lomax
lomax

Co sądzić o #TorontoBlessing? [Q&A#84] - Remigiusz Recław SJ

@Elkam drażni Cię polo z koloratką? To zobacz tutaj jaki wyluzowany ZAKONNIK:
www.youtube.com/watch
Nie chcę obrażać stanu duchownego ale jak ten człowiek wygląda? Jaki to jest szacunek dla stanu duchownego? Oni się po prostu zrzekli swojej posługi, wstydzą się sutanny, koloratki nie mówiąc o prawdziwej Ewangelii. To jest strasznie smutne i to w dodatku nie jakiś młody chłystek tylko stary …More
@Elkam drażni Cię polo z koloratką? To zobacz tutaj jaki wyluzowany ZAKONNIK:
www.youtube.com/watch
Nie chcę obrażać stanu duchownego ale jak ten człowiek wygląda? Jaki to jest szacunek dla stanu duchownego? Oni się po prostu zrzekli swojej posługi, wstydzą się sutanny, koloratki nie mówiąc o prawdziwej Ewangelii. To jest strasznie smutne i to w dodatku nie jakiś młody chłystek tylko stary gość. Gdzie oni mają swoje własne kapłaństwo? Tragedia.
lomax

Co sądzić o #TorontoBlessing? [Q&A#84] - Remigiusz Recław SJ

Oglądając filmy tego jezuity uświadamiam sobie (od nowa) że szatan jest nie-ludzko inteligentny i do tego jak wiemy jest ojcem kłamstwa. Ten człowiek ma argumentację, która totalnie wyklucza możliwość dyskusji czyli: jeśli w Toronto Blessing jeden człowiek się wije jak wąż to może być szatan a u drugiego to może być Duch Święty - nam nie wolno oceniać. Z taką argumentacją nie można polemizować, …More
Oglądając filmy tego jezuity uświadamiam sobie (od nowa) że szatan jest nie-ludzko inteligentny i do tego jak wiemy jest ojcem kłamstwa. Ten człowiek ma argumentację, która totalnie wyklucza możliwość dyskusji czyli: jeśli w Toronto Blessing jeden człowiek się wije jak wąż to może być szatan a u drugiego to może być Duch Święty - nam nie wolno oceniać. Z taką argumentacją nie można polemizować, bo trzeba by było przebadać każdego uczestnika spotkań a to i tak by nie wystarczyło. Krótko mówiąc relatywizm w skrajnej postaci. Wyrafinowane kłamstwo przeciwko prostej prawdzie. Prosta prawda Kościoła była następująca: jeśli mamy choć CIEŃ podejrzeń co do zjawiska - odrzucamy. Ci ludzie to zwyczajni protestanci, którzy skreślili instytucję Kościoła jako punktu odniesienia. Dla nich punktem odniesienia są oni sami i ich poglądy na dany temat. Każdy pobożny kapłan dystansowałby się od takich zjawisk lub przynajmniej poprosił o opinię wyższej władzy kościelnej. Od Toronto Blessing odcięli się sami protestanci, ale nasi miłosierni i otwarci kapłani są "bardziej papiescy niż papież" i biorą coś co nawet protestanci skreślili. Ale czemu się dziwić, skoro to jedyny sposób, żeby medialnie zaistnieć. Kto by znał o. Remigiusza gdyby nie wygibasy na stadionach i inne cuda? Szkoda gadać, trzeba się modlić za nich.
lomax

o. Remigiusz Recław profanuje Eucharystię

PiotrM pobierz sobie z tego wpisu - zdjęcie jest z YouTube na kanale Mocni w Duchu jest ten ślub zamieszczony:

www.youtube.com/watch
lomax

[NV#253] Marcin Zieliński - fałszywy charyzmatyk zdemaskowany! (Q&A#35)

