janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Už ses dopočítala Samsona ovcí? Pst! Nadělal z nich klobásy a nakrmil uprchlíky. Má jich plnou stodolu. Teď je obrací na víru. Tak smůla mučednik z tebe nebude.
janka cpž

Utečenci, vitajte!

Palka by tady za ta slova ukamenovali. Už se těší na mučednickou smrt. Ale počkat T. Halík dostal Templet. cenu značný obnos na budování mostů mezi námi. Určitě již buduje migrantům příbytky.
Navrhuji vyčkat až dorazí poslední uprchlík a pak prchneme z Evropy na opuštěná území.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Náboženskou svobodu jim zaručuje mezinárodní právo. Co navrhuješ? Zákaz muslimům mít děti nebo se shromažďovat? Na Západě se neshromažďují, početně nepřibývají, nestaví mešity?...za jakou změnu bys tedy položila život? Za takovou jako v zemích, které jsem jmenovala ovládané extrémisty po svržení autorit vzbuzující respekt? Nestačí ti třeba osvobození kosovští Albánci? Nemají na Slovensko tak …More
Náboženskou svobodu jim zaručuje mezinárodní právo. Co navrhuješ? Zákaz muslimům mít děti nebo se shromažďovat? Na Západě se neshromažďují, početně nepřibývají, nestaví mešity?...za jakou změnu bys tedy položila život? Za takovou jako v zemích, které jsem jmenovala ovládané extrémisty po svržení autorit vzbuzující respekt? Nestačí ti třeba osvobození kosovští Albánci? Nemají na Slovensko tak daleko.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

To mu závidíte i práci. Vstaňte každý den v pět hodin a jděte něco pořádného dělat a Pán Bůh vám taky požehná. Nevím, jakou máte představu o zisku z pětadvaceti ovcí soudruzi.
janka cpž

Pravda o Grécku

Vznik Kurdistánu předpověděl Paosij Athoský. Zajímavé postřehy z Aeronetu.
janka cpž

Moskva slávi Eid al - Fitr

Municí se stanou až se Západu podaří svrhnout v zemi režim, tak jako v jiných zemích jako Sýrie, Libye, Kosovo aj. Ale s čím kdo zachází, tím také schází.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

Jednou dvakrát napomeň...své jsem k tomu napsala. Přečtu si, co mě zajímá a na víc stejně nemám čas. I z plýtvání časem se budeme zodpovídat. A vy si dělejte po svém. Nemám nad vámi dozor. Zajímá tě něco, tak se zeptej svého kněze. Je to jeho práce. Stejně jsou vám znalosti k ničemu, když se chováte takto. Ona i mluva ukáže, co jste za lidi.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

Není to k smíchu Evo a nikdy nebylo. Ale vše se dá napravit. Ovšem musí se chtít.
janka cpž

Cesta ke křesťanské toleranci

Není ti trochu hloupé povídat si sám se sebou?
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si....

Ještě se vrátím k tomuto, že nevycházím ohledně zásahu Božího ze sebe, ale z naděje, kterou zanechal po sobě Josif Vatopedský a jiní včetně fat. zjev. v budoucnost. A těším se z toho. Jiná cesta není, než skrze tresty, ale v obrodu věřím. Ať je to jak chce, žít máme tak, abychom byli připraveni stanout před Božím soudem. Děsím se v jakém stavu jsou mnohé duše dnes a přeji si obrodu.
janka cpž

Kritika na encykliku Laudato si....

Závěr o úmyslech Františka se dá udělat z proslovu k europapalášům. Nezmínil Krista, ale Platona a sklidil za to úspěch. Přečtěte si Ústavu Platona a zamyslete se k čemu nyní směřujeme. Např. že děti mají být odebírány svým rodičům a ideologicky vychováváni státem. Platonova Ústava je vylepšena o takové vymoženosti jako eutanázie. Již se slabší nehází ze skály. Kritika bohatých zcela zapadá do …More
Závěr o úmyslech Františka se dá udělat z proslovu k europapalášům. Nezmínil Krista, ale Platona a sklidil za to úspěch. Přečtěte si Ústavu Platona a zamyslete se k čemu nyní směřujeme. Např. že děti mají být odebírány svým rodičům a ideologicky vychováváni státem. Platonova Ústava je vylepšena o takové vymoženosti jako eutanázie. Již se slabší nehází ze skály. Kritika bohatých zcela zapadá do scénáře blížící se likvidace hotovosti, na kterou nedávno upozorňoval V. Klaus. Politika Západu dala zrod IS a přivedla do zoufalství miliony lidí, kteří se valí do Evropy. A páni v Europarlamentu si tleskají a ve skutečnosti neřeší nic podstatného. Rozdělení několika migrantů neřeší vůbec nic. Není divu, že na nové desetibankovce je vyobrazení býka unášejícího Europu. Ale my máme příslib, ze kterého vyplývá, že se do dění vloží Pán Bůh a plány těchto zhatí.
janka cpž

