zigmund
zigmund

Best thing I’ve seen all day 😂😂😂

Snakee, ak si myslis, ze u pravovernej katolickej cirkvi sa vykonavaju taketo a podobne akcie, tak si na velkom omyle. Prosim nevyjadruj sa o niecom o com nevies nic.
zigmund

Diskotéka v katedrále

Hrôza, nemám slov... V dome Pánovom sa máme v tichu, pokore a posvätnej úcte klaňať Bohu.
zigmund

Rozlišovanie: vyhlásenie Viganó je "zlo" - kardinál

Zedad a Adrianicm, vy si vykladáte sv. písmo po svojom. Kde je napísané, že každý si po smrti vyberie či chce ísť do neba, alebo do pekla? Pri smrti záleží na stave duše, či je v milosti Božej. Platí to pre všetkých aj pre homosexuálov, ak sa nebudú kajať, nebudú spasení. Ste heretici a zmente čo najskôr svoje zmýšľanie.
zigmund

Rozlišovanie: vyhlásenie Viganó je "zlo" - kardinál

Adrianicm, František mal pravdu v tom, že kto je on aby odsúdil homosexuálov, len im zabudol povedať jednu dôležitú vetu. Choďte a už nehrešte. Tými slovami iba súhlasil z ich hriechom, ibaže on je zodpovedný za spásu duší. Myslíš si, že praktizujúci homosexuáli a iní hriešnici budú spasení? Určite nie, veď sa prehrešujú proti desatoro prikázaniam. František je jedno veľké zlo, lebo nehovorí …More
Adrianicm, František mal pravdu v tom, že kto je on aby odsúdil homosexuálov, len im zabudol povedať jednu dôležitú vetu. Choďte a už nehrešte. Tými slovami iba súhlasil z ich hriechom, ibaže on je zodpovedný za spásu duší. Myslíš si, že praktizujúci homosexuáli a iní hriešnici budú spasení? Určite nie, veď sa prehrešujú proti desatoro prikázaniam. František je jedno veľké zlo, lebo nehovorí ľuďom pravdu.
zigmund

"Najprv musia byť odstránené homosexuálne siete"

Kto ich odstráni? Tí čo majú na to moc sú sami homosexuáli a ostatní sa boja, aby neprišli o svoje teplé miestečká.
zigmund

Yayo Grassi, homosexuálny muž, ktorý je priateľ s Pápežom Františkom

Postoje a činy Františka sa nezlučujú s kresťanstvom a už vôbec nie s katolíckou náukou. Je jediná pravda a to je Pán Ježiš. Čo robí pseudo pápež to sú ťažké hriechy proti Duchu Svätému, vieme, že to sú hriechy, ktoré sa neodpúšťajú, to Vám nevadí Hoki a adriacm? Ale Vy budete viac počúvať človeka ako Boha. Ale nemýľte sa, Boh sa vysmievať nedá.
zigmund

Kto si ešte nekopol do Kuffu, prihláste sa u súdruha Žinčicu

Pán Čulen, veľmi si vážim aktivity, ktoré vyvíja Marián Kuffa v boji proti sodomským zvrhlostiam a Istambulského dohovoru. Nemôžem však súhlasiť s herézou, ktorú hlása. Ja ako kresťan katolík rozhodne nesúhlasím s tým, že máme s moslimami a inovercami toho istého boha. Alah ani Budha, či Šíva za mňa a moje hriechy nezomrel. Iba Ježiš Kristus ten je môj Pán a Kráľ.
zigmund

Morálne by zobudili mládež, keby biskupi na pohrebe NEmlčali k smrtelnému hriechu

Dalila, súhlasím s Tebou, nesúďme, ale hlásajme Božiu pravdu evanjelia. Ani Pán Ježiš neodsúdil hriešnikov, ale im povedal: Choďte a už viac nehrešte. To nie je nenávisť, ale láska.
zigmund

Morálne by zobudili mládež, keby biskupi na pohrebe NEmlčali k smrtelnému hriechu

±φdeiΠš2s, Libor nesúdi, on ako kňaz musí ohlasovať Božie slovo ,to má robiť každý veriaci, kňaz a hlavne biskupi. Mali veľkú možnosť pred celým národom hlásať pravdu evanjelia, ale to neurobili... Tu ide o to najdôležitejšie - spásu nesmrteľných duší.
zigmund

Fakenews: ...ževraj papež povedal, že Judáš je v Nebi?!

