mirael
mirael

Čudná "hra" Freša a spol.

Počty sympatizantov "extrémistickej" ĽSNS medzi prvovoličmi sú zrejme alarmujúco vysoké, preto sa boľševická propagandistická mašinéria pustila do ich prevýchovy.
mirael

Toto není žart??? Vyvlastnění majetku v celé EU....

Neverte tomu, sú to hlúposti!
mirael

Křesťané podporují Assada

Takže Asad ubližuje šiitom? Ty to máš v tej hlávke pekne domotané,Dubovská.
mirael

Je najvyšší čas odísť..... z Googla

Presne tak Dubovská,ty si geniálna hlava.
mirael

Je najvyšší čas odísť..... z Googla

A keď ju nedajú Slovákovi,tak je to antislovenské,že?
mirael

Je najvyšší čas odísť..... z Googla

Áno,označovať za antisemitizmus to,ak Židovi nedajú v robote dovolenku,tak to je nebetyčná drzosť.
mirael

Něco o Putinovi.

Ani USA ani Rusko nepovedia pravdu o tom,že v Sýrii ide o ekonomické záujmy. V r.2011 bolo podpísané memorandum o vybudovaní nového plynovodu Irán-Irak-Sýria. Je jasné,že to nemohol pripustiť Katar,ktorý má tretie najväčšie zásoby plynu na svete a chcel dopravovať cez Sýriu plyn do Európy,čím by zasadil tvrdý úder Gazpromu a jeho monopolu. Sýria ponuku Kataru odmietla a dohodla sa s Ruskom a …More
Ani USA ani Rusko nepovedia pravdu o tom,že v Sýrii ide o ekonomické záujmy. V r.2011 bolo podpísané memorandum o vybudovaní nového plynovodu Irán-Irak-Sýria. Je jasné,že to nemohol pripustiť Katar,ktorý má tretie najväčšie zásoby plynu na svete a chcel dopravovať cez Sýriu plyn do Európy,čím by zasadil tvrdý úder Gazpromu a jeho monopolu. Sýria ponuku Kataru odmietla a dohodla sa s Ruskom a Iránom. Preto chce Katar so západnými spojencami zvrhnúť tamojšiu vládu. A preto tam nabehli Rusi. O toto tu ide! O sprostú plynovú trubku. Žiadny boj s terorizmom a podobné magoriny. Skrátka,totálne svinstvo...
mirael

Netreba sa spoliehat na Pana Nato nas ochrani

Nepochybne! Len musia byť všade asfaltky. Čo má čo byť na pláži piesok!

www.youtube.com/watch
mirael

Něco o Putinovi.

Zábery tej Američanmi zbombardovanej nemocnice ukázali. Objavili sa konkrétni lekári s konkrétnymi menami,ktorí vypovedali. Tu akési Sýrske pozorovateľské centrum sídliace v Londýne odpozorovalo bombardovanie nemocnice na vzdialenosť niekoľkých tisícov kilometrov a anonymne to potvrdila zamestnankyňa Sýrsko-americkej zdravotníckej spoločnosti,ktorej nemocnica patrí. A všade sa dá …More
Zábery tej Američanmi zbombardovanej nemocnice ukázali. Objavili sa konkrétni lekári s konkrétnymi menami,ktorí vypovedali. Tu akési Sýrske pozorovateľské centrum sídliace v Londýne odpozorovalo bombardovanie nemocnice na vzdialenosť niekoľkých tisícov kilometrov a anonymne to potvrdila zamestnankyňa Sýrsko-americkej zdravotníckej spoločnosti,ktorej nemocnica patrí. A všade sa dá počuť a čítať len čarovné slovíčko "údajne". Zakaždým si myslím,že už nie je možné aby sa tí blbečkovia dokázali ešte viac strápniť,ale stále znova a znova to posúvajú na vyšší level. Skátka,nekonečný komediálny seriál. Tak snáď hádam nie je problém ukázať fotky nemocnice,ktorú zbombardovali Rusi. Aspoň jednu fotečku,prosím,prosím...
mirael

Islám je mírumilovné náboženství?

Zase až také ružové to s tými Turkami v Nemecku asi nebude. Kohl mal plány ešte v polovici 80-tych rokov polovicu Turkov z Nemecka odpratať preč. Len tak z rozmaru to určite nebolo. Teraz,keď ich je tam už moc,tak robia problémy. Perú sa tam s Kurdmi.

www.securitymagazin.cz/zpravy/turci-a-kurdove…

www.securitymagazin.cz/zpravy/hrozi-v-nemecku…
mirael

Mezinárodní logo Katechismu katolické církve

Áno,to je na pováženie. Slepých tu je akosi podozrivo moc. Pan bol zobrazovaný ako mutant s kozími nohami,bradou a rohmi.

Rohatý pastýřský bůžek Pan, který je vyobrazen v novém katechismu katolické církve (KKC)

Žiadny kresťan nepopiera,že kresťanstvo prevzalo niektoré symboly z pohanstva,pričom im dalo nový obsah a formu. Takým je aj symbol Dobrého Pastiera. To len zase vy židáci z toho robíte …More
Áno,to je na pováženie. Slepých tu je akosi podozrivo moc. Pan bol zobrazovaný ako mutant s kozími nohami,bradou a rohmi.