Pravda o Grécku

Ustupují, ustupují, aby jednoho dne s pomocí Pána Boha dál doskočili.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Drž se toho Ostriku a neboj se těch, kdo zabíjejí tělo, přesně tak.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Prosím tě, ty budeš někdy pronásledován pro takové řeči? Od koho? Pronásledovaní jsou ti, co zlu odporují v jakékoliv podobě. Měj se.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Děti v koncentráku svojí smrtí lidstvo nevykoupily, ale Kristus ano. Nevhodné přirovnání. Mluvíš jako hipík. Není divu, že hipíci mají ve znaku obrácený kříž. Ty taky obracíš pravdu vzhůru nohama.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Milovat bližního znamená ho i bránit. Dočasné autority, kterým jsme byli svěřeni Bohem, nám toto umožňují ba dokonce v případě mobilizace, mohou vyžadovat. Nasytit, ovázat rány bližnímu v koncentračním táboře můžeme až po osvobození dotyčného, však Ostriku? Nebo ho necháme tak a podřídíme se zlu? I ničema nám jednou může poděkovat, že jsme mu zabránili konat zlo.
janka cpž

Srp a kladivo = mučící nastroj

Srp a kladivo si žádný křesťan znalý dějin na krk nepověsí.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

Mike nemluví nesrozumitelně. Bůh vstupoval a vstupuje do dějin a pomáhá národům, které se k němu obrací v čase tísně. Pomůže i Řekům, Rusům, Srbům a jiným poníženým národům, které se k němu obrátí. I voják má své místo ve společnosti a je placen z našich daní. Každý nepracuje jen pro žold. Pohnutky jsou různé. Rusové se obrací k svatému Jiří a nezůstanou nevyslyšeni.
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

pro každého máš radu....abys ji našla i pro sebe
janka cpž

Jeanne d Arc píše do Čech

To je velice milé Ostriku, že jsi vzpomněl pravoslavné. Jistě s nimi sdílíš i názor na obranu vlasti a svých bližných.
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

Mluvil k Petrovi, ale jak píšu, chápu to, že měl jisté poslání. Kristus nepožadoval, aby každý rybář nebo voják opouštěl svoje povolání. Tak jako ve SZ stojí vedle sebe nezabiješ a bitvy, ve kterých vede Bůh svůj lid. Nevytrhávejte, co vám vyhovuje, ale berte jako celek.
janka cpž

Synovská láska nemá hraníc!!! Mladý moslim kopne do hlavy svoju matku-Son hits his mother on nation…

Jednoznačně jsou lidi proti přijímání takového množství migrantů.A co na to europapaláši? Tlačí na vlády, aby svoje voliče neposlouchali. Normálně by se vlády chovaly v zájmu svého lidu, který je volil. Tak je to s demokracií. Kdo ponese zodpovědnost za rozvrácení Iráku, Sýrie atd. ? My ano. Jaký lid, taková vláda a takové vyhlídky. Zaseli jsme vítr a sklidíme bouři.
janka cpž

Utečenci, vitajte!

Nejen u nás. Ae i na hranicích s Mexikem je obdobná situace a jsou tam naše sestry. Hrůza, jak se tam s nimi zachází. Tresty jsou řed námi, rotože važnost či hostejnost k ničemnosti nemůže zůstat bez násedků.
janka cpž

Starec Rafail Berestov: 2016 začne 3. světová válka

Tuším o koho jde.
janka cpž

Prečo práve Grécko?

