Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
janka cpž

Pius IX.: „Za sto let budou myslet, že poslouchají papeže, a budou poslouchat zednáře."

no upřímně řečeno nezdá se mi, že by se KC ze dne na den - a který asi, smrskla na basiliány někde na Ukrajině
janka cpž

Pius IX.: „Za sto let budou myslet, že poslouchají papeže, a budou poslouchat zednáře."

Toto jsou silná slova Alino a neděláš dobře. Ani Kristus nezpochybňoval úlohu kněze, i když je nazval plemenem zmijí. Či David nevztahnul ruku na pomazaného. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by kněz nahrazoval Svatou Trojici univerzem, přestože s názory mnoha duchovních jsem se již dostala i do sporu a příležitostně jsem se pokusila vyvracet. Mýlíš se, když očekáváš pronásledování těch, co …More
Toto jsou silná slova Alino a neděláš dobře. Ani Kristus nezpochybňoval úlohu kněze, i když je nazval plemenem zmijí. Či David nevztahnul ruku na pomazaného. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by kněz nahrazoval Svatou Trojici univerzem, přestože s názory mnoha duchovních jsem se již dostala i do sporu a příležitostně jsem se pokusila vyvracet. Mýlíš se, když očekáváš pronásledování těch, co opustili Církev, bude to naopak. Na Vatikán a nás všehny dolehnou tresty. Bůh to tak připustí. To bude mít očistný účinek. Kdo se modlí a svěřuje vše Bohu, nemusí mít strach.
janka cpž

Opičky na výlete

Lepší pět a půl než být raritou jako jsi ty.
janka cpž

Opičky na výlete

Ale kdepak nesleduju žádné pikniky. Kdybys to sem nedala, nevěděla bych o tom. Změny nepřichází od lidí dole a už vůbec ne z postkomunistických zemí. Jasně jsme svoje znechucení dali najevo neúčastí na volbách. Vůbec nikomu neradím, aby se angažoval v nějakých půtkách. Už dávno je jasné, že USA chce Evropu zatáhnout do války a lídrům E. se to nelíbí a začala hledat jiné cesty. Dobře je to vidět …More
Ale kdepak nesleduju žádné pikniky. Kdybys to sem nedala, nevěděla bych o tom. Změny nepřichází od lidí dole a už vůbec ne z postkomunistických zemí. Jasně jsme svoje znechucení dali najevo neúčastí na volbách. Vůbec nikomu neradím, aby se angažoval v nějakých půtkách. Už dávno je jasné, že USA chce Evropu zatáhnout do války a lídrům E. se to nelíbí a začala hledat jiné cesty. Dobře je to vidět na přístupu zemí k asijské bance, minské dohodě, uhýbacím manévrům před ttip. To bychom byli v Evropě pěkně hloupí. Jako na Ukrajině. USA přikládá do ohně a Evropa se snaží hasit. Nějaké pikniky a čumenda prosím tě. Koho to zajímá asi. O ničem jiném v posledku ani nepíšeš.
janka cpž

Opičky na výlete

však ano, reformní komunisti a komunisti starého režimu nestojí v jedné řadě a pak..na čumendu chodili lidi i ve středověku třeba na veřejné popravy a ještě dříve na popravy křesťanů. Jde o stejnou sortu lidí. Tragédie nebo násilí takové vzrušovaly odjakživa a vůbec jakékoliv vzrůšo. Ta většina, o kterou se tak bojíte, aby ji neovládli agenti Kremlu, vám na podobné estrády kašle.
janka cpž

