przeciwherezjom
przeciwherezjom

ALARM I STOPNIA: LICZBY ZGONÓW POSZCZEPIENNYCH SĄ PONAD 8 RAZY WIĘKSZE OD LICZB ZGONÓW…

Herodowa rzeź niewiniątek to przy tym małe nic. Ludobójstwo w skali światowej rozpoczęte! Kto zaszczepiony niech przygotowuje się do śmierci i żałuje za swoje grzechy. (niezaszczepieni oczywiście też ;))
przeciwherezjom

Grafen w szczepionkach, czyli zbrodnia doskonała

Tak, to jest broń diabelsko doskonała. Musieli z pomocą szatana nieźle się nad nią natrudzić i ją dopracować (tak, żeby efekt ludobójczy był z opóźnionym zapłonem!)
przeciwherezjom

Msza Franciszka tylko dla "zaszczepionych"

Kto chce iść za antypapieżem i jego herezjami ryzykuje wieczne potępienie! A życie wieczne to nie żart. Pomyślcie, czy nasz Pan Jezus Chrystus przyzwala na aborcję (a tu macie szczepionkę z abortowanych dzieci), na związki niesakramentalne itp. itd.
przeciwherezjom

Msza Franciszka tylko dla "zaszczepionych"

Milczy bo jest więźniem i nie ma jak nic powiedzieć! Masony go ściśle pilnują.
przeciwherezjom

Prostyń. Tu objawiła się babcia Pana Jezusa, św. Anna.

Właśnie jest odpominane. Opatrzność Boża te Perły zostawiła ich rozkwit na nasze trudne czasy - szczególnie Osuchowa, która jakby jeszcze nie istnieje w sensie materialnym...
przeciwherezjom

Msza święta nie tylko dozwolona, ale NAKAZANA ! Kazani 25.07.2021

Jak świadkowie J. Mówisz i piszesz a oni dalej, jakby nigdy nic. Każdy kolejny Papież może znieść, zmodyfikować, itd dekret Poprzednika. Jakie to proste. I nie musicie podpierać się Piusem V, bo Benedykt XVI też chyba aż nakazał, by też w rycie trydenckim Msza św była sprawowana. Nieprawdaż?
przeciwherezjom

Bez szczepienia nie ma zbawienia!

Zgadza się. Lucyfer obiecuje swoim sługom "zbawienie" - naprawdę ci ludzie mają wizje raju, który jest bardziej materialny i realny niż Boży Raj. Więc jest bardziej kuszący. Dlatego nie boją się Kary Bożej, bo są tak zwiedzeni przez szatana, że myślą iż on ich nie oszuka. Jak się przekonają jaki to "raj" im zaoferuje będzie już za późno. Wracając do głównej myśli - w rozumieniu masonów, …More
Zgadza się. Lucyfer obiecuje swoim sługom "zbawienie" - naprawdę ci ludzie mają wizje raju, który jest bardziej materialny i realny niż Boży Raj. Więc jest bardziej kuszący. Dlatego nie boją się Kary Bożej, bo są tak zwiedzeni przez szatana, że myślą iż on ich nie oszuka. Jak się przekonają jaki to "raj" im zaoferuje będzie już za późno. Wracając do głównej myśli - w rozumieniu masonów, satanistów, wg ich credo pochodzącego od szatana, to bez szczepienia nie ma "zbawienia" - diabelskiego, czyli po polsku wiecznego potępienia. Potem będą mówić, że bez czipa nie ma zbawienia. Zawsze to będzie to ich "zbawienie". Ten chory ksiądz daje duże światło dla świata: wyraźnie pokazuje jak wielki wpływ na utratę wiecznego szczęścia ma szczepionka!!!!
przeciwherezjom

Kolejne przeprosiny.

Ale nie atakujemy lefebrystów, tylko nauki, błędy, które ich niszczą. Za zwiedzionych trzeba się modlić, a herezje potępiać w czambuł. to jest miłość bliźniego. I oni nie są jedynymi zwiedzionymi herezjami, fałszywymi prorokami. Masa katolików - chyba 99% zwiedziona jest i to w wielkim stopniu różnymi fałszywymi naukami. Pracy jest masa i modlitwy trzeba jeszcze więcej.
przeciwherezjom

Prostyń...