A teraz ciekawostka: nigdy nie pisałem żadnego komentarza pod filmem Szustaka. Dziś dałem krótki komentarz i okazuje się że mam shadow-bana bo mojego komentarza nie widać. Najwyraźniej siedzą z Remigiuszem przy kawie i wymieniają się nickami tradsów do banowania:)) A komentarz zamieściłem stosunkowo grzeczny:
"Ludzie czy wyście powariowali? Ile cudów Zielińskiego zgłosiliście do komisji watykańsk…More
A teraz ciekawostka: nigdy nie pisałem żadnego komentarza pod filmem Szustaka. Dziś dałem krótki komentarz i okazuje się że mam shadow-bana bo mojego komentarza nie widać. Najwyraźniej siedzą z Remigiuszem przy kawie i wymieniają się nickami tradsów do banowania:)) A komentarz zamieściłem stosunkowo grzeczny:
"Ludzie czy wyście powariowali? Ile cudów Zielińskiego zgłosiliście do komisji watykańskiej badającej takie przypadki? ILE? Ile jest potwierdzonych cudów Zielińskiego? Założę się, że ZERO. Jesteś chory, boli cię noga, ręka? To się pomódl w domu na różańcu a Pan Bóg jak zechce to Ci zabierze cierpienie, ale raczej ci nie zabierze, bo skoro Ci je dał to znaczy że ma ono Ci pomóc w uświęceniu lub w odpokutowaniu grzechów. Pracuj nad swoją duchowością dzień w dzień, a nie pajacuj w prezbiterium robiąc "pompki dla Jezusa". To jest jakieś szaleństwo. Film o Zielińskim owszem ma swoje wady ale w końcu ktoś głośno powiedział to, o czym wielu mówi od dawna. Pentekostalizacja niszczy Kościół Katolicki. Zniszczyła jego resztki na zachodzie, zniszczy i u nas. A nasi pasterze nie dość, że nie mówią prawdy to jeszcze tłuką kasę i lajki na dobijaniu resztek Katolicyzmu w Polsce."
lomax

"Wyrażamy stanowczy sprzeciw". Oświadczenie ws. filmu o Marcinie Zielińskim

PiotrM do tych ludzi można pisać w nieskończoność a potem Remi i tak powie ze jesteś poza kościołem bo nie tańczysz na stadionie. Ci ludzie totalnie przestali przyjmować i odnosić sie do racjonalnych, zdroworozsądkowych argumentów. Krytykujesz - jesteś poza kościołem. I nie ważne, że przez 2000 lat Kościół mówił to co my teraz. Teraz jest inaczej. Teraz jest kościół Szustaka, Recława i Rysia a …More
PiotrM do tych ludzi można pisać w nieskończoność a potem Remi i tak powie ze jesteś poza kościołem bo nie tańczysz na stadionie. Ci ludzie totalnie przestali przyjmować i odnosić sie do racjonalnych, zdroworozsądkowych argumentów. Krytykujesz - jesteś poza kościołem. I nie ważne, że przez 2000 lat Kościół mówił to co my teraz. Teraz jest inaczej. Teraz jest kościół Szustaka, Recława i Rysia a nie Jeden Święty Katolicki i Apostolski.
lomax