Opičky na výlete

Raduješ se jako komunisti ze spartakiády. Doufám i ta vyjadřovala obraz o krajině. Oni jsou to většinou i stejné typy lidí. Ne všichni vstupovali do strany nedobrovolně, nebo chodili do průvodů. Znala jsem několik pomocníků stb a většina hned po revoluci obrátila a začala podnikat. Vsadím se, že jejich děti při takových akcích nechybí. To už je v genech. Až na nás dolehne tíha zadlužení a …More
Raduješ se jako komunisti ze spartakiády. Doufám i ta vyjadřovala obraz o krajině. Oni jsou to většinou i stejné typy lidí. Ne všichni vstupovali do strany nedobrovolně, nebo chodili do průvodů. Znala jsem několik pomocníků stb a většina hned po revoluci obrátila a začala podnikat. Vsadím se, že jejich děti při takových akcích nechybí. To už je v genech. Až na nás dolehne tíha zadlužení a špatného hospodaření, budou zase první aktivní v prosazování změn. Nic neobvyklého.
janka cpž

3. světová válka a pravá Lucie z Fatimy proti její kopii

Působí to přesvědčivě. Zajímavé je, že k odhalení tajemství došlo v r. 60 tedy v době probíhajících příprav na koncil a že jim zveřejnění nevyhovovalo a museli dát slib mlčenlivosti. Souvislost tam bude.
janka cpž

Opičky na výlete

k čemu přirovnáš ty, co u nás drželi vlaječku USA. Taky k opičkám?
vím, co tě žere, že západ jednotný není a říše se nám hroutí, ale opičky v tomto nehrají žádnou roli. Tak prahne Soros po boj. konfrontaci z Ruskem. Když my jdeme ke dnu, půjdete s námi. Tebe ale nechápu.
janka cpž

Opičky na výlete

Škoda, že se toho amerického konvoje nedožil.
janka cpž

Opičky na výlete

Ale copak vaše společná láska k usa vás nesbližuje? Západní hodnoty a tak.. Myslela jsem často, že ho cituješ.
janka cpž

Vidění bl. Kateřiny Emerichové

Nic proti dialogu a mírovému soužití. Jen to nefunguje a nerozumím, co si od toho kdo slibuje. Otevřete věznice a hranice a uvidíte bratry. A za takovou trestuhodnou naivitu si ještě mezi sebou udělují ceny. Na sebe jsou ale hodně opatrní.
janka cpž

Opičky na výlete

Děláš si legraci viď. Ty víš moc dobře, že v 68 se skupina komoušů pokusila o převrat a šli od koryt za trest. Tehdy chtěli socialismus s lidskou tváří hihi. Nevyšlo to, někteří se veřejně káli, že se pomýlili, jiní skončili jako disidenti a podepisovali chartu. Prostě dvě party komunistů. Co váš Dubček ha. Toho si zvlášť Havel vyvolil. Kdepak Havel abstinent skoro svatý muž.
janka cpž

Opičky na výlete

dej mi pokoj s těma soudruhama. Ti, co přišli se samet. revolucí a podepisovali chartu, byli sami komouši a někteří zastávali svého času vysoké funkce. Mě jsou změny ukradené.
janka cpž

Vidění bl. Kateřiny Emerichové

zajímavé je, že ti, co nejvíc kritizují, úzkostlivě hlídají vlastní soukromí. Mají asi proč.
janka cpž

Vidění bl. Kateřiny Emerichové

já opravdu nedokážu pochopit to hecování zde kdo jak na tom je před Bohem. Na dálku poznáte houby, jak dotyčný anonym žije a už vůbec nenahlédnete do srdce druhého nebo jak se jeho život bude dál vyvíjet.
janka cpž

Opičky na výlete

opičky čuníci... pěkná munice, ještě, že ti nejsem poblíž, čím bys po mě asi hodila. No nic. Takhle zuřili komunisti, když se jim to sypalo pod rukama.
janka cpž

Vidění bl. Kateřiny Emerichové

.
opus dei bych se taky vyhnula obloukem..kolik lidí odtud skončilo na psychiatrii...divné spolky
janka cpž

Opičky na výlete

neřeším, co brbtne ožrala.... nebo vlastně am.velvyslanec je ožrala? To ho neomlouvá. Nemá co rozkazovat.
janka cpž