O Judasovi jasne hovori sv. pismo ako o synovi zatratenia. Zradil Pana Jezisa a nekonal pokanie. Spachal samovrazdu. Domnievam sa, ze tu nie su ziadne pochybnosti o tom kde skoncil syn zatratenia.
zigmund

Rakúska diecéza dovoľuje fotenie homosexuálov v známej bazilike

Zobrat bic a vyhnat ich z chramu. Biskupa a knazov potrestat exkomunikaciou.
zigmund

Papežská neomylnost

Ďakujeme Ti Pane Ježišu za tento jasný prorocký hlas.
zigmund

Islamizácia Európy !!! PRÍČINY !!!

Peter Maria, každý kto má Ducha Pána Ježiša si urobí názor a uvidí ktorý vodca ich vedie za Pánom Ježišom a ktorý do jamy levovej.
zigmund

Islamizácia Európy !!! PRÍČINY !!!

Makarius, kto nemá argumenty útočí na osobu. Biskup Timotej je ten, ktorý za Pána Ježiša a jeho učenie položí svoj život. Je to odvaha vedená Božím Duchom, veď on riskuje svoj život za pravdu. Ale tebe zrejme nejde o pravdu, potrebuješ si kopnúť a napľuť na pravdu. Presne o takých ako si ty hovorí. Kto číta sv. písmo vie, že tí ktorí patria Ježišovi budú v posledných časoch prenasledovaní. Ty …More
Makarius, kto nemá argumenty útočí na osobu. Biskup Timotej je ten, ktorý za Pána Ježiša a jeho učenie položí svoj život. Je to odvaha vedená Božím Duchom, veď on riskuje svoj život za pravdu. Ale tebe zrejme nejde o pravdu, potrebuješ si kopnúť a napľuť na pravdu. Presne o takých ako si ty hovorí. Kto číta sv. písmo vie, že tí ktorí patria Ježišovi budú v posledných časoch prenasledovaní. Ty namiesto toho aby si hlásal pravdu prenasleduješ pravoverných. Sám nevchádzaš do raja a iným brániš. Ako sa chceš postaviť pred Pána v súdny deň. "
Evanjelium podľa Matúša 24
9 Potom vás vydajú na mučenie, budú vás zabíjať, a všetky národy vás budú nenávidieť pre moje meno.10 Vtedy mnohí odpadnú a budú sa navzájom udávať a nenávidieť. 11 Vystúpi mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých. 12 A pretože sa rozmnoží neprávosť, v mnohých vychladne láska. 13 Ale kto vytrvá do konca, bude spasený. 14 Toto evanjelium o kráľovstve sa bude hlásať po celom svete na svedectvo všetkým národom. A potom príde koniec.
zigmund

VIDEO: Oči Ježiša na obraze mrkli ...

Z videa je jasné, že kameraman čaká na chvíľu keď socha mrkne. Kamera je pripravená práve na ten okamih.
zigmund

Čo sa stane, keď katolícky kňaz preukáže úctu Mohamedovi a veriaci musia uvoľniť predné lavice …

Peter, nerozumiem Tvojej logike. Aký problém máš s tým, že Ježiš Kristus je Cesta, Pravda a Život? To sú základné pravdy kresťana - katolíka. On je náš Spasiteľ a iba skrze Neho môžeme byť spasení. Niet inej cesty a kto hovorí že je aj iná cesta je obyčajný klamár.
zigmund

Čo sa stane, keď katolícky kňaz preukáže úctu Mohamedovi a veriaci musia uvoľniť predné lavice …