"Wyrażamy stanowczy sprzeciw". Oświadczenie ws. filmu o Marcinie Zielińskim

Ojojoj ale się nie podoba, że ktoś w końcu głośno powiedział prawdę. Każdy wie że charyzmaty to przekręt ale nikt nie chce głośno o tym mówić, żeby przypadkiem kogoś "nie urazić". A to że zielonoświątkowcy wyżerają katolików jak wirus to nikogo nie interesuje. Katolicyzm ostał się chyba tylko w Polsce i dlatego najazd tych wszystkich szaleńców - szamanów. Wszyscy, którzy czerpią zyski czy to …More
Ojojoj ale się nie podoba, że ktoś w końcu głośno powiedział prawdę. Każdy wie że charyzmaty to przekręt ale nikt nie chce głośno o tym mówić, żeby przypadkiem kogoś "nie urazić". A to że zielonoświątkowcy wyżerają katolików jak wirus to nikogo nie interesuje. Katolicyzm ostał się chyba tylko w Polsce i dlatego najazd tych wszystkich szaleńców - szamanów. Wszyscy, którzy czerpią zyski czy to wizerunkowe czy finansowe z działalności Zielińskiego będą teraz robić wielkie aj waj, bo przecież jak to tak - podnosić rękę na kurę znoszącą złote jajka? Sprawa jest prosta - oni wszyscy są jedną ekipą: zamienili prawdziwą Ewangelię Krzyża na nową ewangelię wiecznej imprezy stadionowej, w której nie ma miejsca na pokutę, modlitwę i zadośćuczynienie Bogu za grzechy. Ich ewangelia sprowadza się do "chwalmy Pana - Panie daj zdrowie, pieniądze i niebo na ziemi". Pan Bóg ich sprawiedliwie osądzi - może "robią dobrze" ale fakty temu ewidentnie przeczą: Kościół Katolicki umiera, według oficjalnych danych KEP (po przeanalizowaniu) wychodzi, że regularnie do Komunii przystępuje tylko 3% (!!!!) uczęszczających na Msze. Takich katolików hoduje (bo nie formuje) dzisiejszy Kościół, który wstydzi się własnej tożsamości, za wszystko przeprasza a najbardziej za to co katolickie. I ci wszyscy dezerterzy jak Szustak, Kramer, Recław, Ryś i cała reszta uciekają z pola walki Kościoła z szatanem. Oni już się z nim dogadali: za kasę, popularność lub tylko (i aż) święty SPOKÓJ. Chcą mieć spokój, żyć tak jak żyją a Kościół niech umiera jak pobity, w przypowieści o samarytaninie. Te wszystkie "Szustaki" przechodzą koło Kościoła i codziennie powtarzają swoją mantrę: nic się nie dzieje, wszystko jest ok, Kościół ma się dobrze, nie szukać dziury w całym, niech będzie tak jak jest i broń Boże nie stawiać się szatanowi. Jak napisałem - Bóg ich będzie sądził, nie nam wydawać wyroki ale to nie jest powód, żeby nabierać wodę w usta w chwili, gdy NASZ Kościół umiera na krzyżu, a oni tańczą na stadionie jak orkiestra grająca do końca na Titanicu.
Jeszcze małe PS - do Szustaków i Recławów, którzy blokują wszystkie komentarze na swoich kanałach na YT: czcigodni duszpasterze - nie łudźcie się, że szatan pozwoli wam wiecznie "chapać" na kredyt. Przyjdzie chwila w której wystawi wam rachunek: będziecie musieli podpisać imieniem i nazwiskiem umowę "sprzedaży" wiary katolickiej kiedy każą wam odprawiać Mszę bez konsekracji w imię poprawności politycznej i w ramach budowania kościoła ekumenicznego. Co wtedy zrobicie? Sprzedacie swojego Boga za 30 srebrników? Pomyślcie o tym już dzisiaj, bo czas biegnie szybciej niż Wam się wydaje a szatan się bardzo spieszy:)
lomax

PiS (Usraelska agentura) zamierza totalnie rozbroić Polaków

"Nie wolno pozwolić" = należy przeciwstawić się.
lomax

PiS (Usraelska agentura) zamierza totalnie rozbroić Polaków

NIE WOLNO pozwolić temu rządowi na ograniczenie Polakom dostępu do broni palnej. NIE WOLNO. Czytelnicy pamiętajcie o tym, to nie jest jakaś marginalna kwestia tylko FUNDAMENTALNA. W starożytnym Rzymie nawet niewolnicy mieli prawo posiadać broń do samoobrony. Władza w Polsce chce traktować obywateli gorzej niż niewolników. Szabes goje nie mogą się bronić, kiedy pan będzie ich okładał batem. …More
NIE WOLNO pozwolić temu rządowi na ograniczenie Polakom dostępu do broni palnej. NIE WOLNO. Czytelnicy pamiętajcie o tym, to nie jest jakaś marginalna kwestia tylko FUNDAMENTALNA. W starożytnym Rzymie nawet niewolnicy mieli prawo posiadać broń do samoobrony. Władza w Polsce chce traktować obywateli gorzej niż niewolników. Szabes goje nie mogą się bronić, kiedy pan będzie ich okładał batem. Ludzie pilnujcie tego tematu!!!!!!
lomax

Abp Ryś na Lednicy: w centrum Kościoła jest człowiek.