Vidění bl. Kateřiny Emerichové

Kolik let už vedou mezináboženský dialog a co z toho. Nic. Místo aby těm hinduistům ukázali cestu, jak ven ze svázanosti s démony. To není normální uctívat potkany nebo jiné zvrácenosti na hrobech. Ještě si naši kněží nechávají na čelo mazat popel z ostatků smíchaný s kravským hnojem. Lubichová nejspíš bydlela po hotelích a dala si pozor na sebe. Zajímavé je, jak všichni tvrdí, že se nikdo v …More
Kolik let už vedou mezináboženský dialog a co z toho. Nic. Místo aby těm hinduistům ukázali cestu, jak ven ze svázanosti s démony. To není normální uctívat potkany nebo jiné zvrácenosti na hrobech. Ještě si naši kněží nechávají na čelo mazat popel z ostatků smíchaný s kravským hnojem. Lubichová nejspíš bydlela po hotelích a dala si pozor na sebe. Zajímavé je, jak všichni tvrdí, že se nikdo v posvátné vodě nebo od posvátných zvířat nenakazí. A na co tedy tak předčasně umírají? Kdo jim řekne pravdu? Nikdo, protože prioritou je všeobjímající bratrství tak povrchní jako je ten jejich fokolarýnský spolek.
janka cpž

Opičky na výlete

řešíš hlouposti
janka cpž

Opičky na výlete

Co je na tom zlého dát věnec padlým prosím tě ať už byli jakékoliv národnosti. Naopak bychom si měli připomínat, co to válka znamená a nelačnili bychom po ní tak. Opičkou by byl náš prezident, kdyby si nechal diktovat od nějakého ouředníčka z Ameriky, co smí a nesmí. Jedni jdou na přehlídku am. vojen. techniky a jiní vítají Lavrova a co? Aby ti žilka z toho nepraskla. Začínáš se chovat jako …More
Co je na tom zlého dát věnec padlým prosím tě ať už byli jakékoliv národnosti. Naopak bychom si měli připomínat, co to válka znamená a nelačnili bychom po ní tak. Opičkou by byl náš prezident, kdyby si nechal diktovat od nějakého ouředníčka z Ameriky, co smí a nesmí. Jedni jdou na přehlídku am. vojen. techniky a jiní vítají Lavrova a co? Aby ti žilka z toho nepraskla. Začínáš se chovat jako fanatik. Stojíme možná před Akitou naživo a už vidím ty nadšence, jak ochotně rukují do případné války. Fakt ti nerozumím.
janka cpž

Inkvizícia opäť na scéne

Stačí emoce a hecování tady na Glorii. Lepší trénink v sebeovládání vám žádný web zaručeně neposkytne.
janka cpž

Inkvizícia opäť na scéne

K válce ještě dojít nemusí, ale kdo se z miliardy katolíků modlí za krále? Oni ty tresty na nás nedopadnou nezaslouženě. Jednou se budou modlit ze zoufalství i nevěřící.
Žel na Ukrajině i na BV už jsou zbraně dostupnější více než chleba. Jiskry lítají až k nám. Když se shodují pravoslavná proroctví s katolickými zjeveními Panny Marie, pak je to pro nás varující. Ale více než podléhat strachu, se …More
K válce ještě dojít nemusí, ale kdo se z miliardy katolíků modlí za krále? Oni ty tresty na nás nedopadnou nezaslouženě. Jednou se budou modlit ze zoufalství i nevěřící.
Žel na Ukrajině i na BV už jsou zbraně dostupnější více než chleba. Jiskry lítají až k nám. Když se shodují pravoslavná proroctví s katolickými zjeveními Panny Marie, pak je to pro nás varující. Ale více než podléhat strachu, se můžeme upínat k naději, kterou nám Panna Marie dává. Jinak hrůza, kam by to šlo. A to nejen s morálkou, ale v Církvi. Takové sprostoty není ani mezi laiky, i když se záludně právě na ty laiky preláti odvolávají. Oni ty emoce se netýkají jen lidí ve světě. Bouře se strhávají i na synodě nebo při setkání představených řádů v Německu či jiných iniciativ. Jistě, dá se stát stranou a jen sledovat a modlit se. To je na svědomí každého. Jsem ale ráda za ty odvážné. Tím, že jsou odstraňováni, je vidět, kam se Církev ubírá. A vlastně celý svět.
janka cpž