Peter (skala), mne stačí keď vidím, že Franta a spol. už nehlásajú pravé evanjelium, v ktorom sa hovorí, že iba Ježiš je Cesta, Pravda a Život. Keď chceš dôkaz, čítaj sv. písmo. Čítaj pozorne, zvlášť odporúčam Galaťanom 1. (Napr. 8 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty! 9 Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám …More
Peter (skala), mne stačí keď vidím, že Franta a spol. už nehlásajú pravé evanjelium, v ktorom sa hovorí, že iba Ježiš je Cesta, Pravda a Život. Keď chceš dôkaz, čítaj sv. písmo. Čítaj pozorne, zvlášť odporúčam Galaťanom 1. (Napr. 8 Ale keby sme vám hlásali my alebo aj anjel z neba iné evanjelium, ako sme vám hlásali, nech je prekliaty! 9 Ako sme už povedali, aj teraz znova hovorím: Ak by vám niekto hlásal iné evanjelium ako to, ktoré ste prijali, nech je prekliaty! 10 Chcem si teraz nakloniť ľudí alebo Boha? Alebo sa usilujem páčiť sa ľuďom?.. )
zigmund

František upadl před mší, protože se neklaní Kristu v eucharistii,

Amarillo " Takymto ludom lekari neodporucaju robit namahave ukony, akym je rychle klaknutie si a postavenie sa, dokonca 2x tesne po sebe, ake sa robieva pri premeneni. . . Uz ani nehovoriac o tom, ze je to zataz aj na srdce a klby, ktore uz v jeho veku ma tiez uz dost vytazene a mal by sa setrit. . ." Amarillo, ale zjavne Františkovi nerobí problém skloniť sa pred moslimom pri umývaní a bozkávaní…More
Amarillo " Takymto ludom lekari neodporucaju robit namahave ukony, akym je rychle klaknutie si a postavenie sa, dokonca 2x tesne po sebe, ake sa robieva pri premeneni. . . Uz ani nehovoriac o tom, ze je to zataz aj na srdce a klby, ktore uz v jeho veku ma tiez uz dost vytazene a mal by sa setrit. . ." Amarillo, ale zjavne Františkovi nerobí problém skloniť sa pred moslimom pri umývaní a bozkávaní nôh.
zigmund

Pápež: Kresťania by sa mali homosexuálom ospravedlniť

Peter, priamo v tom svojom ospravedlnení mal povedať jasné nie hriechu, on to neurobil! Povedz mi kto z ovečiek číta jeho spisy. Jeho vyhlásenia čítajú všetci. Má šancu evanjelizovať a upozorňovať na hriech každého jedného človeka, či veriaceho alebo neveriaceho.
zigmund

Pápež: Kresťania by sa mali homosexuálom ospravedlniť

Prečo teda pápež nevyzýva ku pokániu, prečo im jasne nepovie, že aktívna homosexualita je hriech a títo ľudia nebudú spasení? Pápež hlása falošné evanjelium. Bez pokánia niet spásy. Je to slniečkár. Ľudia spamätajte sa! Iba ten kto hlása evanjelium a pokánie je pravý prorok. Nech Vám Pán zošle svojho Ducha, aby ste rozoznávali pravých prorokov.
zigmund

Prvé ohlasy zo záverečného synodálneho dokumentu neveštia nič dobré....

Dyk, František im ako pápež nepovedal veľmi dôležitú vec. "Choďte a už nehrešte". Nič, ani slovka o pokání. Kam vedie tento pastor svoje ovce? Pravého proroka poznáme tak, že vyzýva svoj ľud ku pokániu, kto tak nerobí, je falošný prorok.
zigmund

Gratulace papeže Benedikta a patriarcha Cyrila Obamovi

Monku, ja ti teda poviem čo by urobil Pán Ježiš. V najlepšom prípade by ho napomenul, tak ako napomínal zákonníkov a farizejov.
zigmund

Gratulace papeže Benedikta a patriarcha Cyrila Obamovi

Pápež je hlavne hlava katolíkov a zástupca Krista na zemi. Má dbať o veci duchovné a nie svetské. Myslíš Monk, že Pán Ježiš by Obamovi blahoželal ?
zigmund

Arcibiskup s lidskou tváří - upoutávka k filmu o Bezákovi

Nechápem prečo sa stále hovorí o Bezákovi. Možno preto, že pánovi biskupovi chýba pokora. Mal by nasledovať Pána Ježiša. On trpel nevine. Neviem či pán Bezák trpí nevinne, ale keby aj, nech s pokorou prijíma všetky protivenstvá a ťažkosti, ktoré mu Pán nakladá. On vie prečo to robí a my pochopíme až príde čas. Vidím, že on sa pramálo spolieha na Pána a je pohltený týmto svetom.
zigmund

Dúhový pochod predvádzaním sexuality môže vyvolať odpor

Kde ste boli milí bratia a sestry 26.5.2012, keď sa konal pochod za ochranu rodiny a proti gay pride? Počúvali ste hierarchiu, že sa nemáte tohto pochodu zúčastniť, všakže? Je mi záhadou, prečo cirkevní hodnostári absolútne nezaujali postoj k tomuto javu. Že by radšej pochodovali v dúhovom pochode?
zigmund

Upozorňujeme veriacich Katolíckej Cirkvi !!!