Další vlastenci a navíc Řecká pravoslavná církev se těší dobré pověsti ve své zemi, protože stála věrně v čele řeckého národa, když ještě nedávno žili pod Turky. A nyní by se měli podrobit ještě horšímu žaláři? Dokonce ani mladí se nezdráhají žehnat na veřejnosti. Jistěže vědí, že teď už je to záměrná likvidace pravoslaví. Srbové by mohli vypovídat. Tam ještě také berou své duchovní vážně a s …More
Další vlastenci a navíc Řecká pravoslavná církev se těší dobré pověsti ve své zemi, protože stála věrně v čele řeckého národa, když ještě nedávno žili pod Turky. A nyní by se měli podrobit ještě horšímu žaláři? Dokonce ani mladí se nezdráhají žehnat na veřejnosti. Jistěže vědí, že teď už je to záměrná likvidace pravoslaví. Srbové by mohli vypovídat. Tam ještě také berou své duchovní vážně a s úctou. www.ambon.or.cz/ambon.pl KC schválila bombardování Kosova a bude čelit trestům za padlé a zbořené chrámy Boží i domovy a co může následovat, když není pokání? Ano a veřejné a ne až za několik století po činu, jak bývá zvykem.
janka cpž

Ježíš Kristus ukřižovaný na srpu a kladivu: Dar prezidenta Bolívie Moralese svatému otci

Co dodat? Marxisté mají mnoho tváří dnes. Předchůdcem Marxe byl Platon, kterého papež namísto Krista citoval v Europarlamentu a vysloužil si potlesk. Stačí si přečíst Platonovu Ústavu.
janka cpž

Něco o Putinovi.

www.express.co.uk/…/Russia-royal-fa…
Aby Putin nebyl vlastenec! cz.sputniknews.com/svet/20150430/336642.html Či Rusové vůbec. Na Západě je slovo vlastenectví skoro sprosté slovo, ale v zemi, kde každému z rodiny někdo zahynul v obraně vlasti a nejen své vlastní, vlastenectví a národní hrdost jen tak nezanikne. To může šustit Nulandová dolárky jak chce.
janka cpž

Od 26.6.2015 homosexuální totalita v USA rozhodnutím Nejvyššího soudu USA

Komunistické strany zrušit nic neřeší. Ideály Marxe se šíří nejen skrze levicové strany. Už není levice a pravice. Vše splynulo v politickou šeď a kdo se postaví na odpor, je zesměšňován, pomluven, nejhorší z nejhorších. Svobodné podnikání a život vůbec je tak omezen a obloukem jsme se vrátili tam, kde jsme již byli.
janka cpž

Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda

ano, sledovat JEN noviny, by bylo špatné. I ti mniši z Athosu se však nevyhýbají varování před čipizací a z jejich slov je znát, že jsou dobře informování o současném dění ve světě. Že se modlí, postí a žijí skromně v ústraní, jim pak pomáhá lépe naslouchat Bohu a prorokovat.
Nejsme připraveni a nejde jen o konzervy! Obruče pýchy nám brání se připravit. To bude hrůza pro mnohé až na nás dolehnou …More
ano, sledovat JEN noviny, by bylo špatné. I ti mniši z Athosu se však nevyhýbají varování před čipizací a z jejich slov je znát, že jsou dobře informování o současném dění ve světě. Že se modlí, postí a žijí skromně v ústraní, jim pak pomáhá lépe naslouchat Bohu a prorokovat.
Nejsme připraveni a nejde jen o konzervy! Obruče pýchy nám brání se připravit. To bude hrůza pro mnohé až na nás dolehnou tresty a pohlédneme sami sobě do tváře. A to velmi brzy. Jedněm tresty pomohou se kát, druhé rozběsní. Bude rozdíl mezi spravedlivým a nespravedlivým, jak řekl Daniel, jehoť slova někteří nechtějí brát, protože je znepokojuje takový zásah.
janka cpž

Boží trest blízko! Sodomské svatby v anglikánské církvi Skotska

Již chybí třešnička na dortu, práva pedofilů a právo nezletilých na sex a interupce. Tělo se nad ducha povýšilo jako v Sodomě a tresty na zem dopadnou o to větší silou a rozsahem, o co se ďáblovi podařilo svést lidi. Temné mraky se valí nad našima hlavama, obloha potemněla již dávno a ústa proroků byla umlčena. Stejně tak nespatří během trestů ničemové a nekajícní světlo naděje, které se …More
Již chybí třešnička na dortu, práva pedofilů a právo nezletilých na sex a interupce. Tělo se nad ducha povýšilo jako v Sodomě a tresty na zem dopadnou o to větší silou a rozsahem, o co se ďáblovi podařilo svést lidi. Temné mraky se valí nad našima hlavama, obloha potemněla již dávno a ústa proroků byla umlčena. Stejně tak nespatří během trestů ničemové a nekajícní světlo naděje, které se pozvolna začne vynořovat. Jen upřímné modlitby mohou pomoci.
janka cpž