Inkvizícia opäť na scéne

Zkrátka Marie tečou ti nervy a dá se to pochopit. Cítím s tebou.
janka cpž

Inkvizícia opäť na scéne

Někdy se ale některým novinářům of. medií snaha o zprostředkování pravdivých informací nedá upřít. Např. vyberou osobu tak zapálenou pro věc, že jim chlebodárce dá prostor a většině po shlédnutí dojde, co je to za fanatiky. Kdo by mezi takové lezl, co hází po vlastním prezidentovi a návštěvě ze zahraničí vajíčka, že. Když se volby nepovedou, máme tady novináře, vajíčka a někde dokonce dlažební …More
Někdy se ale některým novinářům of. medií snaha o zprostředkování pravdivých informací nedá upřít. Např. vyberou osobu tak zapálenou pro věc, že jim chlebodárce dá prostor a většině po shlédnutí dojde, co je to za fanatiky. Kdo by mezi takové lezl, co hází po vlastním prezidentovi a návštěvě ze zahraničí vajíčka, že. Když se volby nepovedou, máme tady novináře, vajíčka a někde dokonce dlažební kostky. Takhle je to s demokracií. Ale z nějakého veřejného mínění si žádný systém hlavu nikdy nedělal. Časem se každý systém rozpadl a byl nahrazen. Před tím stojíme i dnes. Západ je nejednotný, Evropa se svému velkému bratrovi za velkou louží stále méně ochotně podřizuje. Takže ty emotivní výlevy a hysterie, snahy o cenzuru, očerňování opozice jsou předsmrtnou křečí a nemusíme hnout ani prstem a systém se zhroutí sám, protože stojí na lžích, nesplnitelných slibech střídajících se politiků, zadlužování na úkor budoucích generací, o rozkladu mravnosti a morálky ani nemluvě.
janka cpž

Inkvizícia opäť na scéne

Takže to má navodit dojem, že kdo stojí v opozici, je buď za A placený agent Moskvy nebo za B užitečný idiot a vyberte si, protože mezi tím nic není. To už jsme zažili. To si ale tihle mladí ambiciózní floutkové nemohou pamatovat. A oni jsou placení za prezentování svých názorů, že. Je unavující si prožívat toto znovu. Tohle je ale znamením, že strůjci systému stojí před rozhodnutím zda …More
Takže to má navodit dojem, že kdo stojí v opozici, je buď za A placený agent Moskvy nebo za B užitečný idiot a vyberte si, protože mezi tím nic není. To už jsme zažili. To si ale tihle mladí ambiciózní floutkové nemohou pamatovat. A oni jsou placení za prezentování svých názorů, že. Je unavující si prožívat toto znovu. Tohle je ale znamením, že strůjci systému stojí před rozhodnutím zda přitvrdit a přestat si hrát na demokratický a nebo ho nechat padnout i s jeho poskoky. Bravo pravdoláskaři, shoďte masky, ať tu komedii máme za sebou.
janka cpž

Něco o Putinovi.

Třetí cesta je. Zachovat neutralitu, udržovat dobré vztahy se sousedy na západě i východě a neochabovat v prosazování diplomatických řešení konfliktů. Jen těch stále přibývá a lidstvo se dostává do slepé uličky. Připomínat modlitby a půsty v této době snad není třeba.
janka cpž