Tragedia
lomax

# Robimy formę przed WIELKIM REMONTEM DOMU DZIECKA! Same nie damy rady...

Czy dla domu dziecka można zhańbić habit? Nie, nie można. Te zakonnice przynoszą wstyd stanowi duchownemu. To jest objaw upadku Kościoła, który z Mistycznego Ciała Pana Jezusa na ziemi zamienia się w instytucję charytatywną. Te zakonnice powinny dostać upomnienie kanoniczne i pokutę w zamkniętym klasztorze.
lomax

Zatrważające statystyki zachorowań na grypę. Jak sobie z nią poradzić?

Co za idioci pisali ten artykuł? 10 przypadków śmiertelnych na milion zachorowań to śmiertelność równa 0,00001 czyli praktycznie ZERO! Z tych 10 osób pewnie połowa to osoby totalnie nie dbające o zdrowie (alkoholicy pijący na mrozie etc). I piszą że podstawą są szczepienia. Redaktorzy z TVRepublika traktują ludzi jak debili, obrażają ludzką inteligencję. Masakra, wymiotować sie chce.
lomax

Prowincjał dominikanów podjął decyzję ws. o. Gużyńskiego

Powinien dostać takiego samego kopa w cztery litery jak ks. J. Międlar.
lomax

POLITYCZNA KAWA -ODC.229/1 - JONNY DANIELS: POLSKA JEST WAŻNYM PARTNEREM DLA IZRAELA

TV Republika promuje izraelskiego agenta, brawo naprawdę serce pęka z dumy, że mamy takie prawicowe media.
lomax

Grzegorz Braun: Witajcie w „Rzeczpospolitej przyjaciół”

Rewelacyjny artykuł, G. Braun w formie, jest po prostu niezastąpiony. Rewelacja i sama prawda.
lomax

Przygotujcie się na silny mróz! RCB podaje zatrważające statystyki

Robią wielkie halo o -10 st. Ostry mróz jest od -20 albo -25. Pamiętam zimę kiedy było -28 i jakoś wszyscy funkcjonowali normalnie. Ale jak widać społeczeństwo jest coraz bardziej przesycone progesteronem i trzeba ostrzegać, że przydadzą się rękawiczki i czapka...
lomax

Dramatyczne kazanie ojca Pelanowskiego o biskupach !

Super!! Mamy KOLEJNEGO prawdziwego DUSZPASTERZA!
lomax

Módlmy się dziś za Prymasa Wojciecha Polaka

Módlmy się żeby Polak przestał być prymasem
lomax

PROBOSZCZ I PARAFIA ROKU 2017 |

SMS wysłany -GŁOSUJCIE NA KSIĘDZA PRAŁATA KNEBLEWSKIEGO!!!
lomax

Ojcze Nasz Franciszka nie jest tłumaczeniem

Na Mszy Trydenckiej ZAWSZE będzie poprawna wersja więc ludzie nie kombinujcie tylko raz dwa - na Mszę Trydencką. I chodzić na nią do końca życia. Proste.
lomax

Afrykański biskup sprzeciwia się twierdzeniom Franciszka

Przyjdą czasy, w których misjonarze z Afryki będą nawracać ludzi w Europie.
lomax

Witek Wilk - Ewangelizacja sexem

Następny chory typ który miesza sacrum z błotem.
lomax

Zmiana premiera kończy romantyczny okres remontowania państwa przez PiS, a otwiera, ponoć bardziej …

Bardzo dobry tekst dziennikarski!
lomax

Gdy brak pomysłów, zakpić z katolików. Showmax prowokuje w nędznym stylu

Żenada.......
lomax

Jestem księdzem i nie ,,czuję" Boga...

Słowa 100% dla Remi Recława, który twierdzi, że jak ktoś "nie czuje" Boga to ma włączone hamulce i musi się wyzwolić, oczywiście drogą, którą oferuje odnowa w duchu św. Remi tak się uwolnił od hamulców że jedzie bez trzymanki prosto wo ramiona luteran i innych heretyków.
lomax

Starcie dwóch potężnych osób w Kościele: Papież Franciszek KORYGUJE kard. Saraha!