Pe Johnfraxa, Virtue-diggera, Petra(Skalu), Olinku a pod.:
Zaujímal by ma Váš názor na túto skutočnosť.
Nevadí Vám, že katolícka cirkev sa zapredáva satanovi?

mariapro.cz/…/brevnovsky-opat…
zigmund

Výzvy na pochod proti homosexuálom.

Bol by som farizej, keby som nehovoril pravdu. Poukázaním na chyby skôr preukazujeme milosrdenstvo. Johnfrax, nech sa bude diať čokoľvek vo svete ja budem vždy stáť na strane Krista. Môže mi hierarchia alebo aj sám pápež hovoriť, že všetky náboženstvá vedú ku spáse, ja tomu nebudem nikdy veriť. Lebo sväté písmo mi hovorí, že iba Ježiš je Cesta, Pravda a Život a tejto pravde budem veriť až do …More
Bol by som farizej, keby som nehovoril pravdu. Poukázaním na chyby skôr preukazujeme milosrdenstvo. Johnfrax, nech sa bude diať čokoľvek vo svete ja budem vždy stáť na strane Krista. Môže mi hierarchia alebo aj sám pápež hovoriť, že všetky náboženstvá vedú ku spáse, ja tomu nebudem nikdy veriť. Lebo sväté písmo mi hovorí, že iba Ježiš je Cesta, Pravda a Život a tejto pravde budem veriť až do smrti.
S Pánom Bohom Johnfrax.
zigmund

Výzvy na pochod proti homosexuálom.

Johny, prosím konkretizuj o aké klamstvá ide...
Čoho sa hierarchovia boja, že by pravdy? Tá sa veľmi ťažko znáša.
Ďalej uveď aký je to prijateľný spôsob organizovania pochodu. Hádam len nie taký akým sa vlani prezentovali biskupi - tým , že mlčali !? Ale čo čakáme od hierarchie, ktorá už dávno nemá Ducha Krista?
zigmund

Výzvy na pochod proti homosexuálom.

Johny, ty súhlasíš s Gay pride? Čo zlé robí Združenie pre ochranu rodiny proti Božím prikázaniam? To že zastáva rodinu proti nemorálnosti a skazenosti sveta?
Alebo si za gay pride? Domnievam sa z tvojich rečí, že áno.
zigmund

Výzvy na pochod proti homosexuálom.

Biskupi by mali byť nástupcami apoštolov, no dnešná cirkevná hierarchia jasne podporuje učenie new age, náboženský synkretizmus, čím zavrhli učenie nášho Pána Ježiša Krista a sú pod vplyvom antikrista.
Katolíci sú tí, ktorý zostávajú verní svätému písmu - učeniu Pána Ježiša Krista. Cirkev Kristova by teda mala viesť ľudí ku Kristovi a nie od Krista. Viď stretnutia Assisi.
Čo vyčítate dohnalovcom…More
Biskupi by mali byť nástupcami apoštolov, no dnešná cirkevná hierarchia jasne podporuje učenie new age, náboženský synkretizmus, čím zavrhli učenie nášho Pána Ježiša Krista a sú pod vplyvom antikrista.
Katolíci sú tí, ktorý zostávajú verní svätému písmu - učeniu Pána Ježiša Krista. Cirkev Kristova by teda mala viesť ľudí ku Kristovi a nie od Krista. Viď stretnutia Assisi.
Čo vyčítate dohnalovcom, to, že sú stále verní Ježišovi, ktorý je stále ten istý ? To len nová cirkev chce byť za každú cenu modernejšia a prispôsobuje sa svetu, lebo je vedená kniežaťom tohto sveta! Nech veriaci sami posúdia, kto dáva zlý obraz o cirkvi !
zigmund

Výzva k zjaveniu pravdy evanjelia...

