janka cpž
janka cpž

Všechno živé chvalte Hospodina. zdroj: www.youtube.com/watch

To já myslím, že i Kiril je pro sbližování s jinými církvemi také, ale schází se v Astaně. A je to jen hra a opozice není. Při velkých akcích se v Rusku mluví o konci věku křesťanství a nastupujícímu věku vodnáře formou koncertů, baletu atd. Budou říkat, tam je Kristus, tam je, zůstaňte tam, kde jste. Když i adventistu nutí uznat papeže, pak mají vše pod kontrolou. Když se modlili s …More
To já myslím, že i Kiril je pro sbližování s jinými církvemi také, ale schází se v Astaně. A je to jen hra a opozice není. Při velkých akcích se v Rusku mluví o konci věku křesťanství a nastupujícímu věku vodnáře formou koncertů, baletu atd. Budou říkat, tam je Kristus, tam je, zůstaňte tam, kde jste. Když i adventistu nutí uznat papeže, pak mají vše pod kontrolou. Když se modlili s ateisty na posledním sletu v Asisi, bylo mi to divné. Náboženství pro všechny. Kromě fundamentalistů. Ti se nepokloní. Že to budou jen členové KC, tomu snad nikdo nevěří. Slova z encykliky Láska k pravdě mi zní stále v uších. O autoritě, která bude mít moc a bude všemi uznávaná. Omyl, nejednalo se o Krista, ale pozemskou autoritu.
janka cpž

CHOC o svatbě

I kdepak zpět. Uvízla jsem a přestala dělat pokroky. Ale jinak správně Aobubo. Mohu si za to sama. Zvažuji další kroky vpřed nikoliv zpět. Hlavně si vyčistím hlavu od různých poselství a proroctví, která do sebe ani nezapadají. Lamentuju sama nad sebou. Občas je třeba udělat u sebe revizi. Ale pozor, občas vylévám s vaničkou i dítě, když mě to chytne. Ber mě s nadhledem.
janka cpž

CHOC o svatbě

Charismat. setkání mi nic neříká, ale s tím knězem souhlasím ohledně Písma. Všechno zkoumejte a dobrého se držte. Než jsem se stala katoličkou, tak jsem si často četla z Písma, modlila vlastními slovy v přírodě. Dnes jsem zavalena literaturou, která Písmo odsunula stranou a sedá na ně prach. I z těch proroctví zde mi jde hlava kolem. A když se nenaplní, nevadí, najdeme si jiné. A těch …More
Charismat. setkání mi nic neříká, ale s tím knězem souhlasím ohledně Písma. Všechno zkoumejte a dobrého se držte. Než jsem se stala katoličkou, tak jsem si často četla z Písma, modlila vlastními slovy v přírodě. Dnes jsem zavalena literaturou, která Písmo odsunula stranou a sedá na ně prach. I z těch proroctví zde mi jde hlava kolem. A když se nenaplní, nevadí, najdeme si jiné. A těch zjevení na výběr. A když už vše selhává, namlouváme si poslušnost autoritě, tedy té pozemské, bez toho, abychom zkoumali jaké přináší ovoce. Cítím se hůř jak u jehovistů. Ti alespoň tvořili fungující společenství. Jen stejný strach zůstává vyslovit pochybnosti.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

A dovolím si připomenout, když jsem kopírovala zprávy ze Syrie z RV, jak jsem byla za hysterku. Prý se máme modlit a Pán vše zařídí. Tak ať si dotyční vzpomenou až nastane anarchie, která je zcela jistě plánovaná. Sebevražedná činnost našich čelních představitelů je toho jasným důkazem, že nejednají sami za sebe.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

No a náš šéf cizinecké policie M.Majer říká, že jde o rozsáhlou organizovanou činnost pašeráků lidí a že se migranti neštítí přiložit svým dětem žiletky na krk a vyhrožovat. Tohle by žádní rodiče ani v krajní situaci neudělali! Připomíná mi to, jak utečenci putující do Austrálie vydírání polykáním žiletek,sešíváním si rtů. Tvrdé životní podmínky vedly k tvrdosti srdcí. Tedy nechci …More
No a náš šéf cizinecké policie M.Majer říká, že jde o rozsáhlou organizovanou činnost pašeráků lidí a že se migranti neštítí přiložit svým dětem žiletky na krk a vyhrožovat. Tohle by žádní rodiče ani v krajní situaci neudělali! Připomíná mi to, jak utečenci putující do Austrálie vydírání polykáním žiletek,sešíváním si rtů. Tvrdé životní podmínky vedly k tvrdosti srdcí. Tedy nechci soudit. Přesto, naše soužití v míru je nepředstavitelné. Země, které zbohatli na úkor těch, které si podřídily jsou nyní jejich cíly. Nás to ale také nemine. Stejně se děje za hranicemi Mexika v USA.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

A ještě k tomu, že nevpouští do uprchlických táborů lékaře bez hranic a jiných organizací svědčí také o tom, že nás čekají choroby, o kterých se nám ani nesnilo. A o tom, že jim nabírají krev a nemáme se bát? Na co však? A máme tím, čím nás krmí oslabenou imunitu a budeme padat jako švestky ze stromu.
janka cpž