Wypadałoby jakoś dodać otuchy czcigodnemu kardynałowi Sarahowi....
lomax

Czy Kościoł w Polsce zdoła przekonać wiernych do przyjęcia "uchodźców"?

obstawiam 33 stopień wtajemniczenia...
lomax

Bractwo Kapłańskie Świętego Piotra (FSSP) - Tradycja w posłuszeństwie Rzymowi

Spoko, niedługo prymas będzie suspendował księży za udział w marszach przeciw uchodźcom, to grono nieposłusznych RZYMOWI się powiększy:))
lomax

Prymas Polski abp Polak będzie suspendował księży za postawy ,,antyuchodźcze"!!!

Bardzo dobrze, niech głupota z podszyciem demonicznym się rozszaleje a wtedy ludzie będą mieli ostrzejszy kontrast i łatwiejszy wybór. Księża parafialni mówią że FSSPX jest suspendowane i jest przez to odłączone od Kościoła. CZEKAM na tych ODŁĄCZONYCH od Kościoła księży, którzy pójdą na marsz przeciw przyjmowaniu uchodźców. Też będą suspendowani i to z jakiego powodu? Że chcą dobrze dla ludzi. …More
Bardzo dobrze, niech głupota z podszyciem demonicznym się rozszaleje a wtedy ludzie będą mieli ostrzejszy kontrast i łatwiejszy wybór. Księża parafialni mówią że FSSPX jest suspendowane i jest przez to odłączone od Kościoła. CZEKAM na tych ODŁĄCZONYCH od Kościoła księży, którzy pójdą na marsz przeciw przyjmowaniu uchodźców. Też będą suspendowani i to z jakiego powodu? Że chcą dobrze dla ludzi. Brawo dla prymasa. Poszalał na 500 leciu reformacji, naładował się energią jednej wielkiej światowej religii i wariuje dalej. Dziś chce suspendować za uchodźców, jutro za samo pójście na marsz niepodległości, za chwilę za krytykę Franciszka też będzie suspensa i najlepiej od razu ekskomunika. Zostanie przy stole biesiadnym drogi prymas sam z luteranami, zielonoświątkowcami i innymi heretykami. W takim towarzystwie najwyraźniej będzie się czuł najlepiej.
lomax

Ks. Lemański : Jezus potępi uczestników ,,Różańca do granic''

Albo chory psychicznie, albo mason, albo opętany. Innej możliwości nie widzę.
lomax

Niemieckie media komentują „Różaniec do granic”: Polacy są przesiąknięci islamofobią!

Polacy przesiąknięci islamoFOBIĄ? Niech sobie nie pochlebiają: fobia to strach a Polacy raczej do tchórzy nie należą. Jak się tu pojawi islam to zobaczymy jak to z tą fobią będzie, bo ja obstawiam raczej "OBRONĘ (przez atak)"
lomax

Proste pytanie: "czy gejowski seks jest grzechem"?

Demon mu założył kaganiec na..... twarz.
lomax

Randy Clark, David Hogan w Polsce – Znani charyzmatycy też tam byli !!

Każde "nowe narodzenie" nowy chrzest i inne czynności PRZYPOMINAJĄCE sakramenty to moim zdaniem wyłącznie szatańska uzurpacja sprawowania świętych sakramentów. Szatan jedyne co może to przedrzeźniać Pana Boga i to właśnie robi. Niestety sytuacja jest skrajnie trudna bo od 50 lat księża są kształceni w moderniźmie i ekumeniźmie. Niektórzy księża nie wiedzą co to jest Msza Trydencka czyli są jak …More
Każde "nowe narodzenie" nowy chrzest i inne czynności PRZYPOMINAJĄCE sakramenty to moim zdaniem wyłącznie szatańska uzurpacja sprawowania świętych sakramentów. Szatan jedyne co może to przedrzeźniać Pana Boga i to właśnie robi. Niestety sytuacja jest skrajnie trudna bo od 50 lat księża są kształceni w moderniźmie i ekumeniźmie. Niektórzy księża nie wiedzą co to jest Msza Trydencka czyli są jak mgr historii, który twierdzi że historia Polski zaczęła się w 1945 r a wcześniej Polski nie było. Jedziemy bardzo szybko w stronę końca dziejów, trzymajmy się świętej Tradycji Kościoła Katolickiego a nic złego nam się nie stanie. Co najwyżej poumieramy jak męczennicy, ciekawe tylko kto będzie pociągał za spust - imamowie islamscy czy wyznawcy kościoła ekumenicznego.
lomax

Czy to znak od Boga? W Medjugorie na niebie pojawiło się TO!