V nejbližších dnech Nejvyšší soud USA chce vyhlásit homosňatky v celém USA

Je tedy otázkou času, kdy v Americe budou pronásledovat za diskriminaci snoubenců stejného pohlaví právě duchovní, kteří je budou odmítat sezdat. Dle toho, jak vypadalo hlasování na synodě, těch ochotných se najde dost. Sláva zaostalým křesťanským národům, kde se ještě nepodařilo lidem vymýt mozek úplně!
janka cpž

Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda

Vše se schyluje k nastolení totálního chaosu a následnému zavedení "pořádku", ale útěchu nám přináší pravá zjevení Panny Marie a řada proroctví zejména mnichů z Athosu. Každopádně Pán Bůh nás nenechá trpět nad to, co bychom nedokázali snést a poskytuje východiska.
Poučit se můžeme rovněž z dějin. V době uměle vyvolaných krizí lidstvo samo utíká do náruče diktátora.
janka cpž

Praha 16.1.2015 ..proti ismalimizacii českeho naroda

Jednoduše. I mezi sebou mají rozdělení a jedni na druhé žalují veřejnosti. Tak dnes např. se můžeme přesvědčit, jaký dopad v praxi má Lisabonská smlouva, která nás nutí přijímat emigranty a jiná pro nás nevhodná opatření, ke kterým se v Bruselu rozhodnou. Dozvíme se co je TTIP a jaký bič sami na sebe pleteme a jaký tím dáváme prostor pro již nyní nenažrané nadnárodní korporace. A z úst koho? …More
Jednoduše. I mezi sebou mají rozdělení a jedni na druhé žalují veřejnosti. Tak dnes např. se můžeme přesvědčit, jaký dopad v praxi má Lisabonská smlouva, která nás nutí přijímat emigranty a jiná pro nás nevhodná opatření, ke kterým se v Bruselu rozhodnou. Dozvíme se co je TTIP a jaký bič sami na sebe pleteme a jaký tím dáváme prostor pro již nyní nenažrané nadnárodní korporace. A z úst koho? Např. levicově orientované docentky Švihlíkové. To přeci neznamená, že ve svém oboru nemůže mít odborné znalosti. Nerozhodujeme, ano, ale volíme politiky a ti pak schvalují zákony... No a pak se ničemu nedivme, že nemáme zastoupení. KDU samozřejmě nepovažuji za křesťanskou stranu. Volit ji může pouze křesťan neinformovaný. To, že nechodím k volbám není z lhostejnosti, ale pečlivě zvažuji možnosti a vylučovací metodou docházím k takovému rozhodnutí. Jakmile se někdo postaví na odpor, zdiskreditují ho a odstaví. Ale přesto umět naslouchat všem stranám, neznamená vše přijímat, ale k úspěšnému vyhodnocení a správnému závěru je to potřeba. Nestvořil nám Pán Bůh hlavu, aby nám nepršelo do krku, ale abychom byli obezřetní a mysleli. Budeš lhostejný? Pak se nediv, že tvoje děti ve školkách učitelky nutí se svlékat a osahávat navzájem jako se po vzoru severnich zemí již vydává již i Itálie. A jiné ohavnosti. Buď k tomu budeš nečinně přihlížet, tak jako většina, nebo k tomu zaujmeš postoj jako křesťan s možnými následky. Často se tak dostáváme i na stranu těch, se kterými ideologicky nesouzníme v jiných názorech a musíme vyhodnocovat do jaké míry lze spolupracovat. Proto se na pochodech za rodinu ve Francii vedle sebe ocitli jak křesťané, tak muslimové. Je to vše o svědomí, zkušenostech a informovanosti.
janka cpž

SLOVENSKO proti ISLAMIZÁCII Európy 20.06.2015

Zmiňoval už před lety Benjamin Kuras projekt EU na řízenou migraci ze sev. Afriky. Tím chtěli čelit demografickému úbytku a k tomu bylo zapotřebí přinutit země k podepsání Lisabonske smlouvy. B. Kuras byl při jednom vystoupení označen oponentem za nacistů, když vyslovil názor, že v Evropě by měl být džihád a šaria postaven mimo zákon. Pozoruhodné je, jak se stupňuje napětí, jak se vzájemně zatím …More
Zmiňoval už před lety Benjamin Kuras projekt EU na řízenou migraci ze sev. Afriky. Tím chtěli čelit demografickému úbytku a k tomu bylo zapotřebí přinutit země k podepsání Lisabonske smlouvy. B. Kuras byl při jednom vystoupení označen oponentem za nacistů, když vyslovil názor, že v Evropě by měl být džihád a šaria postaven mimo zákon. Pozoruhodné je, jak se stupňuje napětí, jak se vzájemně zatím slovně bez zábran všichni napadají jen pro názor. Netýká se to jen migrantů. Situace se vyhrocuje, kam se člověk podívá a napětí roste. Těžko předpokládat změnu k lepšímu. Naopak. Mír si nemůžeme vyprošovat, jestliže k napětí přispíváme. Tak zní poselství Panny Marie z Nikaragui. Zašli jsme příliš daleko. Kdo děje vítr, sklízí bouři.
janka cpž