Rohatý pastýřský bůžek Pan, který je vyobrazen v novém katechismu katolické církve (KKC)

Žiadny kresťan nepopiera,že kresťanstvo prevzalo niektoré symboly z pohanstva,pričom im dalo nový obsah a formu. Takým je aj symbol Dobrého Pastiera. To len zase vy židáci z toho robíte kovbojku. Bez toho vy už ani nedokážete dýchať. To by mal,pri všetkej úcte,ako pravoslávny kňaz,vedieť aj otec Libor.

www.pcopresov.sk/vo_svetle_pravo…
mirael

Správy Gloria TV 20. október 2015

To,že sa niektorí slovenskí kňazi angažovali v politike je len logické a prirodzené ,veď tak ako v 19.storočí,aj začiatkom 20.storočia tvorili väčšinu slovenskej inteligencie. Komunisti samozrejme potom onálepkovali Slovenský štát pojmom klérofašistický,ako keby väčšinu vlády tvorili hajlujúci kňazi. Neviem,či vôbec bol vo vláde alebo v Sneme ešte nejaký ďalší kňaz.
mirael

Odporcovia NATO na Slovensku, ich argumenty a program

NATO vybuduje nové veliteľstvá na Slovensku a v Maďarsku.

spravy.pravda.sk/…/370085-nato-vyb…
mirael

Test - Kto to povedal?

„Pokud někdy existoval muž, který by mohl být vzorem žido-plutokratického bolševického sionistického světového spiklence, jsem to já.“ (George Soros v rozhovore pre Sydney Morning Herald, z 15.novembra 1997)
mirael

Agenda 2030 - hadí jed pre ľudstvo...

Implementácia tohoto OSN šialenstva má stáť 3,5 - 5 biliónov dolárov každý rok až do r.2030. Kde chcú na to zobrať prostriedky? To bude akože každý štát na svete platiť desiatky do spoločnej kasy?
mirael

Slovinsko - deštrukcie, požiare....po ochote prijať pseudoutečencov....

Oni si veselo kempujú aj na cintoríne.

www.youtube.com/watch
mirael

Ešte raz maďarská reportérka - pohľad z iného uhla

Má to len jednu chybičku.Títo Samaritáni nepomáhajú tomu okradnutému a dobitému,ale tým lupičom.
mirael

Správy z Gabčíkova

Vraj keď sa dozvedeli,že majú ísť na Slovensko,zavládlo medzi nimi veľké zúfalstvo. A časť z tých,ktorých tu nakoniec vypravili,cestou utiekla.

www.aktuality.sk/…/prvi-utecenci-z…
mirael

Utečenecké tábory v Európe

Pointa toho vtipu práve naživo prebieha v Európe.
mirael

Utečenecké tábory v Európe

Sľubovať ľuďom z moslimských krajín modré z neba a tým ich lákať do Európy za účelom rozvratu krajín a zničenia kresťanstva v nich,nie je prejav lásky k blížnemu,ale beštialita a zločin najhrubšieho zrna. Kto potrebuje pomoc a lásku k blížnemu?

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch
mirael

Utečenecké tábory v Európe

Ostrik prepáč,ale tebe niečo vysvetľovať je úplne zbytočné.
mirael

Utečenecké tábory v Európe

Irák: "Můj syn je už v Německu, hovořili jsme telefonem. dali mu peníze,byt. Němci pro nás postaví domy, tohle mi řekl. Brzy se tam všichni přestěhujeme."

www.zvedavec.org/vezkratce/11064/
mirael

Homília o. Cyrila Vasiľa, Šaštín ,15. septembra 2015

Tvoje súkromné,svojvoľné interpretácie Písma Svätého nemajú nič spoločné s tým,čo učil Pán Ježiš. To čo tu prezentuješ nie je Kristova láska,to sú prejavy tvojej sebalásky.
mirael

Nekašlú sa - moslimská hliadka v Londýne

Moslimský migranti v utečeneckom tábore v Hessensku znásilňovali ženy a deti.

pamelageller.com/…/document-muslim…
mirael

Novinári v akcii ... madarska novinarka podkopáva nohy deťom...

Kľudne prídi Beno,dám ti adresu.
mirael

Už sa vyhrážajú

Držím sa výkladu Katolíckej Cirkvi,na rozdiel od teba.Ty si ten posledný,koho by som sa niečo pýtal.
mirael

Už sa vyhrážajú

Samozrejme,že nerozumiem.Bludov je toľko,koľko je siekt a samozvaných vykladačov Písma.Kto by sa v tom vyznal.
mirael

Už sa vyhrážajú

Perfektne si to zaklincoval! Aj mohamedáni hlásajú menšie herézy ako ty
mirael

Pražská mešita

Akurát čítam,že na mešitu v Mekke padol žeriav,zahynulo 65 ľudí.
mirael

Drzí migranti v Maďarsku

Musíme ich prichýliť chudákov zúbožených,veď utekajú z vlasti,pretože im ide o život! Alebo žeby nám?