Trzeba być papieżem, a nie antypapieżem, by ustanawiać odpusty....
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

Co do nawrócenia, to cały czas dzień w dzień modlę się o swoje nawrócenie. Przy okazji modlę się szczególnie za lefebrystów. Wasze nicki przedstawiam Bogu. A powyżej szacowny guru, wcale z Tobą nie dyskutowałem tylko żartowałem. Gdzieżbym śmiał z takim wielkim i świętym i wspaniałym ośmielać się dyskutować??? Nie zasługuję na to. Nie szkodzi. Rozmowa z kochającym mnie Bogiem, który nie przejmuje …More
Co do nawrócenia, to cały czas dzień w dzień modlę się o swoje nawrócenie. Przy okazji modlę się szczególnie za lefebrystów. Wasze nicki przedstawiam Bogu. A powyżej szacowny guru, wcale z Tobą nie dyskutowałem tylko żartowałem. Gdzieżbym śmiał z takim wielkim i świętym i wspaniałym ośmielać się dyskutować??? Nie zasługuję na to. Nie szkodzi. Rozmowa z kochającym mnie Bogiem, który nie przejmuje się moją byle-jakością mi w zupełności wystarcza. A zwalczać waszą herezję (nie ludzi - wy jesteście ofiarami tego błędu) będę, bo tego domaga się ode mnie Bóg. Pragnę i muszę wypełniać Jego świętą Wolę.
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

No to nastaje. A nie uważasz, że szacowne Bractwo, z takim genialnym "credo" na to nie zasługuje????
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

"Medalik" świetnie demaskuje tę sektę. Pozwalam sobie zbierać niektóre najcenniejsze myśli:
livejournal.com/422.html
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

Croisade, aż trzy kłamstwa w jednym zdaniu. Kłamiesz tak bezczelnie, że aż źle się robi. Kto niszczy Mszę Trydencką??? UDOWODNIJ TO!!!! To bardzo poważne oskarżenie! My wierni katolicy ją niszczymy, czy my, tu walczący z waszymi błędami? Jesteśmy gorliwie uznający i szanującymi starą Mszę św., chociażby z powodu posłuszeństwa ostatniemu prawdziwemu Papieżowi Benedyktowi XVI, który oficjalni…More
Croisade, aż trzy kłamstwa w jednym zdaniu. Kłamiesz tak bezczelnie, że aż źle się robi. Kto niszczy Mszę Trydencką??? UDOWODNIJ TO!!!! To bardzo poważne oskarżenie! My wierni katolicy ją niszczymy, czy my, tu walczący z waszymi błędami? Jesteśmy gorliwie uznający i szanującymi starą Mszę św., chociażby z powodu posłuszeństwa ostatniemu prawdziwemu Papieżowi Benedyktowi XVI, który oficjalnie tę kwestię unormował. Nikt z nas nie zabawiał się - ani żaden normalny katolik w atakowanie czegokolwiek z Mszy św. trydenckiej. Owszem, jest grupa masonów, modernistów - ale to są i heretycy i wrogowie Kościoła, którzy atakowali i atakują nie tylko ryt trydencki ale i nowy - i nowy o wiele bardziej. I w dodatku sądzicie podług siebie - to wy atakujecie perfidnie Novus Ordo - wprost na forach cieszycie się, jeśli jakiś modernista zrobi jakiś syf na NOM-ie. A powinniście płakać, bo my płaczemy. Ale my jesteśmy gorsi, wiem. Tacy podludzie, niegodni zbawienia....
Drugie Twoje kłamstwo, to, że bratamy się z heretykami - w domyśle z modernistami? Człowieku, powtarzam jeszcze raz, że płaczemy. Ja tu piszący wiele razy występowałem przeciwko nadużyciom wprowadzanym przez modernistów w NOM-ie. A Ty mówisz że się bratamy. Chyba, że uważasz za heretyków wielkich i świętych Papieży jak Paweł VI i Jan Paweł II?! W takim wypadku to już wydałeś wyrok na siebie.
Trzecie kłamstwo. "adorowac Pachamame". W tym stwierdzeniu jest symbol uznania za prawowitego antypapieża Bergoglio. Tak. Większość katolików jest zwiedziona, ale wasze Bractwo też. Wasi kapłani uparcie wspominają w czasie Mszy św trydenckiej imię antypapieża, a nie czynią tego nawet niektórzy pogardzani przez was zwykli kapłani ze strefy Novus Ordo - są tacy, są. Katolików tłumaczy też fakt, że są oszukiwani przez pseudo-katolickie media. Takie Radio Maryja np. przemilcza największe herezje antypapieża, lub przekręca - np incydent z pachamama. Was to nie tłumaczy, bo jesteście znakomicie zorientowani jakie przekręty wali Bergoglio i mimo to wielu z was uparcie na blogach nazywa go "papieżem". A my tu z wami się spierający (choć nie wszyscy) to dobrze wiecie, jaka jest nasza działalność w stosunku do antypapieża.
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

