostatnim czasie już tak nie łatwo w Polsce obrażać i walczyć z katolikami i Kościołem. Mam tu na myśli przede wszystkim narodowców, którzy budzą ducha narodu wśród młodzieży i kibiców. Trzeba mieć to na uwadzie. A za dwa lata będzie już niezła armia broniąca wartości w Polsce. Przepowiednie mówią, że w Polsce pocznie się odrodzenie świata i że Polska przetrwa ten zły …More
Spokojnie, zauważmy że w ostatnim czasie już tak nie łatwo w Polsce obrażać i walczyć z katolikami i Kościołem. Mam tu na myśli przede wszystkim narodowców, którzy budzą ducha narodu wśród młodzieży i kibiców. Trzeba mieć to na uwadzie. A za dwa lata będzie już niezła armia broniąca wartości w Polsce. Przepowiednie mówią, że w Polsce pocznie się odrodzenie świata i że Polska przetrwa ten zły czas. Patrząc na ostatnie lata można w to wierzyć.
KamilPe

Wyjaśnienie Snów Nebukadnesara

Ten film to protestanckie kłamstwo.. Mowa o zmanie przez Kościół 2go przykazania to jeden z heretyckich mitów. I to samo z wyprawami krzyżowymi, które były nie po to by nawracać mieczem, ale po to by powstrzymać islam..... TEN FILM JEST NIECZYSTY UWAGA !
KamilPe

CUD W HIROSZIMIE I NAGASAKI

Dzięki wielkie. Ale to jest pozostałość bo Katedrze. Nie ma jednak zdjęć domu, który olacalał... A szkoda, zrobiłoby się o tym jakiś filmik na youtube
KamilPe

szyderstwa z księży na ulicy

Z drugiej strony jednak takie sytuacje powinny motywować przede wszystkim księży.. Dlaczego u siebie w Sosnowcu nie widzę wojujących kapłanów na ulicach broniących wiary ? Czy nie powinni kapłani zrobić w sutannach jakichś manifestacji w obronie wiary i kapłaństwa ? Czy to tylko pozostały owieczki, które bronią Kościoła ?

Niech to da też kapłanom do myślenia, bo przez to, że nie przebywają zbytn…More
Z drugiej strony jednak takie sytuacje powinny motywować przede wszystkim księży.. Dlaczego u siebie w Sosnowcu nie widzę wojujących kapłanów na ulicach broniących wiary ? Czy nie powinni kapłani zrobić w sutannach jakichś manifestacji w obronie wiary i kapłaństwa ? Czy to tylko pozostały owieczki, które bronią Kościoła ?

Niech to da też kapłanom do myślenia, bo przez to, że nie przebywają zbytnio między wojującymi ateistami to nie wiedzą jak to jest bronić wiary będąc otoczonym zestrony atakujących przeciwników... Nasi oficerowie w większości pochowali się w parafiach.. Osobiście nie widuję w swoim mieście kapłanów a jest ich trochę.. Czasem niestety widziałem, jak kapłan z mojej parafii szedł bez koloradki. Ten komentarz dedykuję wszystkim pochowanym kapłanom.
KamilPe

szyderstwa z księży na ulicy

Brawa dla gościa, który nagrał tego biednego grzesznika... Nie każdy by wytrzymał i nie jeden by temu koleżce potłukł okularki.
KamilPe

Zwolennicy INVITRO,związków partnerskich w pierwszych ławkach w kościele na Mszy Świętej.

