Clicks232

Sloužil jsem sv. liturgii na Václaváku v Praze 6.6.2019 v poledne

a kázal, že Ježíš byl zabit za naše hříchy. Kdo tomu uvěří, může dostat dar Ducha Svatého a přijít do nebe. Ostatní skončí v pekle navěky. Foto na: DUCHOVNÍ TRILOGIE, 3. část: MŠE SVATÁ NA VÁCLAV…More
a kázal, že Ježíš byl zabit za naše hříchy. Kdo tomu uvěří, může dostat dar Ducha Svatého a přijít do nebe. Ostatní skončí v pekle navěky. Foto na: DUCHOVNÍ TRILOGIE, 3. část: MŠE SVATÁ NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ! Sk 1,7-14; Lu 24,36-53.
Mates5485 likes this.
Tomislav
Celebroval jsem u sv.Václava hned po pádu komunismu. Další vhodné místo k celebrování, kde je nahromaděno mnoho lidského utrpení, doporučuji Kounicovy koleje v Brně, a sousoší v Lidicích. . .
Monika G likes this.
Zedad
Snad se dočkáme, že se lidé budou na takovém místě modlit, a že tu budou slouženy mše svaté.
Fotky ze sv. liturgie, kterou jsem sloužil 4.6.2019 na Staroměstském náměstí právě na místě shozeného sloupu Bohorodičky. Shozen před 100 lety při vzniku Československé republiky. Sv. liturgie na úmysl obnovy tohoto sloupu zde: VELKÁ VĚC! DNES, 4.6.2019, V DEN MATKY SPÁSY, BYLA VYSLOUŽENA MŠE SVATÁ PRAVOSLAVNÁ NA MÍSTĚ MARIÁNSKÉHO SLOUPU NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ! PO VÍCE NEŽ …More
Fotky ze sv. liturgie, kterou jsem sloužil 4.6.2019 na Staroměstském náměstí právě na místě shozeného sloupu Bohorodičky. Shozen před 100 lety při vzniku Československé republiky. Sv. liturgie na úmysl obnovy tohoto sloupu zde: VELKÁ VĚC! DNES, 4.6.2019, V DEN MATKY SPÁSY, BYLA VYSLOUŽENA MŠE SVATÁ PRAVOSLAVNÁ NA MÍSTĚ MARIÁNSKÉHO SLOUPU NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ! PO VÍCE NEŽ STO LETECH!!
Barbarin likes this.