Zaprodaný arcibiskup Irska neradí katolíkům hlasovat proti homosexuálním sňatkům.

Kdyby byl zasvěcený svět, jinak by vypadal. Bulíky nám věší na nos.
janka cpž

Zaprodaný arcibiskup Irska neradí katolíkům hlasovat proti homosexuálním sňatkům.

Taky si často vzpomenu na slova A.K.Emerichové aj. Jsou tam i slova útěchy a naděje pro nás. Obroda jistě přijde. Těším se z toho.
janka cpž

Zaprodaný arcibiskup Irska neradí katolíkům hlasovat proti homosexuálním sňatkům.

Pravdu napsal Mike. Otrok vášní má slabou vůli. Otroci všeho možného mají k sobě pochopení a kdo s nimi nejde v šiku, zažívá šikanu čili pronásledování. Odkud se táhne taková morální zhouba, víme. Stačí se podívat na na mapu, kterou sem otec Libor vložil. Na synodě o rodině duchovní ukázali světu svoje slabá místa. Pokrytci, čekající na příležitost. Tahle doba vyžaduje jednoznačné odpovědi ano …More
Pravdu napsal Mike. Otrok vášní má slabou vůli. Otroci všeho možného mají k sobě pochopení a kdo s nimi nejde v šiku, zažívá šikanu čili pronásledování. Odkud se táhne taková morální zhouba, víme. Stačí se podívat na na mapu, kterou sem otec Libor vložil. Na synodě o rodině duchovní ukázali světu svoje slabá místa. Pokrytci, čekající na příležitost. Tahle doba vyžaduje jednoznačné odpovědi ano nebo ne. V tváří tvář zmanipulovanému davu. Bože, dej nám k tomu sílu. Slepé mámě seberou miminko a dvojici chlapů se neobávají svěřit cizí dítě. Bůh ví, kdy je čas zasáhnout.
janka cpž

Maďari proti Putinovi

Zapomněla jsem dát odkaz. aeronet.cz/…/prazska-cez-are…
janka cpž

Dle této mapy bude Bůh soudit Evropu 3.světovou válkou

Eugenika v praxi. Dítě na míru od 60 tisíc do 150 tisíc Eur. ...Počas konferencie vystúpil muž, ktorý potvrdil úspech týchto praktík: “Môj partner a ja sme si dali vyrobiť 12 embryí, ktoré sme dali zamraziť, aby sme ušetrili a zodpovedne plánovali rodičovstvo. Prvé dieťa sa už narodilo, ako aj druhé po troch rokoch”. Na otázku, čo bude s ostatnými desiatimi embryami, nevedel odpovedať.
Už nezbýv…More
Eugenika v praxi. Dítě na míru od 60 tisíc do 150 tisíc Eur. ...Počas konferencie vystúpil muž, ktorý potvrdil úspech týchto praktík: “Môj partner a ja sme si dali vyrobiť 12 embryí, ktoré sme dali zamraziť, aby sme ušetrili a zodpovedne plánovali rodičovstvo. Prvé dieťa sa už narodilo, ako aj druhé po troch rokoch”. Na otázku, čo bude s ostatnými desiatimi embryami, nevedel odpovedať.
Už nezbývá, než se jen modlit, aby člověk o rozum nepřišel.
janka cpž

Dle této mapy bude Bůh soudit Evropu 3.světovou válkou

Strašné. Moc času nám k pokání nezbývá. Mám pocit, že hodně bude záležet na tom, jak proběhne v říjnu synoda o rodině. No o rodině. Spíš o privilegiích menšiny a jejich nadstandartních právech, protože když někdo movitý zneužívá chudoby a negramotnosti žen v rozvojových zemích, aby získal dítě, které mu odnosí a ještě k tomu má často požehnání duchovních, pak je to něco hrozného.
janka cpž

