kazik0804
kazik0804

KIM JEST JONNY DANIELS? #2

Rafal Ovile ,a mozesz troche jasniej ,bo nierozumiem gdzie jest problem ? Pozdrawiam.
kazik0804

Brawo Pis z Morawieckim na czele

To jest naprawde trudne pytanie ,poniewarz scena polityczna jest bardzo kontrolowana przez garstke i z niewygodnymi wiadomo co robia .
kazik0804

Brawo Pis z Morawieckim na czele

Mam nadzieje ze wiesz ze i jedni i drudzy sa wrogami Polski.
kazik0804

Ks. Natanek, Galus, Prausa, Woźnicki - W koło Macieju Polaka gardłowanie

To nie jest zadna polityka ,to jest apel aby sie modlic, bo jest sytuacja bardzo niebezpieczna dla nas wszystkich i mysle ze nie ma sie o co obrazac i przezywac innych .
kazik0804

Procesję pogrzebową gada prowadzi kozioł pewnie przypadek,

Trevignano Romano 17 września 2022 r.
Moje ukochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie waszego serca. Moje dzieci, czekają was straszne czasy, ale musicie walczyć i nadal być wojownikami światła, nie bójcie się, strach niszczy wiarę, ale miłość i zaufanie ją wzmocni. Umiłowane dzieci, walczcie o miłość Boga, a zwyciężycie w Jego miłości. Błagam was, dzieci, nie …More
Trevignano Romano 17 września 2022 r.

Moje ukochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie waszego serca. Moje dzieci, czekają was straszne czasy, ale musicie walczyć i nadal być wojownikami światła, nie bójcie się, strach niszczy wiarę, ale miłość i zaufanie ją wzmocni. Umiłowane dzieci, walczcie o miłość Boga, a zwyciężycie w Jego miłości. Błagam was, dzieci, nie poddawajcie się podstępom diabła, to są czasy próby. Módlcie się za Anglię, gdzie rozpoczął się jej upadek. Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen.
kazik0804

Koronka Uwielbienia Boga ze Świętym Michałem Archaniołem i Chórami Aniołów

Mam zupelnie inne zdanie ,ale nie chce wchodzic w dyskusje ,bo nie oto tu chodzi ,a cala prawde zna tylko Bog i kiedys to ON nas podsumuje i moze sie dowiemy kto mial racje.Pozdrawiam