Bractwo nauczało wiary katolickiej, ale nie w całości - odcięło, uważając za zgniłe, całe ostatnie półwiecze nauczania Kościoła. Czyli około 3% Jego nauczania. I dużo i mało. Dużo, bo odrzucenie choćby jednej kropki ma swoje konsekwencje, mało w porównaniu do takich "geniuszy" jak np: Luter. Ten to chyba wywalił jakieś 60% nauczania Kościoła. Ale częściowo też nauczał prawdziwej Wiary - trzeba …More
Bractwo nauczało wiary katolickiej, ale nie w całości - odcięło, uważając za zgniłe, całe ostatnie półwiecze nauczania Kościoła. Czyli około 3% Jego nauczania. I dużo i mało. Dużo, bo odrzucenie choćby jednej kropki ma swoje konsekwencje, mało w porównaniu do takich "geniuszy" jak np: Luter. Ten to chyba wywalił jakieś 60% nauczania Kościoła. Ale częściowo też nauczał prawdziwej Wiary - trzeba to przyznać. Jednak te 3% to nie wszystko. Bo to są najbardziej istotne procenty. Istotne - bo dotyczą fundamentów - takich jak godność Następców św. Piotra i Najświętszej Eucharystii. Głosicie przecież że zwykła Msza św. jest nieważna, a z tej formy rytu korzysta co najmniej 999 katolików na tysiąc - jak nie więcej. Czyli wszyscy są w pustce, idą za schizmatyckim Kościołem, a wy oczywiście jesteście jedynie święci i zbawieni, bo tylko wasz jeden promil ma rację. Podsumowując. Odrzucacie 3% nauczania Kościoła, ale aż 999 promili wiernych Kościoła katolickiego uważacie za schizmę. Niezłe. Wymyślił to sam Lucyfer. Powodzenia.
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

To płacę. Jestem gotowy. Ile żądasz? Dam Ci całą kasę jaką mam, jeśli obiecasz, że się nawrócisz i przejdziesz na stronę bluźnierców. Co Ty na to - wchodzisz???
przeciwherezjom

Nie wiadomo, czy śmiać sie, czy płakać?!

HERETYCY DO POTĘGI!!! Oni wprost i oficjalnie ogłosili schizmę po śmierci Papieża Piusa XII. Świadome przyłączenie się do tego Bractwa to jednoznaczne opowiedzenie się za schizmą, jest to akt dobrowolnego wykluczenia się z Kościoła katolickiego. Konsekwencją jest wieczna śmierć - potępienie, o ile wyznawca tej doktryny nie zdąży przed śmiercią żałować za ten grzech!
przeciwherezjom

Duży problem

Barka św. Piotra=trydycjonaliści????? No, to widzę że cartoon ma spory problem ze swoją przynależnością do Kościoła katolickiego!!!
przeciwherezjom

O co bractwo kruszy kopie, skoro SW II, nie zakazał Mszy Świętej Trydenckiej?

"tylko powtarzają jak nakręcone katarynki, to co usłyszą w bractwie na kazaniu od swoich błądzących Kapłanów. Wszystko przyjmują jako święte dogmaty." - taki jakby kościół, czyli sekta. Kiedyś pewien lefebrysta wskazywał mi w dyskusji na jakieś nieznane mi nazwiska autorytetów, które "rozprawiały" się z Papieżami (oczywiście wiadomo którymi). Te autorytety, to oczywiście guru ich sekty, stojące …More
"tylko powtarzają jak nakręcone katarynki, to co usłyszą w bractwie na kazaniu od swoich błądzących Kapłanów. Wszystko przyjmują jako święte dogmaty." - taki jakby kościół, czyli sekta. Kiedyś pewien lefebrysta wskazywał mi w dyskusji na jakieś nieznane mi nazwiska autorytetów, które "rozprawiały" się z Papieżami (oczywiście wiadomo którymi). Te autorytety, to oczywiście guru ich sekty, stojące znacznie wyżej niż jakikolwiek Ojciec Święty (ironia). Tacy wielcy z zaświatów (ale piekielnych).
A na serio, to w kilku swoich komentarzach mocno błądziłem. Okazuje się, że Msza św. w rycie trydenckim nigdy nie była zakazana - a ja pisałem jakoby była przez jakiś czas. Ot te masony i współpracujące z nimi (jakby po przeciwnej stronie cha cha) lefebry... namieszały mi we łbie. Dałem się zwieść. Ale już się nawracam. Dzięki, Medalik, za powyższy artykuł.
przeciwherezjom

„Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” (J 8, 32).

Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli Gdy zapytano Jana Pawła jakie słowa , by zostawił jako podstawowy testament, jako najważniejsze i to w jednym zdaniu to właśnie to zdanie z Ewangelii podał.
przeciwherezjom

„Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” (J 8, 32).

ani u modernistów ani u tradycjonalistów - to dwie skrajne zwalczające się herezje