Uschi bjorn. V prvom rade Ťa chcem vyviesť z veľkého omylu. Existuje iba jeden Boh. Tvoria ho Otec, Syn a Duch svätý.
Raz pochopíš, že kresťania, ktorí upozorňujú svojich blížnych, na to, že žijú v hriechu to robia z lásky. Oni šíria evanjelium lásky, kde chcú, aby všetci ľudia poznali Božie zákony a podľa nich žili, a dostali sa do nebeského kráľovstva, lebo aktívna homosexualita je ťažkým …More
Uschi bjorn. V prvom rade Ťa chcem vyviesť z veľkého omylu. Existuje iba jeden Boh. Tvoria ho Otec, Syn a Duch svätý.
Raz pochopíš, že kresťania, ktorí upozorňujú svojich blížnych, na to, že žijú v hriechu to robia z lásky. Oni šíria evanjelium lásky, kde chcú, aby všetci ľudia poznali Božie zákony a podľa nich žili, a dostali sa do nebeského kráľovstva, lebo aktívna homosexualita je ťažkým previnením proti Božím zákonom. Vyprosujem Ti od Boha veľa milostí k tomuto poznaniu.
zigmund

Výzvy na pochod proti homosexuálom.

Prosím pozrite si video z pochodu z roku 2011. Buďme svedomím národa!

Nevidím tam nijakú nenávisť proti homosexuálom. Naopak, ak niekto upozorňuje svojho brata, ktorý žije v hriechu, prejavuje mu tým veľké milosrdenstvo. Lebo svedčí o Božích zákonoch!
Nová "cirkev" je mimo spoločenstva s Ježišom.
zigmund

II. výzva biskupom, generálnym vikárom katolíckych diecéz Slovenska Více zde: http://zor …

Johny, ja to viem, že by si nešiel na ten pochod. Ty by si radšej na gay pride, tí sú ti sympatickejší ako bojovníci proti úpadu morálky a za ochranu Božích zákonov.
Nerozumiem tvojim argumentom. Ako to myslíš s tým, že:"niečo je v pozadí,je tam akási pachuť tieňového vedenia,ktoré by mohlo potom toto zneužiť či využiť pre svoje záujmy."
zigmund

Branislav Škripek v parlamente citoval Bibliu a poprosil o požehnanie pre krajinu, poslancov aj …

To je trochu smutné Anton, že nepoznáš Braňa Škripeka. Pozná ho skoro každý mladý ale i starší kresťan. Nebol zvolený náhodne. Volili ho tí, ktorí ho poznajú a je ich dosť. Braňo je známy evanjelizátor.
zigmund

V Čechách biskup vysvätil sochu Panny Márie "hore bez" - potom ju ukradli

Totálny úpadok cirkvi!
Ak toto schváli biskup jeho hlúpe ovce ho nasledujú. Vedie ich priamo do pekla! Ovce musia byť ticho a počúvať, veď pán biskup tak povedali, alebo pán farár povedali. Že je to proti svätému písmu a popieranie kresťanstva to im nevadí, lebo v našej RKC je to tak, že pán farár je viac ako Boh!
zigmund

Ovocie II.VK - Rocková omša vo Svidníku

Neviem posúdiť, či sa to Bohu páčilo, to vie On sám. No počúvali to ľudia...
zigmund

5.máj - 1.výročie "BLAHOREČENIA JÁNA PAVLA II"

www.magnificat.sk/old/nd/pdf/znapo.pdf

Bude spustošené sväté miesto (chrám):
- „Keď uvidíte ohavnosť spustošenia na svätom mieste, ako predpovedal prorok
Daniel - kto číta, nech pochopí: vtedy tí, čo budú v Judei, nech utečú do
hôr...“(Mt 24, 16-16).

- „Hanbíme sa, počuli sme o potupe, tvár nám pokrýva pohana, pretože cudzinci
vnikli do svätých miest Pánovho domu.“(Jer 51,51).


- „V jednom …More
www.magnificat.sk/old/nd/pdf/znapo.pdf

Bude spustošené sväté miesto (chrám):
- „Keď uvidíte ohavnosť spustošenia na svätom mieste, ako predpovedal prorok
Daniel - kto číta, nech pochopí: vtedy tí, čo budú v Judei, nech utečú do
hôr...“(Mt 24, 16-16).

