Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Dawid Rogalski
Dawid Rogalski

Nasza Pani, Maryja w tym trudnym czasie liczy na naszą modlitwę

Mam co robić z pieniędzmi, nie muszę wydawać na czary
Dawid Rogalski

Ludność Francji pokutuje za zniszczenie kościoła przez homoseksualistę

Niektórzy to naprawdę nie mają czego robić. Jak ktoś chce wyznawać religię, niech to robi w swoim zaciszu. Jak chce się z tym obnosić to do gułagu.
Dawid Rogalski

Nasza Pani, Maryja w tym trudnym czasie liczy na naszą modlitwę

Ile jeszcze będzie trwała propaganda urojonych bożków i wychwalanie ich przez najniższe warstwy społeczne. To właśnie prowadzi świat na dno. Wszyscy chodzący do kościoła zeżreć opłatek z brudnej ręki klechy, w której przed chwilą trzymał przyrodzenie małego chłopca. Wspieracie międzynarodową sektę kładąc datki na tace, posłusznie przestrzegacie przykazań danych wam przez kogoś kogo nigdy nie …More
Ile jeszcze będzie trwała propaganda urojonych bożków i wychwalanie ich przez najniższe warstwy społeczne. To właśnie prowadzi świat na dno. Wszyscy chodzący do kościoła zeżreć opłatek z brudnej ręki klechy, w której przed chwilą trzymał przyrodzenie małego chłopca. Wspieracie międzynarodową sektę kładąc datki na tace, posłusznie przestrzegacie przykazań danych wam przez kogoś kogo nigdy nie widzieliście na oczy i nie macie dowodu na jego istnienie, a bulwersujecie się założeniem maseczki na twarz. Szkoda mi wszystkich uszkodzonych umysłowo ludzi, którzy postępują w taki sposób i nie znają podstaw nauki, bo nie jest to ich wina. Części z was rodzina wpoiła takie wartości, część już przyszła na świat z wadą genetyczną. Na szczęście ewolucja zrobi swoje i wszystkie słabe jednostki zginą 🤗.