Takie znaki to ja widzę codziennie przez okno, mieszkam w Polsce:)
Jeśli to znak to raczej od G. Sorosa, który spryskuje chemitrailsami niebo:))
lomax

Kolejny atak w czasie Mszy we Francji

Dlatego każdy katolik powinien mieć broń palną. W takiej sytuacji należało by zastrzelić agresora na miejscu.
lomax

Uczestnictwo w „starej Mszy” to znaczny wysiłek – ale i wspaniałe owoce

Msza Trydencka wymaga wysiłku? Co za BZDURY, co to za wysiłek - być z Bogiem, blisko Boga, na samej Kalwarii, mieć tyle czasu, żeby powiedzieć mu wszystko co mamy do przekazania? Czy rozmowa z ukochaną osobą wymaga wysiłku? Msza Trydencka to 1,5 h wizyta w przedsionku nieba. To czas w którym wszystko co brudne i złe zostaje po "drugiej stronie" drzwi od kościoła. To tak krótki czas żeby …More
Msza Trydencka wymaga wysiłku? Co za BZDURY, co to za wysiłek - być z Bogiem, blisko Boga, na samej Kalwarii, mieć tyle czasu, żeby powiedzieć mu wszystko co mamy do przekazania? Czy rozmowa z ukochaną osobą wymaga wysiłku? Msza Trydencka to 1,5 h wizyta w przedsionku nieba. To czas w którym wszystko co brudne i złe zostaje po "drugiej stronie" drzwi od kościoła. To tak krótki czas żeby nacieszyć się obecnością w świętym miejscu i świętej ofierze, której możemy być uczestnikiem. Każda Msza to zaszczyt, którego niektórzy ludzie nie dostąpią ani raz w życiu. Choćby trwała 3 godziny - co za różnica? Dla kogoś kto wierzy i czuje bliskość Boga czas przestaje istnieć.
lomax

To wołanie o rozsądek. Do moich kolegów, do innych księży. Chcę im powiedzieć: zobaczcie, do czego …

Niech Remi Recław to przeczyta. Kolejny dowód na to że odnowa to pranie mózgu, gdzie wszyscy chodzą z przyklejonym uśmiechem na twarzy a osobowość pęka jak tłuczone szkło. A księdza Pawła mi szkoda, mógł iść do seminarium FSSPX - to dziś byłby dobrym KATOLICKIM kapłanem.
lomax

Marcin Zieliński wyjaśnia – Katolicy nie byli gotowi na Ducha Świętego

Zieliński w czasie konferencji "Jezus na stadionie 2017" stwierdził m.in. że to Duch Św. WSKRZESIŁ Jezusa. Chyba nie muszę tego komentować. Chłopaczyna miesza w kotle na spółę z wszystkimi ekumenistami, charyzmatykami i innymi konstruktorami duchowego "New Age". Budują jeden wielki kościół ekumeniczny, brakuje im tylko kielni i biało-niebieskich fartuchów.
lomax

„Tradycjonaliści to terroryści?” – takie treści udostępnia polski jezuita i katolicki portal