- „Hanbíme sa, počuli sme o potupe, tvár nám pokrýva pohana, pretože cudzinci
vnikli do svätých miest Pánovho domu.“(Jer 51,51).


- „V jednom týždni však potvrdí zmluvu s mnohými a v polovici týždňa
prestane obeta a žertva, v chráme však bude ohavné spustošenie a až do
dovŕšenia a do konca potrvá spustošenie.“(Dan 9, 27).

- „Povstanú z neho ramená a znesvätia pevnú svätyňu, odstránia ustavičnú obetu
a postavia ohavnosť spustošenia.“(Dan 11,31).


- „A od času, čo odstránia ustavičnú obetu a postavia ohavnosť spustošenia,
uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní.“(Dan 12.11).

Bude zrušená ustavičná obeta:
- „V jednom týždni však potvrdí zmluvu s mnohými a v polovici týždňa
prestane obeta a žertva, v chráme však bude ohavné spustošenie a až do
dovŕšenia a do konca potrvá spustošenie.“(Dan 9, 27).

- „Povstanú z neho ramená a znesvätia pevnú svätyňu, odstránia ustavičnú obetu
a postavia ohavnosť spustošenia.“(Dan 11,31).

- „A od času, čo odstránia ustavičnú obetu a postavia ohavnosť spustošenia,
uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní.“(Dan 12.11).

Prenasledovanie za vieru:
- „Všetci vás budú nenávidieť pre moje meno.“(Lk 21, 17).
zigmund

5.máj - 1.výročie "BLAHOREČENIA JÁNA PAVLA II"

Zmeniť chrám živého Boha na miesto, kde sa bude klaňať antikristovi je skutočne ohavnosťou. Tí, ktorí budú nažive nech dbajú na tento dej, lebo je to počiatok tri a pol ročného obdobia súženia a príchod Ježiš Krista je blízko. „Bdejte teda každý čas a modlite sa, aby ste mohli ujsť všetkému, čo sa má stať, a postaviť sa pred Syna človeka.“ (Lukáš 21:36).

Návrat na slovenskú domovskú stránku

More
Zmeniť chrám živého Boha na miesto, kde sa bude klaňať antikristovi je skutočne ohavnosťou. Tí, ktorí budú nažive nech dbajú na tento dej, lebo je to počiatok tri a pol ročného obdobia súženia a príchod Ježiš Krista je blízko. „Bdejte teda každý čas a modlite sa, aby ste mohli ujsť všetkému, čo sa má stať, a postaviť sa pred Syna človeka.“ (Lukáš 21:36).

Návrat na slovenskú domovskú stránku

Čo je to ohavnosť spustošenia?
zigmund

Ovocie II.VK - Rocková omša vo Svidníku

Leo3340. To audio čo si sem vložil: DOTKNI SA MOJICH OČÍ je iné kafé, ako toto video, kde počujeme iba rachot, treskot a nerozumieme ani slova. Nemá to nič spoločné s nebeskou hudbou. Myslíš, že v nebi by s takýmto "gospelom" uspeli?
zigmund

Samozvaní ukrajinskí biskupi majú neplatnú biskupskú vysviacku

Po vzore apostatickej cirkvi sa Johnfrax modlí s hinduistami, moslimami a inými šamanmi. S dohnalovcami sa modliť nemôže, lebo to by bolo ťažké previnenie voči cirkvi, však Johny?
zigmund

Ovocie II.VK - Kňažka slúži omšu

username, z uvedeného textu je jasné, že obrady sa konali v rímsko-katolíckom kostole. Oficiálne kňažky možno ešte u nás nepôsobia, je to iba otázka času, všetko k tomu speje, že to tak bude ,viď požiadavky liberálnych kňazov z Rakúska ku ktorým sa pridali aj slovenskí kňazi, pred týmto faktom si nikto nemôže zatvárať oči, je to naozaj tak!!!
zigmund

List ordinárom a generálnym vikárom

Tak je Josefka, dôležité je aby jasali v duchu new age. Kto je proti bude exkomunikovaný.
zigmund

