Jazyk

Zobrazení
975
Trójsky kôň tzv. Istanbulského dohovoru

Coburg 10 2
Prednáška o. Mariána Kuffu
sulnadzlato
Ty si nehraješ, jsi magor doopravdy, geronte. 10.května jsi odešel.
sulnadzlato
Hokinář je nemocný geront, který mrhá časem zbytečně. Od roku 2011. Nevyhořel, protože nebyl nikdy zapálenej. Zato připálenej jó.
Zedad
Hoki - no řadíš se tak samozvaně mezi znalce. Ten se modlí dobře a ten zase špatně. No víš a znáš.
Zedad
Hoki - na Noeho pokřikovali, hle jaký blázen koráb staví. Bláznů se najde vždycky dost, ale těch, kteří se modlí je kolik? Před zničením Sodomy a Gomory se hledali spravedliví. Jsou mezi těmi, kteří se modlí a nebo mezi těmi, kteří pokřikují Hoki?
Zedad
Hoki - je víc než rozumné prosit Boha o pomoc i tam, kde již z pohledu lidského není žádná naděje. Je to prosba praotce Abraháma. Je to o absolutní důvěře v Hospodina, že on má moc křísit mrtvé. On má moc, i tam, kde již z pohledu lidského není žádná naděje.
Zedad
...Podle „Overtonova okna“ existuje pro každou myšlenku nebo společenský problém tzv. okno možností. V rámci něj lze nebo nelze o myšlence široce diskutovat, otevřeně ji podporovat, propagovat a snažit se ji ukotvit legislativně. Okno se posouvá ze stádia „nemyslitelného“, tzn. veřejné morálce úplně cizího a zcela zavrženého, do stádia „aktuální politiky“, tj. stává se široce posuzovatelným, … Více
dáždik
Sviatok sv. Patrika v Írsku sa zmenil na oslavy LGBT.Ako sa to stalo?
www.lifesitenews.com/opinion/lgbt-extremists…