Ten człowiek to temat "rzeka". Jego artykuł o lefebrystach" to kłamstwo na kłamstwie, np. że FSSPX nie uznaje papieża. Poza tym cała masa sekciarskich uproszczeń i wpajanych skojarzeń za pomocą "słów - kluczy": średniowiecze, stosy, fanatycy, schizmatycy etc. Sposób działalności neokatechumenatu i częściowo odnowy w Duchu Św. polega na dokładnie tych samych mechanizmach co werbowanie do sekt: …More
Ten człowiek to temat "rzeka". Jego artykuł o lefebrystach" to kłamstwo na kłamstwie, np. że FSSPX nie uznaje papieża. Poza tym cała masa sekciarskich uproszczeń i wpajanych skojarzeń za pomocą "słów - kluczy": średniowiecze, stosy, fanatycy, schizmatycy etc. Sposób działalności neokatechumenatu i częściowo odnowy w Duchu Św. polega na dokładnie tych samych mechanizmach co werbowanie do sekt: myśl swoje, broń Boże NIE ROZMAWIAJ z kimś kto może zmienić twoje poglądy, my jesteśmy ok a reszta to schizole, wariaci itd. Do tego alienacja w zamkniętych grupach odnowy - często pozbawionych nadzoru osób duchownych, w których "rządzi" lider (guru) układający całą grupę. Oczywiście lider nie ma pojęcia na temat teologii - przykład: Marcin Zieliński - popularyzowany również przez o. Recława. Chłopak potrafi powiedzieć że Pana Jezusa wskrzesił Duch Święty i inne totalne herezje a słucha tego cały stadion narodowy. Wszystko pod troskliwym okiem władz kościelnych. A wiara katolicka dogorywa w sercach wiernych. Ale to nic, bo jak obiecał nasz Zbawiciel - "bramy piekielne go [Kościoła] nie przemogą". Osobiście proponuję wszystkim którzy to czytają - najbardziej efektywną walkę z wszystkimi herezjami - modlitwa za modernistów i przede wszystkim za o. Recława - z prośbą o prawdziwe dary Ducha Świętego, przede wszystkim dar mądrości i bojaźni bożej, do tego o łaskę wiary i zrozumienia zadań jakie stoją przed Kościołem Katolickim szczególnie w naszych czasach.
lomax

„Tradycjonaliści to terroryści?” – takie treści udostępnia polski jezuita i katolicki portal

Skoro generał jezuitów twierdzi, że szatana nie ma, tylko jest wyobrażenie o nim - to czego się spodziewać po podrzędnym jezuicie? o. Recław przekreśla 2000 lat tradycji, może dlatego, że w duchowości przedsoborowej mógłby być co najwyżej ministrantem, bo na pseudo-psychologii i pseudo psychoterapii którą "żyje" odnowa w Duchu Świętym kariery by nie zrobił. W Tradycji trzeba wierzyć i być …More
Skoro generał jezuitów twierdzi, że szatana nie ma, tylko jest wyobrażenie o nim - to czego się spodziewać po podrzędnym jezuicie? o. Recław przekreśla 2000 lat tradycji, może dlatego, że w duchowości przedsoborowej mógłby być co najwyżej ministrantem, bo na pseudo-psychologii i pseudo psychoterapii którą "żyje" odnowa w Duchu Świętym kariery by nie zrobił. W Tradycji trzeba wierzyć i być pokornym a nie robić "szum z nieba" i wygibasy przy ołtarzu na Mszy.
lomax

Nie trzeba przyjmować preparatów z jodem

A za 5 lat okaże się że była chmura jak byk:)
lomax

Ta młodzież jest nadzieją Kościoła (???)

Jak pięknie szatan sam się odsłania. Ale go bolą słowa: liturgia, profanacja, heretyk itd. Niech banuje wszystko po kolei wszystko co się wiąże z prawdziwym Kościołem. Zostanie mu tylko papież Franciszek i ekologia. No i generał jezuitów, który twierdzi że szatan nie istnieje. Ten człowiek żyje w dramacie mentalnego oderwania od Kościoła. Już szkoda mi czasu na pisanie, na YT wpisałem komentarz, …More
Jak pięknie szatan sam się odsłania. Ale go bolą słowa: liturgia, profanacja, heretyk itd. Niech banuje wszystko po kolei wszystko co się wiąże z prawdziwym Kościołem. Zostanie mu tylko papież Franciszek i ekologia. No i generał jezuitów, który twierdzi że szatan nie istnieje. Ten człowiek żyje w dramacie mentalnego oderwania od Kościoła. Już szkoda mi czasu na pisanie, na YT wpisałem komentarz, swoją drogą ciekawe kiedy go skasują. Na wszelki wypadek wrzucam też tutaj:

Recław napiszę krótko: Kościół Katolicki to nie jest TWÓJ prywatny folwark. To jest 2000 lat tradycji i wiary wyznawanej przez miliony ludzi. Temu Kościołowi należy się SZACUNEK. Chcesz robić cyrk z wiary proszę bardzo, masz sale parafialne i inne miejsca a NIE PREZBITERIUM na które wpuszczasz wyginające się dziewczęta i pajacujących młodzieńców. Przestańcie profanować Kościół. Twój kolega z Łodzi - ksiądz rapuje na mszy ślubnej. Ty rozdajesz Najświętszy Sakrament jak przekąski - nowożeńcy sami sobie je biorą z cyborium. Do tego cała masa innych profanacji. Człowieku zmień wyznanie na protestantyzm i będzie po problemie. Przecież ty się nawet sutanny wstydzisz - skoro jej nie nosisz a powinieneś. Odnowa ZNISZCZYŁA KOŚCIÓŁ i to samo chcecie zrobić tu, w Polsce. I jeszcze mówisz że Kościół potrzebuje młodzieży ale NIE WYSTRUGANEJ przez starszych? To jest jakaś paranoja, to kto ma uczyć tych młodych ludzi? Może Marcin Zieliński, który twierdzi że Duch Święty wskrzesił Jezusa a każdy wierzący cyt."chodzi w ciąży z Bogiem"? Ludzie sprawa jest prosta - jazda do porządnej spowiedzi, jak nie pomoże to egzorcysta albo psychiatra. Niedługo będziecie robić na ołtarzu pompki i przysiady "dla Jezusa"? Dramat, jesteście częścią dramatu który niszczy Kościół i katolicką wiarę.
lomax

Ojciec Gużyński przekracza kolejne granice. To JUŻ NAPRAWDĘ PRZESADA!

Następny wyluzowany dominikanin - klon Szustaka? Im więcej plucia na prawdziwą naukę Kościoła tym więcej "lajków"? Piękni ci nasi dzisiejsi zakonnicy.
lomax

Czy znany serwis ma swoich czytelników za durniów? Użytkownik wykop.pl zdemaskował wirtualną polskę…

WP kłamie, tak samo jak w sondach internetowych - zawsze wynik zgadza się z propagandą lewacką.
lomax

Ojciec Pio o aborcji: Ziemia będzie "wypalona niczym pustynia"

Może widział że nie było "puk puk" w konfesjonał? Hello?
lomax

POLACY! DO BRONI! KONIECZNY DOSTĘP DO BRONI PALNEJ NATYCHMIAST! IDĄ BARDZO CIĘŻKIE CZASY!…

Popieram, Polacy biegiem po pozwolenia na broń!
lomax

Dajcie Polakom broń, a powstanie kultura jej posiadania.

wacula25@wp.pl nie na "kogo" tylko na "co": na biurko Komendanta Wojewódzkiego Policji właściwego miejscu zamieszkania.
lomax

Dajcie Polakom broń, a powstanie kultura jej posiadania.

Polacy biegiem składać wnioski o pozwolenia na broń!
lomax

Macron: Terroryzm ma związek ze zmianami klimatu

Co za idiota.......
lomax

„W Szwecji wybuchnie wojna domowa”! Szef policji: „Ratujcie nas”! Polska wyśle armię?

A czegoś takiego jak wojsko to oni nie mają? Czy ich polityczna paranoja nie pozwoli im wysłać żołnierzy z karabinami na islamistów? Przecież to proste: wprowadzić stan wojenny, wywalić z kraju imamów i co bardziej agresywnych muslimów, jakąś część zamknąć w więzieniach takich żeby się im ciężko siedziało i moment się uspokoi. Do tego prawo do posiadania broni dla szwedów i żołnierze na ulicach …More
A czegoś takiego jak wojsko to oni nie mają? Czy ich polityczna paranoja nie pozwoli im wysłać żołnierzy z karabinami na islamistów? Przecież to proste: wprowadzić stan wojenny, wywalić z kraju imamów i co bardziej agresywnych muslimów, jakąś część zamknąć w więzieniach takich żeby się im ciężko siedziało i moment się uspokoi. Do tego prawo do posiadania broni dla szwedów i żołnierze na ulicach przez następne kilka lat, oczywiście strzelający do osób zagrażających życiu innych.