Kapłani przecież napewno wiedzą, którzy politycy byli za dopuszczeniem warunkowej aborcji czy in vitro... Może nie o wszystkich politykach, ale ogólnie o tych bardziej znanych kapłani wiedzą... Tymbardziej, że uroczystość pogrzebową prowadzili wysocy kapłani, ktorzy dobrze wiedzą co jest grane..... Więc myśle, że nie na miejscu jest tłumaczenie kapłanów słowami " każdy jest odpowiedzialny za …More
Kapłani przecież napewno wiedzą, którzy politycy byli za dopuszczeniem warunkowej aborcji czy in vitro... Może nie o wszystkich politykach, ale ogólnie o tych bardziej znanych kapłani wiedzą... Tymbardziej, że uroczystość pogrzebową prowadzili wysocy kapłani, ktorzy dobrze wiedzą co jest grane..... Więc myśle, że nie na miejscu jest tłumaczenie kapłanów słowami " każdy jest odpowiedzialny za swój czyn". Owszem, ale jeśli kapłan wie, że dany polityk jest za aborcją czy in vitro i polityk ten nie wyparł się tych poglądów to powinien odmówić takiemu grzesznikowi Komuni Świętej. w innym razie kapłan ten ma współudział w świętokradztwie i przy okazji grzech cudzy... czyż nie ?
KamilPe

Zwolennicy INVITRO,związków partnerskich w pierwszych ławkach w kościele na Mszy Świętej.

Episkopat i Ci, którzy udzielali Pana Jezusa osobom plublicznym w jawnym grzechu ciężkim obrazili Boga i przy okazji nasze uczucia religijne.
KamilPe

Cuda na Filipinach.

Można jaki link do artykułu na ten temat ? Ciekawe :)
KamilPe

CUD W HIROSZIMIE I NAGASAKI

Szkoda tylko, że nie mogę znaleźć w internecie jakichś fotek tych ocalałych domów.. Szkoda także że nie zrobiono o tym jeszcze filmu i nie zostało to rozgłośnione
KamilPe

Ataki na księży w Warszawie

Nasi najwyźsi arcykapłani wyśmiali prośbę Pana Jezusa o intronizację, tak też teraz duchowieństwo dostąpi sprawiedliwości. Polsko, Bóg jeszcze czeka na Ciebie.
KamilPe

Papież: nawracanie jest bez sensu, trzeba się poznawać

Naprawde Papa to powiedział ? :(
KamilPe

JAK KOŚCIÓŁ SZATANA DEMORALIZUJE MŁODZIEŻ I SPOŁECZEŃSTWO? SATANIZM W MUZYCE. NIEBEZPIE…

Szkoda, że brakuje takich typowo katolickich filmów w tak dobrym wykonaniu
KamilPe

Nawrócona wiedźma - świadectwo

Ale przyznać trzeba, że śliczna kobieta ta wiedźma !
KamilPe

Dyskoteka w Kościele

Coś okropnego. I do tego ta propaganda TVN jakoby sprzedawanie Kościołów w celu łatania budżetu byo czymś dobrym...
KamilPe

Znamię Bestii - Synagoga Szatana

Trutka na szczury to w większości dobre jedzenie. Tylko mały procent to trucizna, a jednak szczura zabija..

... Tak samo jest z tym filmem, gdyż uderza w Kościół. Sekciarze i heretycy zawsze wykorzustują okazję, żeby między wierszami opluć Kościół.
KamilPe

Ksiądz skazany na piekło (napisy polskie na YT)

Ten film jest z tłumaczeniem na YouTube i szkoda, że polski użytkownik nie wrzucił tu wersji z tłumaczeniem. Napewno wielu WIĘCEJ letnich wiernych i kapłanów oglądając wersję po polsku dostałoy jakiegoś kopa.
KamilPe

Ebi- Ks. Natanek Intronizacja

Pewnie jesteś rocznik 89'. Miło, że nie jest się samemu tu.
KamilPe

PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI I POLACY NARODEM WYBRANYM

Bardzo mnie cieszy, że ten film jest kopiowany i powielany na wielu stronach. Króluj Nam Chryste !
KamilPe

Zaproszenie na Sympozjum 15.06.2013 r

Najbardziej tam brakuje jednego kapłana.. ks Piotra Natanka. I to bardzo brakuje, bo ten kapłan przekonał tysiące ludzi do Jezusa Chrystusa Króla.