My sa vás nebojíme

Mnohým se bombardováním Jugoslávie otevřely oči. Např. panu Vyvadilovi se vysmívají, že horoval pro vstup do NATO. V rychlém pořadí pak následovaly nálety na Jugoslávii. Slušným člověkem to muselo otřást. Nepřekvapuje tedy, že pan Vyvadil a jiní změnili svůj postoj. Lidem je teď vštěpováno, že nemůžeme být neutrální země a musíme se zařadit. Bolševická hesla v jednotě je síla. Jenomže nejsme …More
Mnohým se bombardováním Jugoslávie otevřely oči. Např. panu Vyvadilovi se vysmívají, že horoval pro vstup do NATO. V rychlém pořadí pak následovaly nálety na Jugoslávii. Slušným člověkem to muselo otřást. Nepřekvapuje tedy, že pan Vyvadil a jiní změnili svůj postoj. Lidem je teď vštěpováno, že nemůžeme být neutrální země a musíme se zařadit. Bolševická hesla v jednotě je síla. Jenomže nejsme jednotní a máme zkušenosti se zradou západních spojenců.
janka cpž

Něco o Putinovi.

Myslím si, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Udělat z někoho kolaboranta s ruským režimem bude snadné a zastrašovat ještě snadnější. Nástrojů dnešní systém poskytuje hodně. Stačí si všímat, jak se mezi sebou likvidují politici a kteří se drží na špici. Nezájem o volby signalizuje, že volič si uvědomuje, že něco změnit je nad jeho síly.
janka cpž

presun USA tankov....

Je třeba dávat pozor na různé iniciativy a petice, kdo za nimi stojí. Někteří se infiltrovali a úspěšně podle starých osvědčených estébáckých praktik působí rozkoly a veřejně se k tomu doznávají v novinách. Psali na Idnes, že se jim povedlo rozhodit lidi a žádné protesty se konat nebudou. Souhlasím, že je to test, jak bude veřejnost reagovat. A dokonce prý už reaguje, že si přeje am. vojáky …More
Je třeba dávat pozor na různé iniciativy a petice, kdo za nimi stojí. Někteří se infiltrovali a úspěšně podle starých osvědčených estébáckých praktik působí rozkoly a veřejně se k tomu doznávají v novinách. Psali na Idnes, že se jim povedlo rozhodit lidi a žádné protesty se konat nebudou. Souhlasím, že je to test, jak bude veřejnost reagovat. A dokonce prý už reaguje, že si přeje am. vojáky natrvalo. Ono je to už asi jedno. Nárazníkovou zónou se staneme tak jako tak. Západ nás nikdy jako sobě rovné nepřijal. Pozdě mnozí vystřízliví. Divím se některým lidem a politikům. Jakoby šlo o nějakou zábavu. Ve svém věku a postavení mluví a chovají se jako pobertové.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Nechtěla jsi napsat, že čtyři pětiny české veřejnosti je znechucena a nemíní se ničeho zúčastňovat?
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Tedy upřesním. Neprojdou založil pan Zavadil. Ale jak známe infiltráti se nečiní jen v Církvi. Je to osvědčený způsob, jak něco rozložit. Tedy na Iděsu psali, že jistému J. Cermanovi a R. Kvapilovi se podařilo získat důvěru pana Vyvadila a jak sám píše: stačilo Vyvadilovi podlézat... Pak říká: Zbavoval jsem se lidí, kteří zpochybňovali mé správcovství a ignoroval hlášení na mé přátele a kolegy, …More
Tedy upřesním. Neprojdou založil pan Zavadil. Ale jak známe infiltráti se nečiní jen v Církvi. Je to osvědčený způsob, jak něco rozložit. Tedy na Iděsu psali, že jistému J. Cermanovi a R. Kvapilovi se podařilo získat důvěru pana Vyvadila a jak sám píše: stačilo Vyvadilovi podlézat... Pak říká: Zbavoval jsem se lidí, kteří zpochybňovali mé správcovství a ignoroval hlášení na mé přátele a kolegy, kteří skupinu zahlcovali záměrně zavádějícími dotazy...
Nakonec si pochvaluje: Co vím, nastala ve skupině atmosféra nedůvěry až paranoi- a nic se opravdu nedomluví.
Co k tomu tedy dodat? K takovým způsobům nečestným se slušní lidé neuchylují, že? Ale na lžích se nedá stavět. Daleko horším sankcím budeme brzy čelit. Už po tom mnozí volají. Ale to už nemůže překvapit. Snad jen ty, kteří věří, že žijeme ve svobodné demokratické společnosti.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