www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch
mirael

Utečenec - kandidát pre Žakovce

Propaganda v programe pre deti

www.youtube.com/watch
mirael

Vyhostenie = Umelý Potrat

Bravo! Súdruh Lenin by mohol závidieť! Množstvo slov o ničom.Ospevovanie akéhosi filmu a na záver konštatovanie,že je vlastne nezaujímavý a tak si v ňom má divák nájsť svoj vlastný príbeh. Do toho primiešané absolútne iracionálne hlúposti o mŕtvych Sýrčanoch skončiacich v kafilérii. Presne takéto emocionálne a iracionálne komentáre sú vo všetkých článkoch,ktoré na nás denne chrlia spravodajské …More
Bravo! Súdruh Lenin by mohol závidieť! Množstvo slov o ničom.Ospevovanie akéhosi filmu a na záver konštatovanie,že je vlastne nezaujímavý a tak si v ňom má divák nájsť svoj vlastný príbeh. Do toho primiešané absolútne iracionálne hlúposti o mŕtvych Sýrčanoch skončiacich v kafilérii. Presne takéto emocionálne a iracionálne komentáre sú vo všetkých článkoch,ktoré na nás denne chrlia spravodajské agentúry. Mŕtvi utečenci v dodávke,utopený chlapec na pláži...pritom nie je možné zistiť,či sa tieto prípady vôbec stali a či to nie je klamstvo. Chlapec leží dole tvárou na pláži. Samozrejme...každý normálny človek,ktorý by ho tam takto našiel,najskôr spraví zopár srdcervúcich umeleckých fotografií a až potom ho obráti,zisťuje či je živý,dáva ma prvú pomoc a volá záchranku.
mirael

Klonovaný Goebbels?

Jdu blejt,vašnosti! Ako by som sa vrátil o tridsať rokov späť...
mirael

Vojna proti Európe

Ten David Duke o multikulturalizme.
mirael

presun USA tankov....

mirael

Príprava na moslimské Česko?

Ten nešťastník si hovorí Igor Ahmed Dietrich Harničár,rehoľník konvertujúvši k mohamedánstvu a píšuci svoje "obohacujúce" články na židovskej stránke "shekel.cz",ktorá má podtitulok "multikulturní košer magazín".Nádhera! .Taký príbeh normálne nevymyslíš!To píše sám život.
mirael

Príprava na moslimské Česko?

Vieš o tom Kokso,že tento tebou citovaný "múdry" komentár napísal bývalý magister katolíckej teológie a bývalý rehoľník karmelitánskeho rádu,ktorý konvertoval k islamu?
mirael

Tajemství pravdy

Samozrejme pokrk,že vo verši 38 sa jedná o meče,o ktorých mu hovorili učeníci. Ale v 36 nie.
mirael

Tajemství pravdy

Pokrkk,takže Ježiš to myslel tak,že kto nemá mešec a kapsu,má predať šaty a pobehovať nahý s mečom v ruke? Fantastické!
mirael

Tajemství pravdy

Tak si to prečítaj celé Lk 22,35-38.Ako chápeš zmysel týchto veršov?Vážne si myslíš,že Ježiš hovoril o mečoch zo železa?Nie pokrk,apoštoli sa majú ozbrojiť duchovnými zbraňami.Keď od vás odídem,prídu na vás také prenasledovania,že podľa ľudského zmýšľania by ste si mali kúpiť meč aj keby ste mali predať šaty,aby ste to ustáli.Oni však jeho slová berú doslovne a hovoria mu,že majú dva meče.On …More
Tak si to prečítaj celé Lk 22,35-38.Ako chápeš zmysel týchto veršov?Vážne si myslíš,že Ježiš hovoril o mečoch zo železa?Nie pokrk,apoštoli sa majú ozbrojiť duchovnými zbraňami.Keď od vás odídem,prídu na vás také prenasledovania,že podľa ľudského zmýšľania by ste si mali kúpiť meč aj keby ste mali predať šaty,aby ste to ustáli.Oni však jeho slová berú doslovne a hovoria mu,že majú dva meče.On vidí,že to nepochopili,tak celú debatu ukončí.Skrátka...navlečte na seba duchovnú výzbroj,lebo sa na mne splní všetko čo je napísané,spravia zo mňa zločinca,popravia ma a vás budú prenasledovať.
mirael

Tajemství pravdy

No nič,zjavne nechápeš zmysel tých veršov Porozmýšľaj...
mirael

Tajemství pravdy

"Nech predá šaty a kúpi si meč"...ty si myslíš,že Ježiš mal týmito slovami na mysli,aby si apoštoli pokúpili meče?
mirael

Tajemství pravdy

Ako to myslíš?
mirael

Tajemství pravdy

Potom prepáč,pripadalo mi to,ako by si všetkých hádzal do jedného vreca.Mali minimálne dva meče ako stojí v Písme.
mirael

Tajemství pravdy

Ja by som to takto nediferencoval...vyznieva to tak,že všetci veriaci,ktorí vlastnia zbraň,nie sú vlastne veriacimi.