Maďari proti Putinovi

Češi s Ruskem. Češi jednotně skandovali Rusija a na závěr zpívali ruskou hymnu. Ha! Rusové nejspíš skoupili všechny vstupenky a zaplatili svým fanouškům letenky, že Mary až mi těch amíků bylo docela líto... takový komplot. Jak říkával kardinál Špidlík, hodina SLOVANŮ přijde.
janka cpž

Exorcista Amorth se bojí 3. světové války

Přiznám se, že páter Amorth na mě příliš důvěryhodně nepůsobí pro řadu výroků, které pronesl, ale Benedikt do větru nemluvil. Ale kdepak zachraňovat svět, ale obrodu a tím i období míru. Svět jak ho známe pomine.
janka cpž

Exorcista Amorth se bojí 3. světové války

Ať je to, jak chce. Bludy se rozšířily po světě a pokání na obzoru žádné nevidím. Řeč Benedikta XVI ve Fatimě je jasná a pararelní proroctví z Akity se začíná naplňovat. Možná se na synodě v říjnu přihodí takové skutečnosti, že spustí v následujících dnech či spíš měsících to, před čím Panna Maria a mnozí svatí naší i pravoslavné církve varují.
janka cpž

S o. Grunerem o ateismu papeže Františka slovensky

Proč hoax Peter? Je tam odkaz. A už toho papež napovídal tolik, že to nepřekvapuje. Je to blud hojně rozšířený mezi ateisty a teď ho šíří i papež. Jezte pijte zítra zemřete. Bohu žel mám zkušenosti s umíráním ateistů, kteří si sebou nesou zátěž v podobě mnoha závislostí a když už mozek vypoví službu, už je pozdě na domluvu. A jak těžko umírají, jaké vidiny a sny mají! Prostořeký je náš papež. …More
Proč hoax Peter? Je tam odkaz. A už toho papež napovídal tolik, že to nepřekvapuje. Je to blud hojně rozšířený mezi ateisty a teď ho šíří i papež. Jezte pijte zítra zemřete. Bohu žel mám zkušenosti s umíráním ateistů, kteří si sebou nesou zátěž v podobě mnoha závislostí a když už mozek vypoví službu, už je pozdě na domluvu. A jak těžko umírají, jaké vidiny a sny mají! Prostořeký je náš papež. Pořád strach z pekla může mnohé odradit od prostopášnosti a působit jako zábrana před uskutečněním zlých skutků.
janka cpž

S o. Grunerem o ateismu papeže Františka slovensky

Škoda, že se náš papež tak rád na veřejnosti předvádí. Ale asi to tak musí být, aby se vyostřila situace a naplnila slova Panny Marie z Akity, že povstanou proti sobě kardinálové a biskupové. A bude válka. Emoce budí dnes kde co. Že se na tom podílí i papež, je smutné. Chce být originální asi.
janka cpž

Něco o Putinovi.

Takové spojenectví na lži neobstojí, ani šikana národů, které se vzepřou "spolupráci". Však uvidíš. Ještě žijí lidi, co věří, že slovo platí a s poctivostí nejdál dojdeš. Západ se uchýlil ke klamu a jeden podezírá a špízuje druhého a podle toho také dopadne.
janka cpž

Něco o Putinovi.

Zajímavé je Marie, jak se staví USA ke svému spojenci, kde se mimochodem tento týden sejdou zástupci zemí nato, Turecku. Turecký premiér si jen tak vyrazí do Sýrie i s armádou, obrněnými vozy doprovázenými vrtulníky přes protest syrské vlády, aby navštívil nějakou hrobku. Takže tohle je podle Stoltenberga v pořádku. O spojencích saudech a kataru nemluvě.
janka cpž

Stanné právo r.2015 po volbách v Polsku dle proroctví z r.1982 ?

Včera vyšel na Protiproudu pěkný článek pana Semína k úmrtí otce Grunera. V posledním dopise od něho bylo, že pokud nebude do konce října zasvěceno Rusko Panně Marii dle jejího požadavku, přijde válka. Měl mu to sdělit exorcista otec Amorth. Že by většina byla připravena na neočekávanou smrt, hodně pochybuji.
janka cpž

Ukrajinská válka pokračuje, motorkáři, Řecko

Ten dopis sedí. Se zatajeným dechem sleduju jakého pohrdání se dostává těm, co nasadili vlastní životy. Dělají z nich násilníky a opilce. Doplatíme na cizí blbost jak už to bývá.
janka cpž

Všichni zbožní budou pronásledováni

No ano pobožně žíti. Nemusí člověk říct jediné slovo a dráždí okolí svojí odlišností.