Záchytné a pobytové tábory na Slovensku

Ano, můj dá se říct synovec studující na policejní akademii, byl kvůli migrantům povolán mimořádně na Moravu. Tam je prý situace nejhorší. Teď jsem poslouchala přednášku W.Veitha o islámu, tedy zatím část. Moc zajilmavé. Takže spíš než na obrodu křesťanství to vypadá na apokalypsu. No ale musíme se dívat až za to na našeho Pána Ježíše a konečně, že dojde ke sjednocení s Ním i k našemu …More
Ano, můj dá se říct synovec studující na policejní akademii, byl kvůli migrantům povolán mimořádně na Moravu. Tam je prý situace nejhorší. Teď jsem poslouchala přednášku W.Veitha o islámu, tedy zatím část. Moc zajilmavé. Takže spíš než na obrodu křesťanství to vypadá na apokalypsu. No ale musíme se dívat až za to na našeho Pána Ježíše a konečně, že dojde ke sjednocení s Ním i k našemu sjednocení. To bude jiné, než co hrají naši papalášové. Omlouvám se, ale musím to tak napsat.
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Tak děkuju. Nekladu na sebe takové nároky. 🤗
janka cpž

TORONTSKÉ PROTOKOLY...a všetko ide podľa plánov USraELU !

Ale víte, jak je to s volbami, když deset vlků hlasuje s jednou ovcí, co bude k večeři? 🤗
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Ostriku, jaký překlad používáš? Dnes jsem viděla video asi od adventistů, kde porovnávali překlady a hrůza jaké rozdíly i části vypuštěné.
janka cpž

TORONTSKÉ PROTOKOLY...a všetko ide podľa plánov USraELU !

Není to divné.Hodně vysvětluje zde opomíjený film ukradená Evropa.Stojí za to shlédnout.Symboly na mincích,stavbách,sochy,unesená Evropa mohamedány to vše mají europoslanci před očima denně, ale moc,sláva,peníze a kdoví co ještě jim zatemnilo mysl.
janka cpž

Príprava na moslimské Česko? Masírovanie Čechov ohladne moslimskej otázky trvá už dlhé roky, a …

ha za odměnu do bruselu tolik štěstí pro mladého soudruha
janka cpž

Príprava na moslimské Česko? Masírovanie Čechov ohladne moslimskej otázky trvá už dlhé roky, a …

U vás Piešťany a u nás Teplice. Příbuzní mě odradili od návštěvy města a až doma jsem zjistila z netu, co se tam děje. Potomků máme málo a skončíme v rezervacích v nejlepším případě.
janka cpž

Príprava na moslimské Česko? Masírovanie Čechov ohladne moslimskej otázky trvá už dlhé roky, a …

Jaké křesťanské školy v Čechách? Kriteriem pro přijetí je školné, které si věřící početná rodina nemůže dovolit a jestli je vůbec děcko pokřtěné nikoho nezajímá, protože se nevyučuje náboženství, ale etika. Děti se v biskup. gymnáziu fotily nahé zakrytá intimní místa zeleninou a slyšela jsem, že pro víru se jeden druhému vysmívá. Jsme vyhnanci a za xenofoby. No ať.
janka cpž

Ukrajinský biskup: Zachráni nás len zázrak

Putinovo království je Ukrajina? Marie nepleť mi hlavu.
janka cpž

Ukrajinský biskup: Zachráni nás len zázrak

To bude opravdu špatný strom, co klame listama tedy biskupským oděvem. Souhlasím s tebou Marie. Řeckokatolíci se angažovali a sklízí co zaseli. Katolickým knězům byl odepřen návrat do uk. armády? Řekl víc než chtěl asi.
janka cpž

Nová evangelizace - Husův týden na Václaváku

Víte kolik hodin týdně společně stráví jehovisti studiem Písma podle předlohy věrného rozvážného otroka z Brooklynu a kolik přípravy na ty společné studia tomu věnují? A ve zbytku času evangelizují. To je vymýrvárna mozků. Kam se hrabou na Glorii. Jedním uchem a druhým ven. Tady se sešlo víc učitelů než posluchačů.
janka cpž

Utečenci, vitajte! Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU "…

Palka by tady za ta slova ukamenovali. Už se těší na mučednickou smrt. Ale počkat T. Halík dostal Templet. cenu značný obnos na budování mostů mezi námi. Určitě již buduje migrantům příbytky.
Navrhuji vyčkat až dorazí poslední uprchlík a pak prchneme z Evropy na opuštěná území.
janka cpž

Pravda o Grécku. www.hlavnespravy.sk/…/646112

Vznik Kurdistánu předpověděl Paosij Athoský. Zajímavé postřehy z Aeronetu.
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si...

Ještě se vrátím k tomuto, že nevycházím ohledně zásahu Božího ze sebe, ale z naděje, kterou zanechal po sobě Josif Vatopedský a jiní včetně fat. zjev. v budoucnost. A těším se z toho. Jiná cesta není, než skrze tresty, ale v obrodu věřím. Ať je to jak chce, žít máme tak, abychom byli připraveni stanout před Božím soudem. Děsím se v jakém stavu jsou mnohé duše dnes a přeji si obrodu.