no a havlisti prý sami stojí za těmi iniciativami typu Neprojdou apod., aby odradili od protestů. Takže takový mají charakter tito lidé. Sdružují nespokojené, aby se jim těsně před akcí vysmáli do obličeje. No je to podlé.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

no mně stačí bohatě, že teď vím konečně, jak se díváš na pravoslavné jako na protivníka srovnatelného s mohamedány, o které se někdo postará, jak, to vidím tedy. To nebude ojedinělý pohled katolíka asi, proto na samotném počátku Vatikán schválil bombardování Srbska. Je to tedy nechutná přetvářka a lež. Ale já se o své ideály připravit nenechám. Pravoslavní a vůbec všichni lidi dobré vůle pro mě …More
no mně stačí bohatě, že teď vím konečně, jak se díváš na pravoslavné jako na protivníka srovnatelného s mohamedány, o které se někdo postará, jak, to vidím tedy. To nebude ojedinělý pohled katolíka asi, proto na samotném počátku Vatikán schválil bombardování Srbska. Je to tedy nechutná přetvářka a lež. Ale já se o své ideály připravit nenechám. Pravoslavní a vůbec všichni lidi dobré vůle pro mě nepředstavují žádné protivníky, kterých by mě měli nějací dobrodruzi z Ameriky zbavovat orle.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Čilňani nás budou podporovat? Jak jsi k tomu došla. Vtipné s tím Bl.v. Křesť. jsou v destabilizovaných zemích na útěku a vražděni. Svědectví našich mluví jednoznačně. V takovém stavu nikdy Blízký východ nebyl. Primárně jim možná nejde o likvidaci křesťanství, ale vůbec na křesťany neberou žádný ohled. O co jde primárně tobě. To by mě víc zajímalo.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

No to jsem si všimla, že tvá informovanost je povrchní v tomto, proto je mi divná tvá zarputilost. Chci ti jen dokázat, že jak se na am. přítomn. dívají i jiní a hlavně, jak by takový celosvětový konflikt asi vypadal. Čína je myslím 4. nebo už 3. nejsilnější jaderná země.
Na Ukr. jde o totéž. Rozmístění boj. základen. Kdyby jim šlo hasit nějaké místní konflikty, mají příležitostí ve světě dost. …More
No to jsem si všimla, že tvá informovanost je povrchní v tomto, proto je mi divná tvá zarputilost. Chci ti jen dokázat, že jak se na am. přítomn. dívají i jiní a hlavně, jak by takový celosvětový konflikt asi vypadal. Čína je myslím 4. nebo už 3. nejsilnější jaderná země.
Na Ukr. jde o totéž. Rozmístění boj. základen. Kdyby jim šlo hasit nějaké místní konflikty, mají příležitostí ve světě dost. Třeba Nigérie je prosí delší dobu o pomoc. To pro ně není nijak zajímavé, tak na takové země kašlou. Ale dle Nulandové n Ukr. už investovali nemalé peníze a mají své záměry.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Čína, že nepředstavuje hrozbu? Tak proč ta iniciativa v Japonsku? Tak dnes píšou, že se Japonci brání přílivu dalších amer. vojáků na jejich základnu v Okinawo a vytvořením další základny. Proč? Obávají se trestných činů a hlavně sexuálnich, kterými jsou am. vojáci pověstní.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

dobrou, už je moc hodin
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

no být otrokem, který dostane stravu a postel to lidi berou, ale co s neužitečnými nepotrebnymi jedliky, že, víme co
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

co máš furt s tím sputnikem? Pět zpráviček za den, co tam vyjde, žádná sláva
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

