Clicks2.5K

Niečo neuveriteľné

Coburg
31
video
Rád bych ubezpečil jednoho nešťastníka, že jednoho dne se jistě uzdraví, že jednoho dne pomine jeho svárlivost, jednoho dne budou překryty všechny jeho hříchy a přešlapy a jednoho dne se zrcadlo, které bývá občas rozbité v tomto světě na tisíc kousků, poskládá, a i on dozajista prohlédne.... A bude mít svou bytostnou JEDINEČNOST a nebude se muset skrývat na portálech, mazat své komentáře, opájet …More
Rád bych ubezpečil jednoho nešťastníka, že jednoho dne se jistě uzdraví, že jednoho dne pomine jeho svárlivost, jednoho dne budou překryty všechny jeho hříchy a přešlapy a jednoho dne se zrcadlo, které bývá občas rozbité v tomto světě na tisíc kousků, poskládá, a i on dozajista prohlédne.... A bude mít svou bytostnou JEDINEČNOST a nebude se muset skrývat na portálech, mazat své komentáře, opájet se anonymitou a vytvářet diskuzní machinace a vnášet zlobu. Bude zdráv. Přeji hezký den.
Jak vidím, tak mne zase někdo zmiňuje.... Je mi líto, ale jak registrace Barbarin, tak registrace Bohumila mne žel nepřesvědčily o své komunikační solidnosti, zato o velké schopnosti spekulovat a všelijak se kroutit i v zásadních věcech. A registrace Matýsek /@Mates5485/ k tomu přihodí polínko v jiném jazyce, ale stejném trendu? :) Navíc opravdu vymazávat si komentáře dodatečně a i se …More
Jak vidím, tak mne zase někdo zmiňuje.... Je mi líto, ale jak registrace Barbarin, tak registrace Bohumila mne žel nepřesvědčily o své komunikační solidnosti, zato o velké schopnosti spekulovat a všelijak se kroutit i v zásadních věcech. A registrace Matýsek /@Mates5485/ k tomu přihodí polínko v jiném jazyce, ale stejném trendu? :) Navíc opravdu vymazávat si komentáře dodatečně a i se zpožděním je opravdu velký přešlap Bohumilo atd. Myslel jsem si, že takto začišťuje svou neplechu pouze Vilém :) Bůh žehnej tomu, kdo je za těmi nešťastnými registracemi... Čau :)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Bohumilapred 45 minútamiBarbarine, nemusíš žárlit stále jsi pro mě jednička TOP
---
Barbarin
pred 51 minútami
Otřesné. Až tuto oběť homosexuálního násilí suspendují, lháři jako Hoki-hooki Bohumila Monika25, dnes Kallistratos o něm budou psát posměšně, jako o bývalém knězi.
Barbarin likes this.