List ordinárom a generálnym vikárom

Prosím, milí cirkevní hodnostári, netrestajte týchto kňazov tak, že ich dosadíte na najvyššie funkcie, lebo prax je takáto. Veriaci nie sú ani slepí ani hlúpi.
zigmund

STOP Prenasledovaniu kresťanov

Nemyslím, že je predčasné o tom diskutovať, prešlo už 25 rokov.
Tento prípad je tiež ovocím a mnoho iných.
Modlím sa za túto ženu a za všetkých mučeníkov pre svoju vieru. Sám Boh vie akú zásluhu má ich utrpenie.
zigmund

STOP Prenasledovaniu kresťanov

Znova si to pochopil po svojom Johnfrax.
Moje otázky smerovali viav k tomu aké ovocie prinieslo stretnutie v Assisi. Je to výsmech všetkých prenasledovaných pre svoju kresťanskú vieru, tak ako aj výsmechom tejto ženy, matky, kresťanky - osúdenej na smrť. Jej a iným mučeníkom pre vieru v Krista vdávam vďaku a hold.
zigmund

STOP Prenasledovaniu kresťanov

Mám dve otázky:1. Bola táto petícia predložená účastníkom stretnutia v Assisi?
2. Čo sa zlepšilo po 25 ročnej snahe o pokoj a mier vo svete?
zigmund

Vyhlásnenie slovenských a českých biskupov k bývalemu kňazovi Antonovi Dohnalovi.

Aj tu sú názory: www.granosalis.cz/modules.php . Vrele odporúčam prečítať komentár od rudinec.
zigmund

MOSLIMSKO "KRESŤANSKÁ" hymna na stretnutie Racingera do Assisi 27. októbra

Súdiš niekoho vieru, ktorú nepoznáš Mirosi.
Ježiš je stále ten istý ako spred 2000 let, nezapomeň příteli. Ak chceš niečo vedieť o daroch ducha svatého, môžeš sa na nich obrátiť, oni všetci tie dary majú a Krista oslavujú každý deň.
Je zvláštne, že budete sa bratríčkovať s hinduistami, budhostami, šamanmi a neviem s kým, ale keď príde rad na zásadových kresťanov vzplanie vo vás duch nenávisti! …More
Súdiš niekoho vieru, ktorú nepoznáš Mirosi.
Ježiš je stále ten istý ako spred 2000 let, nezapomeň příteli. Ak chceš niečo vedieť o daroch ducha svatého, môžeš sa na nich obrátiť, oni všetci tie dary majú a Krista oslavujú každý deň.
Je zvláštne, že budete sa bratríčkovať s hinduistami, budhostami, šamanmi a neviem s kým, ale keď príde rad na zásadových kresťanov vzplanie vo vás duch nenávisti! Proč asi Mirosi?
zigmund

MOSLIMSKO "KRESŤANSKÁ" hymna na stretnutie Racingera do Assisi 27. októbra

Kto sa chce zorientovať : www.societasbm.sk/sk/actual/article
zigmund

MOSLIMSKO "KRESŤANSKÁ" hymna na stretnutie Racingera do Assisi 27. októbra

Miros,

Islam, hinduizmus a budhizmus sú systémy, ktoré Pána Ježiša Krista ako jediného Spasiteľa odmietajú.
Katolícku cirkev ustanovil Kristus ako spoločnosť tých, ktorí Ho prijali a idú cestou k spáse.
Ten kto prejavuje úctu k islamu, hinduizmu a budhizmu, odmieta tým Pána Ježiša Krista, vylučuje sa z Cirkvi a ide cestou zavrhnutia.

Miros a prečítal si si aj referencie z wikipedie o Assisi? …More
Miros,

Islam, hinduizmus a budhizmus sú systémy, ktoré Pána Ježiša Krista ako jediného Spasiteľa odmietajú.
Katolícku cirkev ustanovil Kristus ako spoločnosť tých, ktorí Ho prijali a idú cestou k spáse.
Ten kto prejavuje úctu k islamu, hinduizmu a budhizmu, odmieta tým Pána Ježiša Krista, vylučuje sa z Cirkvi a ide cestou zavrhnutia.

Miros a prečítal si si aj referencie z wikipedie o Assisi? Asi nie!