merkelova jo přesně ta
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Rozšiřování Unie není pro ní samotnou žádoucí. Jen na tom vydělají právě ti biznismeni. Teď čekají, že Ukrajinu skoupí za babku. Jednoduše přesunou se tam a Unie nebude moct čelit jejich odlivu a neporadí si s nezaměstnaností a budou velké nepokoje. Zadarmo do nich lít peníze jako do bezedné studny nebudou a budou chtít zisk. Teď se jim hodí, kam Ukrajinu přivedli. Merkemova za par měsíců …More
Rozšiřování Unie není pro ní samotnou žádoucí. Jen na tom vydělají právě ti biznismeni. Teď čekají, že Ukrajinu skoupí za babku. Jednoduše přesunou se tam a Unie nebude moct čelit jejich odlivu a neporadí si s nezaměstnaností a budou velké nepokoje. Zadarmo do nich lít peníze jako do bezedné studny nebudou a budou chtít zisk. Teď se jim hodí, kam Ukrajinu přivedli. Merkemova za par měsíců zestárla o deset let. Tvému optimismu se tedy divím.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Sebe. I my jsme otroci. A nic nám už nepatří. I když uměle oslabují korunu kvůli exportu, přestáváme se jim vyplácet a koukají na východ. Zatím ani nevědí co dělat s nezamestnaností, ale s tím si korporace hlavy nelámou.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

jenže věci se změnili, zradili nwo, jak řekl jeden americký potentát a dohledala jsem si to na jeho stránkách to řekl, náš kníže taky zapíral tyhle věci a jiní začali mluvit, jsou netrpěliví a podřeknou se
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

jak blíž k Rusku? Rozložit ho docela a obsadit svými dozorci nad otroky. Už to říkají na rovinku tak co z toho dělat tajemství.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

No tak to já doufám a asi marně, že se pro nás Ukrajinci vzorem nikdy nestanou. To, co předvedli bych tedy u nás nikdy nechtěla. Už jen na tom majdanu otřes. Hoď to zase na Rusy. Kde je Rusko a kde je Ukrajina od rozpadu sssr? Tedy do majdanu. Korupce, bordel, kupčení s hlasy, no děkuju pěkně za takový vzor. Já si právě naopak vážím těch, co jim povolávací rozkaz hodí pod nohy a radši si nechají …More
No tak to já doufám a asi marně, že se pro nás Ukrajinci vzorem nikdy nestanou. To, co předvedli bych tedy u nás nikdy nechtěla. Už jen na tom majdanu otřes. Hoď to zase na Rusy. Kde je Rusko a kde je Ukrajina od rozpadu sssr? Tedy do majdanu. Korupce, bordel, kupčení s hlasy, no děkuju pěkně za takový vzor. Já si právě naopak vážím těch, co jim povolávací rozkaz hodí pod nohy a radši si nechají střelit kulku mezi oči. No každá jsme asi z jiného těsta.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

Srandičky Marie? Oni tě taky přejdou. Takové nadšení tedy nevidím. Kolik ukrajinců uteklo na druhou stranu a nebo vůbec dezertovalo. No jistě inspiroval tě český Švejk, co volal na Bělehrad. Co asi mají dělat? Přijdou o nohy a dostanou kopací míč od opilého Porošenka. To není normální toto.
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

to si stěžuj na Nulandovou, že si ústa pustila má špacír
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

na ukr. dodávky zbraní situaci nevyřeší a diplomatická cesta znamená kompromisy na obou stranách, neústupní jsou lidi v pozadí toho všeho, co nyní za babku skupují co se dá, kolonizátori nelení a komu se nelení tomu se zelení, to ale nejsou poctivé peníze, lpí na nich krev
janka cpž

Konvoj NATO v obležení protestujúcich

nechci bankrot nemecka, jsme na něm závislí, nelíbí se mi naše závislost na nato a hlavně USA a jejich falešné hry s dolarem. Sankce nepostihly Ameriku, naopak navýšil se jim obrat s Ruskem o 7% a dolar posílil a bude dál posilovat. Na úkor druhých.